Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

но не допустили.:-)
Сейчас поеду и посмотрю, как моя группа будет защищаться.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=141819.msg1043000#msg1043000

23 червня 2006 13:17:00

"В КПИ я получал второе высшее с 2003 по 2007 годы."

Второгодник?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

я був вимушиний зробити щеплення, тому що треба було їхати у відрядження за кордон. І маю побічну реакцію, що тривають дотепер. Хтось меня компенсуює?


мене було лікували від всякої тропічної трісячухи цілком канонічними ліками, - але от. блін, з купою побочок. Тіки от, нічого кращого не було, та й зараз не надто є
І я теж мала побічну реакцію, що трива дотепер. Компенсую тепер сама собі, як умію, поки жива, весела і агресивна  B-)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Может тебе еще печать в паспорте показать, что я после вакцинации пересекал границу со Словакией? А там без вакцины и ее регистрации не пускают. Надо предвариетельно зарегистрироваться и получить подтверждение регистрации через вайбер.
Так что можешь выдохнуть. Все у меня сделано как положено.

мєлкій прокол, но нєпріятний,  не використовується вайбер в Словаччині, не використовується вайбер в Европській Унії,
не використовуються інші месенджери, ні урядовими організаціями,  ні комерційними, тому що 1.GDPR, 2.  тому що ніхто не зобов'язаний користуватись вайберами
3. тому що 99% населення унії не має жодного уявлення про ваші кацапські вайбера.

пс  за результатами гілки - додаєшся до списку пiдopiв,  оновлення на відомому всім форумі

Останнє редагування: 24 вересня 2021 07:30:10 від medved
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

мєлкій прокол, но нєпріятний,  не використовується вайбер в Словаччині, не використовується вайбер в Европській Унії,
не використовуються інші месенджери, ні урядовими організаціями,  ні комерційними, тому що 1.GDPR, 2.  тому що ніхто не зобов'язаний користуватись вайберами
3. тому що 99% населення унії не має жодного уявлення про ваші кацапські вайбера.

 (tu)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Яка в тебе освіта?
скільки фаз?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

мєлкій прокол, но нєпріятний,  не використовується вайбер в Словаччині, не використовується вайбер в Европській Унії,
не використовуються інші месенджери, ні урядовими організаціями,  ні комерційними, тому що 1.GDPR, 2.  тому що ніхто не зобов'язаний користуватись вайберами
3. тому що 99% населення унії не має жодного уявлення про ваші кацапські вайбера.

пс  за результатами гілки - додаєшся до списку пiдopiв,  оновлення на відомому всім форумі
Може, малося на увазі WhatsApp? Той наче знають)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=141819.msg1043000#msg1043000

23 червня 2006 13:17:00

"В КПИ я получал второе высшее с 2003 по 2007 годы."

Второгодник?

И что? Обстоятельства в жизни раные бывают.
Зато на следующий год защитил дипломный проект на "отлично". Едиснтвенный из защищавшихся.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів


І ще рвз. Я не антиваксер в класичному розумінні. Я просто за добровільну вакцінацію.

Я не закливаю вакцінуватись або ні. Нехай людина сама вирішує.

правильная позиция
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Чому Ви доколупуетесь до тих, хто не хоче вакцінуватись саме від ковідьки? Хто вам заважає вакцінуватись?
Може нехай це буде право на вибір кожного? Як показали майже 2 роки ковідоістерії, то проблема таки більше штучна і висмоктана з пальця.
Зараз вже понеслась нова тема: певна частина дописувачів відкриває масово гілки про те, як хтось помер з невакцінованих, що не хотіли вакцінуватись. Но, померли. Вам яка різниця? Це був їх свідомий вибір.

В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі. І почалось все саме після вакцинації. Це при тому, що контактував з тими, хто ніби хворий на ковід і це гівно мене не зачепило. Я правильно розумію, що набуті болі варті тої вакцини?

Может, раз така фігня, нехай вакціонатори сплачують лікування тих, хто отримав побічні ефекти на ускладнення після вакцини? Тоді б це було справедливо на тлі примусової шмурдякицації.
Дядя, ты больной?

Каждый день ты и подобные тебе создают темы почему не нужно вакцинироваться

Вакцинированные не думают о вас, нам пофиг
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів
fam

правильная позиция

и если хуйло двинет орду на Киев самым явным образом, пусть он сам и решает, воевать ему или нет, не?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Дядя, ты больной?

Каждый день ты и подобные тебе создают темы почему не нужно вакцинироваться

Вакцинированные не думают о вас, нам пофиг
Так он тоже вакцинированный.  :pooh_lol:
Ещё в доковидные времена удивляли мамочки, которые вакцинировали своих детей, но через несколько лет осознали, что прививки это зло и стали активными антипрививочниками. Ловко, да?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія