Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

88
ПСЖ
1
 -
2
Манчестер Юнайтед


 :K
   
рен двічі просрав перемогу фактично на останніх хвилинах
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

там де Фред, там перемога
   
таки розбомбили мадярів
   
таки в тримали нічию кацвапи

секунди лишились
   
з 2 метрів не зибає!! Нігер рена бляяяяя :facepalm:
   
м" майже лизнув штангу
   
не забити з 2 метрів на 96  :facepalm1:
   
22:00 CL Group E Chelsea FC 0-0 Sevilla FC
22:00 CL Group G FC Barcelona 5-1 Ferencvaros TC
22:00 CL Group F Lazio 3-1 Borussia Dortmund
22:00 CL Group H Paris St. Germain 1-2 Manchester United
22:00 CL Group H RB Leipzig 2-0 Istanbul Basaksehir
22:00 CL Group E Stade Rennais 1-1 FK Krasnodar
19:55 CL Group G Dynamo Kyiv 0-2 Juventus FC
19:55 CL Group F Zenit 1-2 Club Brugge
   
не просто чужий, а кацапів.  Це якой ватою треба бути, щоб в 2019-2020 дивитися [KA]
так ты ж не только хотел смотреть, но и непосредственно участвовать  :D
Подскажи, а ты читаешь спорт.ру потому что ЧУ намного интереснее или просто затупил, что за тобой есть этот след на половине твоих картинок и цытат?  :D
   
/
   
блін :facepalm:   От ти фігню написав)))
Порівяв м'яке з кислим.
Натякаю.
Твої букмекери шанси Брюгге
в грі З КИМ оцінювали..?)
З Юве чи з бомжатнею все ж?
Це так як би з однакового коефіцієнту
на мій бій, наприклад, з Васьою Пупкіним
та Клічка, наприклад, з Джошуа
зробити висновок, що ми з Клічком
приблизно рівні по силі баксьори))
Смішно? Ото ж.
А мені б не до сміху було,
якби ти мене проти Клічка виставив :sad:

Ні, правильно зробити висновок, що у тебе і у Кличка однакові шанси перемогти своїх суперників. А якби ти вийшов проти Кличка твої шанси проти нього змінились би.
Тому м'яке з кислим порівняв ти а не я.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

так ты ж не только хотел смотреть, но и непосредственно участвовать  :D
Подскажи, а ты читаешь спорт.ру потому что ЧУ намного интереснее или просто затупил, что за тобой есть этот след на половине твоих картинок и цытат?  :D

бовдур, я читаю там ua.tribuna.  І по Формулі 1 і НХЛ це хороший ресурс.  Але я при цьому, на відміну від тебе, не ллю бруд на football.ua
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Ні, правильно зробити висновок, що у тебе і у Кличка однакові шанси перемогти своїх суперників. А якби ти вийшов проти Кличка твої шанси проти нього змінились би.
Тому м'яке з кислим порівняв ти а не я.

бовдур, хто написав, що Динамо треба брати приклад з Брюгге?  На основі того, що вони обіграли бомжів, а Динамо Ювентус ні
   
бовдур, хто написав, що Динамо треба брати приклад з Брюгге?  На основі того, що вони обіграли бомжів, а Динамо Ювентус ні

Трясця який же ти невгамовний придурок.
Я ж саме це й написав, що при приблизно рівних шансах перемогти своїх суперників Брюге виступив краще і Динамо тре брати приклад з Брюге. Але ти настільки тупий що цього не здатен зрозуміти.
Ukraine, наприклад, мене зрозумів відразу і навіть зауважив, що шанси у Брюге за тиждень виросли.
Але ти особливо обдарований тому довбався своєю тупою головою в мої стосунки з суркіснею, і навіть щось там писав про свою особливу здатність до аналітики.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Трясця який же ти невгамовний придурок.
Я ж саме це й написав, що при приблизно рівних шансах перемогти своїх суперників Брюге виступив краще і Динамо тре брати приклад з Брюге. Але ти настільки тупий що цього не здатен зрозуміти.
Ukraine, наприклад мене зрозумів відразу і навіть зауважив, що шанси у Брюге за тиждень виросли.
Але ти особливо обдарований тому довбався своєю тупою головою в мої стосунки з суркіснею.

Бовдур, Брюгге грало з Зенітом, а ДК з Ювентусом.  Про які рівни шанси  ти тут розповідаєш? :facepalm1:

ти ще порадь Динамо з Краснодара приклад брати.  У них шанси на нічию були менше ніж у Ренна на перемогу

Останнє редагування: 21 жовтня 2020 00:20:07 від Alezka
   
Бовдур, Брюгге грало з Зенітом, а ДК з Ювентусом.  Про які рівни шанси  ти тут розповідаєш? :facepalm1:

До сраки, у тебе в голові грають марш якісь таргани. Що не заважає тобі бути абсолютно сомовдоволеним придурком.
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

на думку бовдура-читача ДК сьогодні обіср@лось, а ось Брюгге сьогодні б не відпустило Ювентус з перемогою
   
омг, тільки зачепи  :laugh:

він на котирування буків орієнтувався, у кого є обєктивніші критерії?

ретельніше за буків шанси не аналізує ніхто
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

омг, тільки зачепи  :laugh:

він на котирування буків орієнтувався, у кого є обєктивніші критерії?

ретельніше за буків шанси не аналізує ніхто

 :facepalm1:

причому тут котирування букмекерів до того, що Брюгге грало з Зенітом, а ДК з Ювентусом?  може тоді і БД порадиш брати приклад з Брюгге?  Букмекери ставлять свої котирування не тільки від сили суперників, а й від того, скільки ставлять на ту чи іншу команду.  І якщо вистачає дурнів, які вважали Зеніт явним фаворитом, то це тільки їхні проблеми
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Ось коли Брюгге обіграє Лаціо, то тоді можна буде писати, що ДК має з них брати приклад
   
котирування до того, що вони враховують не тільки бренд (хоча і його теж) а і склад, виїзд/домашнє поле, тенденції форми, успішність гри в подібних умовах та багато іншого

інакше буків би було легко обдурити
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

котирування до того, що вони враховують не тільки бренд (хоча і його теж) а і склад, виїзд/домашнє поле, тенденції форми, успішність гри в подібних умовах та багато іншого

інакше буків би було легко обдурити

там все чинники враховують.  Але шанси Зеніту вони явно завищили.  Досить подивитися на результати Зеніту останніх років в Єврокубках
   
там все чинники враховують.  Але шанси Зеніту вони явно завищили.  Досить подивитися на результати Зеніту останніх років в Єврокубках


а можна подивитись на результати єврокубків для Зеніта дома і Брюгге на виїзді
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

а можна подивитись на результати єврокубків для Зеніта дома і Брюгге на виїзді

Зеніт в 2019 році вдома програв Вільяреалу і Лейпцигу.  Виграв у Бенфіки і Ліона
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Але ми тут говоримо про те, що виграти у Зеніта і Ювентуса це абсолютно різні за складністю завдання.  І говорити про те, що Динамо треба брати приклад у Брюгге можна з таким же успіхом, як і те, що Динамо треба брати приклад у Локомотива Тб.  Ті ще більш сенсаційно вибили кацапів
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

за логікою читача, збірна Німеччини повинна брати приклад зі збірної України.  Після нашої останньої гри з Іспанією
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

за логікою читача, збірна Німеччини повинна брати приклад зі збірної України.  Після нашої останньої гри з Іспанією
ну взагілі то дещо і не помішає.Хоча б не грати високою обороною :D
   
У другому таймі перестали тремтіти ноги і виявилось, що не святі горщики ліплять.
   
Алежка а у шахти сьогодні кращі шанси не програти ніж у динамо учора?
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Алежка а у шахти сьогодні кращі шанси не програти ніж у динамо учора?

ні звичайно.  Граємо на виїзді проти Реала без 7 гравців основи минулого сезону (Матвієнко, Кривцов, Степаненко, Патрік, Ісмаїлі, Тайсон, Мораес).  Мій прогноз великий вліт.  Хоча програли навіть якби вся основа була
   
Алежка а у шахти сьогодні кращі шанси не програти ніж у динамо учора?
Если Шахтер будет опять пытаться перебегать соперника и играть в открытый футбол, то еще меньше. При всем уважении к игрокам, Тайсон не имеет скорости Шевченко, а Витя Коваленко не может как Жадсон обыграть на двух метрах трех защитников.
   
Если Шахтер будет опять пытаться перебегать соперника и играть в открытый футбол, то еще меньше. При всем уважении к игрокам, Тайсон не имеет скорости Шевченко, а Витя Коваленко не может как Жадсон обыграть на двух метрах трех защитников.

вболівальник не в курсі, що Тайсон і Коваленко не будуть грати
   
На реал зовсім знущальний коеф дають 1.24

Нагадаю на юве давали учора 1.9

Але думаю такий великий на бюве був тому...шо був не маленький  шанс що юве не заб'є і зіграють 0:0
   
На реал зовсім знущальний коеф дають 1.24

Нагадаю на юве давали учора 1.9

у Юве був гостьовий кеф
   
у Юве був гостьовий кеф
Якби грав роналду то коеф був би 1.6-1.7..не більше
   
Якби грав роналду то коеф був би 1.6-1.7..не більше

100%
   
зразу коеф на Юве і був 1.7

знаючи що на фаворита перед матчем падає я його зразу і взяв. А потім пішла новина про ковід у кріштіану і коеф скакнув до 1.9
після першого тайму було більше 2
   
Re: ЛЧ,ЛЄ 19:55 Динамо-Ювентус. Реал-Шахтар. 22:00 Лестер-Зоря :warning2:

Опытнейший голкипер "Шахтера" Андрей Пятов полетел с командой на матч с "Реалом", но его юный коллега Анатолий Трубин присутствовал на вчерашней пресс-конференции Луиша Каштру и общался с журналистами. Так кто же сегодня должен выйти с первых минут на стадионе имени Альфредо Ди Стефано?

- В футболе нет секретов и интриг. Футбол очень линеен. Трубин был с нами, работал с нами и не был инфицирован. Он играл в последнем матче и полностью передает нам все доверие.

Понятно, что Пятов - капитан "Шахтера" и сборной Украины, главный вратарь национальной команды. К сожалению, в эти дни у него был коронавирус. Поэтому ни один игрок из тех, кто пережил коронавирус, не будет играть. Это мой принцип, мое решение. Так я решил и так будет.

Если нужно будет сделать замену вратаря в течение игры - мы поставим Пятова. Если, не дай Бог, что-то произойдет с Трубиным до матча, будет играть Пятов, - сказал Луиш Каштру каналу "Футбол 1".

   
ось і піздець лч схоже
єдиний вихід піднімати призові захмарно у лч
а вони поанують знижувати на найближчі роки із за втрат



В Европе создадут революционный футбольный чемпионат для топ-клубов – СМИ
Более десятка команд из Англии, Испании, Италии, Германии и Франции ведут переговоры о создании революционного футбольного чемпионата для топ-клубов, который будет называться Европейской Премьер-лигой .

Как сообщает издание SkySports , Международная федерация футбола (ФИФА) также принимает участие в обсуждении формата нового соревнования. Ожидается, что в его рамках 18 команд будут играть полноценный сезон с матчами дома и на выезде в пределах европейского футбольного календаря. После окончания регулярной части лидеры турнирной таблицы будут попадать в
плей-офф , чтобы определить итогового победителя.

Ориентировочный старт Европейской Премьер-лиги планируется на 2022 год . Финансирование проекта может взять на себя всемирно известный банк JP Morgan, который готов инвестировать около 6 миллиардов долларов . Этот турнир может подмять под себя Лигу чемпионов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія