Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Цікаво .
   
А де тут зрада? Комусь нагадати, які бої тривали за Лисичанську агломерацію?
   
До речі , класно читає. Може вона всю книжку розіб'є на фрагменти і прочитає ?
   
Я завжди розумів, що бубочка недорозвинений ідіот ( як для посади президента), без системної освіти, але навіть я не міг уявити, що в нього просто клінічна розумова відсталість  :facepalm:
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

я не міг уявити, що в нього просто клінічна розумова відсталість  :facepalm:
А як би він працював до 40 років вєсьолим і находчівим студєнтом?
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Де купити ту книжку?
   
А де тут зрада? Комусь нагадати, які бої тривали за Лисичанську агломерацію?

оман
   
Де купити ту книжку?

В Амулета, він збирався її надрукувати B-)
   
оман

До чого тут Оман? У ці місяці нам тільки-тільки почали постачати артилерію, свої снаряди вичерпувалися, Хаймарси привезуть тільки всередині літа, а хтось тут зраду шукає...
   
В Амулета, він збирався її надрукувати B-)
Вже в роботі .
   
Я так понимаю что после Бучи велич не оставляла надежды заглянуть хуйлу в глаза.Феноменальный экземпляр
   
Вже в роботі .

Пам'ятаєш?
Другий примірник мені :D
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Вже в роботі .

Куди гроші?
   
Куди гроші?
Єрмаку ,все через нього . :)
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .
ATF

Ілюзія?...
А от і ні. Це цинічна підмосковська совкова і тупа істота - там жодних ілюзій. Там тупо бабло.
   
Єрмаку ,все через нього . :)

Навіщо Єрмаку, давай другий примірник мені, а я за нього натіві скину 500грн.
Чи ти понти гониш?
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Я завжди розумів, що бубочка недорозвинений ідіот ( як для посади президента), без системної освіти, але навіть я не міг уявити, що в нього просто клінічна розумова відсталість  :facepalm:
ні це не відсталість від народження ,це відсталість від ВИХОВАННЯ в тому середовищі де "пасматрєтьв глаза і понять",де "аніже братья",де "ми адін народ",де-а там багато ДЕ. і що важливіше-то ДЕ і досі в багатьох сидить в підкірці навіть коли вони зараз говорять і навіть часом думають і діють не так. і як тільки все стихне та підкірка знову візьме команду на ДЕ.
 запамтайте мої слова. B-)
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Навіщо Єрмаку, давай другий примірник мені, а я за нього натіві скину 500грн.
Чи ти понти гониш?

Хоч в електронному вигляді є?
   
ні це не відсталість від народження ,це відсталість від ВИХОВАННЯ в тому середовищі де "пасматрєтьв глаза і понять",де "аніже братья",де "ми адін народ",де-а там багато ДЕ. і що важливіше-то ДЕ і досі в багатьох сидить в підкірці навіть коли вони зараз говорять і навіть часом думають і діють не так. і як тільки все стихне та підкірка знову візьме команду на ДЕ.
 запамтайте мої слова. B-)
Правильно кажеш .Це безумовний рефлекс цих багатьох  .Собака Павлова . (tu)
   
Хоч в електронному вигляді є?
Нібито ще нема ,але люди працюють. :)
   
Нібито ще нема ,але люди працюють. :)

Повідомиш коли надрукуєш?
Згоден на останній екземпляр на тих же умовах :)
Але всеодно на ньому напиши: другий примірник :D
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Повідомиш коли надрукуєш?
Згоден на останній екземпляр на тих же умовах :)
Але всеодно на ньому напиши: другий примірник :D
Автограф треба?
   
Автограф треба?

Тіко видавця- Амулета :)
Можна скріном надрукованої книжки на фоні сторінки фупу.
Мені вистачить
   
Я так понимаю что после Бучи велич не оставляла надежды заглянуть хуйлу в глаза.Феноменальный экземпляр
я щось не зрозумів, Арахамія, виявляється, після Бучі був проти «мирної угоди», а Зеленський - за?
Так ніби ж Арахамія в Стамбулі підпис свій залишав.
І знову ж таки, якщо Зе мав надію домовитись з хуйлом, хто чи що його змусило відмовитись від таких намірів?
   
якщо Зе мав надію домовитись з хуйлом, хто чи що його змусило відмовитись від таких намірів?

cтрах.

одного з його людей що теж ті перемовини вів вбили коли він пояснив військовим що підписав Зе.

ЗСУ цілком дали зрозуміти що будлуть воювати з Зе чи без.

саме тому Зе хоче прибрати залужного шоб коли наступений раз підпише капітуляцію то її виконували а не як тоді
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .
ATF

cтрах.

одного з його людей що теж ті перемовини вів вбили коли він пояснив військовим що підписав Зе.

ЗСУ цілком дали зрозуміти що будлуть воювати з Зе чи без.

саме тому Зе хоче прибрати залужного шоб коли наступений раз підпише капітуляцію то її виконували а не як тоді

+ЗСУ пересрали всі "оманські домовленості", як ітепер треба надолужувати розкрадаючи армію і мародерячи все і вся в Україні.
   
cтрах.

одного з його людей що теж ті перемовини вів вбили коли він пояснив військовим що підписав Зе.

ЗСУ цілком дали зрозуміти що будлуть воювати з Зе чи без.

саме тому Зе хоче прибрати залужного шоб коли наступений раз підпише капітуляцію то її виконували а не як тоді

То навіщо Зе ставив Залужного Головнокомандувачем?
Щоб боятись? 8-:
   
То навіщо Зе ставив Залужного Головнокомандувачем?
Щоб боятись? 8-:

щоб захід вагнергейт не сильно пушав
   
То навіщо Зе ставив Залужного Головнокомандувачем?
можливо тому, що розраховував на щось інше, чим не варіант?
Бо тоді виникає зустрічне питання до тебе: то навіщо зливні бачки ОП мочать Залужного?
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Арахамия дзисай  :lol:

Когда-то, давным-давно японские императоры имели среди своих приближенных особого человека, которого назвали - Дзисай, что означало жертвенный Козел отпущения. Дзисай служил императору чем-то вроде громоотвода. На его голову должны были падать все беды и несчастья, которые грозили хозяину.
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Я завжди розумів, що бубочка недорозвинений ідіот ( як для посади президента), без системної освіти, але навіть я не міг уявити, що в нього просто клінічна розумова відсталість  :facepalm:
=====================================
Те що ЗЕ інфантіл в чисто клінічному розумінні було ясно ще в 2019-му. У нього рівень розвитку зупинився на 15-річному віці. Потім це стало ясно багатьом, але є ще проплачені  подоляками боти та такі ж інХвантіли. Особливо тітоньки за 55+ ... І тільки не треба про мацьковські наративи. Бо кацапське ІПСО завжди грунтується як і все ІПСО на чомусь хоча б відносно реальному. Так...ми українці вимушені терпіти його і будемо терпіти бо йде війна. Але поважати...ну це вже пробачте.
   
можливо тому, що розраховував на щось інше, чим не варіант?
Бо тоді виникає зустрічне питання до тебе: то навіщо зливні бачки ОП мочать Залужного?

Мене дивує увага до зливних бачків не менше, ніж вигаданий напис на них: чомусь ОП.
Це як би відповідь на друге питання.
А стосовно першого, то в мене теж зустрічне питання до тебе: на який інший варіант розраховував Зе назначаючи Залужного?
Інший- це відмінний від якого?
   
Арахамия дзисай  :lol:

Когда-то, давным-давно японские императоры имели среди своих приближенных особого человека, которого назвали - Дзисай, что означало жертвенный Козел отпущения. Дзисай служил императору чем-то вроде громоотвода. На его голову должны были падать все беды и несчастья, которые грозили хозяину.

Шо ти маєш проти феншуя?
   
Мене дивує увага до зливних бачків не менше, ніж вигаданий напис на них: чомусь ОП.
Це як би відповідь на друге питання.
А стосовно першого, то в мене теж зустрічне питання до тебе: на який інший варіант розраховував Зе назначаючи Залужного?
Інший- це відмінний від якого?
Ну ти і хитросракий ,не відповів на жодне питання. :)
   
Ну ти і хитросракий ,не відповів на жодне питання. :)

Шо там з друком книжки?
Твоє зволікання гальмує донат на ЗСУ
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Шо ти маєш проти феншуя?

Фен-шуй - це дуже кошерно!

Там ще харакірі було. Теж красіва!

Для тих, хто багато обіцяв, а потім став просто   п и з д І т и     Та.     п И з д и т и.
   
Re: Требушна читає фрагменти книги про Зеленського .

Те що ЗЕ інфантіл в чисто клінічному розумінні було ясно ще в 2019-му.
Найостанній дурень та інфантил, впроваджуючи здачу країни за власною волею чи під примусом, прибрав би з неї як мінімум родину на час двіжу.
   
Цей Саймон Шустер добряче  попрацював і зібрав інформацію..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія