Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПчігі, приймайте до гурту....

Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Так ви просто рарітет. Приймаємо.
раритет і динозавр ФУПу  :)
але велкам.
бо ФУП вже майже на ладан дихає
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Йомайо, баба-грім!  :gigi:
та я сама в ахуї.. Завіс той лопнув - там був отой шо для важких деревяних дверей, брами, із штирем которий. Кінчик штиря відломився. Мені тепер щоб його замінити на такий самий, треба відірвати налічник, дістати кусок того, але не факт, що той кусок під налічником, шо не доведеться ще й четверть приставну відколупувати... Забить новий завіс, а потім все в обратному порядку назад прибивати.. Я зараз той кусок завіса забила молотком назад і ходжу біля тих дверей, боюся чхнути.

Стою раком ремонтую двері, чую шось сраку нюхає, лоскоче. Розвертаюся - собака моя перетерла цепок і стоїть тихенько біля мене. Твою ж мать.. і завіс міняй, і цепок поновляй...  :facepalm:

Ссука, прямо напасть якась...

   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

в еміграцію  зібралася? за океян чи до европи?
та ще не знаю, куди добіжу...
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

та я сама в ахуї.. Завіс той лопнув - там був отой шо для важких деревяних дверей, брами, із штирем которий. Кінчик штиря відломився. Мені тепер щоб його замінити на такий самий, треба відірвати налічник, дістати кусок того, але не факт, що той кусок під налічником, шо не доведеться ще й четверть приставну відколупувати... Забить новий завіс, а потім все в обратному порядку назад прибивати.. Я зараз той кусок завіса забила молотком назад і ходжу біля тих дверей, боюся чхнути.

Стою раком ремонтую двері, чую шось сраку нюхає, лоскоче. Розвертаюся - собака моя перетерла цепок і стоїть тихенько біля мене. Твою ж мать.. і завіс міняй, і цепок поновляй...  :facepalm:

Ссука, прямо напасть якась...


Нуу, стара хата. Ніц не зробиш.
Пса теж забереш?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Нуу, стара хата. Ніц не зробиш.
Пса теж забереш?
шо значить "стара"??? Вона тіке на один рік старша мене.  :beee:

Ще не знаю. Цей рік точно ще огород оратиму. А там як Бог дасть. Може нікуди і не встигну..  :cray:
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

шо значить "стара"??? Вона тіке на один рік старша мене.  :beee:

Ще не знаю. Цей рік точно ще огород оратиму. А там як Бог дасть. Може нікуди і не встигну..  :cray:

Поманила чужина товстою ковбасою нашу Каровку
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
TC

стать чоловік, а нік типу жіночий.
будуть постійно плутатись...

У Кіплінга Багіра - це він.  ;)
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Поманила чужина товстою ковбасою нашу Каровку
та нічого мене не манило. Я ж не якась там ссиклива хитрожопа бякуся. Моє все тут. Просто, село мені вже зайве у моєму віці. Тре в місто перебиратись, але під час війни стрьомно - кацапи йобнуть по теплопостачальнику - пес да тоді мені без тепла.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

У Кіплінга Багіра - це він.  ;)
Ну, то нехай і йде до Кіплінга та ваша вона-він.  :beee:
   
Стою раком ремонтую двері, чую шось сраку нюхає, лоскоче

 8-)
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

та нічого мене не манило. Я ж не якась там ссиклива хитрожопа бякуся. Моє все тут. Просто, село мені вже зайве у моєму віці. Тре в місто перебиратись, але під час війни стрьомно - кацапи йобнуть по теплопостачальнику - пес да тоді мені без тепла.

Ааа, ну тоді зрозуміло. Думав ти вже в гамерику зібралась
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Ааа, ну тоді зрозуміло. Думав ти вже в гамерику зібралась
та бля... я і америка. Ні мови, ні пачьпорта...  :facepalm:
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Власне сабж...
Я - один із дуже давніх ФУПчєгів... Зареєструвався тут ще при Ющенку, здається і був просто класичним читачем ФУПа.... З невідомих мені причин потрапив колись к якийсь 5-річний бан, але вийшов з нього... Досі є формальним членом УНП і однопартійцем ФУП-чєга Южаніна...
Живу у Рівному і т.д.....
На ФУПІ такі одкровення - рідкість, але як вже є....
Приймаєте?

Ти теж в кущах з кулеметом сиділа, коли ваші здавали виборчі дільниці Янучарі ?  :-)o
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Власне сабж...
Я - один із дуже давніх ФУПчєгів... Зареєструвався тут ще при Ющенку, здається і був просто класичним читачем ФУПа.... З невідомих мені причин потрапив колись к якийсь 5-річний бан, але вийшов з нього... Досі є формальним членом УНП і однопартійцем ФУП-чєга Южаніна...
Живу у Рівному і т.д.....
На ФУПІ такі одкровення - рідкість, але як вже є....
Приймаєте?

Ось що твій однопартієць писав.

В курсі?  :-)o


   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Я - хлоп біля 50 років...

Ясно… ухилянт ще один  :-)o
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Власне сабж...
Я - один із дуже давніх ФУПчєгів... Зареєструвався тут ще при Ющенку, здається і був просто класичним читачем ФУПа.... З невідомих мені причин потрапив колись к якийсь 5-річний бан, але вийшов з нього... Досі є формальним членом УНП і однопартійцем ФУП-чєга Южаніна...
Живу у Рівному і т.д.....
На ФУПІ такі одкровення - рідкість, але як вже є....
Приймаєте?

Я також більше читач з часів першої революції
 :drinks:
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Тут ще є Baggy, але він кудись зник  :)
Дійсно цікаво, чому такий нік)

Писав, що величезний, як бегемот. Тому - baggy.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

стать чоловік, а нік типу жіночий.
будуть постійно плутатись...

А як ти назвеш муху чоловічого роду?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

А як ти назвеш муху чоловічого роду?

Самец мухи

Муха — это название животного, Багира — это женское имя самки леопарда
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

1. Я останній раз віртуально в мережі спілкувався з Южаніном років з 15 назад... Коли у Рівному трагічно загинув Василь Червоній...
2. // стать чоловік, а нік типу жіночий. // Це пластовий нік... В книзі Кіплінга тварина "Багіра" - це чоловічий рід пантери...
В російському чи українському перекладі твору Кіплінга - Багіра - це жіночий рід, що абсолютно спотворює саму ідею твору... Багіра в Кіплінга - це самець, тобто тварина чоловічого роду... Радянський мультик спотворив геніальний твір....
Хоча це яке має нафіг значення...

В мультику були вовченята. А от багіренят - не було. Ну, пантеренят.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

де... де... Хазяйную я.  :beee:  у своїй хаті. Готую до продажу. Двері дубові вивалила случяйно. Насилу в руках їх втримала, шоб не лягти з ними на пол. Хожу тепер шукаю, чим їх прибить назад.  :cray:

Тобі до Вірастюка.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

та я сама в ахуї.. Завіс той лопнув - там був отой шо для важких деревяних дверей, брами, із штирем которий. Кінчик штиря відломився. Мені тепер щоб його замінити на такий самий, треба відірвати налічник, дістати кусок того, але не факт, що той кусок під налічником, шо не доведеться ще й четверть приставну відколупувати... Забить новий завіс, а потім все в обратному порядку назад прибивати.. Я зараз той кусок завіса забила молотком назад і ходжу біля тих дверей, боюся чхнути.

Стою раком ремонтую двері, чую шось сраку нюхає, лоскоче. Розвертаюся - собака моя перетерла цепок і стоїть тихенько біля мене. Твою ж мать.. і завіс міняй, і цепок поновляй...  :facepalm:

Ссука, прямо напасть якась...

Висвердли.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Самец мухи

Муха — это название животного, Багира — это женское имя самки леопарда

Тю! Хіба не пантери?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Власне сабж...
Я - один із дуже давніх ФУПчєгів... Зареєструвався тут ще при Ющенку, здається і був просто класичним читачем ФУПа.... З невідомих мені причин потрапив колись к якийсь 5-річний бан, але вийшов з нього... Досі є формальним членом УНП і однопартійцем ФУП-чєга Южаніна...
Живу у Рівному і т.д.....
На ФУПІ такі одкровення - рідкість, але як вже є....
Приймаєте?

Загалом, тут приходять без запрошення. А йдуть по-англійськи. Ну, крім умніків, шо бігають туди-сюди.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Самец мухи

Муха — это название животного, Багира — это женское имя самки леопарда

І да: смешались в кучу … мухи і каклєти!
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Самец мухи

Муха — это название животного, Багира — это женское имя самки леопарда

І да: смешались в кучу … мухи і каклєти!
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....
U2

Карочі: не редагується. Тому терпіть дубль.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Ха! В Вики написано, что оказывается Багира в оригинале у Киплинга — персонаж мужского рода  :D

   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

нє, то він з Пумою переплутав. А та вродь ще жива.

Пуми немає і вже давно. І ніяка вона не емігрантка була.

Останнє редагування: 22 березня 2024 07:35:34 від Alisa
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

А какая ваша цель
Для чего вы хотите тут что то писать ?
Тут в основном дописывают партийные боты ( за две копейки за пост да и вообще этому типу людей нравится задницу полизать )
Есть просто бездельники которым не с кем поговорить и которые считают что их словесный понос тут кто то должен нюхать
Есть тролли которым просто нравится над кем то поиздеваться
Есть такие что все вместе перечисленное в одном стакане
А вам почему хочется тратить время здесь а не на семью или какую то полезную работу
 

Останнє редагування: 22 березня 2024 08:07:30 від vadym
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Психічно хвора емігрантка яка постійно втирала за якісь пуцьки?

Ні, Пантера - вата була каліроіана, але померла вже давно.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

та я сама в ахуї.. Завіс той лопнув - там був отой шо для важких деревяних дверей, брами, із штирем которий. Кінчик штиря відломився. Мені тепер щоб його замінити на такий самий, треба відірвати налічник, дістати кусок того, але не факт, що той кусок під налічником, шо не доведеться ще й четверть приставну відколупувати... Забить новий завіс, а потім все в обратному порядку назад прибивати.. Я зараз той кусок завіса забила молотком назад і ходжу біля тих дверей, боюся чхнути.

Стою раком ремонтую двері, чую шось сраку нюхає, лоскоче. Розвертаюся - собака моя перетерла цепок і стоїть тихенько біля мене. Твою ж мать.. і завіс міняй, і цепок поновляй...  :facepalm:

Ссука, прямо напасть якась...

А що з собакою буде як хату продаси ?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Пуми немає і вже давно. І ніяка вона не емігрантка була.

Точно, Пума.здається, з Дніпра ?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Точно, Пума.здається, з Дніпра ?

Точніше- puma, її ще й ритою називали..
І не з Дніпра, десь ближче до Західної, наче
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

нє, то він з Пумою переплутав. А та вродь ще жива.
Пума якраз померла, вже давно.
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Я - хлоп біля 50 років... Рівнянин, досі член УНП (Руху\УНР) - партійний стаж - з  1989 року....
тут https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1130186.0 вже писали?
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Із кікіпедії
Багіра (англ. Bagheera; гінді बघीरा; урду بگیڑہ‎ Baghīrā/Bagīdah) — персонаж «Книги джунглів» та «Другої книги джунглів» Редьярда Кіплінга. За книгою Кіплінга Багіра — самець.

Ім'я
Згідно з автором, Багіра — це «леопард» (гінді बघीरा), зменшене від Bagh (बाघ), тигр. Однак французький археолог Жан Перро стверджує, що у випадку цього імені (подібно до Балу і Каа) Кіплінга надихнув давньоєгипетський трактат «Бесіда зневіреного зі своїм духом».
Багіра народився в неволі у звіринці раджі в Удайпурі. Після смерті матері почав сумувати за свободою, а коли досить підріс і став сильним, то зміг зламати замок клітки й втекти до джунглів. Все це Багіра одного разу розповідає Мауглі, і показує на шиї під підборіддям безшерсте місце — слід від нашийника, і ніхто, крім нього, не знає, що він колись був прикутий ланцюгом.

В джунглях завдяки своїй хитрості та спритності завоював повагу всіх звірів, крім тигра Шерхана. За словами Багіри — він гірше за Шерхана, тому що знає людські звичаї. Оскільки Багіра виріс серед людей, у нього є розуміння того, що людина — цар звірів, тому Багіра першим з мешканців джунглів визнає Мауглі. Як і інші звірі, він не може витримати погляду Мауглі, але розуміє чому: Мауглі розумний, він людина.

   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Писав, що величезний, як бегемот. Тому - baggy.
Ну, то він жартував, бачив я того "бегемота"  :)
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Писав, що величезний, як бегемот. Тому - baggy.

він beggy
   
Re: ФУПчігі, приймайте до гурту....

Корова, то що з собакою зробиш як здриснеш ? В лісі прив'яжеш чи просто у поле завезеш ?
Спостерігаю тут таких десятками, паскуд...."В связі са срочнім і абсалютна нєажиданнім атьєздам завтра забєрітє сабачку іначє завєзу!"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія