Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

Вія це про тебе
   
Re: короновірус в Україні

Вчора вакцинувались 300 тис людей. Якби так прививались влітку, то не було б зараз такої сраки.
Влітку вакцинувалися пенсіонери, як пріоритетна група.
   
Re: короновірус в Україні

Влітку вакцинувалися пенсіонери, як пріоритетна група.
брехня. Влітку можна було вакцинуватися усім хто встав в чергу
   
Re: короновірус в Україні

брехня. Влітку можна було вакцинуватися усім хто встав в чергу
Хіба в тому що я написала є заперечення того, що написали ви?
Пріоритет був наданий пенсіонерам. Сімейні лікарі їм телефонували і запрошували на вакцінацію.
Інших охочих не запрошували але й не проганяли.
   
Re: короновірус в Україні

Хіба в тому що я написала є заперечення того, що написали ви?
Пріоритет був наданий пенсіонерам. Сімейні лікарі їм телефонували і запрошували на вакцінацію.
це ще весною у квітні. А влітку мали змогу усі бажаючі. Я щепилася біля фестивалю Атлас вікенд. Попередньо записалася. Людей було багато
   
Re: короновірус в Україні

це ще весною у квітні. А влітку мали змогу усі бажаючі. Я щепилася біля фестивалю Атлас вікенд. Попередньо записалася. Людей було багато
Ні, саме влітку)
Можу уточнити, що це Харків та Луганська область.


Останнє редагування: 28 жовтня 2021 16:25:25 від дмхз
   
Re: короновірус в Україні

Я першу вколов 10 серпня, не хотіли відкривати флакон бо нікого не було..., чекав десь хв 40... троещина...
   
Re: короновірус в Україні

Этот один из немногих "аргументов" слабоумных соросят. Еще у них есть рептилоиды, вышки 5Ж, теория заговора и шапочка из фольги. Все.
бля ха ты еще не в вечном бане? И это называется модерация появилась?
   
Re: короновірус в Україні

Що завгодно може бути або не бути нічого. Розкажеш.
А я все чекаю того теста, знову завтра обіцяли
отказались тест делать. Сказали практически здоров. Дали больничный орви на 8 дней закрыли его тем днем что пришел к врачу. И все... До побачення....
   
Re: короновірус в Україні

Этот один из немногих "аргументов" слабоумных соросят. Еще у них есть рептилоиды, вышки 5Ж, теория заговора и шапочка из фольги. Все.

про вишки 5G постив тему твій товариш по розуму Сергій, тому Соросята тут нідочого

заходь сюди https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1109703.msg25858426#msg25858426
   
Re: короновірус в Україні

Влітку вакцинувалися пенсіонери, як пріоритетна група.
Не тільки. Половина моїх вакцинувалися влітку, закінчили в вересні. 19 душ. Один антивакцинатор, досі не хоче. Правда, він єдиний без вищої освіти, може, якось пов'язано.
   
Re: короновірус в Україні

Надзвичайно великий виклик перед Україною! ЯК ОБМАНЮЮТЬ?

https://youtu.be/UzI1RRfEdWw

Гула шизанутый пятидесятник
с головой совсем не дружит уже давно
   
Re: короновірус в Україні

Бля забаньте эту ипанутую
Шизика Сметану забанили спасибо
Можно ещё эту тупую курицу в бан

Нельзя.. верней какая уже разница, команда молодых модераторов выпустила всех буйных и больных..
...
 :(   Ковид пришел до молодых..
Здоровья твоему товарищу
   
Re: короновірус в Україні

він хворів ковідом вже чи ні? здоровля йому

все
нету его уже
написали мне только  что ушел (((


бля какие же вы ебанутые все антиваксеры

   
Re: короновірус в Україні

Не тільки. Половина моїх вакцинувалися влітку, закінчили в вересні. 19 душ. Один антивакцинатор, досі не хоче. Правда, він єдиний без вищої освіти, може, якось пов'язано.
Не заперечую, що більш молоді теж пішли вакцинуватися не чекаючи доки їх запросять.
   
Re: короновірус в Україні

все
нету его уже
написали мне только что что ушел (((


бля какие же вы ебанутые все антиваксеры
мдяс…rip
   
Re: короновірус в Україні

Таки дібрався ковід і до моїх крес. Попа повна. Не було такого в минулі три хвилі. Просто порівняння двох хворих з місця - один чел 50 років невакцинований нарешті вийшов з швл, мов минулося, інший щеплений - обійшовся крапельницями, більш-менш
   
Re: короновірус в Україні

Свежая инфа из моего ближнего и не очень окружения:
- болеет сотрудник. Вакцинировался в июне китайским Короноваком. Болеет дома. Два дня температурил. Немного поломало кости. Сейчас пошла вторая неделя. Все норм, только насморк остался.
- болеет ещё один сотрудник. Тест отрицательный . Пролежал дома неделю. Сегодня попал в больницу - пневмония . Сатурация 95. Не вакцинированный. Кислородная маска и лежит на животе. Повторный тест - отрицательный
- отец подружки дочери. Единственный из всей их семьи не вакцинированный. Неделю болел дома. Сейчас в больнице. Тест положительный.
   
Re: короновірус в Україні

Свежая инфа из моего ближнего и не очень окружения:
- болеет сотрудник. Вакцинировался в июне китайским Короноваком. Болеет дома. Два дня температурил. Немного поломало кости. Сейчас пошла вторая неделя. Все норм, только насморк остался.
- болеет ещё один сотрудник. Тест отрицательный . Пролежал дома неделю. Сегодня попал в больницу - пневмония . Сатурация 95. Не вакцинированный. Кислородная маска и лежит на животе. Повторный тест - отрицательный
- отец подружки дочери. Единственный из всей их семьи не вакцинированный. Неделю болел дома. Сейчас в больнице. Тест положительный.
Кислород при сатурации 95?
   
Re: короновірус в Україні

Кислород при сатурации 95?
Сам удивился
   
Re: короновірус в Україні

Сам удивился
Не, ну хорошо что места в больничках есть. Пусть выздоравливает.
   
Re: короновірус в Україні

Поздно начал лечение?

вот 100 раз говорили, шо Дельта убивает НАМНОГО БЫСТРЕЕ. но не верите ж.. "грипп"..
   
Re: короновірус в Україні

Оце на днях летів, бачив у вікно шпарив літак на зустріч - а за ним такий білий шлейф. Явно корону розпиляли. На літаку була ліврея з дракону, зірки Давида і бортовий номер 666
   
Re: короновірус в Україні

Оце на днях летів, бачив у вікно шпарив літак на зустріч - а за ним такий білий шлейф. Явно корону розпиляли. На літаку була ліврея з дракону, зірки Давида і бортовий номер 666
і вія на мітлі. Хома зміняй роботу бо печінка одна
   
Re: короновірус в Україні

вот 100 раз говорили, шо Дельта убивает НАМНОГО БЫСТРЕЕ. но не верите ж.. "грипп"..
Не знаю. Я к врачу попала только на 10-й день высокой температуры . Сразу там и прокапали, стандартная схема лечения хорошо себя показала.
Т.е. не зная всю историю и хронологию событий не могу делать выводы по той трагической истории.
   
Re: короновірус в Україні

і вія на мітлі. Хома зміняй роботу бо печінка одна
Я п'ю десь 2 тижня на рік. Зараз саме в процесі  :weep: Але як летів ще був тверезий.
   
Re: короновірус в Україні

вот 100 раз говорили, шо Дельта убивает НАМНОГО БЫСТРЕЕ. но не верите ж.. "грипп"..
таки так, я гадав буде ліпше у нас
   
Re: короновірус в Україні

Оце на днях летів, бачив у вікно шпарив літак на зустріч - а за ним такий білий шлейф. Явно корону розпиляли. На літаку була ліврея з дракону, зірки Давида і бортовий номер 666
В мене подруга вірить, що розпиляють з літака. Кажу з літака дорого та нераціонально. Погодилась)
   
Re: короновірус в Україні

Я п'ю десь 2 тижня на рік. Зараз саме в процесі  :weep: Але як летів ще був тверезий.
Випий і за мене, щось червоного)
   
Re: короновірус в Україні

В мене подруга вірить, що розпиляють з літака. Кажу з літака дорого та нераціонально. Погодилась)
Це якщо над селами то дорого. А якщо розпиляли над мільйонником то навіть дешево.

Випий і за мене, щось червоного)
Я таке не вмію, коктейлі, різні шмурдяки.
   
Re: короновірус в Україні
Via

Вія це про тебе https://twitter.com/view/status/1453306375191371780
Якого хера ти мені шлеш це лайно? Я приїхала на похорон родича і перехворіла короною.
Сука драна!
   
Re: короновірус в Україні

Оце на днях летів, бачив у вікно шпарив літак на зустріч - а за ним такий білий шлейф. Явно корону розпиляли. На літаку була ліврея з дракону, зірки Давида і бортовий номер 666
кстати, кто вакцинировался, давно хочу спросить как узнать мак-адрес наночипа, который мне вкололи?
   
Re: короновірус в Україні

Це якщо над селами то дорого. А якщо розпиляли над мільйонником то навіть дешево.
Харків місто мільйонник)
   
Re: короновірус в Україні

Вчора вакцинувались 300 тис людей. Якби так прививались влітку, то не було б зараз такої сраки.

Влітку гарно розганяли тезу-дезу "Он в Ізраілі всіх вщепили, і їм то ніц не допомогло".

Десь вже та гілка втопилась природним шляхом, а варто було б підняти і мордою натикати.
   
Re: короновірус в Україні

таки так, я гадав буде ліпше у нас

с чего бы это? маски носят на подбородке (шоп отыпались), дистанцию не соблюдают.. с наступлением холодов общественный транспорт вообще превратился в распространители коронасрани (вентиляции то нет, а народ набивается в часы пик еще как)..
все только начинается. имхо
   
Re: короновірус в Україні

кстати, кто вакцинировался, давно хочу спросить как узнать мак-адрес наночипа, который мне вкололи?
ifconfig ethernet кабель у сраку антиваксу

Харків місто мільйонник)
Про що й мова. Літаки нон стоп.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 18:10:22 від Хома Л.
   
Re: короновірус в Україні

Якого хера ти мені шлеш це лайно? Я приїхала на похорон родича і перехворіла короною.
Сука драна!
щепитися ні? Може близьких?
   
Re: короновірус в Україні

кстати, кто вакцинировался, давно хочу спросить как узнать мак-адрес наночипа, который мне вкололи?

достаешь смартфон, ставишь WiFi Analyzer, включаешь сканирование. ТД с самым лучшим сигналом - ты. там и мак посмотришь  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні
Via

щепитися ні? Може близьких?
Чим, шмурдяком? Ну склянку керосину можете випити з тим же успіхом - а раптом у мізках розвидняє!
І окремо - нахера щепитися перехворівшим? Ви зовсім їпанулися від зомбо-ящика?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія