Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лана Зеркаль про політику блазня та про те, чому їй з ним не по дорозі



BIHUS info

Заступниця міністра закордонних справ відповідає за суди з Росією через злочини на Донбасі, в Криму і в морі. Нещодавно Олена Зеркаль привезла з Гааги чергову перемогу. Але попри це вона почуває себе зайвою у МЗС - через орієнтацію Банкової на мир з Росією. І застерігає від зупинки наших міжнародних судів, які мають зафіксувати роль агресора і “вжарити” Москву на гроші.
1:55 - хто має реагувати на проросійські заяви Коломойського?
5:40, 10:24 - чому Банкова не помітила заяви хуйло про реверс газу?..
11:35 - і не пораділа перемозі України в Гаазі?
26:28 - запит на мир з Росією і намір Банкової виконати цей запит.
26:48 - які наслідки матиме відмова від судових позовів проти Росії?
32:00 - що сказав міністр Пристайко з приводу міжнародних судів?
30:45 - як Зеркаль призначали в Адміністрацію Зеленського, а вона відмовилась. “Указ вийшов до того, як зі мною поговорили”.
35:39 - чому Зеркаль іде з МЗС. “З точки зору “ми будемо дружити з Росією'', я не той персонаж, який про дружбу”.
37:58 - де межа, далі якої Офіс Зеленського не готовий дружити з Росією?
38:37 - “Останніми місяцями я була залучена тільки до судових процесів і виключена з інших”.
41:02 - як “Українагейт” впливає на ставлення США до України.


Останнє редагування: 19 листопада 2019 22:39:09 від Foxic
   
 (tu) Дякую за вижимку
   
Вона ще й про вашого кумахуйловського уйопка говорить: Затягування звернення України до міжнародного суду відбулося через Порошенка https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1050097.0

До речі, а чому ви посоромилися там відзначитися?  :shuffle:
   
Сьогодні на запитання журналістів, чому Лана не хоче залишитися в МЗС у якості частини системи, яка чинитиме спротив Росії, дипломатка відповіла: "Я не можу чинити такий спротив, будучи дипломатом всередині міністерства, яке виконує рішення президента". Як багато у цій короткій відповіді...
   
Сьогодні на запитання журналістів, чому Лана не хоче залишитися в МЗС у якості частини системи, яка чинитиме спротив Росії, дипломатка відповіла: "Я не можу чинити такий спротив, будучи дипломатом всередині міністерства, яке виконує рішення президента". Як багато у цій короткій відповіді...

Вона молодець, якшо її злиють, біда і дуже хуйовий сигнал
   
Борис Кушнірук
1 год ·
YouTube
·

Дуже раджу послухати.
Як дипломат, Лана Зеркаль сказала все так, щоби зрозуміли лише ті, хто хоче зрозуміти.
Але якщо розтлумачувати її дипломатичну мову, то йдеться про підготовку повномасштабної зради інтересів України і фактично капітуляцію під гаслом миру за будь-яку ціну. І в цьому вона не хоче брати участь.
   
Вона молодець, якшо її злиють, біда і дуже хуйовий сигнал

це вже трапилось
   
це вже трапилось

то що Зе ігнорив перемоги у судах може мати 2-а пояснення

1. Норманська зустріч
2. Образа за її відмову

все детальніше буде зрозуміло після зустрічі

я про відсторонення яке вона згадує

Останнє редагування: 19 листопада 2019 23:09:54 від DFMB
   
 В неї така цікава  зовнішність ... мучениці.
 Чогось хочеться пожаліти. :shuffle:
   
Дайте кто то ТС селедки.
   
Эта «мученица» ездит на Range Rover, и тд. проработав в Минюсте, и в МИД ))
   
Эта «мученица» ездит на Range Rover, и тд. проработав в Минюсте, и в МИД ))
Нічого не знаю про неї...виключно про зовнішність
   
В неї така цікава  зовнішність ... мучениці.
 Чогось хочеться пожаліти. :shuffle:

В неї зовнішність типової прихованої стерви.
Доречі там для інших місця не має, до цього вже
потрібно звикнути.
   
В неї зовнішність типової прихованої стерви.
Доречі там для інших місця не має, до цього вже
потрібно звикнути.
  Я таке розуміння списую на свою хронічну паранойю.
  Інакше жить зовсім вже страшно. B-)
 
   
В неї зовнішність типової прихованої стерви.
Доречі там для інших місця не має, до цього вже
потрібно звикнути.

А ось не потрібно  говорити дурницю:  я дуже добре розуміюсь в людях...   вона, не дивлячись на те, що вихована в російськомовному середовищі( присутній виражений акцент), є дуже  патріотично налаштована, і вона є принциповою і  дуже порядною людиною...  ви можете називати її  " стервою", але це говорить проти вас, а я  можу без вагань записати її в ряди своїх однодумців...    вона просто перлина  в нашому політикумі
   
Мда.  Куйовий дзвіночок. :(
   
Мда.  Куйовий дзвіночок. :(

Дуже поганий дзвіночок, зате однозначний....   :(
   
Дайте кто то ТС селедки.

Ти хоч обтирайся, а то вже трохи тхне
   
Зелепні, а чого ви скиглите про дзвіночки? Ви ж це разом зробили
   
А ви зрозуміли,  як було з її запрошенням до команди Зеленського? Вірніше навіщо він хотів її  до себе запросити?  Вона про це прямо не сказала, але стало зрозуміло ж....
   
Мда.  Куйовий дзвіночок. :(
Та ти шо?! А не ти тут перший проти Пороха зі штанів вискакував? Га?!
Ідіот зелений.
   
А ось не потрібно  говорити дурницю:  я дуже добре розуміюсь в людях...   вона, не дивлячись на те, що вихована в російськомовному середовищі( присутній виражений акцент), є дуже  патріотично налаштована, і вона є принциповою і  дуже порядною людиною...  ви можете називати її  " стервою", але це говорить проти вас, а я  можу без вагань записати її в ряди своїх однодумців...    вона просто перлина  в нашому політикумі

Я розумію, сам себе з ранку на похвалиш, будеш весь день ходити...
Про "наш" політикум посміхнувся.
Всі вони порядні, особливо під час гучних промов :laugh: .
Хіба Петро 5 років з трибуни казав щось ганебне?
А толк з того який?
   
Я Пороха аж ніяк не захищаю.  Порохолизи, а ну скажіть,  ви почули в інтерв'ю  про причини втягнення України в Україногейт і час їх виникнення?  Чи тут читаємо, а там оселедці  закручуємо, га? :punish:
   
А ви зрозуміли,  як було з її запрошенням до команди Зеленського? Вірніше навіщо він хотів її  до себе запросити?  Вона про це прямо не сказала, але стало зрозуміло ж....

Я це розумію по своєму. В сусідній гілці пояснив як саме :lol:
   
Я Пороха аж ніяк не захищаю.  Порохолизи, а ну скажіть,  ви почули в інтерв'ю  про причини втягнення України в Україногейт і час їх виникнення?  Чи тут читаємо, а там оселедці  закручуємо, га? :punish:

Це до кого конкретно звернення?
   


Там  ясно стало відразу, що вони хотіли її просто  віттягнути від тих справ, які вона  таки вдало на своїй  посаді теперішній довела до кінця.


Останнє редагування: 20 листопада 2019 00:36:27 від ценительница алей
   
Це до кого конкретно звернення?


Виділена частина до порохоботів...   чекаю від них відповідь...
   
А ви зрозуміли,  як було з її запрошенням до команди Зеленського? Вірніше навіщо він хотів її  до себе запросити?  Вона про це прямо не сказала, але стало зрозуміло ж....
Таке ж думка і у мене промайнула.
   
Взагалі, НМД, це ДУЖЕ погана ознака, що вона йде з посади.  Дуже.

Дівчинка -- молодець. Наша на всі 100%.
   
Мда.  Куйовий дзвіночок. :(

Эти дзвиночки и твоих рук дело   ватан (td)
   
зеркаль вырастит в нашу маргарет течер!не?
   
зеркаль вырастит в нашу маргарет течер!не?
Он вище писали що вона їздить на Рейндж Ровері. Ти собі уявляєш леді Тетчер за кермом такої машини? ;)
   
Он вище писали що вона їздить на Рейндж Ровері. Ти собі уявляєш леді Тетчер за кермом такої машини? ;)
на якому?
Евок он по акції вже другий рік мільйон в кредит коштує - непідйомна сума?
   
Всі адекватні люди потихеньку вилазять з цього болота.
   
Виділена частина до порохоботів...   чекаю від них відповідь...

а хтось з  порохоботів колись писав, що Порох не робив помилок на посаді президента?
звісно, що робив, і чимало,
але країну він ворогу не здав
   
Всі адекватні люди потихеньку вилазять з цього болота.
а нам як вилізти? Через аеропорт і західний кордон виходить...
   
Эта «мученица» ездит на Range Rover, и тд. проработав в Минюсте, и в МИД ))
ага рейедж 2007 р.  :lol: 

готівки правда задекларувала 350 к баксами. дофіга ювелірки від тіфані. але квартира на 54 метра.

Останнє редагування: 20 листопада 2019 07:32:03 від DFMB
   
Норманська зустріч
то що Зе ігнорив перемоги у судах може мати 2-а пояснення

1. Норманська зустріч

тепер він ще проігнорив смерть нашого комбрига,
коли всі навкруги висловлюють співчуття, воно тупо мовчить, бо не може вимовити ані слова проти агресора
   
тепер він ще проігнорив смерть нашого комбрига,
коли всі навкруги висловлюють співчуття, воно тупо мовчить, бо не може вимовити ані слова проти агресора
ну ти ж бачиш Зеркаль сама про це говорить. там будуть шось терти тому кваєд. до повної визначеності не довго залишилось
   
патріотично налаштована, і вона є принциповою і  дуже порядною людиною...  ви можете називати її  " стервою", але це говорить проти вас
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія