Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніцой - (tu)

Re: Ніцой -  (tu)

Ну в вищевказаній передачі українська мова використовувалася

Формат передачі створює ведуча.
Ведуча, московітською мовою,  в Україні, на публічному українському каналі, по суті навязувала учасникам московітський формат.
І це під час агресії Московії проти України
   
Re: Ніцой -  (tu)

а треба б - сказав слово кацапською - розстріл в прямому ефірі, а суржиком - строк...
   
Re: Ніцой -  (tu)

Там половина студии по украински говорила, к ним какие-то претензии были? Я не знаю, что там за вопрос стоял, никто не мешал идиотке отвечать, а не провоцировать ведущую . Кто-то запрещал Ницой говорить по украински? 

Формат передачі задається ведучими.

Передача не на регіональному, а на загальнонаціонально му каналі
   
Re: Ніцой -  (tu)

Вкотре доходжу до висновку: закон і необхідність його використання не до кінця є зрозумілими для узkомірної свідомості.

Не даремно навіть статистично є кореляція рівня змосковщення певного регіону України і кількістю правопорушень
   
Re: Ніцой -  (tu)

а треба б - сказав слово кацапською - розстріл в прямому ефірі, а суржиком - строк...

садіст?
   
Re: Ніцой -  (tu)

садіст?

це якби зі звірствами
а так - команда, плі і досвіданія
ну хіба як встигнуть два слова кацапською, тоді уж ізвінітє, пройдітє в питошную...
   
Re: Ніцой -  (tu)

Вкотре доходжу до висновку: закон і необхідність його використання не до кінця є зрозумілими для узkомірної свідомості.

Не даремно навіть статистично є кореляція рівня змосковщення певного регіону України і кількістю правопорушень

ЯКИЙ ЗАКОН???

ТИ ЩО?

1. що не заборонен-то дозволено
2. використання рос мови заборонено?  ПРЯМО ЗАБОРОНЕНО?--не бачив такого...про квоти чув...але не про заборони
3. там навіть можна сумніватися в тому, що тези ніцой, які вона притягнула за вуха, підлягають застосуванню в тому конкретно взятому випадку
   
Re: Ніцой -  (tu)

Що що

Її творчість.

Это чудо еще и "творит"?  :weep:

 
   
Re: Ніцой -  (tu)

Это чудо еще и "творит"?  :weep:

   
Re: Ніцой -  (tu)

Цена: 165   грн.   за шт

   
Re: Ніцой -  (tu)

трясця, тоді я відредагую свій допис, це ж усе змінює
тепер буде так:

якщо читати наведений уривок уважно, дуже уважно, найретельнішим чином, прискіпливо і навіть упереджено
у ньому неможливо знайти жодного випадку вживання слова "заборона" жодного згадування про російську/арабську чи китайську мову і сферу їх використання чи невикористання

як може виходячи з наведеного уривку виникнути питання "яким законом заборонено використання російської/арабської/китайської мови в засобах масової інформації?"  :S 
тільки якщо словосполучення "використання української мови" викликає до свідомості стійкий образ "заборонити російську мову/арабську мову/китайську мову"

тепер цілком вірно, бо підставити можна будь-яку мову (tu)
словосполучення "використання української мови" викликає до свідомості стійкий образ "заборонити" не в мене, а у борцунів з російською, типу Ніцой.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Показати зображення...

Тетка еще шо то курит походу.
   
Re: Ніцой -  (tu)

тепер цілком вірно, бо підставити можна будь-яку мову (tu)
словосполучення "використання української мови" викликає до свідомості стійкий образ "заборонити" не в мене, а у борцунів з російською, типу Ніцой.

хм... питання виникло у
отже, виходячи з наведенного уривку виникає питання: яким законом заборонено використання російськоі мови в засобах масової інформації?
а винна Ніцой.
Виявляється читаючи уривки з рішення КС можна дізнатись про образи та бажання Ніцой.
   
Re: Ніцой -  (tu)

хм... питання виникло у
а винна Ніцой.
Виявляється читаючи уривки з рішення КС можна дізнатись про образи та бажання Ніцой.

баба не згадала кримінальний кодекс по темі невиконання судових рішень


то вже нереальний БЛУП
   
Re: Ніцой -  (tu)

а треба б - сказав слово кацапською - розстріл в прямому ефірі, а суржиком - строк...
(tu)  :D
Лише тоді б ми втратили майже все наше керівництво держави.)
   
Re: Ніцой -  (tu)

Формат передачі задається ведучими.

Передача не на регіональному, а на загальнонаціонально му каналі
Ведушая сказала, что часть зрителей просит вести передачи на русском. И второе: русский не запрещен, почему ведущая не может им пользоваться, если общие квоты на украинский соблюдаются?   
   
Re: Ніцой -  (tu)

язик окупанта = язик-ізгой, згадувати Конституцію - зайве
   
Re: Ніцой -  (tu)

не зрозумів чому та соска пішла на конфлікт. вона дуже добре володіє українською
   
Re: Ніцой -  (tu)

Ніцой молодець, як завжди..правда юридичну термінології треба підучити ще

При закритті РНБО каналу   це відео треба долучити до справи
   
Re: Ніцой -  (tu)

не зрозумів чому та соска пішла на конфлікт. вона дуже добре володіє українською

принципове московоязичіє і принципове небажання користуватись зі своїми україномовними співгромадянами українською на загальнонаціональні му каналі це по-суті ніщо інше як просування pуccкого міра на державному рівні.

В умовах війни України з Московією це, як не крути, але гра на користь Московії.

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 19:00:42 від newyo
   
Re: Ніцой -  (tu)

Ніцой молодчинка.
   
Re: Ніцой -  (tu)

хм... питання виникло у
а винна Ніцой.
Виявляється читаючи уривки з рішення КС можна дізнатись про образи та бажання Ніцой.

а в тебе в голові тримається тільки уривок з мого посту? чому звідти вивітрилася подія, через яку, власне, ця гілка і була відкрита?
   
Re: Ніцой -  (tu)

а в тебе в голові тримається тільки уривок з мого посту? чому звідти вивітрилася подія, через яку, власне, ця гілка і була відкрита?

мабуть, тому що я веду діалог з тобою,
з приводу події, я виклав той уривок рішення КС на який посилалась Ніцой,
є зауваження до твердження Ніцой?
   
Re: Ніцой -  (tu)

принципове небажання користуватись зі своїми україномовними співгромадянами українською на загальнонаціональні му каналі
зараз дуже чудово користується. та й раніше чув.
тому і питання
   
Re: Ніцой -  (tu)

не зрозумів чому та соска пішла на конфлікт. вона дуже добре володіє українською

тому що ніхто не має права вказувати людині, якою мовою їй розмовляти.
   
Re: Ніцой -  (tu)

мабуть, тому що я веду діалог з тобою,
з приводу події, я виклав той уривок рішення КС на який посилалась Ніцой,
є зауваження до твердження Ніцой?

я саме про це зауваження увесь час і пишу. а своїми питаннями намагаюся вивести просту аксіому: якщо немає заборони на використання в ефірі іншої мови, крім української - Ніцой іде накуй.
   
Re: Ніцой -  (tu)

тому що ніхто не має права вказувати людині, якою мовою їй розмовляти.

укроси роблять вигляд що не існує різниці між простою людиною і ведучою телеканалу, між приватним спілкуванням і публічним спілкуванням яке регламентується законодавством
   
Re: Ніцой -  (tu)

я саме про це зауваження увесь час і пишу. а своїми питаннями намагаюся вивести просту аксіому: якщо немає заборони на використання в ефірі іншої мови, крім української - Ніцой іде накуй.

От я тупий,
я ж не здогадався, що конституційної вимоги використовувати не достатньо,
потрібна ще й конституційна заборона не користуватись

тоді так, тут залізобетонно, без заборони будь яке правило ще не правило,
ні, ну варіант, сучасне ліберально-демократичне суспільство без заборон правил не розуміє
   
Re: Ніцой -  (tu)

От я тупий,
я ж не здогадався, що конституційної вимоги використовувати не достатньо,
потрібна ще й конституційна заборона не користуватись

тоді так, тут залізобетонно, без заборони будь яке правило ще не правило,
ні, ну варіант, сучасне ліберально-демократичне суспільство без заборон правил не розуміє

Ніцой нагло збрехала - у рішенні КС сказано
а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом,
а вона наполягала (до речі, не вперше), що в усіх.
   
Re: Ніцой -  (tu)

укроси роблять вигляд що не існує різниці між простою людиною і ведучою телеканалу, між приватним спілкуванням і публічним спілкуванням яке регламентується законодавством

то я і запитую, яке законодавство забороняє ведусій телеканалу розмовляти російською чи китайською?
відповіді ніхто не дає.
   
Re: Ніцой -  (tu)

От я тупий,
я ж не здогадався, що конституційної вимоги використовувати не достатньо,
потрібна ще й конституційна заборона не користуватись

тоді так, тут залізобетонно, без заборони будь яке правило ще не правило,
ні, ну варіант, сучасне ліберально-демократичне суспільство без заборон правил не розуміє

в Конституції немає вимоги використовувати.
в рішенні КС, яке ти навів, сказано, що використання в ЗМІ регулюється окремими законами.
я прошу навести ці закони, а ти ліпиш горбатого.

ЗІ. і так - без заборон немає ніяких правил. сучасне ліберально-демократичне суспільство має право робити все, що не заборонено.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Хто цю ведучу терпить таку крису? ЛОЛ.


встромля i терпить, встромля i терпить  :gigi:

   
Re: Ніцой -  (tu)

то я і запитую, яке законодавство забороняє ведусій телеканалу розмовляти російською чи китайською?
відповіді ніхто не дає.

мовний інспектор тобі на підвалі колись пояснить
   
Re: Ніцой -  (tu)

мовний інспектор тобі на підвалі колись пояснить

черепи ще поміряй, придурку  :facepalm1:
   
Re: Ніцой -  (tu)

укроси роблять вигляд що не існує різниці між простою людиною і ведучою телеканалу, між приватним спілкуванням і публічним спілкуванням яке регламентується законодавством

Апельсин тут явно дурня клеїть
   
Re: Ніцой -  (tu)

Апельсин тут явно дурня клеїть

закон давай. потім про дурнів поговоримо.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Ніцой нагло збрехала - у рішенні КС сказано
а також в інших публічних сферах суспільного життя, які визначаються законом,
а вона наполягала (до речі, не вперше), що в усіх.

я в курсі, що Ніцой занадто вільно трактує публічні сфери життя, а в рішенні КС вони прописані досить зрозуміло,
але в цьому конкретному випадку публічна сфера якраз відповідала роз'ясненню КС на обов'язковість використання саме української
   
Re: Ніцой -  (tu)

в Конституції немає вимоги використовувати.
в рішенні КС, яке ти навів, сказано, що використання в ЗМІ регулюється окремими законами.
я прошу навести ці закони, а ти ліпиш горбатого.

ЗІ. і так - без заборон немає ніяких правил. сучасне ліберально-демократичне суспільство має право робити все, що не заборонено.

більшість правил виписано саме як, робити так і так, а а не от так робити, а протилежне робити забороняється 

в рішенні КС яке я навів, я виділив умови достатні для обов'язкового використання української мови саме в цій в програмі
   
Re: Ніцой -  (tu)

Чому українці повинні розуміти кацапську?
Чому Ніцой не попередили, що передача буде вестися кацапською?
Чому Ніцой має слухати ненависну їй мову окупанта?
Усе було спровоковане.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Цой



Ніцой курця

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія