Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лоботряси! Ніякі вони не олігархи. — Тепер це зрозуміло всім у Вкраїні!

Це моя давня стаття, де я розмірковую над тим, ким є насправді переважна більшість олігархів України. Вибачте, не олігархи, а ЛОБОТРЯСИ.
Робимо невеличку поправку на війну Путлера проти України і розуміємо мій двнішній текст у новому нинішньому контексті.


Існує хворобливий потяг росьмукінців (див. Довідку в наступному коментарі за заголовною статтею) поцікавлюватись подіями російського походження. Усі їхні погляди спрямовані на те, що ж там коїться в любій Росії:  у культурному житті, у естрадно-концертному житті, у миловаренному житті російських телесеріалів, у соціальному житті, у політичному житті тощо. Росьмукінців так і манить російська дійсність, хоча фізично вони живуть все ж в Україні. Як на мене, то в них відбувається віртуальне занурення у повноцінне російське оточення. Закономірним буде поставити питання: А хто цьому сприяє?

Якщо я вже застосував аналогію з хворобливим станом росьмукінців, то її, - ту хворобу, - звісно ж, викликають хвороботворні бактерії. І не просто звичайні, - а олігархобактерії. Чи для когось то є таємницею, що наші олігархобактерії є імпортованими з Росії?! Уся наша біда полягає в тому, що ці імпортні олігархобактерії подають українському народові в обгортці з-під лікарських засобів. Тож, ми думаємо, що то ліки, а насправді, то російські агенти хвороб, що вже пішли метастазами по здоровому тілу нашого укараїнського суспільства.

Маємо в Україні всього-на-всього невеличку групку Людей-ОлігархоБактерій. Утворюємо акронім ЛОБ і маємо гарне українське слово на визначення характерних особливостей цієї групки: лоботряси. Ті лоботряси, - всеодно що трутні у бджолиній сім'ї.

Чим займаються ті лоботряси України, - всім нам дуже добре відомо. Вони тримають: усі телевізійні канали в Україні, усі найбільш прибуткові підприємства по вимиванню з державного бюджету коштів собі в кишеню за корупційними схемами. Нам розказують, що ті підприємства начебто є власністю тих лоботрясів, хоча насправді, - це ж не так! Усі ті підприємства свого часу були у власності українського народу. За сумнівними оборудками лоботряси привласнили (прихватизували за наші з вами майнові сертифікати) ті підприємства.

Грошові потоки, що їх громодяни сплачують начебто державі, - все одразу ж переспрямовується в прибуток тих підприємств. Куди далі дівється той прибуток, - нікому невідомо! Хоча ні, спочатку все те народне добро опиняються на офшорних рахунках лоботрясів, після чого його повертають в якості капіталовкладень у телевізійні канали та в підкуп політичних осередків України.

Ось ми й прийшли до тих двох тез, щодо яких згадував пан Портніков у своєму останньому "Суботньому політклубі". А, трохи не забув, зарплатню Портніков отримує теж від тих самих лоботрясів.



   
Довідка:
Росьмукінці - скорочене слово від РосійськоМовні Українці. Ніякі вони не "укроси" (за терміном, що його активно просуває на ФУП користувач Анатоль). То для них занадто багато честі виносити на перед визначальну частину "укр-", що напевно за задумом автора цього терміну є характеристикою націєтворення з якихсь міфічних істот. Інша справа з моїм терміном "росьмукінці". По перше, можемо прочитати "росьм-у-кінці", тобто переміщаємо тих представників від росьмукінців на задвірки (у кінець черги) українського народу. По друге, є відома дитяча приказка: "Му-Му, будеш гавкати, - втоплю" за мотивами відомого твору російського класика. Тож, маємо: "росьМУкінці". Тобто, по третє, завжди зможемо нагадати росьмукінцям елітарні зразкові твори класиків російської літератури. По четверте, то як на мене, слово "росьмукінці" звучить доволі природно і має пам'якшувальний ефект, на відміну від характерної агресивності за терміном "укроси" (погодьтесь, цей термін звучить дещо погрозливо). По п'яте, ми завжди зможемо заховати "кінці у воду"!


Цю Довідку я також подаю без виправлень за своєю давнішньою публікацією. Знову ж таки, маємо зробити поправку до нинішніх змін, що відбулись із вторгненням Путлера до України 24-го лютого 2022-го року.
   
пропозиція:

зробіть шрифт ще більшим, а також додайте у текст болд. І різних кольорів побільше
а то не зрозуміло трохи, де найважливіше та на чому робити наголос
   
і після кожного речення по 3 знаки оклику
   
пропозиція:
зробіть шрифт ще більшим, а також додайте у текст болд. І різних кольорів побільше
а то не зрозуміло трохи, де найважливіше та на чому робити наголос

і після кожного речення по 3 знаки оклику

Дякую панове, африканский_йож, topic!

Наступного разу саме так і вчиню.

Також хочу Вам подякувати за ретельне вивчення моєї творчості на шпальтах ФУП!

А ще раджу почитати перед сном ось цю мою статтю:
«Зграї» політичних булерів на ФУПі. Хто вони?


   
Також хочу Вам подякувати за ретельне вивчення моєї творчості на шпальтах ФУП!


нема за що дякувати, якщо вiдверто.
   
нема за що дякувати, якщо вiдверто.

Не засмучуйтесь Ви так! Ваші боси теж не декуватимуть Вам за провал операції.
   
 :laugh:

господи, кого тут тiки нема  :facepalm1:
   

Графоман обыкновенный
   
раджу почитати перед сном ось цю мою статтю:

А Ви, montazh, хто такий будете?
Чи бува Ви не літературний критик?

Раджу Вам почитати перед сном ось ці мої статт за 2018-1 рікі:
Порушення в Україні прав людини!

(тут якраз все про графоманію Інгредієнта та думки досвідчених фупчиків щодо цього),

і цю теж:
«Зграї» політичних булерів на ФУПі. Хто вони?
   
Пане Інгредієнт
Ви даремно не прислухались до рекомендації африканский_йож!
Адже це очевидно що чим більший шрифт - тим доходчівєє графоманія!

І йдіть в ногу з часом, не шкодуйте емоджі.
   
Раджу Вам почитати перед сном ось ці мої статт за 2018-1 рікі:
Порушення в Україні прав людини!
(тут якраз все про графоманію Інгредієнта та думки досвідчених фупчиків щодо цього),

і цю теж:
«Зграї» політичних булерів на ФУПі. Хто вони?

  Я antikа лучше почитаю
   
  Я antikа лучше почитаю

Отже вже прочитали! Я Вас там запримітив.
   
Пане Інгредієнт
Ви даремно не прислухались до рекомендації африканский_йож!
Адже це очевидно що чим більший шрифт - тим доходчівєє графоманія!

І йдіть в ногу з часом, не шкодуйте емоджі.

Ідіть ще перечитуйте, я там чітко вказав, що мій стиль підробити нікому не вдасться!
   
Ідіть ще перечитуйте, я там чітко вказав, що мій стиль підробити нікому не вдасться!
А, соромлюсь спитати, кому потрібно підробляти цю графоманію?
   
А, соромлюсь спитати, кому потрібно підробляти цю графоманію?

А Ви там натисніть опційну кнопочку "Розгонути попередні цитати", і враз все побачите!
   
Панове, а по темі є що сказати?
   
Цього дня, але багато років тому, народився Каменяр, спрвжній Українець, один з перших безстрашних бійців та борців з режимом мордорського поневолення Українського народу, передвісник і пророк Перемоги України над росією, Тарас Григорович Шевченко!
Справді, я не розумію тих людей, хто, в умовах загарбницької війни росії проти України забобонно «переслідує» тих громадян України, котрі щиро вірять у Перемогу України в цій війні, і всіляко це пропагують.

Багато десятиліть, спочатку в радянсьому союзі, а потім і в Незалежній Україні справжнє національне свято Українців, день народження Шевченка, навмисно перекривалось повсюдними заходами щодо масштабно запровадженого святкування 8-го березня, що є підступним витвором комуністичного режиму срср.

Усі жінки й чоловіки «видихались» під час святкування 8-го березня, забуваючи в п’яному угарі про неодмінні цінності Українського народу, котрі самовіддано та відчайдушно залишив нам у спадщину націоналістичний дух Тараса Григоровича Шевченка.

Я щиро вірю, що після Перемоги України над мордором російської дійсності буде відмінено в Україні святкування 8-го березня (щонайменше, у запровадженому комуністами контексті). Натомість, день 9-го березня внесуть до скрижаль Українського Законодавства, оголосивши його національним святом України!

То Шевченко - Каменяр , а не Іван Франко
То слово Лоботряс - до олігархім прикручено
Лоботряс - це лінтюх-нероба в простонароді
Це або умисний троллінг , або якесь не знаюче української мови - через Гугл перекладач транслює якийсь брєд
Або наркотична шиза якась у того - або якесь трололо не зрозуміле
Жоден український двієчник з школи - не назве Шевченка Каменарем

Огидне видовище  :bueee:
   
Так, Шевченко  - Каменяр як здрасті :))) А Франко тоді хто ? :))
   
То Шевченко - Каменяр , а не Іван Франко
...
Це або умисний троллінг , або якесь не знаюче української мови - через Гугл перекладач транслює якийсь брєд
Або наркотична шиза якась у того - або якесь трололо не зрозуміле
Жоден український двієчник з школи - не назве Шевченка Каменарем
...

Вуйко з Бандерштату, Вас Теми поплутали. Ідіть за своїм дороговказом (тисніть "Інгредієнт,  9 березня 2022 07:27:09") до тієї теми: там я вже чітко відповів на це жалюгідне питання. Я ж не вшколі зараз вчуся. І Ви, маю надію, що ні (хоча хто-зна?).

Ось, мене інше цікавить. А що це вас усіх так розлютило у цій моїй статті? Те, що це не графоманія Інгредієнта, то це ж очевидно!

Напевно, зазначені мною лоботряси вже прочитали цю статтю і вони дали вказівку усіма наявними у вас під рукою засобами спаплюжити чесне ім'я Інгредієнта?

Я правилльно здогадався?

Вже й не знаю, мені пишатися чи ні. Це ж треба, самі лоботряси читають Інгредієнта!


Останнє редагування: 10 березня 2022 17:23:40 від Інгредієнт
   
...
То слово Лоботряс - до олігархім прикручено
Лоботряс - це лінтюх-нероба в простонароді
...
Огидне видовище  :bueee:

Вуйко з Бандерштату, я вражений!
Ви абсолютно точно вловити посил моєї статті. Саме це я і мав на увазі, коли цілком логічно виводив низку математично вивірених лінгвістичних переходів, аби відтворити сутність тих персон, що ми їх помилково називаємо олігархами.

І, подвійне моє подивування Вашою кмітливістю, пане, Вуйко з Бандерштату!
Ви цілком точно передали емоцію:
...Лоботряс - ...олігархім...
Лоботряс - це лінтюх-нероба в простонароді
...
Огидне видовище  :bueee:

Усі громадяни України саме такі емоції і відчувають до тих лоботрясів, що втекли з вкраденими статками за кордон, полишивши своїх збагачувальників напризволяще!
   
Так, Шевченко  - Каменяр як здрасті :))) А Франко тоді хто ? :))

Мене аж трясе від цього інгріда
Ніяк не пійму
Чи це якийсь кацап через гугл-перекладач троллить і несе ідіотичну пургу
Чи в натурі воно якесь дурне
Хз

   
Мене аж трясе від цього інгріда
Ніяк не пійму
Чи це якийсь кацап через гугл-перекладач троллить і несе ідіотичну пургу
Чи в натурі воно якесь дурне
Хз

Що таке "Хз"?
Справді, я не знаю і не розумію. Якщо не вірите, то подивіться цю мою тему:
Китайська азбука морзе на ФУП
Чесно, з тих пір мало що змінилось у моєму розумінні цих позначок.
   
Раджу Вам почитати перед сном ось ці мої статт за 2018-1 рікі:
Ніколи не повірю, що хтось, хто вчив українську мову в школі, так напише. :D
   
спочатку подумав, що то Гайди до байди, але бачу тепер, що якийсь кацап.
   
Ніколи не повірю, що хтось, хто вчив українську мову в школі, так напише. :D

Слухайте, пане, pin2!

До чого тут школа? До чого тут вивчення укранської мови у школі?
Зараз усі знаходяться в умовах обмежених можливостей. В мене з освітлення, лише екран монітора, яскравість якого я зменшую до нуля. Все заради безпеки, не включаю світло. До того ж я людина похилого віку і зір в мене нікудишній. Виручає, що володію десятипальцевим методом набору. Але, оскільки остеохондроз замучив, то пальці не завжди потрапляють на ті клавіші, що треба.

Перестаньте прискіпуватись до незначних речей! Усім від цього тільки легше буде.

Щодо вивчення української мови. Я її вивчав за часів срср. Так, у школі. Незважаючи на те, що я вчився в Києві, то це ще була велика вдача, що я вчився в школі з українською мовою викладання: таких були одиниці на все місто. Але нас вчили наступним чином. Першим уроком йшов урок російської мови, вивчали якесь граматичне правило. Наступним за цим неодмінно йшов урок української мови, де ми вивчали аналогічне граматичне правило, тільки вже з української мови. І ця послідовність, — спочатку російська, і лише потім українська мова, — була неодмінним законом з навчально-виховною метою применшити значущість рідної мови (рідної, оскільки у такі українські школи здебільшого намагались віддати своїх дітей саме українці за походженням). Також, неодмінною умовою було те, що ті споріднені граматичні правила текстово були самі по собі ідентичними, аби в голові дитини усе переверталося догори дригом. Але, оскільки першим йшло правило російською мовою, то саме воно і карбувалося в пам'яті дитини: це закони психо-фізіологічного розвитку дитини. Це я вам кажу як вчитель початкових класів з вищою освітою!
   
спочатку подумав, що то Гайди до байди, але бачу тепер, що якийсь кацап.

Навіть не звертатиму уваги на цей примітивний наголос!

Доречі, навчіться правильно застосовувати українські приказки!
   
Навіть не звертатиму уваги на цей примітивний наголос!

Доречі, навчіться правильно застосовувати українські приказки!
Він про нік - гайда до байди
   

 Персонаж не знает кто это
   
Він про нік - гайда до байди

Якщо так, то нехай. Але, за кацапа в мій бік, — то якось не по людськи (кажу м'яко, аби не висловитись "не злим тихим словом").
   
Це моя давня стаття, де я розмірковую над тим, ким є насправді переважна більшість олігархів України. Вибачте, не олігархи, а ЛОБОТРЯСИ.
Робимо невеличку поправку на війну Путлера проти України і розуміємо мій двнішній текст у новому нинішньому контексті.

Відосік не дивився, проте бачу там одухотворені обличчя Пінчука, Ахметова та Коломойського.
Проте нагадаю, що згідно нещодавно прийнятого законодавства пан Бєня вважається не олігархом.
Та й лоботрясом називати найвеличнішого патріота сучасності теж якось несолідно.

І взагалі, сумніваюсь, чи можна критикувати Ахметова, Коломойського та Пінчука згідно найновіших правил форуму.
   
Дякую панове, африканский_йож, topic!

Наступного разу саме так і вчиню.

Також хочу Вам подякувати за ретельне вивчення моєї творчості на шпальтах ФУП!

А ще раджу почитати перед сном ось цю мою статтю:
«Зграї» політичних булерів на ФУПі. Хто вони?


Может лучше нассать на тебя перед сном?
   
Відосік не дивився, проте бачу там одухотворені обличчя Пінчука, Ахметова та Коломойського.
Проте нагадаю, що згідно нещодавно прийнятого законодавства пан Бєня вважається не олігархом.
Та й лоботрясом називати найвеличнішого патріота сучасності теж якось несолідно.

І взагалі, сумніваюсь, чи можна критикувати Ахметова, Коломойського та Пінчука згідно найновіших правил форуму.

Може Ви володієте якоючь найновішою інформацією? Не знаю. Але, відколи це лоботряси отримали статус владних повноважень? Підкажіть, будь ласка.

Я ж не називав жодних імен. Звідки Ви знаєте, кого саме з лоботрясів я маю на увазі?

Зазначене мною відео є лише ілюстрацією того, що мій допис має під собою об'єктивне підгрунття. Тож, і не дивно, що Ви відхрещуєтесь від перегляду того відео.

"Одухотворені обличчя" названих Вами персон: чим саме вони "одухотворені"? Тим, що десятиліттями грабували народ України? Якби вони дали можливість Українцям спокійно збільшувати національне багатсво України, а не перекачували все у свої власні кишені впродовж 30-ти років, то потуга України сьогодні була б настільки великою, що ця війна скінчилася б вже, або мала б найближчі перспективи остаточної Перемоги над ворогом!

І що то за Закон такий, що звільняє названого Вами Бєню від "лоботрясотомії"? Не чув про такий. Хіба що, то американці попросили наших парламентарів, аби в США безперешкодно притягнути його до найсуворішої відповідальності за своїм власним законодавством?

І що це ще за комплімент такий: "найвеличніший патріот сучасності"? А наші хлопці, — звичайні громадяни, не олігархи, що гинуть на цій війні, — то вони тоді хто за Вашою такою логікою? І чому це ті лоботряси, що за введеним в Україні загальним призовом мають бути призвані до лав ЗСУ, ховаються десь поза кордоном, — найсправжнісінькі лоботряси, що ухиляються від свого громадянського обов'зку перед Україною?

Відвалені лоботрясом грошики на захист свого ж власного майна, то ще далеко не патріотизм!


Останнє редагування: 11 березня 2022 07:11:37 від Інгредієнт
   
Може Ви володієте якоючь найновішою інформацією? Не знаю. Але, відколи це лоботряси отримали статус владних повноважень? Підкажіть, будь ласка.
Можливо ці видатні патріоти не мають офіційних титулів, проте вони є справжнім та єдиним джерелом влади в Україні. Мудрий український народ надзвичайно їх любить та з радістю не лише голосує за їхніх ставлеників, а й віддає усі свої багатства, щоб ті могли їх вивезти на чудові Кайманові острови. Де вони будуть в безпеці, а не витрачені на непотрібні мудрому народу дурниці типу протиповітряної оборони.


І що це ще за комплімент такий: "найвеличніший патріот сучасності"?
На цьому форумі мені тисячі разів писали, що Бєня - патріот, який спас Україну. Тому він найвеличніший патріот сучасності, на відміну від скажімо Пінчука, котрий не настільки величний. І хоча зараз він вперто мовчить та відмовляється хоч якось коментувати плюндрування українських військ північною ордою, нема жодного сумніву, що він продовжує спасати Україну так само, як спасав її раніше. Вивозить на Каймани і спасає.
   
Можливо ці видатні патріоти не мають офіційних титулів, проте вони є справжнім та єдиним джерелом влади в Україні.

Ви, borderlander, хто такий є?
І де взагалі-то зараз перебуваєте? Чи бува часом не за кордоном?

borderlander, почитайте, нарешті вперше, Конституцію України! Там чітко прописано, що єдиним джерелом влади в Україні є лише та виключно Український народ!

Останнє редагування: 11 березня 2022 07:57:07 від Інгредієнт
   
Можливо ці видатні патріоти не мають офіційних титулів, проте вони є справжнім та єдиним джерелом влади в Україні. Мудрий український народ надзвичайно їх любить та з радістю не лише голосує за їхніх ставлеників, а й віддає усі свої багатства, щоб ті могли їх вивезти на чудові Кайманові острови. Де вони будуть в безпеці, а не витрачені на непотрібні мудрому народу дурниці типу протиповітряної оборони.


На цьому форумі мені тисячі разів писали, що Бєня - патріот, який спас Україну. Тому він найвеличніший патріот сучасності, на відміну від скажімо Пінчука, котрий не настільки величний. І хоча зараз він вперто мовчить та відмовляється хоч якось коментувати плюндрування українських військ північною ордою, нема жодного сумніву, що він продовжує спасати Україну так само, як спасав її раніше. Вивозить на Каймани і спасає.

Він "вивозить на Каймани і спасає" виключно власне майно!
Хоча ні, перепрошую, то не його власне майно. — То є національне багатство, що належить народові України!


Дякую, що проінформували органи держбезпеки України, де він і чим саме зараз займається. Злили свого боса! Але США доберуться до нього, аби відшкодувати свої власні збитки (14 млрд, а буде ще більше) хоча б трошки, де б він не переховувався.

Оце Ви, borderlander, наспівуєте своєму босовві на вушко оди! Але, потім з елітних американських нар він голівоньку Вам точно не погладить!


Останнє редагування: 11 березня 2022 08:25:56 від Інгредієнт
   
Маю для фупчиків та гостей ФУП сценарій до короткометражного фільму за мотивами даної теми у розвитку за її дискусією.

Допоможіть екранізувати! Це моя безкорислива реклама для ФУП.

У розкішних апартаментах сидить лоботряс на золотому унітазі (інкрустованому дорогоцінними каменями), немов на царському троні. З іншої кімнати долинають новони щодо поточної ситуації на 14-й день війни в Україні. Камера від’їжджає і ми бачимо, що уся ця розкіш, то не апартаменти, а простора туалетна кімната у шовковому червоному драпіруванні. У прочинене вікно видніється лондонський Біг-бен.

Насуплений та мовчазний товстун лоботряс вчитується у шпальти політичного форуму ФУП, зазираючи до яскравого монітору планшету, що його тримає секретар, зібганий у незручній позі. Лоботряс каже, звертаючись до секретаря, на лобі котрого проступає піт, — «Дай-но я почитаю того, як його» — дістаючи пальцями із зубів шматочок лосося, — «А, пригадав, того злощасного Інгредієнта!» — і сміється, показуючи усім підлеглим довкола себе цей величенький шмат, піднісши його над своєю головою.

Усі підлеглі починають удавано сміятись, один гучніше за іншого, немов наввипередки. Найгучніше за всіх сміється «зграя» політичних булерів. Але до лоботряса доноситься лише мляве гуготіння крізь прочинені двері до віддаленої робочої кімнати. У тій кімнаті із-за моніторів своїх ноутбуків, не перестаючи клацати по клавіатурі, дуже гослосно та ще більш удавано сміється з десяток хлопців.

Лоботряс віддає команду своєму першому помічникові. За хвилину до туалету вихором влітають хлопці «зграї» політичних булерів, віддаючи честь «під козрьок» своєму босові. З них іскриться спрвжній неудаваний ентузіазм, допоки вишикуються перед лоботрясом, немов ті мушкетери перед королевою.

Лоботряс, звертаючись до підгодованих ним вірнопідданих:
— «Ну що, як там справи з тим Інгредієнтом? Я вже котру ніч підряд спокійно заснути не можу!»

— «Та ми вже що тільки не робили? Тепер лише лінивий на ФУПі не знає, що Інгредієнт є графоманом! Усі наввипередки всіляко ображають його, підхопивши наші числені натяки стосовно цього. Але він непохитно тримається, «хай йому грець!» Ніхто слова про нього гарного не скаже, ми попрацювали на славу боса!»

— «Значить погано працюєте! Я вам щоденну зряплатню за що плачу?  Аби ви там хіхоньки та хахоньки за моєю спиною влаштовували? Онде, щойно як розвеселилися? Я аж сюди чув, як ви потішаєтесь з графоманових дотепів про мене!» — Знервований та розлючений лоботряс тупотить ногами, обличчя почервоніло, з вух та рота видно струмені пару, та, грізно похитуючи пальце, кричить, немов навіжений. — «Всіх позвільняю!»


Останнє редагування: 11 березня 2022 09:11:31 від Інгредієнт
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія