Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Псакі умнічка ;)

Псакі умнічка ;)

В адміністрації президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена не сприймають особисто агресивні випади президента Росії Володимира хуйло.

Джерело: речниця Білого дому Джен Псакі на брифінгу 21 квітня, The White House

Пряма мова Псакі: "Я не думаю, що ми сприймаємо щось, що сказав президент хуйло, особисто; у нас товста шкіра".

Деталі: Так Псакі відреагувала на слова президента Росії, який у посланні Федеральним зборам РФ порівняв західні країни з тигром Шерханом із книги Кіплінга "Мауглі", навколо якого, за словами Володимира хуйло, крутяться "дрібні шакали" і "підвивають, намагаючись задобрити свого суверена".

У відповідь на агресивну риторику хуйло, який попередив країни Заходу про "швидку і жорстку" відповідь Росії на можливу загрозу її інтересам, Псакі сказала, що в Білому домі, прагнуть стабільних і передбачуваних відносин із Росією, а не їх погіршення.

За її словами, запроваджуючи санкції, США прагнули послати російському керівництву чіткий сигнал про те, що дії Москви не залишаться без наслідків.

Речниця додала, що президент США Джо Байден у телефонній розмови з Володимиром хуйло запропонував обговорити питання, за якими "є можливість спільно працювати", – нерозповсюдження ядерної зброї, продовження договору СНО-3, ядерна угода з Іраном, – і питання, щодо яких США і Росія не згодні.
   
Re: Псакі умнічка ;)

теж мені
сцикопіхота
ми за мір... пи..дить треба
   
Re: Псакі умнічка ;)

Я вважаю, що Україні дуже пощастило, що Джен Псакі стала прес-секретарем Байдена.
Пам"ятаю, як вона в ООН прямолінійно і жорстко виступала проти хуйло і завжди захищала Україну. (tu)
   
Re: Псакі умнічка ;)

теж мені
сцикопіхота
ми за мір... пи..дить треба
А ти вже записався добровольцем?
   
Re: Псакі умнічка ;)

Я вважаю, що Україні дуже пощастило, що Джен Псакі стала прес-секретарем Байдена.
Пам"ятаю, як вона в ООН прямолінійно і жорстко виступала проти хуйло і завжди захищала Україну. (tu)

Ты ничего не попутал?
   
Re: Псакі умнічка ;)

А ти вже записався добровольцем?

я бы добровольцев записал в "нквд", призвавшихся - в регулярку, на всех иных натравил "нквд" и в штрафбаты с заградами.
   
Re: Псакі умнічка ;)

А ти вже записався добровольцем?

я нє
я за капітуляцію, негайно і без будь-яких умов
   
Re: Псакі умнічка ;)

ще ось один розумачка є:
Посол США в Москві Джон Салліван вилетів до Сполучених Штатів для консультацій.
   
Re: Псакі умнічка ;)

Я вважаю, що Україні дуже пощастило, що Джен Псакі стала прес-секретарем Байдена.
Пам"ятаю, як вона в ООН прямолінійно і жорстко виступала проти хуйло і завжди захищала Україну. (tu)


чего, чего. где она выступала? :fool:
   
Re: Псакі умнічка ;)

   
Re: Псакі умнічка ;)

Ну вот шафран откровенно врёт. Зачем?
   
Re: Псакі умнічка ;)

Ну вот шафран откровенно врёт. Зачем?


она просто не в курсе. как впрочем и большинство хворумных икспердов...
   
Re: Псакі умнічка ;)

У кацапів пердаки постійно рвуться від Джен. :good:
Ось вже гіані вигнали на службу.  :fuck:
   
Re: Псакі умнічка ;)

Комітет Сенату США підтримав законопроєкт із "Безпекового партнерства з Україною",
який передбачає збільшення військової підтримки України.

Пряма мова Маркарової:
"Цей законопроєкт є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України
 і нарощування військової присутності на кордоні та в окупованому Криму.

…Законопроєкт збільшує щорічну американську військову допомогу Україні до $300 млн, включно з летальною зброєю".
   
Re: Псакі умнічка ;)

Я вважаю, що Україні дуже пощастило, що Джен Псакі стала прес-секретарем Байдена.
Пам"ятаю, як вона в ООН прямолінійно і жорстко виступала проти хуйло і завжди захищала Україну. (tu)


і до чого це призвело?
   
Re: Псакі умнічка ;)

У кацапів пердаки постійно рвуться від Джен. :good:
Ось вже гіані вигнали на службу.  :fuck:


ни, друже, це в тебе пердак порвався от шапки псаки с красной звездой. ты заметил. когда фотка сделана? в преддверии зимней олимпиады в Сочи. до кацапской агрессии оставались считанные дни, а защитница украины псаки враскорячку позирует с лавровым и машей захаровой :)
   
Re: Псакі умнічка ;)

Комітет Сенату США підтримав законопроєкт із "Безпекового партнерства з Україною",
який передбачає збільшення військової підтримки України.

Пряма мова Маркарової:
"Цей законопроєкт є вкрай важливим і своєчасним в умовах ескалації агресивної поведінки Росії щодо України
 і нарощування військової присутності на кордоні та в окупованому Криму.

…Законопроєкт збільшує щорічну американську військову допомогу Україні до $300 млн, включно з летальною зброєю".

тим часом администрация бидона затримала 150 миллионов военной помощи украине, уже выделенной конгрессом...
   
Re: Псакі умнічка ;)

ни, друже, це в тебе пердак порвався от шапки псаки с красной звездой. ты заметил. когда фотка сделана? в преддверии зимней олимпиады в Сочи. до кацапской агрессии оставались считанные дни, а защитница украины псаки враскорячку позирует с лавровым и машей захаровой :)
Псакі успішно вербує Лаврова та алкоголічку Машку .
   
Re: Псакі умнічка ;)


Черговий доказ, що ОТ та гіанні це кацапські пропагандони на зарплаті.  :fuck:
   
Re: Псакі умнічка ;)

Псакі успішно вербує Лаврова та алкоголічку Машку .

не можу не погодитися. в результате вербовки россия и напала в Украину... псаки умничка :pooh_lol:
   
Re: Псакі умнічка ;)

https://twitter.com/view/status/1333914806311596033Черговий доказ, що ОТ та гіанні це кацапські пропагандони на зарплаті.  :fuck:

татусь. так что фотка фейк. псаки не принимала от маши шапку с красной звездой и не позировала с лавровым перед зимней олимпиадой? :)
   
Re: Псакі умнічка ;)

тим часом администрация бидона затримала 150 миллионов военной помощи украине, уже выделенной конгрессом...

  і катували діток у піцерії
   
Re: Псакі умнічка ;)

я нє
я за капітуляцію, негайно і без будь-яких умов

Проект Україна повинен бути припинений(ц, Маклабан)
   
Re: Псакі умнічка ;)

шапка це херня

у нас люблять надмірну увагу надавати зовнішнім ефектам

от той тому руку потиснув, посміхався, фотографувався разом.... це зрада

я за те, щоб по справам судити
а справи були такі, що поки Псакі змагалась у діп консьорнах, діло США під час російської агресії було сторона.  Обама в часи коли Байден був його правою рукою, Україну радо віддавав Росії і можна тільки гадати чому хуйло її не взяв до кінця
   
Re: Псакі умнічка ;)

Проект Україна повинен бути припинений(ц, Маклабан)

і цю тезу запиши в тітрадку
   
Re: Псакі умнічка ;)

  і катували діток у піцерії


про катування я ничего не знаю. а про задержку помощи можешь прочитать на сайте госдепа. ссылу я уже давал...
   
Re: Псакі умнічка ;)

шапка це херня

у нас люблять надмірну увагу надавати зовнішнім ефектам

от той тому руку потиснув, посміхався, фотографувався разом.... це зрада

я за те, щоб по справам судити
а справи були такі, що поки Псакі змагалась у діп консьорнах, діло США під час російської агресії було сторона.  Обама в часи коли Байден був його правою рукою, Україну радо віддавав Росії і можна тільки гадати чому хуйло її не взяв до кінця

я согласен, но местных икспердов только внешними эффектами можно пронять. им хоть кол на голове теши.
   
Re: Псакі умнічка ;)

про катування я ничего не знаю. а про задержку помощи можешь прочитать на сайте госдепа. ссылу я уже давал...

з таким же успіхом ти можеш взнати про катування діток у піцерії
   
Re: Псакі умнічка ;)

Кацапських пропагандонів зачотно ковбасить від однієї згадки про Джен Псакі. :good:
   
Re: Псакі умнічка ;)

і цю тезу запиши в тітрадку

мило, мотузка, табуретка - і ти можеш припинити цей проект раз і назавжди   :lol:   не гай часу
   
Re: Псакі умнічка ;)

з таким же успіхом ти можеш взнати про катування діток у піцерії


не успеваю за твоими скачками?  8-:
   
Re: Псакі умнічка ;)

не успеваю за твоими скачками?  8-:

а я за твоїми навіть не слідкую
і якось живу з цим
   
Re: Псакі умнічка ;)

Кацапських пропагандонів зачотно ковбасить від однієї згадки про Джен Псакі. :good:


так татусь. вид червонои зирки ковбасить... :(
   
Re: Псакі умнічка ;)

а я за твоїми навіть не слідкую
і якось живу з цим

а зачем же ты тогда на мои посты што то про детей в пицерии пишешь? я ж говорю, у тебя мысли скачут. в черепе не помещаются :)
   
Re: Псакі умнічка ;)

а зачем же ты тогда на мои посты што то про детей в пицерии пишешь? я ж говорю, у тебя мысли скачут. в черепе не помещаются :)

ну ти ж навіщось прикидаєшся, що ти про це нічого не знаєш
я прикидаюсь що тобі вірю
і раптом від цього в тебе думки в черепі перемішались, а ти не прикидайся
   
Re: Псакі умнічка ;)

ну ти ж навіщось прикидаєшся, що ти про це нічого не знаєш
я прикидаюсь що тобі вірю
і раптом від цього в тебе думки в черепі перемішались, а ти не прикидайся


честно перечитал два раза... никуа не понял. слишком дикие  у тебя скачки....
   
Re: Псакі умнічка ;)

татусь, на тебе еще раз умничку... сколько дней осталось до вторжения в украину?


   
Re: Псакі умнічка ;)

Отже підведемо підсумок, у кацапських пропагндончиків немає ніякого компромати на Джен Псакі, а сала вона їм за шкіру заливає конкретно, тому їх так і ковбасить.  :fuck:

   
Re: Псакі умнічка ;)

честно перечитал два раза... никуа не понял. слишком дикие  у тебя скачки....

слідкуй за повідомленнями госдєпа
   
Re: Псакі умнічка ;)

сколько дней осталось до вторжения в украину?


А це взагалі шедевр кацапської пропаганди.  :fool:
Зауважте мова йде про час ДО нападу кацапів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія