Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нацвідбір Євробачення 2024

Нацвідбір Євробачення 2024

Суспільне Мовлення оголосило лонглист Національного відбору на Євробачення-2024 — до списку охочих представити Україну на Пісенному конкурсі в Мальме потрапило 20 українських артистів.

До списку учасників Національного відбору увійшли:

alyona alyona & Jerry Heil
ANKA
Carpetman
Drevo
INGRET
Julia Belei
KARYOTYPE
KRYLATA
MÉLOVIN
NAHABA
NAZVA
PARFENIUK
SHÉPA
SKYLERR
STASYA
SWOIIA
TESLENKO
YAGODY
YAKTAK
Ziferblat

Довгий список Нацвідбору обрали з майже 400 поданих заявок. Перелік фіналістів, який включатиме до 10 артистів, буде оголошено не пізніше ніж 20 листопада, а доти триватимуть прослуховування учасників лонглиста.

Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2024 Дмитро Шуров (Pianoбой) зазначив, що всі артисти, які потрапили в лонглист — різні та самобутні.

«Україно, я дуже радий представити тобі двадцятку артистів, які боротимуться цього року за можливість представити тебе на Євробаченні-2024! Всі вони різні й самобутні, але їх об’єднує гаряче серце, талант і величезна жага до Перемоги. Я вдячний кожному з них за щиру і конструктивну енергію, яку вони вклали у свої пісні. І особливо вдячний всім, кому не вистачило місця у двадцятці — саме ви зробили можливим цей відбір, створивши цей потужний заряд. Наступного року буде нова історія і новий шанс. А сьогодні це ми», — поділився Дмитро Шуров (Pianoбой).

Серед учасників лонглиста, які за результатами прослуховувань не потрапили до списку фіналістів, буде проведено рейтингове онлайн-голосування, яке визначить ще одного учасника фіналу.

Фінал Нацвідбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця Нацвідбору визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

alyona alyona & Jerry Heil
ANKA
Carpetman
Drevo
INGRET
Julia Belei
KARYOTYPE
KRYLATA
MÉLOVIN
NAHABA
NAZVA
PARFENIUK
SHÉPA
SKYLERR
STASYA
SWOIIA
TESLENKO
YAGODY
YAKTAK
Ziferblat

Хто всі ті люди?

З них знаю Альону-Альону й те завдяки нестандартній для співачки зовнішністі.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Хто всі ті люди?

З них знаю Альону-Альону й те завдяки нестандартній для співачки зовнішністі.

тобто melovin особа незнайома...

насправді я ще кількох знаю

STASYA була в 4ці фіналістів Голоса Країни цього року
Carpetman типу чувак з Калуша



Останнє редагування: 9 листопада 2023 14:50:46 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

YAKTAK то взагалі у нас зірка

з кожної наливайки грає

Останнє редагування: 9 листопада 2023 15:13:38 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Стася та Yaktak підтримую.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

STASYA. Стася один з головних претендентів

NAZVA є потенціал. залежить від пісні. з голосами точно без проблем

Ziferblat це виявляється Циферблат виявляється група на яку варто звернути увагу


 
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

а коли відбір?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

YAKTAK то взагалі у нас зірка
з кожної наливайки грає

Тому у мене грають БезОмежень та АнтитілА.

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Цвинтар най візьмуть...  :-B

"На болоті" має декому зайти :)



   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Цвинтар най візьмуть...  :-B

"На болоті" має декому зайти :)

https://youtu.be/LZlGfBjfDrY?si=qqUnaTOwkvzRsyg_
Мені більше Мексиканець подобається :D


Останнє редагування: 11 листопада 2023 20:29:49 від Nova
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Хто всі ті люди?

З них знаю Альону-Альону й те завдяки нестандартній для співачки зовнішністі.

Я не понял, у нас сегодня не только "мова ворога" неприлична, но и "буквы ворога"? Или просто своего чураемся? *сарказм*

PS Большинство из списка знаю. Нравятся некоторые.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Хто всі ті люди?
З них знаю Альону-Альону й те завдяки нестандартній для співачки зовнішністі.
А Меловін?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

якось жодної назви українською...
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

якось жодної назви українською...

Эта мода пошла от украинцев, которые гарцевали по рашке. По их мнению, наверно, это подчеркивало, что они - зарубежные артисты. Типа LOBODA, MONATIK, ALEKSEEV...
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

от не знав, що в кацапії ввели латиницю
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Мені більше Мексиканець подобається :D
https://youtu.be/yRVO6fh92OU?si=GS__op2fdI0k9zgX

А у мене ця улюбленна :

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Хто всі ті люди?

З них знаю Альону-Альону й те завдяки нестандартній для співачки зовнішністі.

Циферблат охуенні, чимось нагадують по стилю Би Джис
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

відома десятка фіналістів



«Створення пісень, заявки, підготовка, прослуховування — все це величезна робота й емоційне навантаження і для артистів та їхніх команд, і для команди Суспільного, і для мене особисто. І найголовніше, що протягом всього процесу ми на одній хвилі і відчуваємо, що разом робимо спільну справу, від якої, безумовно, виграє української музика. — ділиться Дмитро Шуров (Pianoбой), музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2024. — Я дуже радію, що декілька учасників минулорічного лонглиста за рік зробили потужний ривок і довели, що вже готові виходити у “відкритий космос”. Що зазвучали нові артисти, яких ви полюбите, що повернулися з сильними піснями й новою мотивацією всім відомі обличчя. Це ознака здорового цивілізованого ставлення до конкуренції, бажання розвитку, заряду у нашої нації шукати й відкривати себе. Ознака балансу любові і поваги до свого та водночас сміливості давати й приймати нове.

Якщо відкласти в бік емоції, ця десятка — обʼєктивно найміцніші артисти Національного відбору з найхітовішими піснями, які тут, сьогодні, максимально готові гідно представити Україну на міжнародному форумі. Але чисто емоційно я дуже радію за кожного музиканта, менеджера, стиліста, звукоінженера, за себе — тому що ми всі є частиною дуже правильного і чесного процесу, головна мета якого — створити вибір для українців, дати нам всім нову надію, знайти людину, яка говоритиме важливі для нас всіх речі цього року на сцені великого фіналу і якій ми будемо довіряти як собі й пишатись, як собою. Я знаю, дорогі українці, що вам, як завжди, хтось сподобається, а хтось ні, кожному з нас важливо мати право на свою думку, на свої смаки, свої думки та любов. Але нам зараз дуже важливо навчитись приймати й цінувати думку і світогляд інших людей, цінувати кожен вчинок, який веде до конструктиву. В цьому проявляється наша справжня єдність і розвиток. Дуже сподіваюсь, що Національний відбір пройде саме в цій атмосфері, тоді від нього виграють усі, і в першу чергу наш український музичний простір».

Почути пісні 10 фіналістів Національного відбору, з якими вони змагатимуться за право представити Україну на Євробаченні-2024, українці зможуть у січні наступного року.

«Пісні десяти фіналістів вийдуть, за традицією, ближче до фіналу Національного відбору. До кінця цього ж року ми пропонуємо зосередитися на тих артистах і піснях, які ще можуть позмагатися за місце в фіналі й точно варті уваги слухачів як в Україні, так і за її межами. Вже в грудні відбудеться голосування в Дії, і всі зможуть послухати пісні учасників лонглиста, які претендуватимуть на одинадцяте місце в фіналі, та зробити свій глядацький вибір», — зазначила голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська.

Останнє редагування: 17 листопада 2023 14:02:45 від Potato
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Серед учасників лонглиста, які не потрапили у список фіналістів за результатами прослуховування, проведуть рейтингове онлайн-голосування в мобільному застосунку Дія — воно визначить ще одного — одинадцятого — учасника фіналу. Повний список фіналістів буде оприлюднено до 29 грудня.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

тож наразі не в десятці


ANKA
Carpetman
Julia Belei
KARYOTYPE
KRYLATA
PARFENIUK
SHÉPA
STASYA
SWOIIA
TESLENKO

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А коли і де послухати?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Советское "Интервидение": Россия хочет создать собственный конкурс, который станет аналогом "Евровидения"/Граждане РФ будут предлагать другим странам принять участие (apostrophe.ua) 
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А коли і де послухати?

Ну пісні першої десятки тільки в січні і всі в один час вийдуть. Друга десятка скоро.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Ну пісні першої десятки тільки в січні і всі в один час вийдуть. Друга десятка скоро.
Я за другу щоб хоть зрозуміть за кого одинадцатого голосувати.
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Я за другу щоб хоть зрозуміть за кого одинадцатого голосувати.

Це хез самому цікаво
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Представляємо пісні 9-ти учасників лонглиста, які візьмуть участь в глядацькому голосуванні за 11-го фіналіста Нацвідбору на Євробачення-2024!
ANKA — «Палала»
Carpetman — «Endless fight»
KARYOTYPE — «Sadness»
KRYLATA — «Queen»
PARFENIUK — «Серед вітрів»
SHÉPA — «SUPERNOVA»
STASYA — «Rika»
SWOIIA ​​— «Little Angels»
TESLENKO — «Lights go up»
Всі пісні доступні на нашому YouTube-каналі Євробачення Україна: http://surl.li/ofoqh
Глядацьке онлайн-голосування розпочнеться днями в Дії, тож stay tuned

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ну що з 9ти 6 співають англійською
це самогубці

3 Українською

ANKA — «Палала» пісня ніяка як на мене
PARFENIUK — «Серед вітрів» доволі весела. голос схожий на велбоя
STASYA — «Rika» етніка з електронікою

і ставлю на Стасю в цій дев'ятці що вийде
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ну що з 9ти 6 співають англійською
це самогубці

3 Українською

ANKA — «Палала» пісня ніяка як на мене
PARFENIUK — «Серед вітрів» доволі весела. голос схожий на велбоя
STASYA — «Rika» етніка з електронікою

і ставлю на Стасю в цій дев'ятці що вийде



KRYLATA — «Queen»
є кілька слів українською і досить непогано співає

Останнє редагування: 13 грудня 2023 19:19:19 від gorodok
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

SWOIIA — «Little Angels»
це реінкарнація Ассоль  - Катерина Гуменюк з Донецька  - потужний голос і оригінальна пісня - в мене навіть трішки мурашки пішли...
відчувається трохи запозичення з Творчих



Останнє редагування: 13 грудня 2023 19:30:43 від gorodok
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

А скільки міліонів виділено з бюджету на цю дуже важливу для виживання України справу?
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Carpetman — «Endless fight»
Килиммен перетворився на карпетмена і співає англійською - непогано як на мене але не топ
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

ANKA і STASYA як на мене то вже байрактарщина якась... В них що один стиліст на двох?



   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

PARFENIUK — «Серед вітрів» - Велбой форева

   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

Короче як на мене народ вибере Анку бо зараз мода на таке - в кращому випадку Крилата
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

все послухаю, дякую
   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

на зараз

слідкуємо за динамікою


   
Re: Нацвідбір Євробачення 2024

SWOIIA — «Little Angels»
це реінкарнація Ассоль  - Катерина Гуменюк з Донецька  - потужний голос і оригінальна пісня - в мене навіть трішки мурашки пішли...
відчувається трохи запозичення з Творчих
https://youtu.be/kZKK0VlJ1x0?si=4hBDht6QiD4gF6M3
Гідна дівчина і гарні янголятка - з цим не соромно їхати на Євробачення.
Але в витонченого народу нашого, на жаль, не є лідером за лайками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія