Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Jugend ніколи 8-:

Jugend ніколи 8-:

М-да
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Зате Махнатка амністована
   
Re: Jugend ніколи 8-:

согласитесь, я себе не позволяю и сотой доли тово, шо сыплется из югенда. хотя форуму ево будет не хватать, да...
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Доречі югундер висловлює слово в слово, що кажуть жмоти і бариги. Політикам варто знати як за них говорить ця частина суспільства. Чорно рота частина.
   
Re: Jugend ніколи 8-:

согласитесь, я себе не позволяю и сотой доли тово, шо сыплется из югенда. хотя форуму ево будет не хватать, да...

він українець працює для України
а ти просто смердючий кацапський троль
   
Re: Jugend ніколи 8-:

він українець працює для України
а ти просто смердючий кацапський троль

+100500
   
Re: Jugend ніколи 8-:

він українець працює для України
а ти просто смердючий кацапський троль

в такому випадку дивує вирок юзеру.
писи одного разу я вже наполягав на розбані Jugend ..
   
Re: Jugend ніколи 8-:

согласитесь, я себе не позволяю и сотой доли тово, шо сыплется из югенда. хотя форуму ево будет не хватать, да...
тут з хуйловцем згідний на всі 100.махно дуже тонко тролить,саркастично підколює,грає на грані,хоч вовче нутро і так всім його відоме.у забаненого просто рвало дах і самопиха.без контролю.
   
Re: Jugend ніколи 8-:

тут з хуйловцем згідний на всі 100.махно дуже тонко тролить,саркастично підколює,грає на грані,хоч вовче нутро і так всім його відоме.у забаненого просто рвало дах і самопиха.без контролю.

та це гандон ебаний .
він типу рахує себе дуже острумним

ця мразь в темі изи перейшла всі грані


а вдруг найдутся факты убийства войсками УПА ишшо ково-нибудь?
   
Re: Jugend ніколи 8-:

він українець працює для України
а ти просто смердючий кацапський троль
+
   
Re: Jugend ніколи 8-:

пропоную розбанити Югенда,а на майбутнє для заспокоєння психічної рівноваги шановного модератора висилати Югенда в бан,але не в бан ніколи.
я ввважаю,шо він порушив 4.6,але не можна виключати з віртуального життя України Українців,це не вірний підхід шановні модератори,-він лежить в сфері емоціонального несприйняття самого Югенда,а не в його великій вині.

я також задоволений,шо повернувся Велесов,хоча п***а би його по червоній сраці безпощадно,гниду червонопузу.Але він Українець,і має якесь там право висловити свої думки,іноді до бану.
за Сержа Д теж виступав за розбан,але абсолютно не поділяю його деякі дописи про українську мову.

і на кінець,не бутьте сволочами,100000 дописів-це все таки частина життя віддана форуму.

дякую за зрозуміння.
   
Re: Jugend ніколи 8-:

пропоную розбанити Югенда,а на майбутнє для заспокоєння психічної рівноваги шановного модератора висилати Югенда в бан,але не в бан ніколи.
я ввважаю,шо він порушив 4.6,але не можна виключати з віртуального життя України Українців,це не вірний підхід шановні модератори,-він лежить в сфері емоціонального несприйняття самого Югенда,а не в його великій вині.

я також задоволений,шо повернувся Велесов,хоча п***а би його по червоній сраці безпощадно,гниду червонопузу.Але він Українець,і має якесь там право висловити свої думки,іноді до бану.
за Сержа Д теж виступав за розбан,але абсолютно не поділяю його деякі дописи про українську мову.

і на кінець,не бутьте сволочами,100000 дописів-це все таки частина життя віддана форуму.

дякую за зрозуміння.

факт
   
Re: Jugend ніколи 8-:

+
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Цитувати
украинские десантники под руководством ветерана российской армии забродского только тряпочки меряют и закупают кацапские танки

щоб форум не перетворився на дитячий садок, критику армії потрібно дозволяти, але...

"только" означає що заперечуються бойові дії українських десантників, їх втрати і т.д.

це вже тягне на ворожу пропаганду

тобто на досить довгий бан (і не довічний лише тому що українець і старий фупчик)
   
Re: Jugend ніколи 8-:

та це гандон ебаний .
він типу рахує себе дуже острумним

ця мразь в темі изи перейшла всі грані


так я і кажу.вовк.Який ходить по лезу.часом його не вистарчає і лізе з нього нутро.але в загальному хитро тролить і пробує завести "дискусію",щоб не чутися ігнорованим.і дуже часто наші ведуться......я давно казав,що скільки вовка не корми ,а він всеодно буде скрєпоносцем 47 хромосоми,але модерам видно то в корм.....що відносно югенда не має ніякого значення .у того просто примітивніша тактика "чорного ,пречорного навкілля" звязаного з тим,що відсунули від маленького коритця.озлоблений на все індивід.
   
Re: Jugend ніколи 8-:

ну якщо вам українці імпонує югендове-"вишивата",то правильно говорчять-хохли завжди знайдуть оправдання СВОЄЇ ( персональної,хохольської) меншевартності.ІМНО  :(
   
Re: Jugend ніколи 8-:

  :(
   
Re: Jugend ніколи 8-:

+1 за возвращение Югенда. Свободу політв'язням!
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Термін бану змінено
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Термін бану змінено
(tu)  [ua]
   
Re: Jugend ніколи 8-:

ця мразь в темі изи перейшла всі грані
я не перешол грань, а развил изину мысль. и он, увы не одинок в своих змеиных укусах. слав, у тебя под носом целое вражеское антиукраинское подполье орудует, а ты ползаешь с риторическими вопросами за честным, открытым человеком, которому нечево скрывать и незачем рядиться в чужие одежды. или может ты в этом подполье не последний челвечек? гляди, сколько веревочке не виться, а концу быть...
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Югенда з новим роком :D
   
Re: Jugend ніколи 8-:

Югенда з новим роком :D
представляю шо там спод ёлочки вылезет...
   
Re: Jugend ніколи 8-:

представляю шо там спод ёлочки вылезет...
ти ,тільки українського покрою.що там ще може вилізти-українофоб то запеклий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія