Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФОПм аналізують

Re: ФОПм аналізують


6. Курьерская служба или передает наличку продавцу, или перечисляет деньги на счет согласно договора ОКАЗАНИЯ УСЛУГ.


Вопрос: КАК в такой схеме выдавать ФИСКАЛЬНЫЙ чек согласно нового закона?
Ладно, допустим, чек можно выдать ДО передачи КУРЬЕРУ заказа (что уже само по себе незаконно). А если покупатель откажется от заказа? А если откажется от заказа частично?
Напомню: в этой цепочке нет прямой передачи товара покупателю.
Курьер принадлежит ДРУГОЙ организации и не имеет права выдавать фискальный чек.

про звичайний чек тут взгалі мову важко вести.
Але ж покупець має рахунок від продавця і кур'єр видає покупцю чек про отримання грошей. Чи ні?
Ну а решта контролю це рух коштів по банківському рахунку магазину, які він отримав від кур'єра.
Для спрощення адміністрування кожна операція помічається номером рахунку для конкретної покупки
   
Re: ФОПм аналізують

как мелкому производителю продавать свой товар?
Сільгоспвиробник (фермер) тут часу на базари немає.
Зазвиччай продає через контракти з супермаркетом локально під біо маркою.
Часто має контракти з локалами ресторанами і возить городину сам напряму
Якщо має спеціалізацію вузьку наприклад виноград зазвичай має власну винокурню і продаж. Хойрігер то  випити і корм елементарний хоча і смачний.
Фрукти продають по контрактам в супермаркеи або надлишки в сезон через запуск манюпаса в сади. Манюпас сам пожирає все безкоштовно. На винос відро яблук 5є абрикоси 8є.
Ягоди покупець збирає сам і часто кидає гроші в скриньку на полі.
Квіти лише в скриньку.
Ніхто годинами там не сидить.

В сусідах через вулицю пару сімей тримають по два десятки гектарів під виноград і плодові дерева. Тут є дві винокурні три хойрігера і там все продають. Купую в них олію з кабакових зернят. 16є літр. Все в іх дворі.
Жодних базарів вони не використовують  То дуже дорого і непродуктивно. 200кіло євро за право оренди павільона в 5кв метрів  плюс морока на довозі і наймі продавця. Дозволи на торгівлю на тих шоубазарах практично іменні на фірму. Тому потрібно викуповувати абльозу на дозволи ще з часів цісаря.
Тому все продають з власного двору.

В селах ясно складніше ніж в околицях Відня але австрійці роблять спец фести винні пивні кабакові паприкові і тд.
Оголошення по графікам фестів в околицях знає кожен. Австрійці мандрують по графікам фестів по селам  щотижня. Там музика палатки кури гриль барбекю і інша фігня крім головноі спеціалізаціі. Маленькі октоберфести в кожному селі практично.
За три дні торгівлі вони піднімають бабки вистачає до наступного фесту.
Палатка кури гриль за один фест в три дні дає 20-25к євро на пиві і грилях
Ще скільки ж можна мати на продажу вина меду консервація сири шинки ковбаси і ясно сувеніри.
Найм працівників в час фестів спрощений без оформлення і чеків.
То виняток від влади на ті пару днів фестів
Так і заробляють.
Некотрольована торгівля поза фестами  тут практично відсутня.

Писи. Масове (наприклад більше двох десятків кущів помідорів) виробництво тут під пресом.
Тому у манюпаса газон замість городів. Про кури кози корови поза фермами і мови немає.
Стрижи газон коло хати щоб трава не піднялася вище двух лодонь і не кизди.
Проблеми місцевого манюпаса центральну  владу особливо не гребуть хай вам що не розказують в зомбоящиках про ринок на заході.
По факту все досить зарегульовано і козаченьство гнобиться на корінь
   
Re: ФОПм аналізують

це про кого?
Про виробника помідорів на своєму городі?
Тут два шляхи, або це город для твоїх потреб і тоді все вироблене з'їдається тобою та твоїми родичами-друзями, або ти реєструєшся як виробних сг продукції із всіма
наслідками
Да при чем тут огород?
Слушай, ты, я так понимаю, ВООБЩЕ не понимаешь, о чем речь. Зачем тогда вставлаешь свои пять копеек после каждого поста?
Сейчас очень много людей, которые создвют свой продукт и продают через интернет. Например, сыроварни, производители меда, варенья, соусов, фруктовых чипсов, кондитерки и т.д.
Только не надо говорить, что надо все продавать через супермаркеты. У нас в стране для мелких производителей это НЕВОЗМОЖНО. Только не спрашивай, почему.
   
Re: ФОПм аналізують

Я ж кажу, що "Моє село достатньо цивілізоване" і оптику можна провести в кожний дім.
Але і в ньому є проблеми. Але такі села далеко не всі...

я знаю, що далеко не всі, тому там навіть магазинів нема, приїжджає автолавка час від часу
і жителів меншає з року в рік - одні вмирають, інші виїжджають в місця де цивілізаційні блага доступні
але, якщо повертатись до теми, касовими апаратами це користуватись не заважає навіть там.
   
Re: ФОПм аналізують

Сільгоспвиробник (фермер) тут часу на базари немає.
Зазвиччай продає через контракти з супермаркетом локально під біо маркою.
Часто має контракти з локалами ресторанами і возить городину сам напряму
Якщо має спеціалізацію вузьку наприклад виноград зазвичай має власну винокурню і продаж. Хойрігер то  випити і корм елементарний хоча і смачний.
Фрукти продають по контрактам в супермаркеи або надлишки в сезон через запуск манюпаса в сади. Манюпас сам пожирає все безкоштовно. На винос відро яблук 5є абрикоси 8є.
Ягоди покупець збирає сам і часто кидає гроші в скриньку на полі.
Квіти лише в скриньку.
Ніхто годинами там не сидить.

В сусідах через вулицю пару сімей тримають по два десятки гектарів під виноград і плодові дерева. Тут є дві винокурні три хойрігера і там все продають. Купую в них олію з кабакових зернят. 16є літр. Все в іх дворі.
Жодних базарів вони не використовують  То дуже дорого і непродуктивно. 200кіло євро за право оренди павільона в 5кв метрів  плюс морока на довозі і наймі продавця. Дозволи на торгівлю на тих шоубазарах практично іменні на фірму. Тому потрібно викуповувати абльозу на дозволи ще з часів цісаря.
Тому все продають з власного двору.

В селах ясно складніше ніж в околицях Відня але австрійці роблять спец фести винні пивні кабакові паприкові і тд.
Оголошення по графікам фестів в околицях знає кожен. Австрійці мандрують по графікам фестів по селам  щотижня. Там музика палатки кури гриль барбекю і інша фігня крім головноі спеціалізаціі. Маленькі октоберфести в кожному селі практично.
За три дні торгівлі вони піднімають бабки вистачає до наступного фесту.
Палатка кури гриль за один фест в три дні дає 20-25к євро на пиві і грилях
Ще скільки ж можна мати на продажу вина меду консервація сири шинки ковбаси і ясно сувеніри.
Найм працівників в час фестів спрощений без оформлення і чеків.
То виняток від влади на ті пару днів фестів
Так і заробляють.
Некотрольована торгівля поза фестами  тут практично відсутня.

Писи. Масове (наприклад більше двох десятків кущів помідорів) виробництво тут під пресом.
Тому у манюпаса газон замість городів. Про кури кози корови поза фермами і мови немає.
Стрижи газон коло хати щоб трава не піднялася вище двух лодонь і не кизди.
Проблеми місцевого манюпаса центральну  владу особливо не гребуть хай вам що не розказують в зомбоящиках про ринок на заході.
По факту все досить зарегульовано і козаченьство гнобиться на корінь

Пилять :facepalm:
У вас, колбасников, кроме ОГОРОДОВ, других вариантов нет?
А ты вообще хоть представляешь, по каким ценам покупают эту продукцию скупщики у нас?
Выше написала примеры.
   
Re: ФОПм аналізують

це про кого?
Про виробника помідорів на своєму городі?
Тут два шляхи, або це город для твоїх потреб і тоді все вироблене з'їдається тобою та твоїми родичами-друзями, або ти реєструєшся як виробних сг продукції із всіма
наслідками


  щоб продати мішок картоплі,

  це ще крутіше як в Совдепії було...

Останнє редагування: 12 вересня 2019 12:07:25 від Чжан
   
Re: ФОПм аналізують

Так это еще услуги, а что делать небольшим Интернет-магазинам? Я не говорю о перекупщиках. Сейчас много маленьких производителей имеют возможность продавать продукцию СОБСТВЕННОГО производства только   через интернет.
Я  раньше приводила пример ИМ сувениров с Закарпатья с доставкой Новой почтой.
Но вот возьмем пример доставки по Киеву. Обычно это оплата по факту получения товара.
Небольшие ИМ, как правило, не имеют своего курьера и пользуются услугами курьерских служб.
Т.е., цепочка выгладит так:
1. Покупатель заказывает товар в ИМ с доставкой и оплатой по факту получения товара.
2.Продавец отгружает заказ на курьерскую службу.
3. Курьер КУРЬЕРСКОЙ службы доставляет товар.
4. Покупатель рассчитывается наличкой.
5. Курьер завозит наличку в курьерскую службу.
6. Курьерская служба или передает наличку продавцу, или перечисляет деньги на счет согласно договора ОКАЗАНИЯ УСЛУГ.


Вопрос: КАК в такой схеме выдавать ФИСКАЛЬНЫЙ чек согласно нового закона?
Ладно, допустим, чек можно выдать ДО передачи КУРЬЕРУ заказа (что уже само по себе незаконно). А если покупатель откажется от заказа? А если откажется от заказа частично?
Напомню: в этой цепочке нет прямой передачи товара покупателю.
Курьер принадлежит ДРУГОЙ организации и не имеет права выдавать фискальный чек.

Для того, чтобы мелкие ИМ могли работать согласно закона об РРО, необходимо ЗАПРЕТИТЬ наличные расчеты в принципе. Потому что наши люди НЕ ДОВЕРЯЮТ продавцам по интернету (что понятно) и предпочитают платить по факту, а не делать предоплату неизвестному продавцу за неизвестный товар.

А згідно чинного закону, як видавати в такій ситуації фіскальний чек, і чи потрібно його видавати?
   
Re: ФОПм аналізують

а как быть дропшипперам? товар продает один магазин, а отгружает другой, доставкой же занимается курьерская служба?
   
Re: ФОПм аналізують

А згідно чинного закону, як видавати в такій ситуації фіскальний чек, і чи потрібно його видавати?

  гроші надходять напряму, на картку продавця, через додаток НП,
  або - переказом через НП,

   в обидвох випадках податкова рахує чи не перевищений вал за рік і все...
   
Re: ФОПм аналізують

це про кого?
Про виробника помідорів на своєму городі?
Тут два шляхи, або це город для твоїх потреб і тоді все вироблене з'їдається тобою та твоїми родичами-друзями, або ти реєструєшся як виробних сг продукції із всіма
наслідками

как вы далеки от народа
разговор о полках ритейлеров
кому нах надо одна тонна капусты?
   
Re: ФОПм аналізують

Да при чем тут огород?
Слушай, ты, я так понимаю, ВООБЩЕ не понимаешь, о чем речь. Зачем тогда вставлаешь свои пять копеек после каждого поста?
Сейчас очень много людей, которые создвют свой продукт и продают через интернет. Например, сыроварни, производители меда, варенья, соусов, фруктовых чипсов, кондитерки и т.д.
Только не надо говорить, что надо все продавать через супермаркеты. У нас в стране для мелких производителей это НЕВОЗМОЖНО. Только не спрашивай, почему.

а ти думаєш що живеш в унікальній країні? Що в інших немає дрібних виробників, варення робить тільки Унілєвер і мед носять корпоративні бджоли?
Все вже давно придумано до вас.
На одній тільки платформі ебей міліони людей торгують. І якось це все працює, адмініструється, люди отримують рахунки, здають звіти.
Так само з ковбасою, медом, вишньою - на все існують відпрацьовані варіанти.
   
Re: ФОПм аналізують

Добре, підняттям ціни він выдіб'є затрати, а потім ціну знизить???
   
Re: ФОПм аналізують

Да при чем тут огород?
Слушай, ты, я так понимаю, ВООБЩЕ не понимаешь, о чем речь. Зачем тогда вставлаешь свои пять копеек после каждого поста?
Сейчас очень много людей, которые создвют свой продукт и продают через интернет. Например, сыроварни, производители меда, варенья, соусов, фруктовых чипсов, кондитерки и т.д.
Только не надо говорить, что надо все продавать через супермаркеты. У нас в стране для мелких производителей это НЕВОЗМОЖНО. Только не спрашивай, почему.

но эти ребята из-за поребрика основываются на том, что видят
у них там мелкого производственного предпринимателя нет
потому что все уже разделено между крупняком
   
Re: ФОПм аналізують

а ти думаєш що живеш в унікальній країні? Що в інших немає дрібних виробників, варення робить тільки Унілєвер і мед носять корпоративні бджоли?
Все вже давно придумано до вас.
На одній тільки платформі ебей міліони людей торгують. І якось це все працює, адмініструється, люди отримують рахунки, здають звіти.
Так само з ковбасою, медом, вишньою - на все існують відпрацьовані варіанти.

  так і в Україні все це працює,

   - заплатив ЄП і торгуй...

    якщо ти хочеш для себе загальну систему оподаткування, то переходи на загальну...

Останнє редагування: 12 вересня 2019 12:17:04 від Чжан
   
Re: ФОПм аналізують

А згідно чинного закону, як видавати в такій ситуації фіскальний чек, і чи потрібно його видавати?
До 1 млм обороту в рік не потрібно.
Звичайно, всі стараються не показувати більший оборот, якщо він не в РАЗИ більший. Тому якщо хтось продає більше в рази, то він зазвичай реєструє додатково юрособу  на загальній систему або на 3 групуі де РРО вже обов"язковий, це вже не хенд-мейд, це вже промислове виробництво і товар зазвичай продається через магазини.
Але  Інтернет-магазин все одно працює через якогось ФОПа, тому що схему видачі фіскального я описала вище.
   
Re: ФОПм аналізують

как вы далеки от народа
разговор о полках ритейлеров
кому нах надо одна тонна капусты?

бля, у мене в кілометрі в межах міста фермерскі поля. Там дрібних виробників десь з 2 десятки.
Який накуй рітейлер?
Люди збирають продукцію і розвозять згідно з замовленнями або відпускають покупцям прямо від себе.
Вони реєстровані виробники сг продукції. Більшість з них працює виключно на В2В.
Ще раз - все уже давно придумано до вас, відшліфовано і працює.
Я не кажу що завтра буде працювати все за австрійською або німецькою системою.
Беріть досвід Польщі і впроваджуйте
   
Re: ФОПм аналізують

а как быть дропшипперам? товар продает один магазин, а отгружает другой, доставкой же занимается курьерская служба?

подзвоніть в амазон там розкажуть як це працює
 :gigi:
   
Re: ФОПм аналізують

Та й маркетах я переважно за готівку товари беру.
И шапочку из фольги носишь?
   
Re: ФОПм аналізують

но эти ребята из-за поребрика основываются на том, что видят
у них там мелкого производственного предпринимателя нет
потому что все уже разделено между крупняком

 :lol:
от же ідіот
   
Re: ФОПм аналізують

а ти думаєш що живеш в унікальній країні? Що в інших немає дрібних виробників, варення робить тільки Унілєвер і мед носять корпоративні бджоли?
Все вже давно придумано до вас.
На одній тільки платформі ебей міліони людей торгують. І якось це все працює, адмініструється, люди отримують рахунки, здають звіти.
Так само з ковбасою, медом, вишньою - на все існують відпрацьовані варіанти.
Ще раз. Якщо ти такий розумний, то почитай наше законодавство для початку. І зрівняй зі своїм. Потім поговоримо.
І ще раз спешел фор ю повторю: ФОПИ НЕ ПРОТИ РРО, ВОНИ ПРОТИ АДМІНІСТРУВАННЯ ЦЬОГО РРО ЗА НАШИМИ ЗАКОНАМИ. СПРОСТІТЬ АДМІНІСТРУВАННЯ, ЯК У ВАС, ТОДІ БЕЗ ПРОБЛЕМ ВСІ ПОСТАВЛЯТЬ РРО, НАВІТЬ ЗА СВІЙ РАХУНОК.
 Просто тому, що це набагато вигідніше, коли йде контроль за фінансами.
Я мільйон разів брала чеки в маленьких магазинчиках в тій же Германії і в інших країнах.
Там в чеку часто просто написано: 1 шт - 10 евро, ну це як приклад. І не важливо, ЩО ти купуєш, важлива сума, яку ти отримуєш.
А по нашому закону ВСІ повинні вести складський облік, і не дай господи в чеку назва товару не буде співпадати з назвою товару в накладних. Штрафи піднімають до небес.
А в нашій країні це пряма дорого до корупції. Тому що в податковій залишились ті ж самі люди, що були раніше. І робити вони будуть так, як робили рашіше.
Невже це не зрозуміло?
   
Re: ФОПм аналізують

Ще раз. Якщо ти такий розумний, то почитай наше законодавство для початку. І зрівняй зі своїм. Потім поговоримо.
І ще раз спешел фор ю повторю: ФОПИ НЕ ПРОТИ РРО, ВОНИ ПРОТИ АДМІНІСТРУВАННЯ ЦЬОГО РРО ЗА НАШИМИ ЗАКОНАМИ. СПРОСТІТЬ АДМІНІСТРУВАННЯ, ЯК У ВАС, ТОДІ БЕЗ ПРОБЛЕМ ВСІ ПОСТАВЛЯТЬ РРО, НАВІТЬ ЗА СВІЙ РАХУНОК.
 Просто тому, що це набагато вигідніше, коли йде контроль за фінансами.
Я мільйон разів брала чеки в маленьких магазинчиках в тій же Германії і в інших країнах.
Там в чеку часто просто написано: 1 шт - 10 евро, ну це як приклад. І не важливо, ЩО ти купуєш, важлива сума, яку ти отримуєш.
А по нашому закону ВСІ повинні вести складський облік, і не дай господи в чеку назва товару не буде співпадати з назвою товару в накладних. Штрафи піднімають до небес.
А в нашій країні це пряма дорого до корупції. Тому що в податковій залишились ті ж самі люди, що були раніше. І робити вони будуть так, як робили рашіше.
Невже це не зрозуміло?

так я за це і кажу.
Мені пох яке зараз у вас законодавство, навіть більше ніж пох.
Я кажу виключно про те як має бути
   
Re: ФОПм аналізують

Не знаю

я через інтернет вчора купив 2 книги з доставкою
заплатив карткою
можна через портмоне або лікпей
на рахунок ТОВ
приходить чек від платіжної системи



Купую корм для собаки теж в інтернет магазині плачу
привозять чек від платіжної системи 
привозять накладну

черех Watforpay

ТОВка ФОП можуть створити магазин і отримувати платежі і приймати гроші при опбаті карткою в інтернеті

Купую карткою в інтернет магазині каву і т.д. і квитки наприклад на тому ж карабасі


покупець має квитанцію

товар можна з накладною


   
Re: ФОПм аналізують

Ще раз. Якщо ти такий розумний, то почитай наше законодавство для початку. І зрівняй зі своїм. Потім поговоримо.
І ще раз спешел фор ю повторю: ФОПИ НЕ ПРОТИ РРО, ВОНИ ПРОТИ АДМІНІСТРУВАННЯ ЦЬОГО РРО ЗА НАШИМИ ЗАКОНАМИ. СПРОСТІТЬ АДМІНІСТРУВАННЯ, ЯК У ВАС, ТОДІ БЕЗ ПРОБЛЕМ ВСІ ПОСТАВЛЯТЬ РРО, НАВІТЬ ЗА СВІЙ РАХУНОК.
 Просто тому, що це набагато вигідніше, коли йде контроль за фінансами.
Я мільйон разів брала чеки в маленьких магазинчиках в тій же Германії і в інших країнах.
Там в чеку часто просто написано: 1 шт - 10 евро, ну це як приклад. І не важливо, ЩО ти купуєш, важлива сума, яку ти отримуєш.
А по нашому закону ВСІ повинні вести складський облік, і не дай господи в чеку назва товару не буде співпадати з назвою товару в накладних. Штрафи піднімають до небес.
А в нашій країні це пряма дорого до корупції. Тому що в податковій залишились ті ж самі люди, що були раніше. І робити вони будуть так, як робили рашіше.
Невже це не зрозуміло?


  до цих прихильники певної політсили законів податкова напише томи власних інструкцій, котрі будуть суперечити одна одній і котрі неможливо буде виконати....
   
Re: ФОПм аналізують

До 1 млм обороту в рік не потрібно.
Звичайно, всі стараються не показувати більший оборот, якщо він не в РАЗИ більший. Тому якщо хтось продає більше в рази, то він зазвичай реєструє додатково юрособу  на загальній систему або на 3 групуі де РРО вже обов"язковий, це вже не хенд-мейд, це вже промислове виробництво і товар зазвичай продається через магазини.
Але  Інтернет-магазин все одно працює через якогось ФОПа, тому що схему видачі фіскального я описала вище.

ні, я не про виключення зараз, я про правило,
допустимо, я торгую на загальній системі і у мене є обов'язок використання РРО,
чи потрібно мені, згідно чинного законодавства, виписувати фіскальний чек при торгівлі через поштову-кур'єрську службу, в який момент і кому його вручати?
   
Re: ФОПм аналізують

Інтернет торгівля відбувається двома шляхами.
1. Особистий інтернет магазин. Там софтово вирішена проблема адміністрування товарів та коштів.
2. Торгівельна платформа (ебей, амазон і т.і.). Там ці питання вирішує майданчик своїми засобами. Ви сплачуєте їм за послуги
   
Re: ФОПм аналізують

  гроші надходять напряму, на картку продавця, через додаток НП,
  або - переказом через НП,

   в обидвох випадках податкова рахує чи не перевищений вал за рік і все...

ти мабуть не в курсі, але податкова нічого не рахує,
але я не про те, фіскальний чек чи потрібно виписувати коли і кому?
   
Re: ФОПм аналізують

У нас маленький магазин ще й в борг торгує. )
З зарплати потім розраховуються.
   
Re: ФОПм аналізують

взять і падєліть (с)  (tu)
   
Re: ФОПм аналізують

:lol:
от же ідіот

пошел нах долбоеб
   
Re: ФОПм аналізують

И шапочку из фольги носишь?
Абсолютна більшість робить так само. Це наші реалії. Як у мене в гаманці є готівка та картка, то при наявності обох варіантів віддаю перевагу першому варіанту, а готівка потрібна регулярно, бо в маркетах купую не постійно - молоко виключно хазяйське, овочі тільки з ринку, напівфабрикати в МАФах й таке інше. З картки сплачую за бензин та більш-менш коштовну побутову техніку та будматеріали (якщо є змога, бо в герегінських палацах все на третину дорожче, тому знов таки йду на ринок).
   
Re: ФОПм аналізують

ти мабуть не в курсі, але податкова нічого не рахує,
але я не про те, фіскальний чек чи потрібно виписувати коли і кому?

с НП это решено просто, деньги вы получаете на р/с
это не требует выдачи кассового чека
   
Re: ФОПм аналізують

Абсолютна більшість робить так само. Це наші реалії. Як у мене в гаманці є готівка та картка, то при наявності обох варіантів віддаю перевагу першому варіанту, а готівка потрібна регулярно, бо в маркетах купую не постійно - молоко виключно хазяйське, овочі тільки з ринку, напівфабрикати в МАФах й таке інше. З картки сплачую за бензин та більш-менш коштовну побутову техніку та будматеріали (якщо є змога, бо в герегінських палацах все на третину дорожче, тому знов таки йду на ринок).

не знаю як абсолютна більшість але я розраховуюсь готівкою максимум 2-3 рази на місяць
   
Re: ФОПм аналізують

так я за це і кажу.
Мені пох яке зараз у вас законодавство, навіть більше ніж пох.
Я кажу виключно про те як має бути
какой смысл твоего упоротого желания рассказать как должно быть? есть законодательство. оно отличается в разных странах. и твой пример никак не будет работать там, где законодательство другое.
   
Re: ФОПм аналізують

подзвоніть в амазон там розкажуть як це працює
 :gigi:
Ні, ну це просто нереально. Ти ЧИТАЄШ, про що тобі пишуть? :facepalm:
А пишуть тобі про те, що якщо приведуть НАШЕ ЗАКОНОДАВТВО до норм як  "У ВАС", то у нас теж всі будуть працювати через РРО.
Проблема НЕ У ФОПАХ, проблема В НАШОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ.
Яке замість того, щоб спростити, ще більше ускладнюють.
   
Re: ФОПм аналізують

не знаю як абсолютна більшість але я розраховуюсь готівкою максимум 2-3 рази на місяць
Це ваше особисте право. Я досить зрозуміло пояснив, чому це не зручно особисто мені й більшості покупців. Ви ще, мабуть, "пластикове " молоко там купляєте, та томати без смаку?

P.S. У мене навіть кіт цю рідину за молоко не вважає :D
   
Re: ФОПм аналізують

с НП это решено просто, деньги вы получаете на р/с
это не требует выдачи кассового чека

шафран описала конкретний ланцюжок,
в якому:
Цитувати
6. Курьерская служба или передает наличку продавцу, или перечисляет деньги на счет согласно договора ОКАЗАНИЯ УСЛУГ.
добре, варіант "перечисляет деньги на счет" зрозуміло - чек не потрібен
залишається варіант "передает наличку продавцу" -  фіскальний чек потрібен?
   
Re: ФОПм аналізують

Ні, ну це просто нереально. Ти ЧИТАЄШ, про що тобі пишуть? :facepalm:
А пишуть тобі про те, що якщо приведуть НАШЕ ЗАКОНОДАВТВО до норм як  "У ВАС", то у нас теж всі будуть працювати через РРО.
Проблема НЕ У ФОПАХ, проблема В НАШОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ.
Яке замість того, щоб спростити, ще більше ускладнюють.
не люблю вешать ярлыки, но похоже тут клинический случай. ему пофиг аргументы и контраргументы.
   
Re: ФОПм аналізують

Не знаю

я через інтернет вчора купив 2 книги з доставкою
заплатив карткою
можна через портмоне або лікпей
на рахунок ТОВ
приходить чек від платіжної системи



Купую корм для собаки теж в інтернет магазині плачу
привозять чек від платіжної системи 
привозять накладну

черех Watforpay

ТОВка ФОП можуть створити магазин і отримувати платежі і приймати гроші при опбаті карткою в інтернеті

Купую карткою в інтернет магазині каву і т.д. і квитки наприклад на тому ж карабасі


покупець має квитанцію

товар можна з накладною
Я теж все оплачую карткою. Але повір, не всі такі продвинуті.
Переважна більшість платить наліком.
Особливо це мене бісить великих магазинах.
   
Re: ФОПм аналізують

Це ваше особисте право. Я досить зрозуміло пояснив, чому це не зручно особисто мені й більшості покупців. Ви ще, мабуть, "пластикове " молоко там купляєте, та томати без смаку?

P.S. У мене навіть кіт цю рідино за молоко не вважає :D

я не п'ю молоко
   
Re: ФОПм аналізують

шафран описала конкретний ланцюжок,
в якому:
добре, варіант "перечисляет деньги на счет" зрозуміло - чек не потрібен
залишається варіант "передает наличку продавцу" -  фіскальний чек потрібен?
боюсь что такой вариант проходит как услуга частному лицу, а не фопу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія