Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

У нас люди в массе своей не здоровые.

Они и питаются неправильно и неполноценно, и физическая активность слабенькая, и мало кто регулярно обследуется  - проходит скрининги, диагностику в больницах.

Учитывая это + постояные стрессы, что тоже не прибавляют здоровья, и + длится все это десятилетиями, уже много поколений - Украина не самая здоровая нация.

Это подтверждает статистика сердечно-сосудистых заболеваний и продолжительности жизни, падающая рождаемость.

Украина стремительно теряет свой человеческий потенциал.

А на верх всього цього додати довбойобів-антивакцинаторів і кінець. В багатьох випадках лише завдяки вакцинам вдається уникати величезних епідемій.
Саме тому антвакцинаторів треба бити ногами по морді за розповсюдження брехні.  :punish:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

"а был ли мальчег?"

Не мальчики а батько. Я про це писав з початку. Читайте уважніше.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

антвакцинаторів треба бити ногами по морді за розповсюдження брехні.  :punish:

Так брехунів треба карати але часто про вакцини не говорять правду. Зокрема про побічні ефекти.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Не мальчики а батько. Я про це писав з початку. Читайте уважніше.

 :laugh:

Да ты не тока в медицине не шаришь?

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90_%D0%B1%D1%8B%D0%BB_%D0%BB%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%87%D0%B8%D0%BA%3F

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Див. ниже .. допис в цій темі у 14:25.

Цитата..

"
.....
Я не знаю этих докторов, не утверждаю, да и они также, что выводы истинные. Так как это исследование еще в процессе.

https://youtu.be/5sIWb9GTbbE
-40 trillion mRNA spike protein particles per injection, which spread throughout the entire body

......
"

Ще раз, РНК та білки це абсолютно різні речі, у них абсолютно різна структура і різні функції.
РНК - це інструкція по синтезу білків. Це так само як порівнювати креслення автомата із самим автоматом.
Будь-хто, хто вчив біологію, а всі лікарі повинні це робити, зобовʼязані знати це.

Тому, якщо вони не розуміють елементарних речей, то висновки про все інше це маячні.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

https://www.youtube.com/watch?v=JMJXvsCLu6s

 (tu)

Гарний мультик про довбойобів-антиваксерів, які не вірять в існування вірусів, поки самі не захворіють.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

https://www.youtube.com/watch?v=JMJXvsCLu6s
---
Мбугага!!! (tu)
До речі,правильно показали,хто саме постраждає!
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Яку маячню? Мій батьков в лікарні. Після вакцинації 2-ю дозою пройшов місяць. Погіршення було після вакцинації. Продовжувалось місяць. Я навів факти.

Чому ви з піною в роті захищаєте Пфайзер?
Класичний приклад хамовитого бота?

Они не Pfizer защищают. Они глубоко в душе напуганы, они боятся что сделали ошибку, но не могут это признать даже для себя. Они даже своих детей вакцинируют от китайского вируса не задумываясь о последствиях.
Поэтому требуют что бы все следовали их примеру. Агрессивно доказывая правильность своего решения. Атакуя любую другую позицию.
Что бы не так было потом обидно.

Будте к ним снисходительнее. Они сами себя уже наказали. Терзать себя сомнениями. Дай бог им здоровья. Детей только жалко.




Останнє редагування: 3 серпня 2021 19:46:36 від Valentyn
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Яку маячню? Мій батьков в лікарні. Після вакцинації 2-ю дозою пройшов місяць. Погіршення було після вакцинації. Продовжувалось місяць. Я навів факти.

Ти сам писав
Пов'язане це з вакциною чи ні я не знаю.

і

Навіщо мені вчити медицину?

Тобто, ти не спеціаліст в галузі медицини, ти не знаєш чи повʼязано це з вакциною, але вперто роздуваєш антивакцинаторську істерію.
Питання - чому ти це робиш? Ти робиш це за гроші? Чи ти просто ідіот, який начитався маячні в інтернеті?

Тут виникають сумніви в правдивості твоєї історії взагалі, бо дуже багато брехні ти сюди тягнеш, і дуже вперто її просуваєш, хоча постійно робиш обмовки "я не знаю, я не спеціаліст".
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Они не Pfizer защищают. Они глубоко в душе напуганы, они боятся что сделали ошибку, но не могут это признать даже для себя. Поэтому требуют что бы все следовали их примеру. Что бы не так было потом обидно. Они даже своих детей вакцинируют от китайского вируса ее задумываясь о последствиях.

Будте к ним снисходительнее. Они сами себя уже наказали. Детей только жалко.
-----
Це точно!
Вони ж зробили все,як їм сказали,а воно виявилось,що
все зовсім не так,як їх перед цим переконували.
Але хто визнає,що він лошара, на якому нізафуй поставили медичний експеримернт??
А спробуйте комусь з запеклих вакцинаторів запропонувати: А давайте,ми просто так вам вколемо препарат?
Правда,ми не відповідаємо за наслідки!  :facepalm1:
Як думаєте,багато погодицця?
Впевнений,що ніхто!
А якщо спочатку обробити з гівноЗМІ та переконати,що ми й зараз бачимо ..
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

-----
Це точно!
Вони ж зробили все,як їм сказали,а воно виявилось,що
все зовсім не так,як їх перед цим переконували.
Але хто визнає,що він лошара, на якому нізафуй поставили медичний експеримернт??
А спробуйте комусь з запеклих вакцинаторів запропонувати: А давайте,ми просто так вам вколемо препарат?
Правда,ми не відповідаємо за наслідки!  :facepalm1:
Як думаєте,багато погодицця?
Впевнений,що ніхто!
А якщо спочатку обробити з гівноЗМІ та переконати,що ми й зараз бачимо ..

Но все равно, мы всем желаем здоровья.


   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ну что за аргументы, то мультики больного поца из дурдома то житейские истории от ирландского дятла мол три дня как укололся и пока глаз вместо задницы у него не вырос.  Так что всё спокойно, вчоные вот-вот вирусу полную цусиму нарисуют. 100500 уколов как максимум  :-)o

Останнє редагування: 3 серпня 2021 19:54:14 від Olga Taylor
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

:laugh:

Да ты не тока в медицине не шаришь?

Чому тільки в медицині. Багато в чому ще ні. Мат аналіз не шарю, квантову механіку. І що? Ви це все знаєте?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Чому тільки в медицині. Багато в чому ще ні. Мат аналіз не шарю, квантову механіку. І що? Ви це все знаєте?

Этот комсомолец? Да у него гвоздь вечно будет не от той стенки :)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Чому тільки в медицині. Багато в чому ще ні. Мат аналіз не шарю, квантову механіку. І що? Ви це все знаєте?

То бишь даже с классикой незнаком...  Ню-ню...  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Они не Pfizer защищают. Они глубоко в душе напуганы, они боятся что сделали ошибку, но не могут это признать даже для себя. Они даже своих детей вакцинируют от китайского вируса не задумываясь о последствиях.
Поэтому требуют что бы все следовали их примеру. Агрессивно доказывая правильность своего решения. Атакуя любую другую позицию.
Что бы не так было потом обидно.

Будте к ним снисходительнее. Они сами себя уже наказали. Терзать себя сомнениями. Дай бог им здоровья. Детей только жалко.

Я не згоден що вони самі винні бо вакцинаційну компанію санкцінувала ВЛАДА. Вакцинація почалась в кінці 2020 коли треба було рятувати групу ризику. Напевно тоді вакцинація врятувала життя багатьом... Але ситуація змінилася з появою нового резистентного штаму (дельти) про що попереджали специ і подальша вакцинація стала не тількі беззмістовною але і небезпечною. Вина влади в тому що замість зупинення вакцинації вона вперто її продовжує. У даному випадку це гірше за помилку - це вже злочин проти людства.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Они глубоко в душе напуганы

Они нас пугают пугают и решили шо мы напуганы... Та поиграли вы, морды кацапские... Кроме горстки ушлепков-маргиналов хрен кто вас всерьёз принимает...  :D

   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

А на верх всього цього додати довбойобів-антивакцинаторів і кінець. В багатьох випадках лише завдяки вакцинам вдається уникати величезних епідемій.
Саме тому антвакцинаторів треба бити ногами по морді за розповсюдження брехні.  :punish:

Антиваксери - тупікова гілка еволюції.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ти сам писав
і

Тобто, ти не спеціаліст в галузі медицини, ти не знаєш чи повʼязано це з вакциною, але вперто роздуваєш антивакцинаторську істерію.
Питання - чому ти це робиш? Ти робиш це за гроші? Чи ти просто ідіот, який начитався маячні в інтернеті?

Я написав факт.

Питання: чому у вас істерія? Ви псих? Чи ідіот?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

То бишь даже с классикой незнаком...  Ню-ню...  :D

тобто не знаєте навіть матаналіз. Ну-ну. Логіка не хромає?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ще раз, РНК та білки це абсолютно різні речі, у них абсолютно різна структура і різні функції.
РНК - це інструкція по синтезу білків. Це так само як порівнювати креслення автомата із самим автоматом.
Будь-хто, хто вчив біологію, а всі лікарі повинні це робити, зобовʼязані знати це.

Тому, якщо вони не розуміють елементарних речей, то висновки про все інше це маячні.

Тобто по вашому ця фраза винна бути переведена гуглем десь так:


-40 триллионов частиц мРНК, використовується в ході трансляціїї як матриця для синтезу білків, на одну инъекцию, которые при уколе распространяются по всему телу;
 :-)o

ЗИ. Ось дом яким побудував Джек
Ви зрозуміли текст з відоса?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Я написав факт.

Це такий самий факт, як і то , що всі хто їли огірки в 1900 році вже померли.
Я не знаю чи це повʼязано, але це факт.

Треба терміново відмовитися від огірків.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Они не Pfizer защищают. Они глубоко в душе напуганы, они боятся что сделали ошибку, но не могут это признать даже для себя.
ну ладно - оні.
(ми, т.є, вакцинатори :D )
ВИ шо тут робите? В цій гілці?
(т.є. - антиваксери)
Що шукаєте? В чому хочете, щоб ми вас переконали?
Нафіга обсмоктувати з піною біля роту те, що вам в принципі не цікаве і що ніколи робите не будете?
Що за мазохізм?
Не розумію...
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Це такий самий факт, як і то , що всі хто їли огірки в 1900 році вже померли.
Я не знаю чи це повʼязано, але це факт.

Треба терміново відмовитися від огірків.

Ви мухомори пробували їсти?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

тобто не знаєте навіть матаналіз. Ну-ну. Логіка не хромає?

Чуваг ведку запердолил на основе post hoc ergo propter hoc... И начал тявкать про логику...  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Це такий самий факт, як і то , що всі хто їли огірки в 1900 році вже померли.
Я не знаю чи це повʼязано, але це факт.

Треба терміново відмовитися від огірків.

Більше того, всі хто ДИХАВ в 1900 році вже померли! Так що треба відмовлятись від дихання ;)
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Чуваг ведку запердолил на основе post hoc ergo propter hoc...

На основі факту. У вас немає фактів от ви і біситесь.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Тобто по вашому ця фраза винна бути переведена гуглем десь так:


-40 триллионов частиц мРНК, використовується в ході трансляціїї як матриця для синтезу білків, на одну инъекцию, которые при уколе распространяются по всему телу;
 :-)o

Якщо люди не розуміють основ про що вони говорять, то які висновки вони можуть з цього зробити?
мРНК не чіпляється до стінок судин, як ти заявляв.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Більше того, всі хто ДИХАВ в 1900 році вже померли! Так що треба відмовлятись від дихання ;)

Чадним газом пробували дихати?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Чадним газом пробували дихати?

Ви тупий дурень чи прикидаєтесь бо за це платять гроші?
 :weep:
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Чадним газом пробували дихати?

Від огірків будеш відмовлятись? Чи ти не віриш факту, що всі, хто їв огірки в 1900 році вже померли?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Ви тупий дурень чи прикидаєтесь бо за це платять гроші?
 :weep:

Вже давно виникла підозра, що то абсолютно видумана історія.
А бил лі мальчік?
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Від огірків будеш відмовлятись? Чи ти не віриш факту, що всі, хто їв огірки в 1900 році вже померли?

від мухоморів відмовився і не їм. А ви будете від мухоморів відмовлятись? Адже всі хто їв мухомори в 1900 р. - померли.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Вже давно виникла підозра, що то абсолютно видумана історія.
А бил лі мальчік?

Та ви виявляється конспіролог. Марите вигаданними історіями.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

На основі факту. У вас немає фактів от ви і біситесь.

Какого факта... Твоя бредятина белыми нитками шита... Даже сбрехать не можешь правдоподобно... Инсульт или инфаркт не нашли...  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Та ви виявляється конспіролог. Марите вигаданними історіями.

If it walks like a duck and quacks like a duck... guess what... it is a duck...  :D
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Какого факта... Твоя бредятина белыми нитками шита... Даже сбрехать не можешь правдоподобно... Инсульт или инфаркт не нашли...  :D

Я знаю, що я кажу правду і знаю, що ви хочете мене звинуватити в брехні. Але у вас не вдається от ви і біситесь.
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

Якщо люди не розуміють основ про що вони говорять, то які висновки вони можуть з цього зробити?
мРНК не чіпляється до стінок судин, як ти заявляв.



А як тоді синтезується білок. ? :-)o
Що стається з клітиною коли в неї мРНК попадає?
Як себе веде організм після того як клітина генеріть білок?


ЗИ.  Уважно на 14:45. - щоб не приписувати.




Останнє редагування: 3 серпня 2021 21:13:47 від Аeternitas
   
Re: Місяць після Pfizer і в лікарню :(

навіщо взагалі використовувати вакцини з генетичним кодом вірусу?
Чому від ковід не використовували класичну вакцину?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія