Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

у Х-22 політ не програмується на землі

 :facepalm:
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Літуни то не зовсім ті ублюдки, хоча теж ублюдки. Вирахували б ту нелюдь, що програмувала ракети.
Я уже писал. Раньше я не понимал, а теперь прекрасно понимаю почему в Афганистане джидаи с особой жесткостью убивали советских лётчиков
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.
v10

:facepalm:
саме так. це взагалі протикорабельна ракета з активним радіолоаційним самонаведенням на кінцевому відрізку. приблизно як брімстоун тільки набагато більша і старіша.
думаєш коли стратегічний бомбардувальник вилітає на пошуки авіаносної групи в його ракети закладений маршрут. :facepalm:
те що кацапи ними пуляють по землі - це від дефіциту нормальних ракет з корекцією за рельєфом місцевості які дійсно можливо програмувати на землі.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

саме так. це взагалі протикорабельна ракета з активним радіолоаційним самонаведенням на кінцевому відрізку. приблизно як брімстоун тільки набагато більша і старіша.
думаєш коли стратегічний бомбардувальник вилітає на пошуки авіаносної групи в його ракети закладений маршрут. :facepalm:
те що кацапи ними пуляють по землі - це від дефіциту нормальних ракет з корекцією за рельєфом місцевості які дійсно можливо програмувати на землі.

На х23 головка самонаведення включається тільки в останні секунди. Тому азимут і відстань необхідні
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

саме так. це взагалі протикорабельна ракета з активним радіолоаційним самонаведенням на кінцевому відрізку. приблизно як брімстоун тільки набагато більша і старіша.
думаєш коли стратегічний бомбардувальник вилітає на пошуки авіаносної групи в його ракети закладений маршрут. :facepalm:
те що кацапи ними пуляють по землі - це від дефіциту нормальних ракет з корекцією за рельєфом місцевості які дійсно можливо програмувати на землі.
Х-22НА, принята на вооружение в 1976 году, система управления инерциальная с коррекцией по рельефу местности.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

саме так. це взагалі протикорабельна ракета з активним радіолоаційним самонаведенням на кінцевому відрізку. приблизно як брімстоун тільки набагато більша і старіша.
думаєш коли стратегічний бомбардувальник вилітає на пошуки авіаносної групи в його ракети закладений маршрут. :facepalm:
те що кацапи ними пуляють по землі - це від дефіциту нормальних ракет з корекцією за рельєфом місцевості які дійсно можливо програмувати на землі.
на нём просто заменили головку наведения. Открутили одну, прикрутили другую, представь, там не сварная конструкция
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.
a49

https://t.me/truexanewsua/52248
Почему нельзя раздолбать нахер этих хуйлопидоров и их железо.! Это задача для СБУ - уничтожить выблядков! И диспетчеров тоже!
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

на нём просто заменили головку наведения. Открутили одну, прикрутили другую, представь, там не сварная конструкция
Если цель была именно этот магазин, то данный тип ракеты мог отработать с такой точностью если поставили радиомаяк, который имитировал работу РЛС.
 Эта ракета не способна поражать цели с такой точностью в автономном режиме. Глубокая модификация ее навряд ли проводилась (до полной переработки автопилота и систем коррекции )
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Если цель была именно этот магазин, то данный тип ракеты мог отработать с такой точностью если поставили радиомаяк, который имитировал работу РЛС.
 Эта ракета не способна поражать цели с такой точностью в автономном режиме. Глубокая модификация ее навряд ли проводилась (до полной переработки автопилота и систем коррекции )

х-22 стара, як гівно мамонта. ні одна з модифікацій не мала значної точності. попадала "кудись туди". тому основна б/ч (за часів срср) була ядрьона, а основні цілі - уаг
(кому цікаво - на "уголкє нєба" (зона сру) є досить велика стаття про комплекс К-22)
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Радіомаяком може бути базова станція мобільного зв'язку?
По тривозі повітряній вимикаємо всі випромінювачі - глушимо радіозв'язок.
Трохи незручно.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Радіомаяком може бути базова станція мобільного зв'язку?
По тривозі повітряній вимикаємо всі випромінювачі - глушимо радіозв'язок.
Трохи незручно.

Шапочку з фольги надягай
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

х-22 стара, як гівно мамонта. ні одна з модифікацій не мала значної точності. попадала "кудись туди". тому основна б/ч (за часів срср) була ядрьона, а основні цілі - уаг
(кому цікаво - на "уголкє нєба" (зона сру) є досить велика стаття про комплекс К-22)
Про це і мова ))
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

коротше кацапи цим гімном мамонта тепер будуть їбашити куди попадуть



по ТРЦ,

точну кількість жертв буде тяжко встановити
людей що порозривало, то по днк ще з часом "зберуть"

але будуть такі які будуть рахуватися пропавшими безвісті.
згоріли.

   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.
PAL

Про це і мова ))

тут вже висували гіпотезу, що донаводиться вона у фіналі на купу залізяччя
тому й приліта на споруди з великим вмістом металу
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Якщо в полі поставити металевий паркан - наведеться? Багато кутникових видбивачів.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

коротше кацапи цим гімном мамонта тепер будуть їбашити куди попадуть





угу... і підльотний час у цього гімна при пуску від кордону по тому ж Києву, Чернігову, Житомиру - буй да нібуя. бо летить воно швидко :(
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.
PAL

Якщо в полі поставити металевий паркан - наведеться? Багато кутникових видбивачів.

донаводка йде вже на фінальній стадії, перед самим ударом, тож "у поле" не наведеться
а розкидувать відбивачі на сусідніх вулицях від потенційних цілей - таке собі рішення, кацапське
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

тут вже висували гіпотезу, що донаводиться вона у фіналі на купу залізяччя
тому й приліта на споруди з великим вмістом металу

корабельну версію по землі принципово використовувати неможна.  бо як тільки увімкнеться радар - перша ж азс або десяток авто на дорозі будуть ідентифіковані як ціль. по землі працюють ракети виключно з ІНС (про протирадіолокаційну версію не скажу - зовсім про неї нічого не знаю)
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.
PAL

корабельну версію по землі принципово використовувати неможна.  бо як тільки увімкнеться радар - перша ж азс або десяток авто на дорозі будуть ідентифіковані як ціль. по землі працюють ракети виключно з ІНС (про протирадіолокаційну версію не скажу - зовсім про неї нічого не знаю)

ІНС 70х років дає точніть не просто плюс-мінус лапоть, там кілометрами міряється, використовується під ЯЗ
воно просто не влучить
тож такий варіант виключно "кошмарить хахлов", а не знищувать цілі
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

корабельну версію по землі принципово використовувати неможна.  бо як тільки увімкнеться радар - перша ж азс або десяток авто на дорозі будуть ідентифіковані як ціль. по землі працюють ракети виключно з ІНС (про протирадіолокаційну версію не скажу - зовсім про неї нічого не знаю)
Насколько я понял с вики, если рлс на корабле работает то она наводится на излучение
Пассивная пеленгационная ГСН «ПСН» с наведением на излучение импульсных РЛС (или пассивная цифровая координатная ГСН «ПСИ» для ударов по площадной цели).
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

ІНС 70х років дає точніть не просто плюс-мінус лапоть, там кілометрами міряється, використовується під ЯЗ
воно просто не влучить
тож такий варіант виключно "кошмарить хахлов", а не знищувать цілі

так. ракету з ІНС до толку так і не довели
не знаю, як у інших полках ДА СРСР, а у 341-му ракет з ІНС на озброєнні (80-ті роки) не було. виключно протикорабельні зі спец-бч
цікавий факт про х-22: практичні пуски їх відбувалися дууууже рідко. бо паливо та окислювач там ще ті штучки - дуже токсичні. зберігалися ракети сухими. заправка - перед застовуванням. носій Ту-22 сам по собі теж дуже аварійний був. за обліт нової модифікації ракети та практичний пуск командир отримував орден БКЗ. я знав літунів, котрі майже по 20 років літали на ту-22 (ракетоносцях) і ніразу не виконували практичні пуски
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Если цель была именно этот магазин, то данный тип ракеты мог отработать с такой точностью если поставили радиомаяк, который имитировал работу РЛС.
 Эта ракета не способна поражать цели с такой точностью в автономном режиме. Глубокая модификация ее навряд ли проводилась (до полной переработки автопилота и систем коррекции )
якщо ціллю був завод і друга (перша) ракета влучила - на заводі був маяк??

Останнє редагування: 29 червня 2022 13:15:13 від хробак
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

якщо ціллю був завод і друга (перша) ракета влучила - на заводі був маяк??
Не знаю. Для меня вообще загадка как морская ракета с рлк наведением умудряется попасть в наземную цель, где полно радиоотражающих предметов.
Я высказал только предположение прочитав о Х22 на вике
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Не знаю. Для меня вообще загадка как морская ракета с рлк наведением умудряется попасть в наземную цель, где полно радиоотражающих предметов.
Я высказал только предположение прочитав о Х22 на вике
може це не х22, а х32?...  факт , що перша точно влучила в завод - викликає питання.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

а где их гептилом запрааляют?
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

вилимо там есть навеление по контрасному конткру
трц более качесивенный лает контраст
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.




Схема влучань:
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

ІНС 70х років дає точніть не просто плюс-мінус лапоть, там кілометрами міряється, використовується під ЯЗ
воно просто не влучить
тож такий варіант виключно "кошмарить хахлов", а не знищувать цілі

Саме так - "плюс-мінус кілометр" для ЯЗ значення практично не мають.

Таке казали десь у середині 80-х на тульському кб пріборостроєнія (на нього санкції в 2015-му році). До них тоді приїхав який маршал ссср і сказав - "вы палучілі абразец американской крылатой ракєты? нє важно сколько ана будет стоить, хоть 5 міліонов доларов, точность должна быть 50 метров. выпалняйтє!"
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Показати зображення...
Показати зображення...
Схема влучань:
Показати зображення...
Там по відео зі ставка Гарячка зрозуміло, що приліт був і поруч з ним (близький спалах) та приблизний напрямок (розліт рештків не з боку тц).
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

мда,
"высакаточнає аружиє"
дві ракети, обидві аккурат мимо цілі, хоча ціль десь з квадратний кілометр
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

мда,
"высакаточнає аружиє"
дві ракети, обидві аккурат мимо цілі, хоча ціль десь з квадратний кілометр
На мою думку, ці нелюди попали саме туди, куди цілили.
Уроди кошмарять мирне населення. Ще якась сволота підказала місце і час для атаки.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Учитывая что кацапы применили практически все ракетное оружие против нас, думаю что Пентагон имеет всю информацию для модернизации своего пво и про.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Якщо в полі поставити металевий паркан - наведеться? Багато кутникових видбивачів.

Чому і не спробувати? Багато складів і командних пунктів  :pooh_lol:
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Учитывая что кацапы применили практически все ракетное оружие против нас, думаю что Пентагон имеет всю информацию для модернизации своего пво и про.

+100
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

На мою думку, ці нелюди попали саме туди, куди цілили.
Уроди кошмарять мирне населення. Ще якась сволота підказала місце і час для атаки.

Уроди пуляють тими ракетами що в них є. А ракєти хєрові...

Це ж йобнутьця треба, щоб ракети "воздух-авіаносець" або "земля-корабль" використовувати як "воздух-земля" і "земля-земля"  :facepalm1:

Там точно у генералів дах знесло від піздюлін хуйла. Стріляють чим попало  :facepalm:

Останнє редагування: 29 червня 2022 16:03:45 від alex_kyiv
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

На мою думку, ці нелюди попали саме туди, куди цілили.
Уроди кошмарять мирне населення. Ще якась сволота підказала місце і час для атаки.
та ні,
а друга ракета тоді чого гаражі біля озерця рознесла ?
явно в завод цілили, але одна ракета +500м інша -500м, в середньоарифметично му - аккурат по заводу  :gigi:
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Учитывая что кацапы применили практически все ракетное оружие против нас, думаю что Пентагон имеет всю информацию для модернизации своего пво и про.

Важливо мати ПВО проти крилатих ракет які летять зі швідкістю 3000 км... Тільки космічна реєстрація і супроводження ракет, на мій погляд.
   
Re: Прилет в Кременчуг. Много жертв.

Не знаю. Для меня вообще загадка как морская ракета с рлк наведением умудряется попасть в наземную цель, где полно радиоотражающих предметов.
Я высказал только предположение прочитав о Х22 на вике

х-22 мала добуя модифікацій. основна - це протикорабельна зі спец-бч. була модифікація з ІСН - для ураження наземних цілей. але вона була крива шо песець
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія