Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

31-й серебряник! Або як штатні порохоботи перебігають до ЗЕлені.

 Уже усіляки "Допіру", та "costashu" та ще з мінімум десяток,які топили тут за Петра до всирачки мабуть отримали додатковий серебряник-іуди.

 Я ніколи не був за Петра та довбав його усі 5 років, але ЗЕлень приводить мене до жаху за Україну. А іудам накинули копійчину-вони вже в таборі ворогів України. Більше ніж самих ворогів я зневажаю огидних політичних повій.
   
на то вони і іуди
   
Если победит Юля,то мне,как юльку,будет до души...А если ТУПОЙ ЧУГУНИЙ,то...значит пусть народ жрёть,пока не повылазит,а повылазит быстро. А я буду тихо колотить бабло и у меня есть свой план...личный...пох ....

 :lol:  :weep:  :lol:
   
:lol:  :weep:  :lol:
===============================
Ну ти ж тоді,повія,за Чугунія топило! А я навіть зараз,хоча з 2014 не юльок,вважаю,що ТОДІ б в 2010-му Юля була б краще. Так що не вякай,нікчема огидна. :fuck:
   
costashu

Він був поміркованим йульком.
   
Уже усіляки "Допіру", та "costashu" та ще з мінімум десяток,які топили тут за Петра до всирачки мабуть отримали додатковий серебряник-іуди.

 Я ніколи не був за Петра та довбав його усі 5 років, але ЗЕлень приводить мене до жаху за Україну. А іудам накинули копійчину-вони вже в таборі ворогів України. Більше ніж самих ворогів я зневажаю огидних політичних повій.

 (tu)
   
Уже усіляки "Допіру", та "costashu" та ще з мінімум десяток,які топили тут за Петра до всирачки мабуть отримали додатковий серебряник-іуди.

 Я ніколи не був за Петра та довбав його усі 5 років, але ЗЕлень приводить мене до жаху за Україну. А іудам накинули копійчину-вони вже в таборі ворогів України. Більше ніж самих ворогів я зневажаю огидних політичних повій.

А был ли у иуды свой иуда?
   
Уже усіляки "Допіру", та "costashu" та ще з мінімум десяток,які топили тут за Петра до всирачки мабуть отримали додатковий серебряник-іуди.

 Я ніколи не був за Петра та довбав його усі 5 років, але ЗЕлень приводить мене до жаху за Україну. А іудам накинули копійчину-вони вже в таборі ворогів України. Більше ніж самих ворогів я зневажаю огидних політичних повій.

Ці люди завжди були антиукраїнськими та не топили за Петра.
   
хорошо когда вы сами с собой разговариваете  :take_exam:
   
на то вони і іуди

Митець, а ти хто ?

Кинули Вольку, а він ідейний..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія