Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

так руки виглядають привабливіше

пойнятно, чому привабливіше :blush2:


а, маленькі хитрощі лайфхаки. я ше один знаю - коли фотографуватися босоніж, то треба на "ципочки" стати

футфетіш? 8-) Теж харашо X(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

просто треба стати на підбори, прийняти відповідну позу, замовити відповідний ракурс

азачєм? 8-)  Шоб тим, хто зирить нахвото, було легш трочіть прутень? 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А тренированому ходьба до жопы)))). Пульс не растёт
для того, чтобы худеть, нужен не пульс, а дефицит калорий.
будет дефицит калорий- будешь худеть лёжа во сне.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

навіщо аж так?
просто треба стати на підбори, прийняти відповідну позу, замовити відповідний ракурс, про що є купа порад
на пляжі, чи в стилі "органік/натюрель"(наприклад в віночку і сорочці вишиванці), підбори будуть неїстєствєнно виглядати.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я бачу, як багато персонажів в цій гілці хочуть і жаждуть прямо, шоби я посварилася з каровкою. а не вийде! тому шо обурення її справедливі.  :) а де вона робить свої помилки, вона їх сама і виправляє. і це заслуговує на повагу. вона не просто гарна і трудяща жінка, вона ще й чутлива і здатна до переживань, а також розумна, креативна і постійно аналізуюча і працююча над собою людина.  (tu)


Останнє редагування: 16 серпня 2019 09:41:40 від Vera
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

футфетіш?  Теж харашо
от же ж збоченець :punish: , то для того, щоби нижні кінцівки довшими виглядали - зрітєльний обман.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

на пляжі, чи в стилі "органік/натюрель"(наприклад в віночку і сорочці вишиванці), підбори будуть неїстєствєнно виглядати.
та ладно: каблуки, платформы ногу удлиняют.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Давай все секреты "как запилить селфи шоб всех подруг покоробило"  :D
та я де там ті сікрєти знаю. так, пару приколів- шоб ноги довшими виглядали, треба щоб фотограф знмав навприсядки чи лежачи - знизу догори.
щоб в анфас стрункішою нижче талії.  - одну ногу перед другою поставити.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та я де там ті сікрєти знаю.
9 точек освещения.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

для того, чтобы худеть, нужен не пульс, а дефицит калорий.
будет дефицит калорий- будешь худеть лёжа во сне.

нє фак(т) - все залежить від мєтаболізму. Він може просто різко зменшитись і все встане.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

та ладно: каблуки, платформы ногу удлиняют.
ну якщо на пляжі в купальнику на підборах сфоткатись, то це вже буде постановочне фото. а треба, щоб виглядало їстєствєнно і буцім непідготовлено. типу "остановісь мгновєніє". ніхто ж на плайжі чи на івана купала буля річки на підборах не ходить.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я бачу, як багато персонажів в цій гілці хочуть і жаждуть прямо, шоби я посварилася з каровкою

 :smile3:

а не вийде!

:(


вона ще й чутлива і здатна до переживань, а також розумна, креативна і постійно аналізуюча і працююча над собою людина.

вапщєто це ти прокрокодила написала 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

от же ж збоченець

 :blush2:

то для того, щоби нижні кінцівки довшими виглядали

 :blush2:

та я де там ті сікрєти знаю. так, пару приколів- шоб ноги довшими виглядали, треба щоб фотограф знмав навприсядки чи лежачи - знизу догори.
щоб в анфас стрункішою нижче талії.  - одну ногу перед другою поставити.

 :blush2:  :blush2:  :blush2:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

9 точек освещения.
а-ну, а -ну, детальніше, пліз. а чому селфі, коли себе в дзеркалі фоткаєш гарніше виходить, чим напряму?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

нє фак(т) - все залежить від мєтаболізму. Він може просто різко зменшитись і все встане.
Вообще- то люди умирают, когда не едят.
При любом метаболизьме.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а-ну, а -ну, детальніше,
стандарт Плэйбоя.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

а також розумна, креативна і постійно аналізуюча і працююча над собою людина.
карофка розумна, просто любе чорний, на грані фолу, гумор. і не стримує себе в виразах.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

то це вже буде постановочне фото.
тока не говори, шо на пляж ты ходишь не на шпильках.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я бачу, як багато персонажів в цій гілці хочуть і жаждуть прямо, шоби я посварилася з каровкою. а не вийде! тому шо обурення її справедливі.  :) а де вона робить свої помилки, вона їх сама і виправляє. і це заслуговує на повагу. вона не просто гарна і трудяща жінка, вона ще й чутлива і здатна до переживань, а також розумна, креативна і постійно аналізуюча і працююча над собою людина.  (tu)
Верунчик, зроби селфі топлесс, якщо не важко?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вообще- то люди умирают, когда не едят.
При любом метаболизьме.

Метаболізм може робити чюдеса і брать величезну енергію з гнілой морквинки. Доказ тому - купа узніков концлагєрєй (наприклад - сталінських, жахливих), більшість з яких роки як должни були виздихнуть від дефіціту калорій і величезного їх пєрєрасходу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

карофка розумна
ибо инженер- строитель!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

тока не говори, шо на пляж ты ходишь не на шпильках.
боже збав :gigi:  - до такого я ще не доходила. це ганьбисько під назвою "вибєрі мєня".

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Метаболізм може робити чюдеса. Доказ тому - купа узніков концлагєрєй (наприклад - сталінських, жахливих), більшість з яких роки як должни були виздихнуть від дефіціту калорій і величезного їх пєрєрасходу.
То всё казки дідуся Панаса. (С) ЛП
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ибо инженер- строитель!

така каровка вхазяйствіб крокодилові прігоділась 8-)
та щчей з жилплощчей :blush2:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

азачєм? 8-)  Шоб тим, хто зирить нахвото, було легш трочіть прутень? 8-)

ясна річ, шо весь світ вертиться на цьому і цілиться вачко!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

це ганьбисько під назвою "вибєрі мєня".
ти про дівчат?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

То всё казки дідуся Панаса. (С) ЛП

обожествлєніє тєорій (стонадцять разів потім опровєргаємих) і невміння розглядати ФАКТИ, практіку, опит - прізнак косності розуму :buba:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

отакі фото я теж рекомендую, і дівчатам і хлопцям. завжди виглядаєш сексі і не видно недоліків хвігури. і щоб сонце ззаду світило.
тільки коктейлі зайві - все закривають. руки треба перед собою положити.

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ясна річ, шо весь світ вертиться на цьому і цілиться вачко!

ти шариш 8-)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

отакі фото я теж рекомендую, і дівчатам і хлопцям. завжди виглядаєш сексі і не видно недоліків хвігури. і щоб сонце ззаду світило.

...ішоб було зручніше драть ув ачько :smile3:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ти про дівчат?
не про цих, що на фото, вони якраз босі і навшпиньках. а хто ходить на пляжі в купальниках і на шпильках. зараз я таких не бачу, а в 90-их бачила.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

обожествлєніє тєорій (стонадцять разів потім опровєргаємих) і невміння розглядати ФАКТИ, практіку, опит - прізнак косності розуму :buba:
Ты сидел в ГУЛАГе?
Валил лес зимой совсем без еды?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

...ішоб було зручніше драть ув ачько :smile3:
та де ж там зручно. коли хвилі, то навпаки, пісок в труси набивається :weep: .
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

манікюр це в першу чергу догляд, його можна і треба робити постійно.
а ось покриття ногтьової пластини за бажанням. зрозуміло що і форму і довжину нігтів роблять яку забажаєш.
в мене максимально короткі нігті і багато років милувалася натуральністю, бо в Україні ти можеш як покривати лаком нігті, так і ходити з абсолютно природніми. теж саме і з макіяжем) я тут виставляла своє фото з одного святкового заходу, так в мене там з макіяжу тільки блиск на губах.
ну, і манікюр з покриттям. ось дожила до такого віку і почала себе прикрашати мистецтвом, бо дуже красиво.

будь ласка, ніхто тобі не може заборонити прикрашати себе, як тобі подобається, в тому числі і нігті.
я їх не прикрашаю, бо вони і так від природи в людини гарні.
звісна річ, шо я їх підрізаю, коли вони відростають і взагалі слідкую за їхнім гарним станом. наприклад, взимку вони в мене стають ламкими, і я тоді вітаміни п'ю. підозрюю якраз, шо це від "манікюру", до якого вони в мене не звикли. я їх фарбую тільки на новорічні свята, для карнавалу.  ;)
але я ніколи їх не "нарощувала" в отих всіх приборах, шо я бачу, в яких для всіх україночок мусять бути нігті туди засунуті і "нарощені".
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

...ішоб було зручніше драть ув ачько :smile3:

доповідь.
тобі треба серйозно терапувати твої психічні розлади.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не про цих, що на фото, вони якраз босі і навшпиньках. а хто ходить на пляжі в купальниках і на шпильках. зараз я таких не бачу, а в 90-их бачила.
а ты как по пляжу ходишь?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я бачу, шо поведінкою крокодила тут так ніхто і не обурився: ні дописуівачі цієї гілки, ні модератори не звертають уваги на мої доповіді.

Останнє редагування: 16 серпня 2019 10:10:43 від Vera
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

отакі фото я теж рекомендую, і дівчатам і хлопцям. завжди виглядаєш сексі і не видно недоліків хвігури. і щоб сонце ззаду світило.
тільки коктейлі зайві - все закривають. руки треба перед собою положити.

Показати зображення...

якось так краще



тільки Крокі незручно...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

але я ніколи їх не "нарощувала" в отих всіх приборах, шо я бачу, в яких для всіх україночок мусять бути нігті туди засунуті і "нарощені".

ніхто вже зараз не нарощує - просто гель-лаком покривають. тоді не треба майже щодня лак змивати і наносити, і не ламаються.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я бвчу, шо поведінкою крокодила тут так ніхто і не обурився: ні дописуівачі цієї гілки, ні модератори не звертають уваги на мої доповіді.
будь проще, Вера и народ к тебе потянется.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія