Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запустили в эфир Медведчука. Зачем :S

Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

напевне, що ні, он Коломойченко украв з привата десятки мільярди доларів, а не посадили до цих пір, то це петю лякають, щоб не встрявав у наступні вибори, то це ще краще, народу легше вибрати когось невідомого, а  Зелененько прокатати ...у нас президенти довго не затримуються...:)))
Таки ж схоже, що прихватизував...
Ніх слова в простоті не скажуть.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
nik

Тут сьогодні в телєвізорі прозвучала цікава інфа, що Баканов у перші дні війни перебував у Румунії...
А що він там робив?  8-)


ну по законам жанра все хвамилии, названные медведчуком, должны бть задержаны до выяснения, поэтому и спрашиваю - где все эти люди?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А хто це?

Та так...Мілкий діяч часів Великого Того, Якого Не Можна Критикувати...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

ну по законам жанра все хвамилии, названные медведчуком, должны бть задержаны до выяснения, поэтому и спрашиваю - где все эти люди?

Так і Мертвейчука тепер не можна міняти, як цінного свідка? B-)

Прощай, нємитая Расія....
   
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Та так...Мілкий діяч часів Великого Того, Якого Не Можна Критикувати...
А, подивилася )) І все одно не уловлюю зв'язку, в Україні що кожен перший- кандидат в президенти?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

І все одно не уловлюю зв'язку
Розсміялася.  :laugh:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А, подивилася )) І все одно не уловлюю зв'язку, в Україні що кожен перший- кандидат в президенти?

А чом  - ні? У нас і ...  самі знате хто  в Президенти проходили, то чом першому ніззя?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Так і Мертвейчука тепер не можна міняти, як цінного свідка? B-)

Прощай, нємитая Расія....
Якщо Пеця дійсно придбав у власність державне майно, то Мертвейчук- особа вторинна.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
nik

Так і Мертвейчука тепер не можна міняти, як цінного свідка? B-)

Прощай, нємитая Расія....

ну він уже під арештом. а решті через телевізор повідомили?

щось тут не те
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А чом  - ні? У нас і ...  самі знате хто  в Президенти проходили, то чом першому ніззя?
...ні, не пройде... у нього музикальні здібності -- ніякі...як у мене...:)))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

А чом  - ні? У нас і ...  самі знате хто  в Президенти проходили, то чом першому ніззя?
Ні, но я шокована, що хтось когось вже обирає. Без усяких на те підстав.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Розсміялася.  :laugh:
Та в мене на хвуп постійно дивна реакція.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ні, но я шокована, що хтось когось вже обирає. Без усяких на те підстав.

У нас дуже далекоглядна нація, як виявилося...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Якщо Залужний балотуватиметься у президенти, то чом би й не проголосувати?...
Але загалом Україні дуже пощастило сьогодні з таким головнокомандувачем, і з командою Зеленського яка потужно працює на міжнародній арені.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

хтось думав, що медведчука будуть крутити по агентурі маскви, ланцюжкам, фактах підготовки, викриття планів???
ніт! порошенкооооооооо
(tu)
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Якщо Пеця дійсно придбав у власність державне майно, то Мертвейчук- особа вторинна.
придбав, це купив, це можна, а от якщо взяв...

... у нас хто тільки не бере державне майно, а якщо не бере, то псує...як домашня тваринка, хвіст підніме і дзюрить...:)))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Та в мене на хвуп постійно дивна реакція.

Краще відкрий, якщо можна, гілочку про те, як тобі живеться. Бо знайомх, які поїхали до Польші, Німеччини, навіть Франції та Нідерландів, багато, а ось з Ірландії цікаво б було послухати.

Ну, якщо буде час та натхнення, звісно.

Останнє редагування: 23 травня 2022 18:48:45 від шуша
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Якщо Залужний балотуватиметься у президенти, то чом би й не проголосувати?...
Але загалом Україні дуже пощастило сьогодні з таким головнокомандувачем, і з командою Зеленського яка потужно працює на міжнародній арені.
...ні, Мирославо, ні...Юля Володимирівна, я вважаю, працювала би краще...в сотню разів...:)))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

хтось думав, що медведчука будуть крутити по агентурі маскви, ланцюжкам, фактах підготовки, викриття планів???
так саме по цих ланцюжках і крутять
казали, що й агентуру здає аж гай шумить
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

У нас дуже далекоглядна нація, як виявилося...
живе...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

придбав, це купив, це можна, а от якщо взяв...

... у нас хто тільки не бере державне майно, а якщо не бере, то псує...як домашня тваринка, хвіст підніме і дзюрить...:)))
Якщо держава втрачає гарантований прибуток, то особисто я проти. Вже ж навчені.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

...ні, Мирославо, ні...Юля Володимирівна, я вважаю, працювала би краще...в сотню разів...:)))
а я не впевнена
так як Зе - нахабний в хорошому сенсі, такий що не пасує перед міжнародними авторитетами - навряд чи хтось спромігся би згуртувати світ навколо України
і тут ще треба аби світ беззаперечно вірив у його відданість саме Україні, а не підкилимну гру з Хуйлом
слава Богу, що Зе виявився саме таким, а не...іншим
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Как бы у нас в итоге у нас свое хуйло не выросло.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Якщо держава втрачає гарантований прибуток, то особисто я проти. Вже ж навчені.
... то чого ж Коломойченко під боком сидить та не заарештований...там мільярди доларів, бюджет за рік...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Краще відкрий, якщо можна, гілочку про те, як тобі живеться. Бо знайомх, які поїхали до Польші, Німеччини, навіть Франції та Нідерландів, багато, а ось з Ірландії цікаво б було послухати.

Ну, якщо буде час та натхнення, звісно.
Живеться з відчуттям тимчасовості.
Люди врівноважені, доброзичливі- такі само, як налагоджений ритм довколишнього життя.
Розповідати про щось на загал- справа невдячна.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

... то чого ж Коломойченко під боком сидить та не заарештований...там мільярди доларів, бюджет за рік...
Вперше чую про Коломойського- президента країни.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Живеться з відчуттям тимчасовості.
Люди врівноважені, доброзичливі- такі само, як налагоджений ритм довколишнього життя.
Розповідати про щось на загал- справа невдячна.

Дякую, зрозуміла!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

поміняй замість "пєдро" тягнибика, а замість мудачука напиши овоча міжігірського, і все інше буде вірно.
(tu)
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Так, що з Петра Порошенка будуть ікону малювати чи відкладають на невизначений час  :S
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Стільки підсвинків у гілці і жоден ані разу  не рохнув щодо питання з першої сторінки - як споконвічний держслужбовець став мільярдером? І як таскання фігурантом  ікони у хресній ході РПЦ МП корелюється з томасом? Затяті  поздоровлялки, жмурукання та  обнімашки з хуйлом навіть не обговорюються.
ПС
Стало добре зрозуміло щодо  являє собою потвора  ще з виступу Зінченка у 2005.
   
https://twitter.com/view/status/1528698913611517952

 :facepalm1:  [censored]
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Дякую, зрозуміла!
І вам дякую за чуйність.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Та хай буде Залужний, тіко звідки в тебе впевненість, що він тебе задовольнить?
Представь такую картину - После победы Зеленскиий говорит - я обещал один срок, привел страну к победе - дальше выбирайте кого пожелаете.
И если Залужный уйдет с военной службы и решит избираться, как скоро сектанты Вилли Вонки смешают его с говном?

Пысы. Шось я сильно сомневаюсь, шо Залужный поменяет карьеру военного на сомнительное амплуа политика. Зачем ему это?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Тролі можуть вгомонитися.  Слова ж Медведчука це не просто слова. Це свідчення дані слідчому на допиті, брехати слідчому це тільки додавати собі строк.  По кожному епізоду буде окрема кримінальна справа. Так що думаю що абсолютно все сказане правда.


Петру Олексійовичу можна порадити одне - бути максимально одвертим, швидко розказати українцям всю правду і  ясна справа повернути ве нажите непосильною працею.

Наш народ не злий, може й вибачить.
Оце так дніще, не очікував від нібито патріота Аута  :weep:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Пысы. Шось я сильно сомневаюсь, шо Залужный поменяет карьеру военного на сомнительное амплуа политика. Зачем ему это?
ему оно нах не надо единственный адекватный альтернативный вариант Кулеба
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Стільки підсвинків у гілці і жоден ані разу  не рохнув щодо питання з першої сторінки - як споконвічний держслужбовець став мільярдером? І як таскання фігурантом  ікони у хресній ході РПЦ МП корелюється з томасом? Затяті  поздоровлялки, жмурукання та  обнімашки з хуйлом навіть не обговорюються.
ПС
Стало добре зрозуміло щодо  являє собою потвора  ще з виступу Зінченка у 2005.
... тут справа зовсім не в Порошенко, чому до цих пір, не посадили Коломойського, а він ще й відсудив у України ще більше грошей, і це при тому, що на нього є справа в США...тому наїзд на поршенка виглядає, як помста та бажання прибрати конкурентів... засудять коломойського, то хай хоч усіх олігархів посадять...у тому числі і порошенка...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

засудять коломойського, то хай хоч усіх олігархів посадять...у тому числі і порошенка...


Країна може дозволити собі буцегарні класу deluxe ?

Останнє редагування: 23 травня 2022 19:26:20 від Tracy
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

тут справа зовсім не в Порошенко, чому до цих пір, не посадили Коломойського

Коломойський був президентом, збагатився за рахунок державної посади, пиzдів з кожної праски про закінчення війни за два тижні?
Та чи не подружка Порошенка Гонтарєва моніторила стан банківської системи, не вистачало часу за розпилом ліквідованих банків, читай конкуренції Коломойському, га?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія