Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зішестя Христа в ад

Зішестя Христа в ад


Зішестя Христа в ад (лат. Descensus Christi ad inferos, грец. Κατελθόντα εἰς τὰ κατώτατα) — подія, що відбулася після розп'яття Ісуса Христа та перед Його Воскресінням. Ісус Христос засягнув в аді праведників, які очікували свого Відкупителя, для того щоб нарешті досягти споглядання Бога. Подолавши Своєю смертю смерть і диявола, «що мав владу смерти», Ісус визволив старозавітних праведників, а також Адама і Єву, які очікували Відкупителя, і відчинив їм двері неба. Зішестя Христа в ад входить в число Страстей Христових. Вважається, що ця подія відбулася на другий день перебування Христа у гробі.
   
Re: Зішестя Христа в ад

Ісус Христос засягнув в аді праведників, які очікували свого Відкупителя, для того щоб нарешті досягти споглядання Бога.

Праведники потряпляють в ад? Ви нічого не попутали?
   
Re: Зішестя Христа в ад

Праведники потряпляють в ад? Ви нічого не попутали?
не було ніякого раю і Царства Небесного до Христа. Він - Спаситель
   
Re: Зішестя Христа в ад

який "ад"?! пекло :kez_04:
   
Re: Зішестя Христа в ад

який "ад"?! пекло :kez_04:
Ад (чи відхлань) на відміну від пекла як прокляття — це стан існування всіх тих, чи то праведних, чи лихих, що померли перед Христом. Ця подія відбулася у другий день перебування Христа у гробі, та згадується у богослужіннях Великої Суботи. Замість назви Ад також вживаються у літературі назви Лімб та Шеол. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%96%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8F_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%B0%D0%B4
   
Re: Зішестя Христа в ад

Ад (чи відхлань) на відміну від пекла як прокляття — це стан існування всіх тих, чи то праведних, чи лихих, що померли перед Христом. Ця подія відбулася у другий день перебування Христа у гробі, та згадується у богослужіннях Великої Суботи. Замість назви Ад також вживаються у літературі назви Лімб та Шеол. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%96%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8F_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%B0%D0%B4

якась філософія не пов'язана з Біблією.
   
Re: Зішестя Христа в ад

якась філософія не пов'язана з Біблією.
Про зішестя Христа у ад євангелісти прямо не говорять, проте вказані слова пророкувань. У канонічних книгах Нового Завіту є згадка апостолами про перебування Христа в аді.

Апостол Петро у своєму першому посланні говорить про страждання Христа за «неправих» і його проповіді в їм у пеклі, та про дану їм надію на порятунок: "Бо й Христос, щоб привести нас до Бога, один раз постраждав за гріхи наші: праведник - за неправедних, умертвлений тілом, але оживлений у дусі, в якому він пішов проповідувати навіть тим духам, що в темниці".

У Посланні до ефесян апостол Павло говорить про Ісуса: "Тому й сказано: “Вийшов на висоту, забрав у полон бранців, дав дари людям.” А те “вийшов” що означає, як не те, що він був зійшов і в найнижчі частини землі? Той же, хто був зійшов на низ, це той самий, що вийшов найвище всіх небес, щоб усе наповнити".

При зверненні Христа до учнів у Євангелії від Матвія: «Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син Чоловічий у лоні землі три дні й три ночі». https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%96%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8F_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%B0%D0%B4
   
Re: Зішестя Христа в ад

Про зішестя Христа у ад євангелісти прямо не говорять, проте вказані слова пророкувань. У канонічних книгах Нового Завіту є згадка апостолами про перебування Христа в аді.

Євангелісти прямо не говорять? А ви чому говорите?

Взагалі, ад - грецьке слово і грецька філософія. В євреїв - шеол.

Слово ад походить від грецького аїд.

Аи́д (др.-греч. Ἀΐδης (Aidis) или ᾍδης, или Га́дес; у римлян — Плуто́н, др.-греч. Πλούτων (Ploúton), лат. Pluto «богатый»; также Дит лат. Dis или Орк лат. Orcus[⇨]) в древнегреческой мифологии — бог подземного царства мёртвых и название самого царства мёртвых.

Останнє редагування: 18 квітня 2020 10:05:06 від sergyj
   
Re: Зішестя Христа в ад

Шеол — потойбічний світ в юдаїзмі.

Біблійні тексти Старого Заповіту розглядають шеол як житло усіх померлих незалежно від їх способу життя на землі. «У шеол потрапляють не лише грішники, але і праведники».

То куди Христос сходив після смерті? В шеол, у який вірили євреї чи в ад - грецьку філософію?
   
Re: Зішестя Христа в ад

Євангелісти прямо не говорять? А ви чому говорите?

Взагалі, ад - грецьке слово і грецька філософія. В євреїв - шеол.

Слово ад позодить від грецького аїд.

Аи́д (др.-греч. Ἀΐδης (Aidis) или ᾍδης, или Га́дес; у римлян — Плуто́н, др.-греч. Πλούτων (Ploúton), лат. Pluto «богатый»; также Дит лат. Dis или Орк лат. Orcus[⇨]) в древнегреческой мифологии — бог подземного царства мёртвых и название самого царства мёртвых.
Новий Завіт написаний грецькою
   
Re: Зішестя Христа в ад

Новий Завіт написаний грецькою

І що?
   
Re: Зішестя Христа в ад

Шеол — потойбічний світ в юдаїзмі.

Біблійні тексти Старого Заповіту розглядають шеол як житло усіх померлих незалежно від їх способу життя на землі. «У шеол потрапляють не лише грішники, але і праведники».

То куди Христос сходив після смерті? В шеол, у який вірили євреї чи в ад - грецьку філософію?
читайтн вище https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074200.msg23970604#msg23970604
   
Re: Зішестя Христа в ад

І що?
та так
   
Re: Зішестя Христа в ад

Оце в людей фантазія розвинена  ;o
   
Re: Зішестя Христа в ад

читайтн вище https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074200.msg23970604#msg23970604

там немає пояснення чому ви пишете що Ісус зійщов в ад а не в шеол.

Ще раз - слово ад походить з грецької міфології. Це ім'я бога підземного царства мертвих, з грецького пантеону богів. Ісус до грецького пантеону богів і до грецьої філософії не має відношення.
   
Re: Зішестя Христа в ад

У тебя батя космосом занимался, а ты куйней страдаешь...
   
Re: Зішестя Христа в ад

Мракобесы сцуко :facepalm1:
   
Re: Зішестя Христа в ад

там немає пояснення чому ви пишете що Ісус зійщов в ад а не в шеол.

Ще раз - слово ад походить з грецької міфології. Це ім'я бога підземного царства мертвих, з грецького пантеону богів. Ісус до грецького пантеону богів і до грецьої філософії не має відношення.
та ви що?
   
Re: Зішестя Христа в ад

та ви що?

А ви не знали?
   
Re: Зішестя Христа в ад

якась філософія не пов'язана з Біблією.
шкода наф-нафчука нема. ото він колись "адь" індуїстів описував. там всім адям адь. дуже живописно. пробирає.
   
Re: Зішестя Христа в ад

не було ніякого раю і Царства Небесного до Христа. Він - Спаситель

А пекло було?
А з чого були вигнані Адам і Єва?

Поганий з тебе "богослов".  :pooh_lol:
   
Re: Зішестя Христа в ад

А ви не знали?
я знаю про - "нема ані геллена, ані юдея, обрізання та необрізання, варвара, скита, раба, вільного, але все та в усьому Христос!" (До Колоссян 3:11) Чули?
   
Re: Зішестя Христа в ад

А пекло було?
А з чого були вигнані Адам і Єва?

Поганий з тебе "богослов".  :pooh_lol:
з Едему
   
Re: Зішестя Христа в ад

з Едему

А "вигнання з Раю" кого стосувалося?
   
Re: Зішестя Христа в ад

А "вигнання з Раю" кого стосувалося?
це грецька філософія))
   
Re: Зішестя Христа в ад

я знаю про - "нема ані геллена, ані юдея, обрізання та необрізання, варвара, скита, раба, вільного, але все та в усьому Христос!" (До Колоссян 3:11) Чули?

Тоді не мішайте грецьку філософію до Христа. Чи по вашому Геракл - це Христос?

Сошествие в ад в других культурах
12-й подвиг Геракла: Укрощение стража Аида — пса Цербера и освобождение оттуда Тезея, Перифоя и Алкесты, жены Адраста.
   
Re: Зішестя Христа в ад

це грецька філософія))

не обмаюйте і не маніпулюйте. Чи ваш бог - Гермес?
   
Re: Зішестя Христа в ад

це грецька філософія))

В тому-то й ваша проблема. Вірите в усяких греків, пекло, мощі та іншу чортівщину. Замість що вірити в Бога. Який далеко від вашого уявлення про сивобородого старця, що сидить на хмарах.
Але в тому-то й справа: Бог для кожного - різні речі, зате кожен намагається до свого (часто - зовсім примітивного) божества хоч якось підлизатися, оголтіло втюхуючи його іншим, а хто не приймає - того оголосити безбожником і можна віднести до ворогів, а то й винищити. Чим примітивший той особистий бог - тим завзятіше віруни навколо нього шабаш чинять, тим оголтіле ненавидять інших.
   
Re: Зішестя Христа в ад

В тому-то й ваша проблема. Вірите в усяких греків, пекло, мощі та іншу чортівщину. Замість що вірити в Бога. Який далеко від вашого уявлення про сивобородого старця, що сидить на хмарах.
Але в тому-то й справа: Бог для кожного - різні речі, зате кожен намагається до свого (часто - зовсім примітивного) божества хоч якось підлизатися, оголтіло втюхуючи його іншим, а хто не приймає - того оголосити безбожником і можна віднести до ворогів, а то й винищити. Чим примітивший той особистий бог - тим завзятіше віруни навколо нього шабаш чинять, тим оголтіле ненавидять інших.


 (tu)
   
Re: Зішестя Христа в ад

Тоді не мішайте грецьку філософію до Христа. Чи по вашому Геракл - це Христос?

Сошествие в ад в других культурах
12-й подвиг Геракла: Укрощение стража Аида — пса Цербера и освобождение оттуда Тезея, Перифоя и Алкесты, жены Адраста.
я вам навів вище цитати з Писання https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074200.msg23970633#msg23970633
   
Re: Зішестя Христа в ад

не обмаюйте і не маніпулюйте. Чи ваш бог - Гермес?
ваш бог Ягве?
   
Re: Зішестя Христа в ад

В тому-то й ваша проблема. Вірите в усяких греків, пекло, мощі та іншу чортівщину. Замість що вірити в Бога. Який далеко від вашого уявлення про сивобородого старця, що сидить на хмарах.
в мене є таке уявлення? Ви читаєте думки на відстані чи одразу читаєте в душах?
   
Re: Зішестя Христа в ад

я не зовсім розумію, що заперечують мої, гм, опоненти. Існування Бога, християнство чи подію?
   
Re: Зішестя Христа в ад

в мене є таке уявлення? Ви читаєте думки на відстані чи одразу читаєте в душах?

То не особисте. То - про тих, хто цілує мощі всякі, покланяється мальовидлам, розповідає про чортів і пекло, і при цьому стастно ненавидить всіх, хто не ходить з ним на спільне капище.
   
Re: Зішестя Христа в ад

я вам навів вище цитати з Писання https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1074200.msg23970633#msg23970633

тут немає про Ад. А є про те, що Ісус був похований.
   
Re: Зішестя Христа в ад

То не особисте. То - про тих, хто цілує мощі всякі, покланяється мальовидлам, розповідає про чортів і пекло, і при цьому стастно ненавидить всіх, хто не ходить з ним на спільне капище.
так не треба ж було писати про мене особисто, як зробили ви
   
Re: Зішестя Христа в ад

я не зовсім розумію, що заперечують мої, гм, опоненти. Існування Бога, християнство чи подію?

ви не розумієте про те, що говорите але нав'язуєте свою думку іншим людям.
   
Re: Зішестя Христа в ад

тут немає про Ад. А є про те, що Ісус був похований.
Про зішестя Христа у ад євангелісти прямо не говорять, проте вказані слова пророкувань. У канонічних книгах Нового Завіту є згадка апостолами про перебування Христа в аді.

Апостол Петро у своєму першому посланні говорить про страждання Христа за «неправих» і його проповіді в їм у пеклі, та про дану їм надію на порятунок: "Бо й Христос, щоб привести нас до Бога, один раз постраждав за гріхи наші: праведник - за неправедних, умертвлений тілом, але оживлений у дусі, в якому він пішов проповідувати навіть тим духам, що в темниці".

У Посланні до ефесян апостол Павло говорить про Ісуса: "Тому й сказано: “Вийшов на висоту, забрав у полон бранців, дав дари людям.” А те “вийшов” що означає, як не те, що він був зійшов і в найнижчі частини землі? Той же, хто був зійшов на низ, це той самий, що вийшов найвище всіх небес, щоб усе наповнити".

При зверненні Христа до учнів у Євангелії від Матвія: «Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син Чоловічий у лоні землі три дні й три ночі». https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%96%D1%88%D0%B5%D1%81%D1%82%D1%8F_%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0_%D0%B2_%D0%B0%D0%B4
   
Re: Зішестя Христа в ад

ви не розумієте про те, що говорите але нав'язуєте свою думку іншим людям.
вам я взагалі нічого не нав'язую, вже мав з вами розмову. А іншим я сповіщаю про важливу подію Страстей Христових - про перемогу над смертю.

Останнє редагування: 18 квітня 2020 11:13:38 від costashu
   
Re: Зішестя Христа в ад

вам я взагалі нічого не нав'язую, вже мав з вами розмову. А іншим я сповіщаю про важливу подію Страстей Христових

ми про ад з вами не говрорили. І навіщо ви мішаєте грецьку філософію з Христом і обманюєте інших?

Ад - грецька філософія і ім'я одного з грецьких богів. Ісус до них немає ніякого відношення.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія