Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: неврологи є?

ФЗВ: неврологи є?

 питання про ліки по розсіяному склерозу
   
Re: ФЗВ: неврологи є?
Via

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

чи реально отримати безплатно копаксон хворому, в якого немає можливості придбати дорогі ліки по розподіленню. Хто порадить, яка процедура прийняття на облік і вимоги для подібих програм?

https://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20140409_0261.html
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.

Ліки є, але ціни дуже високі. Ціна одної упаковки- 19103.70грн.
http://one-apteka.com.ua/allmeds/preparat/kupit-copaxone-20-mg.html
   
Re: ФЗВ: неврологи є?
Via

Ліки є, але ціни дуже високі. Ціна одної упаковки- 19103.70грн.
http://one-apteka.com.ua/allmeds/preparat/kupit-copaxone-20-mg.html

Ліків - нема :( Не переводьте гроші, краще на ті кошти організуйте повноцінне харчування.
В Києві на Соломянці у 5-й лікарні є спеціалізоване відділення розсіяного склерозу при кафедрі неврологіі. Там і ставлять на облік, здається.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Ліки є, але ціни дуже високі. Ціна одної упаковки- 19103.70грн.
http://one-apteka.com.ua/allmeds/preparat/kupit-copaxone-20-mg.html
Послухайте шо вам пише Via -тільки натурпродукти являються ліками...всяка "хімія" то де факто отрута.А щоб вилікувати любу хворобу потрібно запустити в організмі процеси чистки,самолікування і регенерації...і більш вам до дохтурів ходити не потрібно..
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

запустити в організмі процеси чистки
Процесы чистки - это кризис. А кризис - это страдания! Человек слаб, ему жалко себя, жалко своих близких, он не хочет страдать. Он хочет жалости, заботы, внимания.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Це не мені особисто потрібно, хочу допомогти одій людині.
Мені здається, що народні методи ефективні лише на початкових стадіях.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

вопрос узкоспециализирован ный. К сожалению, лекарства (даже самые дорогие) помогают далеко не всегда. Можно пытаться сгладить те, или иные проявления (как-то спастичность например).  Найдите спеца по именно этому заболеванию. Он может облегчить повседневную жизнь такого больного.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?
lot

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.

Абсолютно правильно
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

на кафедру в медінституті можна звернутись. якщо у них є клінічні дослідження по розсіяному склерозу, можуть включити і пацієнт матиме шанс на ефективне лікування.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?
Via

Це не мені особисто потрібно, хочу допомогти одій людині.
Мені здається, що народні методи ефективні лише на початкових стадіях.

На всіх стадіях. Але вам на втіху можу сказати, що моя тітка дожила вже до 70 років з цим діагнозом, пережила чоловіка, і моіх батьків, і багатьох своіх ровесників. В неі розсіяний склероз, щодня пьє козине молоко і всіляко береже себе.
Хвороба небезпечна для тих, хто захворів у юному віці, чим пізніше починається - тим кращий прогноз.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Ліків - нема :( Не переводьте гроші

За ті гроші купити GPS трекер,
щоб можна було знайти, коли заблудиться.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

За ті гроші купити GPS трекер,
щоб можна було знайти, коли заблудиться.

с этим проблем нет как раз
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Процесы чистки - это кризис. А кризис - это страдания! Человек слаб, ему жалко себя, жалко своих близких, он не хочет страдать. Он хочет жалости, заботы, внимания.
:facepalm:
критерій істини-практика!Берете і пробуєте на собі і побачите появу дивовижної енергії і нестримного бажання рухатись!Сон скорочується до 3-5 годин і вскакуєш чуть зоря на фіззарядку з радісним настроєм і бажанням жити!
через місяць у вас нормалізується вага і очищається весь шлунково-кишечний тракт,виходять камні і прочий пісок,шлаки,гній,хробаки..вам більше не страшні стають вірусні (простудні)хвороби,забуваєте про діабет і прочії болячки біблєйської цивілізації..Через два місяці приходить в норму сердечно-сосудиста система,тиск стає в районі 105\70,пульс в районі 60 уд.в хв... більш ні інфаркт чи інсульт вам не страшний...взагалі враження таке ніби щойно народився на світ..далі починається тривалий процес самолікування:загострються всі ваші хронічні хвороби і організм починає з ними боротись...благо якраз наявність енергії і чудового самопочуття дозволяють з легкістю перенести цей час, а відчуття  бажання рухатись заставляє людину займатись активно спортом...сонце,повітря,вода як колись казали за совєтів стають і вашими друзям і невід"ємною частиною вашого життя..Регенерація активно проходить під час голодування..як правило голодувати необхідно раз в тиждень (36 год.)..ефективними є сухі голодання (без споживання навіть води!!) 3,7,10 і 15 ДНІВ(а медицина пише що людина не живе більше 3-х днів без води!!!) ..це все я сам проходив і мої знайомі, а також десятки тисяч інших землян,що свідчить про те,як подбав наш творець про нас з вами..а ми так бездарно просираєм своє життя:хтось черпає енергію і настрій в алкоголі,а іншому потрібен наркотик посерйозніше...
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

на кафедру в медінституті можна звернутись. якщо у них є клінічні дослідження по розсіяному склерозу, можуть включити і пацієнт матиме шанс на ефективне лікування.

Там можуть дати справжнє лікарство, а можуть і пласeбо.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?
Via

:facepalm:
критерій істини-практика!Берете і пробуєте на собі і побачите появу дивовижної енергії і нестримного бажання рухатись!Сон скорочується до 3-5 годин і вскакуєш чуть зоря на фіззарядку з радісним настроєм і бажанням жити!
через місяць у вас нормалізується вага і очищається весь шлунково-кишечний тракт,виходять камні і прочий пісок,шлаки,гній,хробаки..вам більше не страшні стають вірусні (простудні)хвороби,забуваєте про діабет і прочії болячки біблєйської цивілізації..Через два місяці приходить в норму сердечно-сосудиста система,тиск стає в районі 105\70,пульс в районі 60 уд.в хв... більш ні інфаркт чи інсульт вам не страшний...взагалі враження таке ніби щойно народився на світ..далі починається тривалий процес самолікування:загострються всі ваші хронічні хвороби і організм починає з ними боротись...благо якраз наявність енергії і чудового самопочуття дозволяють з легкістю перенести цей час, а відчуття  бажання рухатись заставляє людину займатись активно спортом...сонце,повітря,вода як колись казали за совєтів стають і вашими друзям і невід"ємною частиною вашого життя..Регенерація активно проходить під час голодування..як правило голодувати необхідно раз в тиждень (36 год.)..ефективними є сухі голодання (без споживання навіть води!!) 3,7,10 і 15 ДНІВ(а медицина пише що людина не живе більше 3-х днів без води!!!) ..це все я сам проходив і мої знайомі, а також десятки тисяч інших землян,що свідчить про те,як подбав наш творець про нас з вами..а ми так бездарно просираєм своє життя:хтось черпає енергію і настрій в алкоголі,а іншому потрібен наркотик посерйозніше...

Почасти це вірно, але стосовно багатьох серйозних хвороб це не працює. Коли в організмі почалися деструктивні процеси життєво важливих органів і систем - голодувати і бігати пізно.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Ліків - нема :( Не переводьте гроші, краще на ті кошти організуйте повноцінне харчування.
В Києві на Соломянці у 5-й лікарні є спеціалізоване відділення розсіяного склерозу при кафедрі неврологіі. Там і ставлять на облік, здається.
В 4 лікарні
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Re: ФЗВ: неврологи є?

Почасти це вірно, але стосовно багатьох серйозних хвороб це не працює. Коли в організмі почалися деструктивні процеси життєво важливих органів і систем - голодувати і бігати пізно.
навіть за день до смерті не пізно почати життя спочатку..проблема в тому,що самолікування проходить не миттєво,а займає тривалий час і залежно від стану не один рік чи навіть десяток літ..я 2.5 років назад взагалі не міг навіть стояти на ногах,падав каменем на землю,взагалі не відчував що в мене є ноги,спина..це опріч інших проблем з ШКТ і ССС(пульс був 120 так шо ходити і хтів би не зміг-серце розривалось в грудях,дихати неможливо)..зараз вже потрохи бігаю,багато ходжу,а на велосипеді щодня накручую 20-30 км і зимою навіть..попробував навіть підтягнутись на турніку-без всяких дресур до того підтягнувся 7 разів (а раніше до хворі-ні разу не міг!!)...так шо надія не покидає..благо з кожним роком дуже відчутні зміни на краще, а це додає натхнення..по крайній мірі я здаватись не збираюсь..
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.

повна несенітниця і дурня  :fool:
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

питання про ліки по розсіяному склерозу

рий в сторону цитостатики, xxxxзумаби
все інше втрата часу, а він при цьому діагнозі безцінний
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Про лечение здесь - http://www.mayoclinic.org/diseases-conditions/multiple-sclerosis/basics/treatment/con-20026689

гарне посилання, але справжній прорив сьогодні це моноклональні антитіла, це найкращі результати, правда тільки клінічні дослідження
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Там можуть дати справжнє лікарство, а можуть і пласeбо.

тут еще такое дело, плацебо может помочь а лекарство может не помочь  :gigi:
самовнушение - страшная сила
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

:facepalm:
критерій істини-практика!Берете і пробуєте на собі і побачите появу дивовижної енергії і нестримного бажання рухатись!Сон скорочується до 3-5 годин і вскакуєш чуть зоря на фіззарядку з радісним настроєм і бажанням жити!
через місяць у вас нормалізується вага і очищається весь шлунково-кишечний тракт,виходять камні і прочий пісок,шлаки,гній,хробаки..вам більше не страшні стають вірусні (простудні)хвороби,забуваєте про діабет і прочії болячки біблєйської цивілізації..Через два місяці приходить в норму сердечно-сосудиста система,тиск стає в районі 105\70,пульс в районі 60 уд.в хв... більш ні інфаркт чи інсульт вам не страшний...взагалі враження таке ніби щойно народився на світ..далі починається тривалий процес самолікування:загострються всі ваші хронічні хвороби і організм починає з ними боротись...благо якраз наявність енергії і чудового самопочуття дозволяють з легкістю перенести цей час, а відчуття  бажання рухатись заставляє людину займатись активно спортом...сонце,повітря,вода як колись казали за совєтів стають і вашими друзям і невід"ємною частиною вашого життя..Регенерація активно проходить під час голодування..як правило голодувати необхідно раз в тиждень (36 год.)..ефективними є сухі голодання (без споживання навіть води!!) 3,7,10 і 15 ДНІВ(а медицина пише що людина не живе більше 3-х днів без води!!!) ..це все я сам проходив і мої знайомі, а також десятки тисяч інших землян,що свідчить про те,як подбав наш творець про нас з вами..а ми так бездарно просираєм своє життя:хтось черпає енергію і настрій в алкоголі,а іншому потрібен наркотик посерйозніше...

 (tu)  [A]
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Там можуть дати справжнє лікарство, а можуть і пласeбо.


я ж і кажу про шанс
краще шанс ніж нічого
як правило, в клінічному дослідженні є три "рукави":

1. група, яка приймає досліджуваний препарат
2. група, яка приймає плацебо
3. група, яка приймає найефективніший препарат на ринку

але бувають, наприклад,  дослідження, де вивчають препарат компаратор (додатковий до основного лікування). Тоді спонсор усім пацієнтам оплачує основне лікування з відкритою біркою, але додатково частина із них отримує плацебо, а частина новий досліджуваний препарат.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

чи реально отримати безплатно копаксон хворому, в якого немає можливості придбати дорогі ліки по розподіленню. Хто порадить, яка процедура прийняття на облік і вимоги для подібих програм?

https://www.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20140409_0261.html

звертатись до місцевого лікаря за місцем проживання і обов'язково ставати на облік
звернутись до центрів рс, повну інформацію можна взнати на форумах по рс

гормони, ..ферони і інші "чистки" тільки збільшать проміждок часу до інвалідної каляски

шукайте програми клінічних досліджень, але якщо є гроші це приблизно 40-50 тис на рік то можна купувати самому
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

звертатись до місцевого лікаря за місцем проживання і обов'язково ставати на облік
звернутись до центрів рс, повну інформацію можна взнати на форумах по рс

гормони, ..ферони і інші "чистки" тільки збільшать проміждок часу до інвалідної каляски

шукайте програми клінічних досліджень, але якщо є гроші це приблизно 40-50 тис на рік то можна купувати самому

дякую! В інтернеті прочитала, що копаксон безплатно видають тільки інвалідам 1 і 2-ої групи.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

дякую! В інтернеті прочитала, що копаксон безплатно видають тільки інвалідам 1 і 2-ої групи.

при діагнозі рс - це 2 група автоматично, правда з нашими місцевими царьками в білих халатак (які навіть не сформулють, що таке рс) це може вилитись в боротьбу
і звертайтесь в центри рс, там досвідчені лікарі з досвідом

тримайтесь  (tu)

гарний настрій, позитивні думки, все буде добре  :)
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.

Розсіяний склероз викликається імунітетом :), тобто імунна система починає вбивати клітини нервової системи.
Ніколи не довіряйте народній медицині. Та "мудрості віків" бо це все марновірство.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Послухайте шо вам пише Via -тільки натурпродукти являються ліками...всяка "хімія" то де факто отрута.А щоб вилікувати любу хворобу потрібно запустити в організмі процеси чистки,самолікування і регенерації...і більш вам до дохтурів ходити не потрібно..

Це називається неправда, окозамилювання та невігластво. Причина - некритичне ставлення до інформації, марновірство, неосвіченість та слабкий розум.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Це називається неправда, окозамилювання та невігластво. Причина - некритичне ставлення до інформації, марновірство, неосвіченість та слабкий розум.
то я по вашому брехун?Мене коли бачать мої "лікуючі лікарі" то в них перша реакція кажуть "шок"..бо по їх версії я вже літ п"ять мав би лежати в гробу в білих тапках..
а про неосвідченість..я колись ще за сов"єтів закінчив політех з червоним дипломом, а нині виявляється,що я навіть не знаю скільки буде 2х3 чи що таке ел.струм...не кажучи про матерію..аналогічна ситуація і з медициною,історією,релігією і т.д. куди тільки не глянь...повна брехня і видумка...видно вигідно людей тримати в полоні обману і незліченної кількості болячок..
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

vicsat,

Тут йде мова про специфічне захворювання з розсіяний склероз, коли іде пошкодження захисної оболонки нервових клітин мозку та спинного мозку.
Голодування і спортивні вправи не дуже поможуть.
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Все, що підвищує імунітет - бджолиний мед, пилок/перга тощо.
Ліків не існує, колись працювала в лабораторіі по дослідженню розсіяного склерозу, тільки симптоматичне лікування, на жаль.

може, навпаки- знижує? Якщо мова йде про автоімунне захворювання, то імунітет треба знижувати
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

За ті гроші купити GPS трекер,
щоб можна було знайти, коли заблудиться.

Ви не так зрозуміли назву хвороби. До "склерозу", в сенсі послаблення пам'яті  ( побутове використання цього слова ) та розсіяності вона не має жодного стосунку. Тому Ваш комент звучить як знущання ( ненавмисне )
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Там можуть дати справжнє лікарство, а можуть і пласeбо.

він мав на думці наукові дослідження певних ліків на пацієнтах ( з їхньої згоди )
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

Розсіяний склероз викликається імунітетом :), тобто імунна система починає вбивати клітини нервової системи.
Ніколи не довіряйте народній медицині. Та "мудрості віків" бо це все марновірство.

ну так отож
Знавців багато, але розумних мало
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

2 vicsat

вам потрібно періодично-часто відвідувати онковідділення та відділення розсіянного склерозу, з показовими виступами

ви надихаєте позитивом, спробуйте
   
Re: ФЗВ: неврологи є?

vicsat,

Тут йде мова про специфічне захворювання з розсіяний склероз, коли іде пошкодження захисної оболонки нервових клітин мозку та спинного мозку.
Голодування і спортивні вправи не дуже поможуть.
так я ж не про голодування...
в мого діда був розсіянй склероз,нині в батька (80 літ,інвалід 1 гр Б),і в мене..генетіка твою мать..батько зламався,здався(рік протримався на натуральній їжі) нині вже чекає коли прийде кінець...мені невропатолог заявила,що ця хвороба не лікується і єдиний її ітог-інвалідність і ми заклались,що я викарабкаюсь..2.5 роки боротьби за життя дають мені таку впевненність...що цікаво,болей я не відчуваю,коли довго ходжу ноги починають в колінах сильно труситись і відчуття,що от-от втрачу свідомість..відпочи ваю 30 хв і "як новенький" знову впірьод повен енергії, сил і натхнення..аналогіч но пройшли всі болячки ШКТ,ССС (пульс вже меньше 50 ударів в хв.,тиск стабільний 105\70)..мову я веду про те,що організм наш сам себе здатний лікувати і відновлюватсь і хто хоче це побачити на власні очі - нема жодних проблем -переходіть на здоровий спосіб життя,натуральну їжу..

   
Re: ФЗВ: неврологи є?
Via

може, навпаки- знижує? Якщо мова йде про автоімунне захворювання, то імунітет треба знижувати

Розсіяний склероз не є аутоімунним захворюванням. Що саме запускає механізм демієлінізаціі оболонок нервових стовбурів - медицині невідомо. Класика жанру - етіологія та патогенез невідомі.
Але клінічні дослідження показали, що квітковий пилок поліпшує стан хворих, чому саме - також невідомо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія