Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніцой - (tu)

Re: Ніцой -  (tu)

Я от собі не уявляю, приходить француз на якийсь французький загальнонаціональни й канал, а ведуча до нього звертається на...арабській. Більше того, на ввічлеве прохання звертатись до нього, француза, на французькій, ведуча загальнонаціонально го французького каналу продовжує говорити до нього...арабською
   
Re: Ніцой -  (tu)

Громадяни України - кияни, харковчани, дніпряни мені не агресори. Йдіть у дупу мовнюки.

Ніхто скопом(!) всіх московоязичних ворогами не оголошував. Ніхто в жодному разі не виступає проти московоязичних громадян Україну. Всі ми знаєм історію і розуміємо факт змосковщення України і Українців.
Взагалі мова, якою людина користується в побуті, це вийнятково приватна справа кожного, справа її совісті і сумління.
Але було б не зле аби московоязичні українці мали на увазі, шо своїм московоязичієм(в умовах зовнішньої агресії Московії проти України)вони по-суті, хай і опосередковано, але таки просувають в Україні pyccкій мір.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я от собі не уявляю, приходить француз на якийсь французький загальнонаціональни й канал, а ведуча до нього звертається на...арабській. Більше того, на ввічлеве прохання звертатись до нього, француза, на французькій, ведуча загальнонаціонально го французького каналу продовжує говорити до нього...арабською
(tu)
   
Re: Ніцой -  (tu)

Лариса Ніцой права на 10000000%
"Журналістка" не в себе вдома, а на телеканалі- ПУБЛІЧНОМУ місці і ЗОБОВ'ЯЗАНА звертатися до гостей ДЕРЖАВНОЮ мовою. А особливо,коли її про це попросили.
Хамка ватно-кацапська. Жлабіха уззкамірна.
Тварина коротше.

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 14:31:46 від Лірник
   
Re: Ніцой -  (tu)

Лариса Ніцой права на 10000000%

Те, що вона права, то це зрозуміло...  скажи краще,  як таке можливо, що вся ота шваль на ТБ так себе борзо поводить?   :S
І це нікого в нашій владі не турбує???
   
Re: Ніцой -  (tu)

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Конституція коли приймалася? До війни чи під час війни? Тоді, коли приймалася Конституція це була мова нацменшини.
На сьогодні це мова агресора, який хоче нам насадити свій узкомірний світ.
Війна йде не тільки в Донбасі. Війна йде по всій країні і на телебаченні теж. Це гидко, коли громадянка України насаджує нам цю війну у своїй програмі і заставляє слухати кацапську мову людей, котрі боряться з тим кацапським світом. Тому ведуча - це вражина і до неї має бути відповідне ставлення і з боку влади, і з боку глядачів і особливо тих, хто відвідує її передачі. Вважаю, що має бути повний ігнор. Хай їде в Рашку і цвенькає там кацапською.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Лариса Ніцой права на 10000000%
"Журналістка" не в себе вдома, а на телеканалі- ПУБЛІЧНОМУ місці і ЗОБОВ'ЯЗАНА звертатися до гостей ДЕРЖАВНОЮ мовою.

будь-ласка, який закон зобов'язує її звертатися до гостей державною мовою?
вже вкотре питаю, а відповіді досі нема, одне істеричне верещання.
   
Re: Ніцой -  (tu)

будь-ласка, який закон зобов'язує її звертатися до гостей державною мовою?
вже вкотре питаю, а відповіді досі нема, одне істеричне верещання.

Так, влада досі не заборонила  офіційно ворожі канали в Україні...   і це під час війни з ними  :weep:
   
Re: Ніцой -  (tu)

Конституція коли приймалася? До війни чи під час війни? Тоді, коли приймалася Конституція це була мова нацменшини.
На сьогодні це мова агресора, який хоче нам насадити свій узкомірний світ.
Війна йде не тільки в Донбасі. Війна йде по всій країні і на телебаченні теж. Це гидко, коли громадянка України насаджує нам цю війну у своїй програмі і заставляє слухати кацапську мову людей, котрі боряться з тим кацапським світом. Тому ведуча - це вражина і до неї має бути відповідне ставлення і з боку влади, і з боку глядачів і особливо тих, хто відвідує її передачі. Вважаю, що має бути повний ігнор. Хай їде в Рашку і цвенькає там кацапською.

немає ніякої різниці, коли була прийнята Конституція, якщо вона діє зараз.
навчіться поважати і виконувати її, а потім будете вказувати, що робити іншим.
   
Re: Ніцой -  (tu)

будь-ласка, який закон зобов'язує її звертатися до гостей державною мовою?
вже вкотре питаю, а відповіді досі нема, одне істеричне верещання.
А який закон дозволяє нападати на сусідів, пхатися у їхні справи, викручувати мізки сусідів? який закон дозволяв виморювати наших людей голодом, засилати до білих ведмедів?
І ще. Якщо ви запросите до себе додому когось іншомовного, то якою мовою ви будете звертатися до гостя?

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 14:52:11 від ЛАРТА
   
Re: Ніцой -  (tu)

Так, влада досі не заборонила  офіційно ворожі канали в Україні...   і це під час війни з ними  :weep:

я спитав про закон, а ви мені знову якийсь белькіт про владу, заборону і війну.
ви хочете жити в правовій державі чи в державі з правом сильного?
   
Re: Ніцой -  (tu)

А який закон дозволяє нападати на сусідів, пхатися у їхні справи, викручувати мізки сусідів? який закон дозволяв виморювати наших людей голодом, засилати до білих ведмедів?
І ще. Якщо ви запросите до себе додому когось іншомовного, то якою мовою ви будете звертатися до гостя?

до чого тут це?
   
Re: Ніцой -  (tu)

немає ніякої різниці, коли була прийнята Конституція, якщо вона діє зараз.
навчіться поважати і виконувати її, а потім будете вказувати, що робити іншим.
О ні. З вовками жити - по вовчому вити. Мені важливіша держава, її існування, а не Конституція. Це ідіотично глупа нація буде дотримуватися закону і губити державу.
Йде війна не на життя, а на смерть.
Конституція - для життя!
   
Re: Ніцой -  (tu)

я спитав про закон, а ви мені знову якийсь белькіт про владу, заборону і війну.
ви хочете жити в правовій державі чи в державі з правом сильного?

Який ЩЕ закон потрібно Пороху, щоб під час війни , щоб закрити ворожі канали в країні, га?
Те, що не закриває, каже про багато що  :X

Бо як у Саакашвілі забрати громадянство і виперли з країни- то і закони знайшлися.... а на Новінського таких законів нема   :weep:
І на вороже телебачення  пвд час війни також нема  :weep:

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 15:00:59 від ценительница алей
   
Re: Ніцой -  (tu)

О ні. З вовками жити - по вовчому вити. Мені важливіша держава, її існування, а не Конституція. Це ідіотично глупа нація буде дотримуватися закону і губити державу.
Йде війна не на життя, а на смерть.
Конституція - для життя!

так і запишемо - хочете жити в країні з правом сильного.
тільки потім не питайте "а мене за що", коли сильнішими виявляться ваші опоненти.

ЗІ. це так само стосується і цінительниці алей.

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 15:07:49 від Блакитний Апельсин
   
Re: Ніцой -  (tu)

так і запишемо - хочете жити в країні з правом сильного.
тільки потім не питайте "а мене за що", коли сильнішими виявляться ваші опоненти.

Апельсин, кацапи є агресором зараз чи ні?
Во блакитний апельсин це синяк вульгаріc?
   
Re: Ніцой -  (tu)

Апельсин, кацапи є агресором зараз чи ні?

звичайно, є.
але не треба змішувати докупи кацапів і російську мову, яка, так вже сталося, є рідною для багатьох українців.
   
Re: Ніцой -  (tu)

до чого тут це?
Цапи діють як їм вигідно. Мораль, Закон тут дійсно ні до чого.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Цапи діють як їм вигідно. Мораль, Закон тут дійсно ні до чого.

це не значить, що ми повинні діяти так само.
інакше чим ми будемо від них відрізнятися?
   
Re: Ніцой -  (tu)

звичайно, є.
але не треба змішувати докупи кацапів і російську мову, яка, так вже сталося, є рідною для багатьох українців.
Як це не треба?  Ми ж тут мову ведомо не про те, як вони на кухні в себе розмовляють,  а про те, що всі ці колаборанти  володіють каналами, які ведуть відверто антиукрпїнська пропаганду, та й ще кацапською..., чому ці канали не заборонені  під час війни?
   
Re: Ніцой -  (tu)

це не значить, що ми повинні діяти так само.
інакше чим ми будемо від них відрізнятися?
  Ніхто і не діє ТАК САМО.
  Як Вам на(у) голову серуть, то Ви не пручаєтесь, обтікаєте мовчки? ;o
   
Re: Ніцой -  (tu)

це не значить, що ми повинні діяти так само.
інакше чим ми будемо від них відрізнятися?

У нас війна з ними  :X
Хлопці твого віку гинуть кожен день...   тобі настати на Це?
   
Re: Ніцой -  (tu)

А мені от цікаво, чи хтось з українців ще прийде до тієї сучки на її "авторську" кацапську програму у вівторок. Давайте загадаємо, хто може прийти. Мова не про таких як Шуфрич.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Як це не треба?  Ми ж тут мову ведомо не про те, як вони на кухні в себе розмовляють,  а про те, що всі ці колаборанти  володіють каналами, які ведуть відверто антиукрпїнська пропаганду, та й ще кацапською..., чому ці канали не заборонені  під час війни?

ми тут мову ведемо про намагання всупереч Конституції і законам одних українців змусити інших українців щось робити.
про ворожі телеканали - то окрема тема. ворожі телеканали цілком можуть мовити українською. це зараз не проблема.   
   
Re: Ніцой -  (tu)

  Ніхто і не діє ТАК САМО.
  Як Вам на(у) голову серуть, то Ви не пручаєтесь, обтікаєте мовчки? ;o

діяти треба за законом.
   
Re: Ніцой -  (tu)

діяти треба за законом.
і за совістю та й розумом.
І яким законом обумовлюється війна? Закон про війну є?
   
Re: Ніцой -  (tu)

діяти треба за законом.

треба просто від..издити законодавців
   
Re: Ніцой -  (tu)

і за совістю та й розумом.
І яким законом обумовлюється війна? Закон про війну є?

у вас в місті йде війна?
   
Re: Ніцой -  (tu)

всі закони писали комуняки

комуняки писали закон і "Про розстріл за 3 колоски",

від 90 років нічого не помінялося - окрім цивільного кодексу :pioneer:

молодець баба - засланих журналюг треба ставити на місце самим
   
Re: Ніцой -  (tu)

у вас в місті йде війна?

А чому наших хлопців привозять хоронити в наші міста, додому? Не тому, що у нас війна?...  в БЦ  мало не кожен тиждень хоронять солдатів
   
Re: Ніцой -  (tu)

у вас в місті йде війна?
У мене вона йде в телевізорі. Часто дивлюся Ньюсван, бачу що витворяють на тих авторських програмах. Яка там контра засіла і займається провокаціями. Будемо терпіти - втратимо державу. Вони вже на голову вилазять.
   
Re: Ніцой -  (tu)

так що, війна ведеться за законами чи хто хитріший і сильніший?
   
Re: Ніцой -  (tu)

У мене вона йде в телевізорі. Часто дивлюся Ньюсван, бачу що витворяють на тих авторських програмах. Яка там контра засіла і займається провокаціями. Будемо терпіти - втратимо державу. Вони вже на голову вилазять.
(tu)
От мої слова у вас, ЛАРТА.)
Цікаво, що влада наче й не розуміє, що робота таких ТВ каналів - це руйнація держави.
Чи навмисне ігнорує їх? Тоді на яку державу працює "наша" влада?...
   
Re: Ніцой -  (tu)

О ні. З вовками жити - по вовчому вити. Мені важливіша держава, її існування, а не Конституція. Це ідіотично глупа нація буде дотримуватися закону і губити державу.
Йде війна не на життя, а на смерть.
Конституція - для життя!

То ви обструкціоняст?
   
Re: Ніцой -  (tu)

і за совістю та й розумом.
І яким законом обумовлюється війна? Закон про війну є?

Взагалі то так
   
Re: Ніцой -  (tu)

діяти треба за законом.

  Почнімо з Президента? :shuffle:  :lol:
   
Re: Ніцой -  (tu)

  Почнімо з Президента? :shuffle:  :lol:

 почнімо кожен з себе
   
Re: Ніцой -  (tu)

(tu)
От мої слова у вас, ЛАРТА.)
Цікаво, що влада наче й не розуміє, що робота таких ТВ каналів - це руйнація держави.
Чи навмисне ігнорує їх? Тоді на яку державу працює "наша" влада?...
Та влада тут і не дуже може. Їй треба "лице" перед заходом тримати - "підтримувати" опозиційних журналістів. Бо вой буде страшний. Канал я б не закривала, Голованова можна слухати, н-д.
А от ми трохи можемо: і петиції до влади, і бойкот тих, хто буде ходити на такі кацапські ефіри, і заборона передач, де є лише однобоке висвітлювання матеріалу. Журналістська етика - це дві сторони події.
Нехай інші меншини: угорська, польська, болгарська, румунська вимагають від Ньюсвану "авторських" передач їхніми мовами. Чому їх Ньюсван не шанує?
Отак усією громадою треба боротися, аі не захишати ту контру, як дехто вперто тут це робить.
Тоді і влада буде мати підстави бути більш рішучою.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Та влада тут і не дуже може. Їй треба "лице" перед заходом тримати - "підтримувати" опозиційних журналістів. Бо вой буде страшний. Канал я б не закривала, Голованова можна слухати, н-д.
А от ми трохи можемо: і петиції до влади, і бойкот тих, хто буде ходити на такі кацапські ефіри, і заборона передач, де є лише однобоке висвітлювання матеріалу. Журналістська етика - це дві сторони події.
Нехай інші меншини: угорська, польська, болгарська, румунська вимагають від Ньюсвану "авторських" передач їхніми мовами. Чому їх Ньюсван не шанує?
Отак усією громадою треба боротися, аі не захишати ту контру, як дехто вперто тут це робить.
Тоді і влада буде мати підстави бути більш рішучою.

ну от бачите, все ви знаєте. і боротися згідно закону знаєте як.
просто не хочете, адже значно простіше погорлати, повимагати, потаврувати і спихнути вину за всі біди на когось іншого.
   
Re: Ніцой -  (tu)

почнімо кожен з себе

 Так не буває.
 Ієрархія змарнує УСІ Ваші зусилля.
 Без варіантів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія