Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Друг сегодня был и ему понравилось
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Херово...
Встреча с шайхолудом как раз очень хорошо сняли, сама сцена показывает что Пол как раз что-то понял, это очень хорошо видно. Возможно часть вещей будет раскрыто во второй части. Если конечно ее снимут. 
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Подкастам сто лет уже )))
Так и странно, что люди от них так массово фанатеют (в сериале)
Я думала, то нишевый продукт
Ну, у нас в селе так :D
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

зачем так страдать? Я иду вечером. Там все и узнаю

LOL.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
Bmx

Тільки вийшов.. ну таке собі, з пивом піде... На любителя
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В книжку варто починати читати в 40 років?
нет
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Тільки вийшов.. ну таке собі, з пивом піде... На любителя

обоснуй. ну и заодно назови свои любимые фильмы.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

нет

 :facepalm1:
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Подивилися.  Вердикт - шедевр, але не для кожного. 

Видовищність, атмосфера, музика, гра акторів на 5 +.  Але екшену не так багато, як очікувалось. 

Вірно написали, що все дуже розмірено. 

З мінусів - дуже мало інформації про передісторію домов, спайса та головних персонажей

Останнє редагування: 18 вересня 2021 23:00:57 від Alezka
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

В книжку варто починати читати в 40 років?
от як раз в 40 років я й прочитала (мені було цікаво що цікаво моїй дочці)
книга справила враження, кіно (старе) - ні
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Стоит идти, даже если не читали книгу. Если внимательно смотреть то все доступно и понятно. В фильме есть экшн, его не мало. Фильм не затянут, держал от начала и до конца, хотя и не всех в зале, ес-но.
В фильме нет отсебятины, изменений мало и они несут чисто адаптационную функцию.
Шикарный визуал.
Шикарный саунд.
Шикарная игра актеров и каст,у меня только к Чани есть вопросы, возможно Джессика излишне эмоциональна.
Реализация технических аспектов (мир будущего) на очень хорошем уровне, в книге Герберт многое просто не прописывает.
Любимый фильм теперь. Пойду второй раз на английском смотреть.

Также:
это незаконченная история;
если вы не любите фантастику - этот фильм врят ли откроет ее для вас;
фильм длинный, значительная его часть - неторопливая экспозиция;
абсолютно нет повестки.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Донька (12 років) ходила з подружками, їм сподобалося, сказала, що на зоряні війни схоже. Мені подобається версія Лінча, а книжка здалася надто нудною.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Попередній фільм Вільнева "Той хто біжить по лезу 2949" мені сподобався, отже є сподівання й на цей.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Попередній фільм Вільнева "Той хто біжить по лезу 2949" мені сподобався, отже є сподівання й на цей.

из всех фильмов Вильнева этот Villeneuvish
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Кино атмосферное. Где то для возраста 14 лет идеально. Но никак не могу выгнать сына 14 лет в кино
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Сына 17 лет тоже не смогла заставить пойти, хотя они больше всего любят фантастику
Видать дети ждут пока друзья сходят и составят впечатление
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Уже нет мест в кинотеатрах :(
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Що-що а фантастику ще доводиться читати :)
Не так давно на одному подиху зжер усю серію Вебера про Хонор Харрінгтон
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

фільм закінчується на половині  книги

От курва  :(   :facepalm:
А продовження ждати рік-два чи ще не знімали?

Думаю чи то в IMAX сходити, чи просто в нормальний 2D-зал піти...
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

От курва  :(   :facepalm:
А продовження ждати рік-два чи ще не знімали?

Думаю чи то в IMAX сходити, чи просто в нормальний 2D-зал піти...

Ще не почали знімати.

Тільки IMAX. Для візуального та аудіо оргазму
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

На другий день після перегляду враження ще сильніше ніж після виходу з кінотеатру.  Скажу більше, сьогодні навіть сни снилися за мотивами фільму.  Такого не пам'ятаю за собою з дитинства
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Найбільше мене вибісило те, що гидкого Харконена ні разу не назвали його законним ім'ям - Владімір! Толерасти мать їх... Хоч би в українському перекладі назвали!
Чому фрімени - якісь ФрЕмени?!
Знову та толерастія, коли замість білих мужиків персонаж стає чорною жінкою...

Саунд-трек - х-ня
Переклад на українську - х-ня!
Тут вже писали, що багато моментів без книжки хрєн зрозумієш. Тема ментатів не розкрита взагалі. Тема війни та космічних подорожей - також. Хоч би просто текстом проговорили...
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Як приклад -  саундтрекі від Hans Zimmer з Dune. Навіть самі по собі вони шедеври



   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?
Bmx

обоснуй. ну и заодно назови свои любимые фильмы.
Гра акторів не вразила, стандартно на рівні.. екшн слабенький, немає оригінальності.

Для прикладу - фільм Fracture з Хопкінсом. Там хоч і кінець спаплюжили, але зовсім інший рівень..

Більш детальніше відповім на допис українською
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Гра акторів не вразила, стандартно на рівні.. екшн слабенький, немає оригінальності.

Для прикладу - фільм Fracture з Хопкінсом. Там хоч і кінець спаплюжили, але зовсім інший рівень..

Більш детальніше відповім на допис українською

 ;o

Як на мене каст та гра акторів на 5+
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Гра акторів не вразила, стандартно на рівні.. екшн слабенький, немає оригінальності.

Для прикладу - фільм Fracture з Хопкінсом. Там хоч і кінець спаплюжили, але зовсім інший рівень..

Більш детальніше відповім на допис українською

незрозумілі претензії, особливо враховуючи першоджерело, якого ти екшону очікував. мені всі актори дуже влучно потрапили в те, як я їх собі уявляв, коли читав, крім Джессіки. звичайно що Хопкінс трошки краще грає за Момоа :lol:
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Ех, треба було Ходоровскі дати зняти його психоделічний  треш з Сальвадором Далі у ролі Імператора

   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Ех, треба було Ходоровскі дати зняти його психоделічний  треш з Сальвадором Далі у ролі Імператора

https://youtu.be/G9enmX4k0DQ
О, почався місяць новоявлених знавців Ходоровськи. Він спустив в унітаз 2 з 10 виділених мільйонів, не приступивши до препродакшену, переважно сибаритствуючи з європейською богемою в компанії Сальвадора Далі, якого він найняв за 100 тис. доларів на день для другорядної ролі.

Хто жаліє, що Ходоровськи не знав Дюну, просто не дивився його інші фільми з тягою до гівна.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

борінг шіт.
хіба що для поціновувачів поріджа на сніданок.

будь-який з стар ворзів тоді - мегаепохальний шедевр.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

О, почався місяць новоявлених знавців Ходоровськи. Він спустив в унітаз 2 з 10 виділених мільйонів, не приступивши до препродакшену, переважно сибаритствуючи з європейською богемою в компанії Сальвадора Далі, якого він найняв за 100 тис. доларів на день для другорядної ролі.

Хто жаліє, що Ходоровськи не знав Дюну, просто не дивився його інші фільми з тягою до гівна.

 8-:

Ти не зрозумів мою іронію?  Я ж написав, що це був би психоделічний ТРЕШ. І Далі погодився зніматися за 100 тис доларів за хвилину екранного часу (планувалося 3-4 хвилини з ним)
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

борінг шіт.
хіба що для поціновувачів поріджа на сніданок.

будь-який з стар ворзів тоді - мегаепохальний шедевр.

Вже подивився?
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Книгу не читал, поэтому много непонятного

Ни ценность специй, ни что за войнушка между домами, ни почему противоракетное вооружение есть, а огнестрела нет

Ну допустим

Вертолет-стрекоза позабавил. Уровень нагрузки на узлы такого механизма сложно представить. Инженерная утопия

При этом, попадая в бурю, у аппарата отламываются крылья-лопасти

И

Лазить в штиль по барханам в респираторах почему то надо

А цуко в пыльной буре(и вообще в пустыне) очки никому не нужны

   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Книгу не читал, поэтому много непонятного

Ни ценность специй, ни что за войнушка между домами, ни почему противоракетное вооружение есть, а огнестрела нет

Ну допустим

Вертолет-стрекоза позабавил. Уровень нагрузки на узлы такого механизма сложно представить. Инженерная утопия

При этом, попадая в бурю, у аппарата отламываются крылья-лопасти

И

Лазить в штиль по барханам в респираторах почему то надо

А цуко в пыльной буре(и вообще в пустыне) очки никому не нужны

 8-:

1. Про цінність і унікальність спецій сказали кілька разів.  Що вони потрібні для космічних подорожей і що вони є тільки на Аракісе. 
2. Було сказано, що це два найсильніших роду.  І що імператор їх спеціально намагається стравити, щоб послабити конкурентів. 
3. Коли було рукопашне тренування, то сказали, що силові щити захищають від вогнепалу, але вразливи проти холодної зброї, яка проникає повільно

Останнє редагування: 19 вересня 2021 17:23:46 від Alezka
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

А що в дюні робить Петро Олексійович??  ;o

   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Сегодня сходил, два с лишним часа пролетели незаметно, даже был очень удивлен - что уже конец?  :D
Снято конечно монументально и очень проникновенно, но если бы знал, что там всего пол-дюны, не пошел бы.
Согласен с Хейнекеном, по поводу вертолета, судя по фильму там уже давно используют антигравитацию, а тут какие-то стрекозы, но это мелочь, пассию Полу могли бы и по симпатичнее подобрать :)
Рекомендую к просмотру, если выйдет вторая часть.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Ось чого не сказали, так це, чому в далекому майбутньому немає комп'ютерів, роботів і так далі.  А це дуже важлива частина всесвіту Дюна
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Ось чого не сказали, так це, чому в далекому майбутньому немає комп'ютерів, роботів і так далі.  А це дуже важлива частина всесвіту Дюна
Книга была написана в 65 году, какие тогда были компьютеры, роботы, смартфоны и прочее. Авторы старались не отходить от оригинала.
   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Книга была написана в 65 году, какие тогда были компьютеры, роботы, смартфоны и прочее. Авторы старались не отходить от оригинала.

Ні. Це наслідки війни комп'ютерів і людей, яка трапилася за 10 тисяч років до подій фільму

https://dune.fandom.com/ru/wiki/Батлерианский_джиха д

   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Матриця, Зоряни війни, Термінатор - черпають ідеї з всесвіту Дюни

   
Re: Хтось ходив на Дюну? Вартує йти?

Ні. Це наслідки війни комп'ютерів і людей, яка трапилася за 10 тисяч років до подій фільму

https://dune.fandom.com/ru/wiki/Батлерианский_джиха д
Я так глубоко не копал :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія