Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дтп в миколаївській і житомирській обл.

Дтп в миколаївській і житомирській обл.

 В Глибочиці під Житомиром маршрутка об 10.37 в`їхала у фуру. Інформацію нашим житомирським колегам підтвердив представник патрульних Ігор Іванюк.

За словами представниці поліції Алли Ващенко, це була маршрутка "Рівне-Київ". 10 людей загинуло, ще 10 перебувають у лікарні. На місці працюють дві "швидкі" та поліція

http://rivne.media/news/na-rivnenshchini-oholosyat-tri-dni-zhalobi-za-zahiblimi-u-dtp



Останнє редагування: 20 липня 2018 21:16:31 від Serhiyrw
   
Эти дебилы на спринтерах носятся 120-150
   
Эти дебилы на спринтерах носятся 120-150

 в Европах у таких спинтеров стоит  записывающий  модуль ,который может проверить любой коп-а там скорость в пути,время,маршрут ,отдыхал ли водитель .вообщем все..и штрафы ой какие
   
Сьодні це вже друга така аварія
В 5 ранку фолькс бус з 17 людьми віхав в фуру на одеській трасі
Загинуло 5 людей
   
Жесть якась. Тільки прочитав про ДТП - і знову. Мікроавтобуси в принципі безпечні, щоб загинуло 10 чоловік треба велика швидкість і зіткрення з великою перешкодою.
   
в Европах у таких спинтеров стоит  записывающий  модуль ,который может проверить любой коп-а там скорость в пути,время,маршрут ,отдыхал ли водитель .вообщем все..и штрафы ой какие
Мы пока в Зимбабве, а не Европе
   
І в Глибочиці (в сусідній темі обговорюють) знак "60" (вже 50 за новими правилами), приміська зона, чо переходить в "60" зразу в'їзду в Житомир. Іноді є патрулі поліції. Ганяти там було тяжко, навіть гонщикам. Страшно це.
   
в Европах у таких спинтеров стоит  записывающий  модуль ,который может проверить любой коп-а там скорость в пути,время,маршрут ,отдыхал ли водитель .вообщем все..и штрафы ой какие

пасажири будуть проти
бо це ж на годину довше до Рівне з Києва їхати, чи на півтори ну і дорожче буде
а тут з вітерцем, швидко, без квитків та не застраховані
полетіли

людей шкода, але
порятунок потопельника, справа самого потопельника, нікому більше не потрібна

пару раз довелось їхати з Києва такими бусіками, ну його до дупи, краще інтерсіті
по ціні дешевше і не трясешся на табуретці
трішки довше, але ну його ту швидкість
   
 Як повідомив начальник обласного управління інфраструктури Федір Місюра, автобус, що потрапив у ДТП, здійснював нерегулярні перевезення за маршрутом "Київ-Нововолинськ". Чи є серед загиблих та травмованих жителі Рівненщини, чиновник не знає. За попередньою інформацією від Федора Місюри, перевізник - Тетяна Луцик.
   
дороги почали робити

хто їздить Тернопіль - Львів зрозуміє

дорогу зробили, а розуму водіям не додали
і літають по населеним пунктам 120-160

аж страшно піднімати статистику, скільки людей полягло за рік після ремонту
   
От горе страшне.. :(
Їздив до Борисполя зустрічати дитину і назад на Зеленому Слоні з Харкова.. Постійне враження,що водій напівсоний..Автобус телепа по трасі,кілька разів навіть пхався по зустрічний смузі- там де ремонт..То я згоден,краще на чомусь типа Автолюкса чи Гюнсела..Але не було квитків. і на потяг теж...
   
Хто знає в яку сторону їхала з Киева?
   
Нужно пороть перевозчиков. Просто установив европейские нормы.
   
дороги почали робити

хто їздить Тернопіль - Львів зрозуміє

дорогу зробили, а розуму водіям не додали
і літають по населеним пунктам 120-160

аж страшно піднімати статистику, скільки людей полягло за рік після ремонту

їхав до Франківська з Коломиї по новій дорозі
які там 50? які 70? 90-100 їдеш і обганяють
   
От горе страшне.. :(
Їздив до Борисполя зустрічати дитину і назад на Зеленому Слоні з Харкова.. Постійне враження,що водій напівсоний..Автобус телепа по трасі,кілька разів навіть пхався по зустрічний смузі- там де ремонт..То я згоден,краще на чомусь типа Автолюкса чи Гюнсела..Але не було квитків. і на потяг теж...

а Автоюкс зараз Автолюкс?
останній раз їхав ним - було без стюардес і без кави.
   
Жесть якась. Тільки прочитав про ДТП - і знову. Мікроавтобуси в принципі безпечні, щоб загинуло 10 чоловік треба велика швидкість і зіткрення з великою перешкодою.
не потрібно великої швидкості. 80км,майже в стіну, жодних ременів. Всі пасажири летять...а там як повезе.
   
не потрібно великої швидкості. 80км,майже в стіну, жодних ременів. Всі пасажири летять...а там як повезе.
:(
   
Хто знає в яку сторону їхала з Киева?

Рівне-Київ - значить до Києва їхала.
   
Це ще не Глибочиця - ось це місце https://goo.gl/maps/CDcvs2DjE682
   
в маршрутках должны быть ремни безопасности и водила должен контролировать что бы паксы пристегивались
   
Эти дебилы на спринтерах носятся 120-150

щось я такого ні разу не бачив, ну 120 ще бува ну 150 для буса це щось задохуя
   
в маршрутках должны быть ремни безопасности и водила должен контролировать что бы паксы пристегивались

они и есть, в пассажирских автобусах, а в переделках и богдано-быдловозках, которых большинство, на двух болтах кресла и поехали...
   
в маршрутках должны быть ремни безопасности и водила должен контролировать что бы паксы пристегивались

Ага. Ось ми їздили на Світязь, спеціально везли з собою дитяче автокрісло. Водій дивився на нас як на розумово відсталих — "ну нащо вам платити зайві 100 грн, потримайте дитину на руках". Але повіз.
   
они и есть, в пассажирских автобусах, а в переделках и богдано-быдловозках, которых большинство, на двух болтах кресла и поехали...

Є. Але пасажири прищібатися не хочуть.
   
Я два тижні по венгрії-хорватії катався, коли повернувся відчув контраст.. дискомфорт

Головне шо наші як тільки пересікають кордон туди то зразу всі такі правильні 50-90
Шо ж ти сука вдома їздиш як уєбан останній?
   
Ага. Ось ми їздили на Світязь, спеціально везли з собою дитяче автокрісло. Водій дивився на нас як на розумово відсталих — "ну нащо вам платити зайві 100 грн, потримайте дитину на руках". Але повіз.

це типу як "ти что мнє нідавєряєш?" від водія, коли пристібаєшся у чужій машині.
   
Я два тижні по венгрії-хорватії катався, коли повернувся відчув контраст.. дискомфорт

Головне шо наші як тільки пересікають кордон туди то зразу всі такі правильні 50-90
Шо ж ти сука вдома їздиш як уєбан останній?

за кордоном так штрафануть, що фуфайка завернеться
а у нас халява
камер не має, приборів для замірів сертифікованих не має
літай собі
ну до першої фури
   
дороги почали робити

хто їздить Тернопіль - Львів зрозуміє

дорогу зробили, а розуму водіям не додали
і літають по населеним пунктам 120-160

аж страшно піднімати статистику, скільки людей полягло за рік після ремонту
очень жаль, но про розум вы правы.
есть  сайт автострада - в коментариях по трассах показтельно -трасса хорошая можно 120 и больше,или плохая тогда 90,  ну или убитая тогда 50.
   
це типу як "ти что мнє нідавєряєш?" від водія, коли пристібаєшся у чужій машині.

Це взагалі звиздець. Серед оточуючих навпаки примушують пристібатися, бо  контролювати усе на дорозі водій не може. Водій фури не міг передбачити, що ззаду влетить мікроавтобус з людьми. На моїх очах людину на авто на 40 км/годину крутило на зимовій дорозі і винесло в кювет.
   
це типу як "ти что мнє нідавєряєш?" від водія, коли пристібаєшся у чужій машині.

я всегда говорю: "конечно не доверяю. а кто ты такой, чтобы я тебе доверял свою жизнь?" на этом вопросы заканчиваются :)
   
Мы пока в Зимбабве, а не Европе

в европе междугородние автобаны вообще без ограничения скорости есть, и вообще с нижним ограничением
так что не надо
   
в европе междугородние автобаны вообще без ограничения скорости есть, и вообще с нижним ограничением
так что не надо
       
внимание-это автобаны,они огорожены, имеется  от 3 полос .
Житомирская-не автобан
   
Я два тижні по венгрії-хорватії катався, коли повернувся відчув контраст.. дискомфорт

Головне шо наші як тільки пересікають кордон туди то зразу всі такі правильні 50-90
Шо ж ти сука вдома їздиш як уєбан останній?
Бо то Гейропа, там педики меры городов и министры, бабы и пенсы за рулём, штрафы, сука, большие и вообще, все так ездят, дебилы.
А тут свобода, настоящие мужики кругом, тапка в пол, один раз живем, пристёгиваются трусы, образки на панели приборов и не забываем крестится на церкву - господи, спаси и сохрани.
   
в европе междугородние автобаны вообще без ограничения скорости есть, и вообще с нижним ограничением
так что не надо
ага, з пішохідними переходами і через населені пункти, в дві полоси в одну сторону, чи місцями в обидві.
   
настоящие мужики кругом, тапка в пол, один раз живем, пристёгиваются трусы, образки на панели приборов и не забываем крестится на церкву - господи, спаси и сохрани.
(tu)
   
Бо то Гейропа, там педики меры городов и министры, бабы и пенсы за рулём, штрафы, сука, большие и вообще, все так ездят, дебилы.
А тут свобода, настоящие мужики кругом, тапка в пол, один раз живем, пристёгиваются трусы, образки на панели приборов и не забываем крестится на церкву - господи, спаси и сохрани.
Выколупывал как то с другими остановившимися такого мужика, обогнавшего меня за пару км до этого, из переаернутой девятки. Плакал как ребенок
   
це нормальний процес. Їх ітак занадто мало бьється відносно стилю їх їзди... Колись їхав на передньому сидінні в маршрутці, в Рівне якраз до батька  і постійно ногою давив в підлогу як гальмівну педаль.. Потім коли водій став до фур на швидкості 120 підїжджати в упор на 3 м. я вже почав просити щоб їхав тихше. мене послали наху пересісти на заднє сидіння. я зіїйшов в Житомирі , пересів на автобус. це десь 2011 рік шалена черпаха
   
Зараз до батька катаюся на велосипеді по часу 11 годин , і завжди в прекрасній формі.. колись був зістрічний вітер то їхав 14 годин , намучився. але ж суко дихаєш повітрям і живий, я їбу ті маршрутки, ще страшніше ні в персональному цинковому гробу
   
тоже обратил внимание на сегодняшние 2 аварии... обе на трассе, обе с большим колличеством жертв, обе... микроавтобус в фуру. НО...  больше обратил внимание как раз на ту, что была в николаевской области. Трасса, стоит фура  (пишут, что типа на обочине, но какая нахрен обочина, занимает одну из полос движения).  Не представляю, чтобы где то за границей такое было бы возможно. Если поломка уже бы на месте были бы дорожные службы, которые уже за километр поставили бы знаки ( внимание, ограничение скорости, впереди припятствие). Если водила тупа стал на трассе отдохнуть.... то я даже не представляю.... такую ситуацию  за границей, никому бы в голову даже не пришло бы такое.
   
Зараз до батька катаюся на велосипеді по часу 11 годин , і завжди в прекрасній формі.. колись був зістрічний вітер то їхав 14 годин , намучився. але ж суко дихаєш повітрям і живий, я їбу ті маршрутки, ще страшніше ні в персональному цинковому гробу

1. повітрям, чи вихлопами?
2. Живий до тих пір, доки такий бусік тебе не зачіпить, навіть дзеркалом, не кажучи про зіткнення. От тоді розкажеш про цинкову труну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія