Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

І знову ковбасники самі розумні і розказують як жити...
   
Як можна професійно займатись лінукс та не знати англ хоча б для технічного читання?
Геніальність петроікспєрта не має меж  :facepalm1:
Я тобі по секрету скажу що без знання англійської мало чим можна професійно займатися в IT навіть віндові енікеї мають знати базу...  :beach:

Останнє редагування: 25 березня 2024 10:22:28 від Ruza
   
Геніальність петроіксєрта не має меж  :facepalm1:
Я тобі по секрету скажу що без знання англійської мало чим можна професійно займатися в IT навіть віндові енікеї мають знати базу...  :beach:

В 90-х вообще подходить к компу без английского, как бы, вообще не было смысла.
   
цікаво спостерігати, людина запитала поради як заблокувати у себе язикий контент, і відразу понабігали адепти язика переконувати, що цього в ніякому разі не можна робити.
і зразу в голові таке питаннячко, а вас іпе, що людина не хоче бачити язика в себе в компі чи на телефоні щоб лізти із своїми порадами?
Ковбаснику тобі ковбаса вже мізки вичавила через вуха?   :fool:
Людина радить видалити можливість пошуку інформації на інших кириличних мовах що приведе до втрати шару інформації і зменшення обізнаності окремої особистості і в результаті особистість буде менш конкурентноздатною навіть проти того ж кацапа...

А це диверсія проти нації!
І це я ще не кажу про невидиму руку рику  :weep:
   
В 90-х вообще подходить к компу без английского, как бы, вообще не было смысла.
Ну хто ми проти таких ікспєртів? Пиль...  :(
   
І знову ковбасники самі розумні і розказують як жити...
Тихо тихо... В них є досвід вчасно з'їбнути... А повчати сірих та вбогих як любити батьківщину то в крові українців  :weep:
   
Ну хто ми проти таких ікспєртів? Пиль...  :(

В конце 90-х пришла к нам школьная учительница - мы ей обещали какую-то книгу по компам (какую-то из серии "Для чайников"). Пока наш менеджер побежал в складскую кладовку, она присела на стул, и, от скуки, разглядывала экран включенного компа. Через некоторое время произносит - "Я в ваших компьютерах, конечно, не разбираюсь, но слово "мудаки" пишется через "а". На экране, в табличке фара была строка "MyDocu~"
:)
   
Людина радить видалити можливість пошуку інформації на інших кириличних мовах що приведе до втрати шару інформації і зменшення обізнаності окремої особистості і в результаті особистість буде менш конкурентноздатною навіть проти того ж кацапа

я саме, не зможе вуха відрізати полоненним, чи струм до хєра і яйок запускати?
   
якщо людина добре знає англійську, то доцільно вилучити.
   
я саме, не зможе вуха відрізати полоненним, чи струм до хєра і яйок запускати?
От ковбасника штирить... Ти тільки це зміг роздивитися?  :facepalm1:
   
якщо людина добре знає англійську, то доцільно вилучити.
Навіщо себе обмежувати? Розумна людина не має себе обмежувати нічим в плані пошуку інформації.
 
Це потрібно дурням типу "Came Tak" бо вони бачать тільки відрізання вух та яєць...  :facepalm1: Хоча в англомовному сегменті таких відосів теж не мало... Але то таке...  B-)
   
Кому в Україні взагалі може бути потрібна українська мова?
Вже навіть ФУП пішов стежкою українізації.
Все менше людей у світі знають московську мову. Вже навіть таджики її не знають, як всі могли переконатися.
   
Кому в Україні взагалі може бути потрібна українська мова?
Ти дебіл? Це ж державна...  :lol:
Вже навіть ФУП пішов стежкою українізації.
ФУП і пошук інфи то взагалі різні речі... Але якщо деякі унікали типу "Came Tak" виріжуть у себе пошук з "зони сру" то я тільки за - чим менш дебіли мають інфи тим вони безпечніші  :beach:
   
Потрібна московська мова, я мав написати. Звісно ж можливості редагувати дописи я не маю.
   
Ти дебіл? Це ж державна...  :lol:
ФУП і пошук інфи то взагалі різні речі... Але якщо деякі унікали типу "Came Tak" виріжуть у себе пошук з "зони сру" то я тільки за - чим менш дебіли мають інфи тим вони безпечніші  :beach:
Нічого він не втратить. Хіба що доступ до московської пропаганди. Це так, без знання московської мови всю глибину її не пізнати.
   
Потрібна московська мова, я мав написати. Звісно ж можливості редагувати дописи я не маю.
Що кацапчику спалився на мєлочах... Буває, ти не перший. Тепер пиши об'яснітєльную таваріщу майору...  :weep:
   
Нічого він не втратить. Хіба що доступ до московської пропаганди. Це так, без знання московської мови всю глибину її не пізнати.
Наведи альтернати Habr або Drive2 на солов'їній...  :beach:
   
Наведи альтернати Habr або Drive2 на солов'їній...  :beach:

Що це таке? Кому воно взагалі потрібне?
   
Навіщо себе обмежувати? Розумна людина не має себе обмежувати нічим в плані пошуку інформації.
 
Це потрібно дурням типу "Came Tak" бо вони бачать тільки відрізання вух та яєць...  :facepalm1: Хоча в англомовному сегменті таких відосів теж не мало... Але то таке...  B-)

дурням типу Саме Так цілком достатньо матеріалів англійською, українською і ще декількома іноземними мовами для опанування яких Саме Таку не забракло здбностей, щоб отримати всю інформацію яка необхідна, навіть гугл вже зрозумів, і зовсім не підсуває язиких сайтів чи посилання на них, чого і всім іншим щиро зичу  (tu)  [ua]
   
Що кацапчику спалився на мєлочах... Буває, ти не перший. Тепер пиши об'яснітєльную таваріщу майору...  :weep:

Ви якісь незрозумілі мені неукраїнські слова пишете. Напишіть так, щоб і українці розуміли.
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube
slp

Ты извинился перед Микки?

Гм
Кто такой (такая) Микки ?
И за что мне извиняться ?
   
Ви якісь незрозумілі мені неукраїнські слова пишете. Напишіть так, щоб і українці розуміли.
Ти тоді не лізь у гілки де ти чогось не розумієш... Не заважай дорослим.
   
Ти тоді не лізь у гілки де ти чогось не розумієш... Не заважай дорослим.

Нічого собі. Ви на українському форумі щось незрозуміле пишете неукраїнською мовою, ще й забороняєте українцям (які не зобов'язані знати інші мови) читати форум. Це неправильно.
   
Нічого собі. Ви на українському форумі щось незрозуміле пишете неукраїнською мовою, ще й забороняєте українцям (які не зобов'язані знати інші мови) читати форум. Це неправильно.
Колись у майбутньому, коли Україна переможе і стане багатою та квітучою країною тоді відкриються такі спеціальні інклюзивні заклади для таких як ти.
І там ти доброзичливій няні будеш радісно сповіщати "Я покакав!", а вона з усмішкою буде тебе хвалити та підбадьорювати, а якщо ти щось не зрозумієш то не менш доброзичливий викладач початкових класів буде радісно тобі розтлумачувати все-все що тобі не ясно або не зрозуміло...
І це буде правильне і богоугодне діло. Але то буде потім, а не тут і зараз... Тому йди собі вбоге, я по понеділках не подаю...
   
Нічого собі.
треба казати "отакої". Перед тим як забути російську мову треба було вивчити українську. Половина твого пісдєжа - калька з хуйової російської.
   
Re: Як видалити російський контент з пошуку Google та YouTube

Це ж РуZa...Ізергіль - стара кацапська б***ь.

Це залупа в кінці  шляху
   
А вже переклали бібліотеки/спеціалізовані форуми/технічні портали?
ну щоб можна було читати спеки на солов'їній...  :beach:

А то лише юлькофани та гівнопрограмісти читали спеки російською.

Я бачу твій рівень, гівнокодер. Не читати зі школи англійською якщо програмуванням цікавишся - це русскій мір та мораль СРСР в свідомості
   
а що на хабрі за така цінна інформація?
   
Колись у майбутньому, коли Україна переможе і стане багатою та квітучою країною тоді відкриються такі спеціальні інклюзивні заклади для таких як ти.
І там ти доброзичливій няні будеш радісно сповіщати "Я покакав!", а вона з усмішкою буде тебе хвалити та підбадьорювати, а якщо ти щось не зрозумієш то не менш доброзичливий викладач початкових класів буде радісно тобі розтлумачувати все-все що тобі не ясно або не зрозуміло...
І це буде правильне і богоугодне діло. Але то буде потім, а не тут і зараз... Тому йди собі вбоге, я по понеділках не подаю...

Такі заклади будуть для тих хто не знає єдиної державної рідної для всіх громадян України української мови.
А імперського піджина колишньої імперії ніхто з українців знати не зобов'язаний. І тих фупівців, які не можуть цього зрозуміти і пхають на форум московську мову скоро чекатимуть повчальні бани.
   
Як видалити російськомовний контент з фупа?
   
а що на хабрі за така цінна інформація?
Останнього разу більш цінну інформацію знайшов на dou, щоправда пошуку там нема від слова зовсім (
   
А то лише юлькофани та гівнопрограмісти читали спеки російською.

Я бачу твій рівень, гівнокодер. Не читати зі школи англійською якщо програмуванням цікавишся - це русскій мір та мораль СРСР в свідомості
:lol:
Скільки в нас добограїв ще є...Кодер мамкін ти свій "HTML для чайніков" на кацапській хоч дочитав :weep:

Гілка почалася з ідіотської поради вирізати шар інформації а довбограї намагаються довести мені що англійську треба вчити  :facepalm:

Останнє редагування: 25 березня 2024 23:19:46 від Ruza
   
Мои первые книги по процессорам 86-й серии и системному программированию были... на болгарском языке. :) Правда, это было очень давно, когда я был сопливым пацаном. А веба еще не было.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія