Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поциента закрили в дурці. Інші поциенти вимагають свободи, дурдом?

Сцуко, Тхир дебильный, та на тебе просто на вскидку . Этомычание за несколько минут. :laugh:

Доволен? теперь строевым шагом на сливу, даун. у деюилов слуг нет.

Показати зображення...
:laugh:
   
Доволен?
Скотино тупа, де тут ""метод" копипаста и правки чужих постов", га? :punish:
На кого розрахована ця срана хуцпа, гнидо?
Пшло нннaxуй врешті, здихота ментальна.
   
Скотино тупа, де тут ""метод" копипаста и правки чужих постов"
ми не говорили про вредність правок чужих постів, ми говорили про іпанутість драки.
Ти виляєш
   
А у правках нічого не бачу кримінального.
Маладца. Шуруй слідом за южним сфінктером.
   
:laugh:
И шо ты думаешь, Тхоряка скажет виноват, гандон? Хер там - будет выкручиваться, скавчать, рассказывать "шо ето другое",  "у костега совсем не так". :laugh:
Это ж Тхир. Вонючэ и дурнэ. :facepalm:
   
ми не говорили про вредність правок чужих постів, ми говорили про іпанутість драки.
Ти виляєш
Куди ти, плядь, сунешся? Твій партньор южна лярва сказав, що драке правив цитати раніше, ніж костік. Чи тобі повилазило, чи читати не вмієш? Згинь.
   
Маладца. Шуруй слідом за южним сфінктером.
шо, презіраєш тих хто править пости?
Вважаєш таких людей конченими?  8-)
   
Ну шо я тебе говорил, Эльф? Ето не оно. Ето другое. Ето не костино Хрю-хрю. Ето СВЫНАРЧУКЕЕЕЕ. МЕЕЕЕЕ. :laugh:
Оно гнилое как прошлогодний труп дохлой свыни.
Т\Даже сунутое рылом в говно будет булькать шо "ето шоколад". :laugh:
   
Твій партньор южна лярва сказав, що драке правив цитати раніше,
він багато шо казав, я не веду щас з ним ніяких спорів  :laugh:
   
будет выкручиваться, скавчать,
Саме це ти й робиш, уйобку сракоголовий.
Це твої слова? - "SOUTH BLOOD, cьогодні в 21:42
задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"

Чи якоїсь іншої падалі з таким же ніком?
Де, сучонок, в твоєму скріні "правки чужих постів"?
   
Саме це ти й робиш, уйобку сракоголовий.
Це твої слова? - "SOUTH BLOOD, cьогодні в 21:42
задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"
Чи якоїсь іншої падалі з таким же ніком?
Де, сучонок, в твоєму скріні "правки чужих постів"?
це він мене ПИТАВ, чи я хочу доказати шо драка задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"
Там знак питання стоїть, чуділо.

Ми ж не про правки постів сперечаємось, а про йопнутість драки, діагноз ти ходячий
   
Саме це ти й робиш, уйобку сракоголовий.
Це твої слова? - "SOUTH BLOOD, cьогодні в 21:42
задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"

Чи якоїсь іншої падалі з таким же ніком?
Де, сучонок, в твоєму скріні "правки чужих постів"?
Последний раз гандон - тут КОПИПАСТ  и то, шо ты, недоумок свыноеский, называешь ТРОЛЛЕНИЕМ "как костик".
Вышукувать блох у своего полового парнера я предоставляю тебе. Заодно и сливой его поласуеш. :lol:
   
це він мене ПИТАВ, чи я хочу доказати шо драка задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"
Там знак питання стоїть, чуділо.

Ми ж не про правки постів сперечаємось, а про йопнутість драки, діагноз ти ходячий
Обосралось это мудило и уже пошло вплавь. :laugh:
   
це він мене ПИТАВ, чи я хочу доказати шо драка задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов?"
Там знак питання стоїть, чуділо.
"Шо подкальсонный дракон задолго до Кости использовал "метод" копипаста и правки чужих постов? Так это знают все, кроме этого "наивного" недоумка."
Якщо виділене - не твердження, а питання, то... то не знаю, хто з вас двох ухи обжерся, а хто просто наївний дурник.
   
Якщо виділене - не твердження, а питання, то...
виділене - твердження.
І я це підтвердив, написав сауту, шо це ще і я навчив драку це робити, ще до того як заігнорив
(заігнорив, нагадую, не за правки постів, а за переходи на особистості, тобто персональні образи)

Про шо ти щас скавулиш? Ваще непонятно
   
Последний раз гандон - тут КОПИПАСТ
Гандон ти не в перший і не в останній раз.
Сука тупа і сліпа, промий від соплєй тігрьонка очі і глянь на свій сраний скрін? де там копіпаста, баррран ти єбаний? :laugh:
Заодно може знайдеш правки цитат.
Пшол нахер, гнида, ти реально вже остопиздів своєю "простотою" і своїм штином.
   
Сука тупа і сліпа, промий від соплєй тігрьонка очі і глянь на свій сраний скрін? де там копіпаста, баррран ти єбаний? :laugh:
причом тут ваще копіпаст.
І я і саут доказуємо тобі, шо драка ображала і писала іпануті пости задовго до того, як косташика запхнули в предбанник.
   
виділене - твердження.
І я це підтвердив, написав сауту, шо це ще і я навчив драку це робити, ще до того як заігнорив
Хто з вас більше єбонутий, га?
Тобі повилазило, не бачиш, про що твердження? Просто іди слідом за партньором, по запаху, не загубиш.
   
Тобі повилазило, не бачиш, про що твердження?
полистай тему, ми там доказували тобі, шо драка не косить під косташика, а реально пише іпануті пости, і задовго до того, як косташика запроторили до предбанника.
Якшо до тебе навіть щас не доходить, тоді ти реально діагноз ходячий, клінічно доказано.


ps
і правити чужі пости драка почала теж задовго до косташиного предбанника.
Про це тобі тут уже сказано сто раз. Не дійшло - твої проблеми.
   
полистай тему, ми там доказували тобі, шо драка не косить під косташика, а реально пише іпануті пости, і задовго до того, як косташика запроторили до предбанника.
Якшо до тебе навіть щас не доходить, тоді ти реально діагноз ходячий, клінічно доказано.


ps
і правити чужі пости драка почала теж задовго до косташиного предбанника.
Про це тобі тут уже сказано сто раз. Не дійшло - твої проблеми.
Бесполезно. Это как тащить Тхора за хвист из норы - цепляется за стенки, серет и бздит, хоть тикай. :laugh:
   
Як це називається, шановні дописувачі і клоуноботи Ігоря валерьича?  :pooh_lol:

Ухyєлий, твоє місце саме в передбаннику!   :punish: 
   
він не може навіть пояснити нафіга сидячи в Канаді кожен день на українському форумі волає про зраду як свиня недорізана  :laugh:

Всі знають, що ухyєлий кнуробот, на фупі трохи підзаробляє від кнуроферми...  :pooh_lol: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія