Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

парасюк стукнул СБУшніка

Re: парасюк стукнул СБУшніка

Бачив.
В 90- ті.
не, то были цветочки
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Пісний борець з корупцією???? Парасюк ти на другий раз бери калаш!!!!
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка


 :super:

Останнє редагування: 19 листопада 2015 22:09:59 від psandr
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка
LVV

Членосос коррупционер который борется с коррупцией вместо того чтобы в тюрьме сидеть меня коробит больше чем пендаль Парасюка.
Це повинно бути написано червоними літерами,бо запиздять...
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Це тупа брехня. Менти приїхали через два дні після розстрілу.
20-го зранку прорвалися два автобуси, і там були не менти.

Угу. По проселкам добрались, чудом. Дальше шли пешком.

   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Не треба ля ля ранком 20 приїхали зовсім не мусора-антибіотики!!!
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

500 СБУвців уже виїхало на Когуарах на затримання Парасюка ?  :weep:

Думаю треба 1000 . Цей особливо небезпечний. Корбан таки генералів з носака не п***а.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Шкода, шо рух України в напрямок цивілізації нікому в Україні не потрібен.....
   
Re:  Re: парасюк стукнул СБУшніка

Ксеня, думаю, що Вам варто вибачитись перед Вєні-Віді. Давно з ним віртуально знайомий і він завжди стояв на однозначно українській патріотичній позиції. І на майданах він завжди був з нашого боку.

Не вибачуся. Він такі речі написав, що я би його навічно забанила.
Це не стосується Парасюка.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Шкода, шо рух України в напрямок цивілізації нікому в Україні не потрібен.....

з чого Ви взяли ?

якщо з ФУПу, то це просто смішно
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Членосос коррупционер который борется с коррупцией вместо того чтобы в тюрьме сидеть меня коробит больше чем пендаль Парасюка.
Исправил
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Слушно.

Писный-ваш, Ярема, Матиос, Захарченко, и далее по списку.

Вы б не могли отъебстись от мира и Украины с такими "вашими"?
Тарас, Ви за "юльківських дебілів" образились?
Дивно, досі я Вас таким не вважав. Але Ваша образа заставляє задуматись.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Та канєшно, якби написати гарний закон, то воно то да, але таки ні.
От поясніть тупим, як боротися з корупцією, коли це не відхилення, а суть системи?  Корупція з латині здається, "іржа", пошкодження. Типу 2 педика на село, але всі інші правильно. А якщо корупція має тотальний контроль?

Нормальні країни відрізняються від гівна типу нас тільки одним - правила одні для всіх або "друзям все, лохам - закон"

Так Парасюка і пр.обрали у ВР, щоб саме вони продумали і прийняли закони та здійснили політичні дії, щоб оту систему змінити

То вони вже за 1,5 роки повинні були все проаналізувати і мати план дій. І розповісти нам що і як вони будуть робити для подолання системної корупції.

Де план Парасюка і Ко по боротьбі з корупцією?  Його нема!

Є лише самопіар і популізм. Є обіцянки побити/повбивати всіх поганих і ощасливити та обдарувати ніштяками всіх хороших.

Смітниками, зеленкою, копняками в голову проблему системної корупції не можна вирішити, зовсім.

Вже пройшов час гасел, криків та самопіару. Зараз треба працювати всім, кожному на своєму місці, важко, щоденно, терпляче, самовіддано і послідовно, без публічних ефектів і самопіару. Вся та робота буде НЕ популярною, результати не буде відчутно ще досить довго, але лише так ми виповзем з дупи.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Парасюк исполнил желание 90% населения страны....

95 %
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Шкода, шо рух України в напрямок цивілізації нікому в Україні не потрібен.....

Вказати тобі напрм руху виблядок емігрантський?
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

з чого Ви взяли ?

якщо з ФУПу, то це просто смішно

Та ясно, шо ФУП це не Україна....  Але Рада, яку навіть переобирати ризиковано, бо ще дурніші прийдуть.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Угу. По проселкам добрались, чудом. Дальше шли пешком.

Я знаю.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Шкода, шо рух України в напрямок цивілізації нікому в Україні не потрібен.....

Приїжджай. Рухай (можеш у польському значенні цього слова).
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Сукко, можно было за неделю стать миллиардером, если выстаивать ебало генерала милиции и таксу - 1 доллар, за заехать ему с носка по морде... Очередь будет стоять от Луганска до Львова...

Хто каже , що немає ідеі , яка може об' єднати краіну !
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Вказати тобі напрм руху виблядок емігрантський?


Приємно спілкуватися з українською елітою. Завжди влучне слово!
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Цікавий нюанс: парасюк не памятає Пісного на майдані, але його там пам'ятає Луценго. Хто з них бреше й кого усе ж таки на Майдані не було?
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

вбивства в Україні Хуйлу подобаються точно
нівіть такі тупі боти, як Ви , напевно це розуміють !

Вот про ботов давай подробнее. Не стеняйсо, рассказывай. Сколько у меня методичек, где они издаюцца, ну в общем - давай всю раскладку, специалист по ботам.

А потом расскажи присутствующему люду, откуда прознал, что точно нравится йухлу.

Номенклатуру сучью надо расплавленым железом в глотку заливать. Под любое знамя станут, шакалы. Под любую песню будут выть. Лишь бы у власти. (td)
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

WestNik  и прочие прихильники певної політсили - обратите внимание на эти слова.
:-B
Та слова вони мої помітили, тільки відповісти не мають що .
Вони вже допизділися , що то Парасюк в гибелі Небесної Сотні винен,  :facepalm1: ще трохи за язика потягаєм і прямим текстом вріжуть  нам- фашисти біндерафци.
В цьому що я сказав , немає нічого дивного, думаю всі це відчувають, навіть пєдікі тому і надристали  тут повні портки.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка
LVV

:-B
Та слова вони мої помітили, тільки відповісти не мають що .
Вони вже допизділися , що то Парасюк в гибелі Небесної Сотні винен,  :facepalm1: ще трохи за язика потягаєм і прямим текстом вріжуть  нам- фашисти біндерафци.
В цьому що я сказав , немає нічого дивного, думаю всі це відчувають, навіть пєдікі тому і надристали  тут повні портки.
Же сюіс цинічний бандерівець
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Не серйозно це все. "Рєбячєство" якесь.[/b]
Замість справжньої боротьби, гуртування антикорупційних сил в парламенті і створення здорового ядра в парлменті - гучний гівнопіар, користі з якого - 0.
Скоріше шкода. Бо дозволяє противникам тикати пальцем - бачите, хто прийде нам на зміну - люди, для яких закон взагалі не існує.
Тут ти правий. Думаєш треба було по-,дорослому ? Бітою ? Чи молотком , яким тітушки лупашили людей на Майдані ?
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Та ясно, шо ФУП це не Україна....  Але Рада, яку навіть переобирати ризиковано, бо ще дурніші прийдуть.

як на мене, якщо вибори будуть, хоча це малоімовірно, то влада значно інтенсифікує "успіхи", і все буде гаразд

а якщо не в цей раз, то в наступний

Юлія Володимирівна ж не буде завжди молодою !

   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Я буду захищатися всіми доступними методами від тих хто вважає мене ворогом.
Адже ворогів знищують, чи не так?
Я категорично проти свого знищення.

Ги.. Ти і сам зникнеш. Коли тобі Ложкін  припине башляти.
От уєбіще недолуге. Кому ти локшину вішаєш , мінстець ?
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

:-B
Та слова вони мої помітили, тільки відповісти не мають що .
Вони вже допизділися , що то Парасюк в гибелі Небесної Сотні винен,  :facepalm1: ще трохи за язика потягаєм і прямим текстом вріжуть  нам- фашисти біндерафци.
В цьому що я сказав , немає нічого дивного, думаю всі це відчувають, навіть пєдікі тому і надристали  тут повні портки.
100% погоджуюсь...Уже слово "патріот" стараються спаплюжити, а про Украінського націоналіста, то мовчу зовсім...
А потім дивуються, чому Хуйлу, ця влада на руку...
Колись писав, що в Украіні , будують, таку собі маленьку расею і бачу що це так...
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Вот про ботов давай подробнее. Не стеняйсо, рассказывай. Сколько у меня методичек, где они издаюцца, ну в общем - давай всю раскладку, специалист по ботам.

А потом расскажи присутствующему люду, откуда прознал, что точно нравится йухлу.

Номенклатуру сучью надо расплавленым железом в глотку заливать. Под любое знамя станут, шакалы. Под любую песню будут выть. Лишь бы у власти. (td)

так ідіть у владу !

є багато вакансій , є політичні партії !
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

100% погоджуюсь...Уже слово "патріот" стараються спаплюжити, а про Украінського націоналіста, то мовчу зовсім...
А потім дивуються, чому Хуйлу, ця влада на руку...
Колись писав, що в Украіні , будують, таку собі маленьку расею і бачу що це так...

українські націоналісти би зі стиду під землю провалились, якби знали, з ким їх порівнюють

українських націоналістів боялись, їх знищували

а з Парасюка хіба смішно
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

за то прихильники певної політсили нравится такое: Левочкин обсудил с главами МИД Швеции и Литвы реформы и "минские соглашения"
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Тарас, Ви за "юльківських дебілів" образились?
Дивно, досі я Вас таким не вважав. Але Ваша образа заставляє задуматись.

Нет. Вы хотите и дальше такого существования, прикрываясь шелухой о морали, законности и прочем. Ваша задача - заболтать.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

за то прихильники певної політсили нравится такое: Левочкин обсудил с главами МИД Швеции и Литвы реформы и "минские соглашения"

Вам подобалась "гаряча" війна ?

   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

   
Re:  Re: парасюк стукнул СБУшніка

Не вибачуся. Він такі речі написав, що я би його навічно забанила.
Це не стосується Парасюка.
Ну забаните Вєні-Віді, мене, залишитесь тут з купою штабних продажних ботів типу Людаса, Пендюлюма, Асмодея, Косташу та Тігріка Паласатого. Сумніваюсь, що разом з ними Ви Україну розбудуєте, швидше за все буде Руїна та чергове рабство на 300 років. Але вільному - воля, може Вам такий варіант більше пододобається.
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Парасюк - не наш. Нашого би російські спецслужби з полону не випустили.
Казочки про те, що невпізнали  :lol: , можете юльківським дебілам розповідати.
Сцуко ідіоти, та хоч міжгалактичних бля спец.служб,  покуй.
До вас головне не доходить - його підтримують більшість громадян, факт.
Оцей  , не зовсім шляхетний ( за інших обставин)вчинок , підтримують.
Доходить до вас що це значить?

А значить... (б***ь навіть не хочу писати ) ...
І пішла манда по кочкам.( зітру через  10хв)
Єдиний правильний вихід ,це швидкі посадки і збивання градусу. Овоч також думав ,ще потерплять.


Останнє редагування: 19 листопада 2015 22:34:01 від Blackout
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Вам подобалась "гаряча" війна ?

Хряк сотоварищи или "горячая война? И в чем Вы отличаетесь от хуйла?
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Нет. Вы хотите и дальше такого существования, прикрываясь шелухой о морали, законности и прочем. Ваша задача - заболтать.
От що мене в юлькодебілах завжди уміляло, так це їхні тверді знання того, що я хочу. От завжди краще мене знають мої бажання  :lol:
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

Вам подобалась "гаряча" війна ?
мені подобається як прихильники певної політсили почали обсирати майдан, добре хч цинічним бандерою не обізвали
   
Re: парасюк стукнул СБУшніка

так ідіть у владу !

є багато вакансій , є політичні партії !

Немає в Украіні партій.  І правосуддя теж. Тому і п***а генеералів злодіів, а не в суд ведуть.
Бо немає суду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія