Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Це видно в свиней пошесть... Скоро стільки буде героїв що мама не горюй... В нас тут вже Кіяша ранєний на майдані...  :facepalm1:
   
Це видно в свиней пошесть... Скоро стільки буде героїв що мама не горюй... В нас тут вже Кіяша ранєний на майдані..:facepalm1:

Во как
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Це видно в свиней пошесть... Скоро стільки буде героїв що мама не горюй... В нас тут вже Кіяша ранєний на майдані...  :facepalm1:

Ага, мєнт Сєрьожа по башці влупив. По ошибочкє...
   
Ага, мєнт Сєрьожа по башці влупив. По ошибочкє...


 :lol:

Но теперь они в одном лагере

В свинном
   
Где такое дерьмо, как Леша Гончаренко находят? Как говорил мой отец, чем дольше проходит времени, тем больше становится чернобыльцев и афганцев. Похоже Лешу совсем занесло. А в куликовской битве он не участвовал?
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка
TC

Где такое дерьмо, как Леша Гончаренко находят? Как говорил мой отец, чем дольше проходит времени, тем больше становится чернобыльцев и афганцев. Похоже Лешу совсем занесло. А в куликовской битве он не участвовал?

Не...
Но удостоверение, подписанное Богданом Хмельницким - имеет. :)
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Где такое дерьмо, как Леша Гончаренко находят? Как говорил мой отец, чем дольше проходит времени, тем больше становится чернобыльцев и афганцев. Похоже Лешу совсем занесло. А в куликовской битве он не участвовал?

На ФУПі таких десятка два. Колишні риги, тепер прихильники певної політсили, офуєнні петріоти, зубами тєльняшкі рвуть доказуючи що без них Україна пропаде.
   
На ФУПі таких десятка два. Колишні риги, тепер порохоботи, офуєнні петріоти, зубами тєльняшкі рвуть доказуючи що без них Україна пропаде.


+++
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

почему Лёша не спрашивает где был главнокомандующий? почему Пэдро не было там? почему Пэдро сдрыснул в Минск, а не был со своими войсками?
   
На ФУПі таких десятка два. Колишні риги, тепер порохоботи, офуєнні петріоти, зубами тєльняшкі рвуть доказуючи що без них Україна пропаде.
Я бы сказал по-другому. Если бы тогда россияне дожали и пошли бы на Харьков и Киев, сегодня Леша Гончаренко на каком-нибудь политшоу по ОРТ рассказывал бы как собственными руками мочил укропов и водружал флаг ХНР над харьковской городской думой.
   
Я бы сказал по-другому. Если бы тогда россияне дожали и пошли бы на Харьков и Киев, сегодня Леша Гончаренко на каком-нибудь политшоу по ОРТ рассказывал бы как собственными руками мочил укропов и водружал флаг ХНР над харьковской городской думой.

++
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Всі бачать крім тебе, може проблема в тобі ?  B-)
Я теж не бачу
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Я бы сказал по-другому. Если бы тогда россияне дожали и пошли бы на Харьков и Киев, сегодня Леша Гончаренко на каком-нибудь политшоу по ОРТ рассказывал бы как собственными руками мочил укропов и водружал флаг ХНР над харьковской городской думой.


брехня, я Лёшу не люблю, правду надо писать, когда Одеса закачалась, то Лёша не колебался .
   
брехня, я Лёшу не люблю, правду надо писать, когда Одеса закачалась, то Лёша не колебался .

Т.е. с февраля по май Лёша был в колебательном состоянии
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

брехня, я Лёшу не люблю, правду надо писать, когда Одеса закачалась, то Лёша не колебался .

"Адєсса рускій горад", Адєсса не могла закачатися...
   
Во как
Да я сам прозрів коли він написав...  :lol:
   
льоша гончаренко, такая же Гнида как луценко  :(
Два сапога - пара  :(


   
Боляче прихильники певної політсили.. їм пече

Але їм важко зрозуміти шо Льошик має право цю тему займати... просто.. просто тому... просто тому що він там був.

А клоун ні  :laugh:
Ти зараз нахабно брешеш і сам про це знаєш
Льосик їздив, аби потім створити собі коханому байстрючкові відповідний імідж
А клоун неодноразово виступав з концертами перед воїнами, і приїздили завжди не з порожніми руками
   



Льоша звичайна ригівська "рузкамірная" прастітутка яка змінює прапори та кольори в залежності від "політичного моменту".
Та на ФУПі таких юзерів багато - Волька, деГенерат, Алежка, Moore  - кондові синячкі узкомирні як раптом "змінили орієнтацію".
   
брехня, я Лёшу не люблю, правду надо писать, когда Одеса закачалась, то Лёша не колебался .
Льоша "колєбався" трошки раніше.
   
льоша гончаренко, такая же Гнида как луценко  :(
Два сапога - пара  :(





Югик тоже колебался,вместе в слинией партии

А потом научился брать бабло
   
Аби всім було остаточно зрозуміло, що собою уявляє Гончаренко. Ось так виглядає партія "ЄС" в Одесі, після останніх виборів.
На нижній фотці другий зліва - зять Гончаренка(чоловік сестри), Потапський. А третій та четвертий - друзі Гончаренка, Звягін та Шмушкович. Всі вони колеги по Партії Регіонів й вийшли з неї тільки у 2014 році, коли Зек втік.
Їх не було на рекламних проспектах, але Гончаренко вписав їх у прохідну частину списку партії "ЄС" в Одесі. А Балінський, той що на верхній фотці з котиком, не пройшов. Там ще й тьолку якусь зі свого телеканалу Гончаренко вписав. Половина депутатського складу одеської євросолідарності - регіонали, друзі й родичі Гончаренка. Це кожен може перевірити. Другу половину списку він продав.
Тобто йому є за що мочити Зеленського. Він його за себе мочить, за держпосади для своєї челяді. На наступних виборах депутатами від "ЄС" будуть водії, масажисти та охоронці Гончаренка.
   
Педрилы, вы дно!…после этого одесского говнища, которое вы оправдываете, вы дно!
Тю, це просто "останній зашквар".
Коли ПЄС бреше? Коли відкриває рота.
Якщо Підр Жмурук постійно бреше, то чому його підлеглому "Альоші-рузкомірному" не можна?
   
Ага, мєнт Сєрьожа по башці влупив. По ошибочкє...
Мєнт Сірожа відчайдушно працював кийком на Майдані, а потім клеймив "диктаторській режим януковоча". :facepalm:
В мусара йде працювати "повне дно суспільства" без честі та совісті.
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

льоша гончаренко, такая же Гнида как луценко  :(
Два сапога - пара  :(



=======================
Гииии!!! :lol:
І напис на червоному прапорі зліва: "Позор украинским оккупантам!"  :weep:

Югік теж із  "ідєйних",як Льошик! (tu)
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка







 [ua]
   
Льоша "колєбався" трошки раніше.
https://www.youtube.com/watch?v=s45qliXhOJA
Гнида!
   
Показати зображення...
Показати зображення...
[ua]
Молодая смена Петра-такая же лицемерная тварь
   
Аби всім було остаточно зрозуміло, що собою уявляє Гончаренко. Ось так виглядає партія "ЄС" в Одесі, після останніх виборів.
На нижній фотці другий зліва - зять Гончаренка(чоловік сестри), Потапський. А третій та четвертий - друзі Гончаренка, Звягін та Шмушкович. Всі вони колеги по Партії Регіонів й вийшли з неї тільки у 2014 році, коли Зек втік.
Їх не було на рекламних проспектах, але Гончаренко вписав їх у прохідну частину списку партії "ЄС" в Одесі.
Зато какой имидж патриота нарисовали в СМИ . И Труханов Леше особо не мешает .
   
Молодая смена Петра-такая же лицемерная тварь
До речі ідеальна заміна Підра.
Підр є рідкісним покидьком, й звичайно навколо себе збирає таких самих покидьків.
От й "молоде покоління" покидьків його вже починає підпирати.
Але корумпований барига Свин не відчуває що треба зупинитися, й тому буде "перти до кінця".
   
я лётчик! я в танке гарел!
   
До речі ідеальна заміна Підра.
Підр є рідкісним покидьком, й звичайно навколо себе збирає таких самих покидьків.
От й "молоде покоління" покидьків його вже починає підпирати.
Але корумпований барига Свин не відчуває що треба зупинитися, й тому буде "перти до кінця".
Настойчивость Петра меня очень удивляет,закрадывается мысль,что он выполняет чужую волю
   
 Никогда не надо себе ничего приписовать. Про Лёшу не знаю, но это тема к слову. Помню в 1986-м я принимал Чернобыльских облученных детей в Евпатории. Не буду описывать все те,скажем так печальные вещи. Облученные дети, фонящая одежда... ну да ладно. Лагерь Титано-магниевого "Сокол". Ну работа как работа. Хотя трудная тогда была. Хорошо и сам отдохнул. Будущую жену встретил. Молодось, гульба.... Хотя работы было немало.

 Но в чем прикол!!!! Чуваки и чувихи, приехал на второй месяц мужЪ начальницы и его втикнули ПЛАВРУКОМ!!! Ну это пара часов на пляже, прекрасный коттедж, жрачка и отдых на море в качестве командировки на  2 месяца. В первый день он на планёрке что-то там сказал,что "Мы все расслабились !"- и был послан нах. Заткнулся.... НО...
Спустя пол года...ПОЛУЧИЛ СТАТУС ЛИКВИДАТОРА! Це п***а! :facepalm:
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Молодая смена Петра-такая же лицемерная тварь

А кто тут орёт о "переобутых" педрах? Мне интересно?

 :lol:  :weep:


Кто тут переобулся? Я нет.


 [ua]
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Настойчивость Петра меня очень удивляет,закрадывается мысль,что он выполняет чужую волю


Настойчивость обусловлена исключительно отрыванием  жопы от табуретки. Своего  рода постоянно ноющая попаболь…
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія