Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тесла захерачила всех остальных

Re: Тесла захерачила всех остальных

Бронко крутий
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

:facepalm: у меня форд под боком, видел я его. я ренглер давно юзаю, сколько раз хотел соскочить и не нашел авто лучше чем он.  X( 

Під боком......... але ти не заходив і не щупав........
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Бронко

а поршака куди?  :facepalm:
   
Під боком......... але ти не заходив і не щупав........

 :facepalm: заходил, но с другой целью, еще раз сравнить мустанга с камарой , супруга хочет обновить авто.  :weep:
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

:facepalm: заходил, но с другой целью, еще раз сравнить мустанга с камарой , супруга хочет обновить авто.  :weep:

Я теж заходив заради електричного мустанга.......... але бронко там був в центрі........ я просто так пройти його не зміг.......  закохався.......... .
   
Я теж заходив заради електричного мустанга.......... але бронко там був в центрі........ я просто так пройти його не зміг.......  закохався.......... .

 X( любовь зла ...  (tu)
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

X( любовь зла ...  (tu)

Як його можна не полюбити.......... корабель ......... ахуєнної якості корабель........ дизайнери над кожним гвинтиком попрацювали.......
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

ти просто не бачив Бронко........ вранглер - це подєлка в порівнянні з бронко.

За що я люблю украінців, то це за неперевершену категоричність. Отак одним розчерком пера налаштувати проти себе всю армію фанатів Wrangler.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

За що я люблю украінців, то це за неперевершену категоричність. Отак одним розчерком пера налаштувати проти себе всю армію фанатів Wrangler.

Ти мабуть теж не щупав бронко........ ;)
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Ти мабуть теж не щупав бронко........ ;)

Я не кажу що Бронко поганий.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных


Хто думає що це гірше Тесли?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Як його можна не полюбити.......... корабель ......... ахуєнної якості корабель........ дизайнери над кожним гвинтиком попрацювали.......

Кого турбують гвинтики і дизайнери в справжньому позашляховикові? Це зовсім не те що шукають ентузіасти.
   
Як його можна не полюбити.......... корабель ......... ахуєнної якості корабель........ дизайнери над кожним гвинтиком попрацювали.......

 :facepalm: я тебе скажу так. знаешь почему ренглер лучший, не только потому что он лучший внедорожник, хотя и это очень важно. он лучший, потому что он грязным, после похода, смотрится красивее чем чистый. это единственный авто на планете который обладает таким уникальным свойством. если  твой бронко грязным будет выглядеть красивее чем чистый, тогда и его запишем во внедорожники  (P)
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Тесла захерачила всех остальных
Доречі, Маск сильно бавиться в біржрві махинації з допомогою реддітівської махвії.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Hertz Orders 100,000 Teslas in Rental-Market Shake-Up
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Hertz Orders 100,000 Teslas in Rental-Market Shake-Up
Аби їх зробили вчасно, бо саме БІД куплять в фіналі.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Аби їх зробили вчасно, бо саме БІД куплять в фіналі.
це ж не на наступний тиждень контракт
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

The cars will be delivered over the next 14 months, and Tesla Inc.‘s Model 3 sedans will be available to rent at Hertz locations in major U.S. markets and parts of Europe starting in early November, the rental company said in a statement. Customers will have access to Tesla’s network of superchargers, and Hertz is also building its own charging infrastructure.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

схоже сьогодні 1000 проб‘є
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Хто думає що це гірше Тесли
По каким параметрам ?
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

це ж не на наступний тиждень контракт
Та зрозуміло.
Але ж і Тесла робить не мільйон в рік.
А чим і як закінчують маленькі виробники, намагаючись збільшити кількість, ми знаємо.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Та зрозуміло.
Але ж і Тесла робить не мільйон в рік.
А чим і як закінчують маленькі виробники, намагаючись збільшити кількість, ми знаємо.
та 100 тис за 14 міс витягне. хоча, мабуть за рахунок роздрібних покупців, яким таки доведеться трохи зачекати  :laugh:
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

та 100 тис за 14 міс витягне. хоча, мабуть за рахунок роздрібних покупців, яким таки доведеться трохи зачекати  :laugh:
САме так.
А там і VAG і Мерс і інші підтягнуться.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных
den

Офіційно
Тесла модел 3 - має перше  місце серед всіх авто в ЄС по продажах ( серед всіх авто, включно з запальничками )

При чому з відривом суттєвим

   
Re: Тесла захерачила всех остальных

САме так.
А там і VAG і Мерс і інші підтягнуться.


Підтягнуться коли вирішать проблему з постачанням чи власним виробництвом енергоблоків (батарей).
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Офіційно
Тесла модел 3 - має перше  місце серед всіх авто в ЄС по продажах ( серед всіх авто, включно з запальничками )

При чому з відривом суттєвим
нє, лише серед EV
   
Re: Тесла захерачила всех остальных
den

нє, лише серед EV

Вересень 2021
Ринок ЄС
Тесла моделі 3 24 тис штук
Кліо менше 20
Гольф ще менше

Вмьо
Запальничкам заізда

Нова фабія не буде випускатися як комбі наприклад

І багато є інших прикладів коли іде згортання  бензинових авто




   
Re: Тесла захерачила всех остальных

форд, роллс і GM пріунилі, а тесла пре шо дурна. схоже буде більше 1000 і капіталізація трильйон
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Вересень 2021
Ринок ЄС
Тесла моделі 3 24 тис штук
Кліо менше 20
Гольф ще менше

Вмьо
Запальничкам заізда

Нова фабія не буде випускатися як комбі наприклад

І багато є інших прикладів коли іде згортання  бензинових авто
маєте раціо, вибачаюся. це вперше в історії електромобіль в топі місячного чарту
   
Re: Тесла захерачила всех остальных
den

маєте раціо, вибачаюся. це вперше в історії електромобіль в топі місячного чарту

Вперше електро
Вперше машина не з ринку ЄС
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Це ні для кого не має бути несподіванкою. Про кінець ДВЗ було написано на стіні ще 4 роки тому великими буквами. Про це я говорю щонайменьше 2 роки тут на форумі, бо на моїх очах сама популярна машина на дорогах Південоі Каліфорнії стала Тесла.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Це ні для кого не має бути несподіванкою. Про кінець ДВЗ було написано на стіні ще 4 роки тому великими буквами. Про це я говорю щонайменьше 2 роки тут на форумі, бо на моїх очах сама популярна машина на дорогах Південоі Каліфорнії стала Тесла.
угу. навіть залізний форд, акції якого завжди, не зважаючи ні на що можна було сміливо брати перед самим відкриттям фонди і зливати вже за годину, заробивши трохи грошенят — сьогодні червоний… як і усі інші викопні динозаври. а тесла майже +8%. десь так і має виглядати кінець ДВЗ.
   
Re: Тесла захерачила всех остальных



ще 5 хв
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

1000  :-)o
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Ні замовив іншу , але машини немає

Проблема напівпровідників кажуть

це у всіх.
спробуй купи примітивну шкоду октавію - ніт може на паску може ні  :D
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

   
Re: Тесла захерачила всех остальных

це у всіх.
спробуй купи примітивну шкоду октавію - ніт може на паску може ні  :D
дефіцит буде ще півтора-два роки, не зрозуміло як Маск буде рішать цю проблему. тесла ж вся на електрониці і чипах, порівняно зі шкодой октавієй
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

Щойно продав трохи акцій Тесли. Не знаю чи вони будуть далі дорожчати чи ні, я керувався моделлю фіксувати профіт коли він значно перевищує середнє по ринку за певний проміжок часу.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 22:43:45 від Dobre
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

The entry-level Model 3 sedan and Model Y compact SUV received $2,000 increases, bringing their starting prices to $43,990 and $56,990, while prices for the the Model S and Model X rose by $5,000 each to $94,990 and $104,990.

Миллиардерам ФУПа в очередь. И без вас свалка
   
Re: Тесла захерачила всех остальных

The entry-level Model 3 sedan and Model Y compact SUV received $2,000 increases, bringing their starting prices to $43,990 and $56,990, while prices for the the Model S and Model X rose by $5,000 each to $94,990 and $104,990.

Миллиардерам ФУПа в очередь. И без вас свалка

Майже всі виробники підняли ціни. І чому би не підняти, якщо черга на нову Теслу зараз майже пів року при повній завантаженості заводів.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 22:43:10 від Dobre
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія