Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поголовная бандеризация: украинцев с детства учат ненавидеть Россию [KA]

Кто контролирует зомбоящик и силовиков, тот контролирует и умы людей. Гитлер в свое время провернул туже историю. Народ в целом это всегда ведомые дети.

они были такими всегда, за столетия до появления зомбоящика, вся история россии это история оккупаций, агрессии и террора
   
Во всем виноват хуйло.
+===============================================+
Він особисто окупував Крим та захопив частину Донбасу?
   
+===============================================+
Він особисто окупував Крим та захопив частину Донбасу?

Нет, конечно.

Опирался на подобньіх тебе малороссов, которьім какая разница и пензия.
   
Та господи, кого там "ненавидіть"? Максимум - сприймаю їх як глибоко нещасних людей  :facepalm: Можу ще поржать з вибухаючих пердаків, як та дівчинка з картиною "палаючої Москви"  :gigi:
а якщо суне на нас?
   
Саме страшне багато Українців, якби не війна і не чули що є РФ. Оце для них саме страшне.
   
Для моцкалів характерно двоєдуманням ( двоємыслие - рос ): вони говорять про один, єдиний народ та одночасно забирають Крим і влаштовують війну проти України і вбивають українців в Донбасі. В такому випадку справжні наміри моцкальні можна визначити тільки через їхні дії.

Всі ці моцкальські розмови про один, єдиний народ та дружній і братній народ -- це демагогія, за якою криється бажання моцкалів змоцкалити українців, тобто перетворити їх в таких же самих моцкалів, які проживають в параші.
   
вони говорять про один, єдиний народ та одночасно забирають Крим і влаштовують війну проти України і вбивають українців в Донбасі.

я пояснив чому так

вони не вважають це злом
   
Я хочу щоб майдже кожен українець міг сказати - "Своего первого русского я зарезал в 16". А йому за це героя Россії.  B-)
   
Різати нікого не треба, але їх треба бридитися.


я пояснив чому так

вони не вважають це злом

Це так, бо моцкалі в своїй більшості -- це бандитський народ.
   
Хуйло готовит общественное мнение кацапья для внутреннего оправдания "воспитательных бомбардировок" городов
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія