Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Александрийский патриархат признал ПЦУ

Я так думаю московити в орієнтальне брацтво подадуться. Вірмени, Сірія, Єфіопія.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Єрусалим, похоже, плотно на баблі московському сидить
Про Олександрію те саме казали. Побачим...
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Я так думаю московити в орієнтальне брацтво подадуться. Вірмени, Сірія, Єфіопія.

До речі, саме вони не мають томосу про автокефалію та є реальними розкольниками. Ось відлучити від їх від світового православ'я, це було б діло. І думається, що таке може статись, і скоро.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Поступово усі визнають, крім власне РПЦ, Сербії, Антиохії і, можливо, Чехії і Польщі.

Усі решта - Єрусалим, Кіпр, Албанія, Болгарія, Грузія і Румунія - визнають, хто раніше, хто пізніше.
С Антиохией не все так однозначно. Уже видно непонимание между ними и РПЦ.
Вот что пишут в РПЦ:
Цитата: Иларион
Митрополит Иларион: Эту встречу тоже не я инициировал. Она была инициирована Антиохийской Архиепископией, которая меня принимала. Я ничего не ожидал от этих переговоров, как ничего не ожидал и от переговоров с Помпео. Но, получив предложение встретиться, я не считал правильным отказаться, потому что я думаю, что мы никогда не должны уходить от каких-либо возможностей общения и обмена мнениями. И такой обмен мнениями состоялся. Тем более, что я знаю архиепископа Элпидофора на протяжении почти четверти века. Но после того, как он стал озвучивать совершенно неприемлемые для нас позиции касательно «украинской автокефалии», роли Константинопольског о Патриарха как первого без равных (именно он, архиепископ Элпидофор, выдвинул такую формулировку, что Константинопольский Патриарх — это первый без равных), после этого наши отношения фактически прекратились.

Это была первая встреча. Вел он себя вполне дружелюбно, но, конечно, наши позиции сейчас диаметрально расходятся. Мы не предпринимали попыток о чем-либо договориться, это был просто обмен мнениями. Он сказал все, что думает, я сказал, что я думаю, и на этом мы разошлись. Будет ли какое-то продолжение у этих контактов? Покажет время. Но мы должны понимать, что наши позиции расходятся диаметрально.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ
Ali

Поступово усі визнають, крім власне РПЦ, Сербії, Антиохії і, можливо, Чехії і Польщі.

Усі решта - Єрусалим, Кіпр, Албанія, Болгарія, Грузія і Румунія - визнають, хто раніше, хто пізніше.

ключевое для нас Румыния,   после нее посыпались бы Болгары, Албания, Кипр

остальные остануться в очень неудобном положении
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Масква: Разрив пуканів ... паминовєнія  :K

МОСКВА, 8 ноя — РИА Новости. Русская православная церковь с глубокой скорбью восприняла решение патриарха Александрийского Феодора Второго признать раскольническую Православную церковь Украины и внести имя ее главы Епифания Думенко в диптих, заявил РИА Новости заместитель главы отдела внешних церковных связей Московского патриархата протоиерей Николай Балашов.

"Это решение делает невозможным дальнейшее поминовение имени патриарха Александрийского при патриарших богослужениях в Русской православной церкви", — сказал он.

Дальнейшее суждение по этому вопросу будет иметь Священный синод Московского патриархата, добавил собеседник агенства.
Молитвенное поминовение глав православных церквей в соответствии с их местом в диптихе (перечне церквей) — знак признания поместной церкви и воплощение единства православия.
На сегодняшней литургии патриарх Феодор Второй впервые помянул Епифания, а позже заявил, что Александрийский патриархат вписал ПЦУ в диптих. Теперь Епифания будут поминать во всех александрийских церквях.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Русская православная церковь с глубокой скорбью

і стройними рядами йде наюх
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

клятий порох, він же дратує москву! наших братів, як ми вважаємо в офісі презедента
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Пошли нах эти попы, и дебилы которые несут им деньги.
Вместе с ними мулы и рабаи.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну нічого собі ))) зарєво над кацапстаном  видно из Миргорода )))
P.s. три старейшие и главнейшие патриархии мира признали ПЦУ - Гундяев, это конец )
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Кацапи активно окуклюються.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну нічого собі ))) зарєво над кацапстаном  видно из Миргорода )))
P.s. три старейшие и главнейшие патриархии мира признали ПЦУ - Гундяев, это конец )

Казав і кажу, що свинособак знищить саме український Томос! А отримали ми Томос завдяки Порошенку!
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

жаль света ушла с форума..
всегда было интерестно ее мнение :weep:

Свєти нема, натомість є Каровка
можеш її "порадувать"
вона тут довго фестивалила "томаснінастаяшчій"
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Свєти нема, натомість є Каровка
можеш її "порадувать"
вона тут довго фестивалила "томаснінастаяшчій"

А хіба Свєта і Кароффка - це не одна й та сама людина?  :weep:
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

А хіба Свєта і Кароффка - це не одна й та сама людина?  :weep:
нє звичайно
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ
MAG

Чудова новина. На нашій стороні вже три найстарших Церкви. Кацапам і прихильники певної політсили битись в істериці.
Не забувайте про ПЦУ - аже 4 церкви оголосили про вступ в антиГундяєвську "коаліцію"! (tu)
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Думаю над послідовністю подій. І складається враження, що рішення множити на нуль болотних було прийнято на тому з'їзді на Криті, проти якого биканула Росія. І це якраз наслідок того її бикування.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Точніше на Кіпрі
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Таки на Кріті. Всеправославний Собор.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Святий і Великий Собор (офіційний логотип)

Всеправославний собор (офіційна назва — Святий і Великий Собор Православної Церкви[1], грец. Αγία και Μεγάλη Σύνοδος της Ορθοδόξου Εκκλησίας) — собор предстоятелів і представників визнаних помісних Православних церков, що відбувався 19—26 червня 2016 року на грецькому острові Крит. Православна церква нині визнає сім Вселенських соборів, останній з яких відбувся в VIII столітті (Другий Нікейський). Всеправославний собор не був заявлений як Вселенський. В останній момент у Соборі відмовилися брати участь чотири з 14-ти наявних автокефальних православних Церков: Антіохійська (Сирійська), Болгарська, Грузинська та Російська. Крім цього, в Соборі не планувалась участь Римо-Католицької Церкви.

Згідно з рішенням, прийнятим на зустрічі глав і представників помісних православних церков, що відбулося під головуванням Константинопольсько го Патріарха Варфоломія 6-9 березня 2014 року в Георгіївському соборі в Стамбулі, був намічений до «скликання Вселенським Патріархом в Константинополі в 2016 році, якщо не відбудеться нічого непередбаченого»[2]. Спочатку як безпосереднє місце для проведення Собору планувався храм Святої Ірини в Стамбулі[3]. Проте, в січні 2016 року, на вимогу Московського Патріархату, з огляду на різке загострення турецько-російських відносин[4][5], Собор повинен був почати свою роботу з 17 червня 2016 року на грецькому острові Крит, що також перебуває в юрисдикції Константинопольсько го Патріархату[6][7]. Однак в результаті ряду проблем його відкриття було перенесено на 20 червня того ж року[8].
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

В Москве еще после Эллады  зарево не потухло, а тут такое ... Похоже на какое-то тонкое издевательство...  ;)
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

рівень інтелекту...
...видно по твоєму допису, що ти дебіл
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

P.s. три старейшие и главнейшие патриархии мира признали ПЦУ - Гундяев, это конец )
Дві. ПЦ Еллади - це молода автокефалія, і не патріархія. Тому вірніше сказати,що ПЦУ визнали дві найстарші і одна молода церкви
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Цікаві обмовки " по фрейду " в артикулі . Ніколи не знав що Константинопільска катедра старіша за Александрійську .
Сам Константинопільский Патріархат постав в 4 столітті , а автокефалія його , так так автокефалія Константинопільсько го патріахату від Антиоху здається була визнана остаточно століттям пізніше .
Але тут є фокус . старий Патріархат Александрії заортодоксився і існує собі припіваючи з кількісттю 10 млн пастви . православний патріархат Александрії це паралельна структура імператора Юстиніана . Всі ці богадельні включаючи і православну церкву Антиоху -" грецькомірниє " по півтори калікі в кожній . ПС . Але подія досить поважна .
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Всі ці богадельні включаючи і православну церкву Антиоху -" грецькомірниє " по півтори калікі в кожній . ПС . Але подія досить поважна .

таки сиранул
как же без этого ))


Антиохийская православная церковь
Епархий    22
Приходов    более 400
Верующих    2 млн

Юрисдикция (территория)    
Сирия
 Ливан
 Ирак
 Иран
 Кувейт
 ОАЭ
 Бахрейн
 Оман
 Катар (оспаривается)
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

тільки як стане мучеником
років хоча б на 15...

в келию таки?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

таки сиранул
как же без этого ))


Антиохийская православная церковь
Епархий    22
Приходов    более 400
Верующих    2 млн

Юрисдикция (территория)    
Сирия
 Ливан
 Ирак
 Иран
 Кувейт
 ОАЭ
 Бахрейн
 Оман
 Катар (оспаривается)

А ! Ну раз 400 пархій і " болєє " то питань немає . Може якось замалувато для 2 млн ?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

З Антіохською там прикол може бути. Цент патріархату в Дамаску, тобто під контролем москалів. Але більшість митрополитів позамежами. 6 в Лівані, 6 в США, плюс пару в Європі і Океанії. Можуть нагнути патріарха.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Думаю над послідовністю подій. І складається враження, що рішення множити на нуль болотних було прийнято на тому з'їзді на Криті, проти якого биканула Росія. І це якраз наслідок того її бикування.

200 %

В Церквах такі речі вирішуютьсч століттями, а тут на очах майже
Чому ?
"Думаю над послідовністю подій." (С) !
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

армiя, мова, вiра
 (tu)
зелюкам страдатЬ !!

   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

армiя, мова, вiра
Петро виканав свое призначення
зелюки не просрiть цi досягнення
 B-)

   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Думаю над послідовністю подій. І складається враження, що рішення множити на нуль болотних було прийнято на тому з'їзді на Криті, проти якого биканула Росія. І це якраз наслідок того її бикування.
Так, це очевидно. Далі буде ще цікавіше. Аби лиш не закінчилося черговим хрестовим походом — на цей раз кацапським «на захист православія»...
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Казав і кажу, що свинособак знищить саме український Томос! А отримали ми Томос завдяки Порошенку!

Так Порошенко ж з Майданної влади!

Чи вже ні?  :K

Га, прихильнику КПУ та ПР?
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Поступово усі визнають, крім власне РПЦ, Сербії, Антиохії і, можливо, Чехії і Польщі.

Усі решта - Єрусалим, Кіпр, Албанія, Болгарія, Грузія і Румунія - визнають, хто раніше, хто пізніше.

+1
Польща вже відмовила
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

новина супер!  (tu)  [ua]
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

+1
Польща вже відмовила


Ну до речі, Православна церква Польщі так само, як Україна, отримала Томос від Контантинополя у 1924 році всупереч верескам кацапів.
У той час, правда, у РПЦ були більш серьозні проблеми (більшовики).
Да і більша частина ії пастви була саме україньскою/білоруською меншиною у кордонах Польші, а не поляки.

А потім прийшли радяньскі війска, іПЦ Польщі тупо рейданули, поставивши у керівництво сталинських ставлеников.
І замість найближчого союзника української церкви, вони стали тупо маріонеткою РПЦ, яка напряму іми рулить.



 
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Ну, таке.
«Православна Польща» звучить не менш екзотично аніж «Православна Африка».
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

позиция польской церкви такова, что они не против автокефалии, но для всех,и для онуфрия и для епифания также.
сейчас же проблема раскола не уврачевана.
да, но нет!
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

позиция польской церкви такова, что они не против автокефалии, но для всех,и для онуфрия и для епифания также.
сейчас же проблема раскола не уврачевана.
да, но нет!

Онуфрію Вселенський патріарх наказав йти у нову автокефальну церкву - тобто автокефалію надавали і йому також.
   
Re: Александрийский патриархат признал ПЦУ

Онуфрію Вселенський патріарх наказав йти у нову автокефальну церкву - тобто автокефалію надавали і йому також.
онуфрий хочет сначала автокефалию от москвы, чтобы отсобачиться от них.
а затем идти на переговоры к епифанию.
сейчас у онуфрия связанны руки, а когда москва от него откажется,вот тогда.
онуфрий-раб москвы.


Останнє редагування: 9 листопада 2019 10:21:46 від MATPOC
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія