Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Оце я розумію спорт і відпочинок.
Граф осоромлений.
940 метрів проплити і проїхати 100км на лісапєті - це трохи різні фізичні навантаження. Особливо проплити у солоній воді  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В солоній воді якось швидко не пливеться  :) Я в басейні 2 км пропливаю брасом за 45-46 хвилин, а в морі за відчуттями пливеш набагато повільніше, мабуть тому що вода щільніша )
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В солоній воді якось швидко не пливеться   Я в басейні 2 км пропливаю брасом за 45-46 хвилин, а в морі за відчуттями пливеш набагато повільніше, мабуть тому що вода щільніша )
Та і по грунтовці 100км теж не дуже їхати якщо чесно  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та і в морі не відпихаєшся від буртиків ногами 100500 раз.
В морі робиш чисті метри, а це важче.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Та і в морі не відпихаєшся від буртиків ногами 100500 раз.
В морі робиш чисті метри, а це важче.
Проплити 1км це ні про що.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Зате на розворотах втрачається темп, принаймні у мене. Треба буде засікти дистанцію вздовж берега, а то я ніяк не заведу собі модний годинник з GPS, а трекер Ксяомі рахує ті дистанції, як хоче, буває, помиляється в 2 рази!)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

видно со спортом дружишь... :good:
Я скоріше фізкультурник  :) ніяким спортом особливо не займався, хіба що планерним. Там якщо навчився самостійно літати, дають 3 розряд  :)
Це вчора мені 52 роки..  :-B
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я скоріше фізкультурник  :) ніяким спортом особливо не займався, хіба що планерним. Там якщо навчився самостійно літати, дають 3 розряд  :)
Це вчора мені 52 роки..  :-B

Будеш у нас старійшина. В позитивному плані.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гансело, для тебя челлендж может быть интересный. Один мой товарищь в ютьюбе подсмотрел. чувак делает W. подтягивания с десяти до одного. потом с одного до десяти. потом опять с десяти до одного. и последний подход с одного до десяти. перерывы между сетами мы сделали по сорок секунд и десять секунд когда в сете меньше пяти подтягиваний. мой товарищь сделал полностью. я сдох на второй ноге. сделал с десяти до одного и сдох, когда увеличивал. когда  делал шесть раз...

потом попробовали тот же челлендж с отжиманиями на брусьях. этот сделали оба за приблизительно десять минут.... правда отжимания не были чистыми. делаешь на количество о качестве забываешь. хотя оба старались отжиматься глубже...

нифига не понял, но очень интересно  :D

10п - 40сек - 9п - 40 сек - 8п - 40сек - 7п - 40 сек -6п - 40сек - 5п - 40 сек - 4п - 10сек - 3п - 10 сек - 2п - 10сек - 1п - 10 сек

это типо первая линия W -- \

такая лесенка?

Останнє редагування: 24 червня 2021 17:17:05 від Gunselo
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Скелі біля міста Білоградчика в Болгарії біля кордону з Сербією.

Як же класно. Проїзджав неподалік не раз (!), а от вперше бачу і чую про таке місце. ФУП це супер.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я скоріше фізкультурник  :) ніяким спортом особливо не займався, хіба що планерним. Там якщо навчився самостійно літати, дають 3 розряд  :)
Це вчора мені 52 роки..  :-B
Супер-пупер. (tu) Это ведь ветка о физкультуре.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я скоріше фізкультурник  :) ніяким спортом особливо не займався, хіба що планерним. Там якщо навчився самостійно літати, дають 3 розряд  :)
Це вчора мені 52 роки..  :-B
(tu)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Як же класно. Проїзджав неподалік не раз (!), а от вперше бачу і чую про таке місце. ФУП це супер.
Тут знімали частину радянського фільму про капітана Гранта 1985 р., вся Патагонія в кіно звідси)
Я коли їхав, думав: ну це щось типу Бастаю під Дрезденом, але реальність перевершила сподівання, ці скелі вищі в рази і їх більше!) Може, тому що та саксонська Швейцарія знаходиться на рівнині, там поряд лінива Ельба, а тут все-таки справжні гори!
Взагалі Болгарія продовжує приємно дивувати, треба буде зимою ще приїхати в Банско покататися. Та навіть і в Софії гора Вітоша для таких як я лижних неофітів підійде
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Нині був в горах.
Сколе.
Річка Стрий.
Україна рай на планеті.
Люблю свою землю.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Тут знімали частину радянського фільму про капітана Гранта 1985 р., вся Патагонія в кіно звідси)
Я коли їхав, думав: ну це щось типу Бастаю під Дрезденом, але реальність перевершила сподівання, ці скелі вищі в рази і їх більше!) Може, тому що та саксонська Швейцарія знаходиться на рівнині, там поряд лінива Ельба, а тут все-таки справжні гори!
Взагалі Болгарія продовжує приємно дивувати, треба буде зимою ще приїхати в Банско покататися. Та навіть і в Софії гора Вітоша для таких як я лижних неофітів підійде

Дякую.
Ти мене заінтригував Болгарією. Стало дуже цікаво.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

 (tu)  (tu)  (tu)

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гансело, це цією пекельною штукою ти собі супер форму зробив ?

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фома, догоняй.
П.С. бегать жарко ужас
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Фома, догоняй.
П.С. бегать жарко ужас
Показати зображення...
Пан Гаагич, в мене 47. Я поки що забив на біг, бігаю 80км на бейджик, норма вже є.

Але (!) підтягування чисті 9 а всього 12
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(tu)  (tu)  (tu)

https://www.youtube.com/watch?v=WyD87PXceJM

З ним є класний серіал "Королівство"
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пан Гаагич, в мене 47. Я поки що забив на біг, бігаю 80км на бейджик, норма вже є.

Але (!) підтягування чисті 9 а всього 12

А мне лень силовые делать  :(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

З ним є класний серіал "Королівство"


Дєкую. Зара подивимсі (с)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А мне лень силовые делать  :(

Бо ти нездатне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бо ти нездатне.
А ти обісцяне. Бачимо запливи у стакані і жим півлітри.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гансело, це цією пекельною штукою ти собі супер форму зробив ?



Так, це другий концепт з контролером pm5. Це вже фактично стандарт в греблі. Прикольно, що він повітряний і всі профі вважають його кращим за водневі. Я собі спочатку хотів водневий, але після спілкування з профіками, зрозумів що нема альтернативи
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що поправити в техніці?

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що поправити в техніці?

https://youtu.be/ePxHc8qLmdE
1 хв майже , скільки метрів ?
просто дивуюсь
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що поправити в техніці?

https://youtu.be/ePxHc8qLmdE
Гребеш норм, но вдох надо делать из-под руки, а ты поднимаешься. Это движение отрабатывается на суше.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що поправити в техніці?

https://youtu.be/ePxHc8qLmdE
не поднимать голову
хотя с волнами это сложно
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

вдох нужно делать через 4 гребка а не через 10
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Гребеш норм, но вдох надо делать из-под руки, а ты поднимаешься. Это движение отрабатывается на суше.
В басейні ти бачиш лінію, вздовж якої треба плисти.
А тут більше голову піднімаєш для того, щоб бачити куди плисти.
В морі зовсім інакше плавається, важче.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

1 хв майже , скільки метрів ?
просто дивуюсь
Плив на розслабоні, не спішив, на око десь понад 50 метрів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

В басейні ти бачиш лінію, вздовж якої треба плисти.
А тут більше голову піднімаєш для того, щоб бачити куди плисти.
В морі зовсім інакше плавається, важче.
Я не увидела ни одного правильного вдоха, поэтому делаю вывод, что ты не умеешь его делать. Ты плыл в чистое море, без видимых препятствий впереди , т.е. не было необходимости каждый раз смотреть вперёд. Ты плыл как упражнение на задержку дыхания. Из чего я опять же делаю вывод, что правильно дышать не умеешь.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не увидела ни одного правильного вдоха, поэтому делаю вывод, что ты не умеешь его делать. Ты плыл в чистое море, без видимых препятствий впереди , т.е. не было необходимости каждый раз смотреть вперёд. Ты плыл как упражнение на задержку дыхания. Из чего я опять же делаю вывод, что правильно дышать не умеешь.
Я плив конкретно до червоного буйка.
В морі, якщо голову не піднімеш, то на ціль не попадеш.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Що поправити в техніці?

https://youtu.be/ePxHc8qLmdE

Можна мені коментувати ?
Чи краще мовчати ? ;)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Можна мені коментувати ?
Чи краще мовчати ? ;)
Ну, твій коментарій, як бувшого плавця, найцінніший.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я плив конкретно до червоного буйка.
В морі, якщо голову не піднімеш, то на ціль не попадеш.
Понятно, кроме тебя в море никто не плавал. До свидания.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Понятно, кроме тебя в море никто не плавал. До свидания.
Шановна дмхз, якесь в тобі зло сидить, якась ти чи заздрісна чи хз тебе що тебе постійно кусає?
Дивись простіше на світ і будь добріша та ввічливіша до людей, тоді і люди тебе будуть менше посилати.

Гарного тобі дня

 :beach:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Шановна дмхз, якесь в тобі зло сидить, якась ти чи заздрісна чи хз тебе що тебе постійно кусає?
Дивись простіше на світ і будь добріша та ввічливіша до людей, тоді і люди тебе будуть менше посилати.

Гарного тобі дня

 :beach:
Люди мене ніколи не посилають.
А ти не вмієш вести дискусію. Ти задав питання, я спокійно і врівноважено відповіла. Ти, як і завжди, почав вихляти жопою. Я цього не люблю.

І ще. Я б тебе обігнала ще на старті) Пірнав ти теж із піднятою головою.

Останнє редагування: 26 червня 2021 15:03:07 від дмхз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія