Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Понад 2 мільярди в місяць: Гройсман розповів, які суми повертаються до бюджету


Запроваджені урядом заходи по боротьбі з контрабандою та тіньовими схемами на кордоні збільшили щоденні надходження платежів на 70-80 млн грн, що у підсумку дасть «плюс» 2 – 2,4 млрд грн за місяць.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі ТРК «Україна», повідомляє Урядовий портал.

«Я вам приведу приклад того, на скільки ми вже зараз маємо підвищення надходжень до державного бюджету. 70-80 мільйонів плюсом щоденно – це 2 - 2,400 млрд на місяць. Ми розуміємо, що ефективність буде тільки підвищуватись. Я вам наведу просто приклад. До того, як ми почали нові заходи боротьби з контрабандою вводити, платіж, наприклад, по одному і тому ж товару, це іграшки. Розмитнення відбувалось по ціні 4800 доларів за контейнер. Сьогодні той самий контейнер, ті самі іграшки 8700. Уявляєте різницю? 4800 і 8700 в доларах – це колосальні ресурси, які йшли повз бюджет. Наступне, наприклад, тканини завозять в Україну. До наших заходів, які припиняють різноманітне запровадження схем – 12500 доларів контейнер, той же самий контейнер розмитнюється вже за 21340 доларів. І таких прикладів я можу навести масу», - сказав Гройсман.

За його словами, ключовим методом боротьби із контрабандою стало посилення відповідальності самих митників, а також надання силам і структурам Міністерства внутрішніх справ права проводити аналітичну роботу і працювати з базами даних.
Читайте також: Гройсман сказав, що сприятиме залученню інвестицій в Україну

"Коли все більш прозоро, коли всі різноманітні служби мають можливість працювати з цими даними, тоді вони починають полювання один за одним і тоді може бути відповідний результат», - додав прем’єр.

При цьому він наголосив, що опір діям уряду чиниться шалений.

"Я вже відчуваю, що ці схеми народжували десятки мільярдів тіньових грошей. Ви уявляєте, що на нас зараз накинуто, щоб нас зупинити, відволікти нашу увагу, не дати нам впроваджувати ті заходи, які ми запланували і вже реалізовуємо. Боротьба триває. Боротьба дуже складна, непроста", - сказав Гройсман.
   
За каждое б/у авто 200 баксов через таможенного брокера передаётся...
   
тобто зараз якась педрова срань недополучає "прибуток" з митниці та дуже незадоволена.
Добре, дуже добре.
Я б хотів щоб в бійці бегемотів Гройсман-Вальцман переміг Гройсман.
   
как я это читаю, с меня теперь возьмут 2ярда через поднявшиеся цены на импорт и переложат напрямую в карманы чинарей.
   
как я это читаю, с меня теперь возьмут 2ярда через поднявшиеся цены на импорт и переложат напрямую в карманы чинарей.
50-60 грн с рыла, не?
Или с математикой туговато?
   
как я это читаю, с меня теперь возьмут 2ярда через поднявшиеся цены на импорт и переложат напрямую в карманы чинарей.

Це комусь добавлять до пенсіі, щоб вони ці гроші витратили в украіні на вітчизняну продукцію

А може і на якесь оборонне імпортне вистачить
   
Це комусь добавлять до пенсіі, щоб вони ці гроші витратили в украіні на вітчизняну продукцію

А може і на якесь оборонне імпортне вистачить

Да ну!

Эти деньги напрямую из моего, как потребителя, кармана, это факт, а вот то, что про пенсии - домысел.

И да, почему я должен содержать непонятно кого через такие вот поборы?
   
50-60 грн с рыла, не?
Или с математикой туговато?

тоесть такие копейки я должен понять и простить?

меня не улыбает быть терпилой, даже если цена вопроса 0коп.
   
тоесть такие копейки я должен понять и простить?

меня не улыбает быть терпилой, даже если цена вопроса 0коп.
Часть этих денег шла в карманы таможенников и страдали честные импортёры. Серые при этом имели сверхприбыли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія