Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дуже прошу про допомогу в придбанні житла біженцям з Бахмуту.

Вы на приколе?
У меня нет с четвертого мая электричества.
С пятого или шестого мая нет газа.
Да а интернет есть только в телефоне
.два телефона две повербанки
И газовый баллон
Ну про ракеты каждый день это уже норма жизнь
О два прихода пока писал
   
то 200 євро це не тища гривень, як тут нам локшину вішають

але менше з тим

розкажіть людям з Бахмуту де за 200 євро можна купити, не стидайтесь, розказуйте де це таке є

А чамори з бахмута, не бажають вдягнути бронік та зброєю викуярювати окупантів?
Чому замість них гинуть мої хлопці, а їм житло шукати мають?

Ніякого дитла гнидам  незай у війську шукають харч та дах, як просрали свій край слимаки сраті.
   
Вот вы меня сейчас одним словом поставили парртер.
Это успокойся не переживай не трогай или ещё что-то?

не нервуйся.
якщо зможеш.
   
Вы на приколе?
У меня нет с четвертого мая электричества.
С пятого или шестого мая нет газа.
Да а интернет есть только в телефоне
.два телефона две повербанки
И газовый баллон
Ну про ракеты каждый день это уже норма жизнь
О два прихода пока писал


Нам  щойно у Харкові прилітало дуже поряд, громко.
   
А чамори з бахмута, не бажають вдягнути бронік та зброєю викуярювати окупантів?
Чому замість них гинуть мої хлопці, а їм житло шукати мають?

Ніякого дитла гнидам  незай у війську шукають харч та дах, як просрали свій край слимаки сраті.

не просрали. просто бреше бот.
   
не просрали. просто бреше бот.
Тю, який йому сенс брехати? Чого ти до нього доколупався?
   
Тю, який йому сенс брехати? Чого ти до нього доколупався?
треба бути пильними, кругом шпійони та прокацапська агентура.
   
в цьому році трактор посадив бараболю, а так под коня саджали. Подгортали руками звісно, все вручну. Ось завтра піду кормови буряки подергаю, лобода зараза росте дуже швидко
А для чого стільки тієї бараболі? Продати її можна хіба за копійки, з'їсти теж неможливо. Чи ви скотину теж тримаєте, свиней якихось?
   
треба бути пильними, кругом шпійони та прокацапська агентура.
Ага, яка збирає адреси дешевих хат на Поліссі  :D
   
Напевно потрібно було відразу сказати, що сума невелика це 3000 $ - 4000 $. Нажаль ніколи не збирався нічого купувати. Як послухаю, як гуркоче канонада, жах бере.
для хати у вимираючому селі Житомирської чи Рівненської областей таких грошей більш ніж достатньо
Моя порада, хоча мені легко радити, а ви мабуть моіх порад не потребуєте…
Обирайте, якщо буде можливість, мальовниче село… я розумію, що ті села зараз всі у занедбаному стані, зарослі чагарниками, захаращені, багато хат виглядають жалюгідно, все напіврозвалене
Але спробуйте оцінити навколишню обстановку, краєвиди. Одна справа, якщо навколо села дике поле, заросле незрозумілими кущами, зовсім інша - якщо поруч гарний ліс і чиста (бажано природня водойма).
   
А для чого стільки тієї бараболі? Продати її можна хіба за копійки, з'їсти теж неможливо. Чи ви скотину теж тримаєте, свиней якихось?
ну, она не родит у нас 1 к 10 или 12, так, что в итоге получается не так и много. Куры съедают за зиму-весну-лето мелкую, крупную почему за копейки? Молодая сейчас по 15 на рынке, я продала магазину который под ворота приезжает два ведра за вполне груби гроши
   
Напевно потрібно було відразу сказати, що сума невелика це 3000 $ - 4000 $. Нажаль ніколи не збирався нічого купувати. Як послухаю, як гуркоче канонада, жах бере.
Вам еще вчера надо было выбрать область куда выезжать. Пока есть возможность выехать с какими то вещами, а то возможно скоро у вас такой возможности не будет и везти вас будут какие нибудь кадыровцы в сторону магадана или дальнего востока.

езжайте, купить хату не проблема, понятно от города это будет не рядом с таким бюджетом, но местные помогут - за это не переживайте
   
ну, она не родит у нас 1 к 10 или 12, так, что в итоге получается не так и много. Куры съедают за зиму-весну-лето мелкую, крупную почему за копейки? Молодая сейчас по 15 на рынке, я продала магазину который под ворота приезжает два ведра за вполне груби гроши
Я колись чув бідкання людей, що в сезон, восени, скуповують за безцінь приймальники. Але все одно саджають, бо "дєди сажалі" і нам веліли горбатитись на тих городах.
   
Це ж скільки таких сімей зі сходу України , як у Бедрова,  на даний момент шукають місця в євакуації... :(     і як їм всім координовано можна допомогти?
   
Це ж скільки таких сімей зі сходу України , як у Бедрова,  на даний момент шукають місця в євакуації... :(     і як їм всім координовано можна допомогти?
Шось я не чув шо все так погано з житлом. Знаю що по селам, в перші місяці війни старости відчиняли порожні хати і пускали людей жити, безкоштовно. У мене в селі на початку війни заселяли в школу, нещодавно заїзжав, то нікого давно нема, всі біженці роз'їхались. (Це київська обл.) В Києві теж проблем не чув.
   
Вам еще вчера надо было выбрать область куда выезжать. Пока есть возможность выехать с какими то вещами, а то возможно скоро у вас такой возможности не будет и везти вас будут какие нибудь кадыровцы в сторону магадана или дальнего востока.

езжайте, купить хату не проблема, понятно от города это будет не рядом с таким бюджетом, но местные помогут - за это не переживайте
Дякую за відгук. Дуже це не хочу, те що виділено.
   
Дякую за відгук. Дуже це не хочу, те що виділено.
а кто хочет уезжать с родного места? со своей уютной квартиры и налаженного быта? Но надо принимать решение и в вашем случае - его надо было принимать вчера

еще есть вариант - поехать на время, сейчас расселяют еще по школам или еще где, да в тесноте, но зато не под обстрелами. А там может и вернетесь домой кто знает что нас ждет в будущем. В любом случае оставаться сейчас в Бахмуте к примеру опасно.

Но решать вам, у каждого свой выбор
   
Я колись чув бідкання людей, що в сезон, восени, скуповують за безцінь приймальники. Але все одно саджають, бо "дєди сажалі" і нам веліли горбатитись на тих городах.
огород большой, надо засадить - лучше чем бурьян выращивать. Опять же хз что будет зимой, может придется одну картошку есть - не угадаешь

тем более, сажал трактор, подгортать не надо было, ну, а копать - выкопаем потихоньку
   
Шось я не чув шо все так погано з житлом. Знаю що по селам, в перші місяці війни старости відчиняли порожні хати і пускали людей жити, безкоштовно. У мене в селі на початку війни заселяли в школу, нещодавно заїзжав, то нікого давно нема, всі біженці роз'їхались. (Це київська обл.) В Києві теж проблем не чув.
у нас школа в селе пустая, там можно людей размещать. Думаю, что по районам-областям такие варианты просчитывают
   
огород большой, надо засадить - лучше чем бурьян выращивать.
Клевером засіяти. :)
Наскільки знаю, не пропаде, бажаючих скосити і забрати буде багато.
Та в цілому, сорі, це я так, "досужая болтовня". На місці воно видніше.
   
Є ж евакуація у Кропивницький. Кіровоградська область поряд з Черкаською. Достатньо подати заявку, приїдуть, відвезуть на поїзд, там зустрінуть, розселять. На перший випадок хоча б так. А по місцю вже орієнтуватися. А то дійсно досидітись можна
   
В нас тут теж по селах розсіляють. Громада й облаштуватися допомагає. Я розумію, що важко їхати в нікуди та ще інваліду, але ж і сидіти під обстрілами теж не варіант. Рішай та вирушай(с) як то кажуть
   
можливо, що вам, спочатку, треба пожити в безплатному, а вже потім придивитися
подивіться оці оголошення
   
Клевером засіяти. :)
Наскільки знаю, не пропаде, бажаючих скосити і забрати буде багато.
Та в цілому, сорі, це я так, "досужая болтовня". На місці воно видніше.
у меня пара соток и так люцерной засеяна, клевер гуд, но из него пюре не сделать и суп не сварить. Все норм, я впахиваю по мере своих сил и возможностей
   
я надеюсь ТС пакует чемоданы, а не сидит на ольхе в поиске квартиры
   
ось хатка за 3 000 $

ось це
досить симпатично, як на 3 штуки баксів
ще й господарські будови є


Будинок газифікований знаходиться в центрі села. Поблизу є церква. Через дорогу млин, сільська рада.
В будинку дві кімнати, кухня, коридор, веранда. Літня кухня, погріб, великий сарай з гаражем, в гаражі яма. Єлектрика 3 фази. В будинку нова проводка. Cтеля утеплена і декоративна плитка. Три приміщення для птиці. Великий сінник. Город рівний, біля хати, 0, 25га. В кінці городу, річка. У дворі є виноградик, горіхові дерева, вишні, сливи. Кожного дня через село ходить автобус на Черкаси через Кам'янку та Смілу. По вулиці проходить оптоволоконний швидкісний Інтернет.
   
Село Вишківці, Брацлавська громада
Вінницька область
Є порожні хати , повно.
Пускають переселенців на виплату ( на роки!) - тобто хати мають власників, але пустують, то можуть віддати , якщо буде потихеньку виплачувати вартість.
Вони недорогі, бо село  вже малочисельне..
Робочих рук в селі не вистачає.
Потрібні медсестри, вчительки.
Чоловіки - водії, та інші сільські професії - на роботу до місцевого фермера.
Ще одна перевага - чудова природа, тихо, затишно..
   
німеччина вивозить з донецької області напряму до себе
   
вот і всьо (с) Маршал.

десь так.

   
В Карпатах цена на жилье стартует от 30 уе  8-)
   
На Вінниччині в селах є дуже непогані хати за 2 - 3 тисячі доларів.
Можна знайти навіть газифіковану і з підведеною в хату водою.
Правда, з роботою в нас сутужно.
   
ТС може мені написати. Але там роботи - нуль, чесно кажу. Але таких хат - валом, можна купити за 1000грн.
де то є?
я б купив таке село
   
де то є?
я б купив таке село

Морги, блін. B-)
   
де то є?
я б купив таке село
Пан Гонта, підгониш меблі? А ремонт можеш бахнути у нашому селі?
   
Морги, блін. B-)
так, у гонти є можливість викупити прадідові морги,
бо отримати їх нашару він вже втратив надію. :sad:
   
Морги, блін. B-)

вірно мислить. ! морги назавжди. земля. ціле село за кілька злотих. і гонта поміщик як його дідо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія