Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені подобається що Зе вбив чергове "табу" української політики

КВНщик - это просто стеб тех, кто это реально срежиссировал
Для чого? В тих ешелонах аргумент "па пріколу" не котується, я думаю.
   
Дивний підхід для ділових,навіть державних справ.
Давайте я Вам розтлумачу забаганки ЮВТ,оскільки такі кадрові пропозиції означали не тільки прямий грошовий зиск, а ще й отримання інформації із середовища команди Президента...
Такі дії неможливо підтримати, знаючи ЮВТ.
Вона відвертий шантажист, і на цьому прекрасно заробляє.
На зараз вона відлучена від інформації, а тому надмірно нервує.
І це добре.
Чому? приклад - в 08.08.08. вона знехтувала реакцією на агресію Московії проти Грузії.
В 14-му вона неочікувано прибігла на СНБО для запобігання протидії ЗСУ агресії Московії, хоча військові справи до своєї компетенції не відносить. - парадокс!, хоча і дивний і з неприємним душком, якого вчора було аж занадто.

Більшість кнурофобів ще і юлефоби, виявляється..  :fool:
   
Тобто, ти вибираєш варіант "безмежна дурість", бо для політика це синонім "на емоціях".
Крім того, справді віриш, що воно отак спонтанно, без контролю свити, може щось публікувати?


ну обмежена чи безмежна це питання суб'єктивне

факт в тому, що не треба нашим політикам приписувати мудрість і здатність плести багатоходові комбінації

наприклад, рейтинг Порошенка свого часу остаточно добила кампанія по позбавленню Саакашвілі громадянства. Хоча ніякого раціо в цьому для Порошенка не було. Виключно образа і емоції та бажання помсти.
   
Для чого? В тих ешелонах аргумент "па пріколу" не котується, я думаю.

Наши главнюки деградировали до такой степени, что заслужили утопления в собственном дерьме, но это статья, поэтому процесс носит символический характер... :D
   
Тимошенко хотела получить контроль над Госагентством по управлению зоной отчуждения, – Сергей Лещенко
Лидер ВО "Батькивщина" Юлия Тимошенко добивалась назначения своих ставленников на высокие должности. Как сообщает экс-нардеп, журналист Сергей Лещенко, она претендовала на то, чтобы ее человек возглавил Государственное агентство Украины по управлению зоной отчуждения.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Украиїнськи Новини.
"Сейчас во главе этого органа власти, оперирующего Чернобыльской зоной и многомиллиардными бюджетами финансовой помощи, находится исполняющий обязанности", – отметил журналист.
Напомним, ранее сообщалось, что Тимошенко лоббировала назначение своего ставленника в Государственную продовольственно-зерновую компанию Украины в обмен на поддержку инициатив президента Владимира Зеленского в парламенте. Получив отказ, она решила перейти в оппозицию. Формальным поводом для этого стало принятие закона о рынке земли сельхозназначения.
Кроме того, о своей оппозиционности напомнило и ВО "Свобода". Как считает Лещенко, так партия решила выразить свое недовольство в связи с намерениями власти приватизировать "Укрспирт", что идет вразрез с финансовыми интересами Игоря Кривецкого по прозвищу "Пупс", которого называют спонсором "Свободы".
   
"кулуарно домовлятися про кормлєніє, розподіл сфер впливу".


Як у нас журналісти любили "підловлювати" неочікваних персонажів під АП Порошенка в 2 часи ранку, які йшли "чєлобітную царю подавати", щоб він їм якусь "грядку для дерібану нарізав".


Аж ось, така практика йде у минуле.
Сказати що бабка була "трохи спантеличена", це нічого не сказати.
Згоден зломав...
Зараз це не його парафія... - всі питання тільки через Беню..
   
факт в тому, що не треба нашим політикам приписувати мудрість і здатність плести багатоходові комбінації

наприклад, рейтинг Порошенка свого часу остаточно добила кампанія по позбавленню Саакашвілі громадянства. Хоча ніякого раціо в цьому для Порошенка не було. Виключно образа і емоції та бажання помсти.
Ну, я все ж не думаю, що там поголовно всі дебіли на кшталт зелепенських парламентаріїв. І що-що, а плести інтриги таки вміють.
Історія з саакою піднасрала пороху, як на мене, лише своїм дуркуватим виконанням. Міхо втратив звїязок з реальністю, і його варто було осадити. Порох же тут проявив нерішучість, нервозність, і в результаті виставив себе не в кращому світлі (посеред своїх прихильників в першу чергу). А в цілому манюпасу на того міхо було болєє чєм насрать, не перебільшуй.
   
То все так. В Realpolitik таких казусів безліч, щодня і постійно. Для чого було виносити сміття на потіху манюпасу і тим відрізати собі шляхи для маневрів в майбутньому - я особисто не доганяю.
Попахує конспірологією, але все ж не можу позбутись відчуття, що ми є свідками якоїсь спільної гри.
Зеленський, на мою думку, з нею гратися не буде.
Небезпечно, вона "баба",політик і стерва.
   
Зеленський, на мою думку, з нею гратися не буде.
Небезпечно, вона "баба",політик і стерва.
зеленський не є гравцем взагалі, на мою думку. актор - так, часом імпровізує, як всі актори, але до режисера йому дуже далеко.
хтось же все-таки залучав юлю до "вистави" в передвиборний період? якось так плавно забулись перекази по 149 кілогривень від одеських ніщебродів юлі на молочішко.... чиї то були гроші?
   
Никаких табу зеленый конечно не убил, Юля еще многих переживет, но то, что от этого демарша она не выиграла в долгосрочной перспективе - это факт. Это имело бы смысл, будь действительно "ррреволюционная ситуация", но этого нет и близко. Все бурления говен  - в пределах пейспуков, а если еще рынок земли хоть как-то начнет работать,  пугалки окажутся очередной политтехнологическо й херней, и у зеленых появятся в руках денег, что бы подкинуть ништяков манюпасам, то окажется, что это по результату -проигрыш.
Зеленым надо терять десятки процентов рейтинга, в то время как "оппозиционерам" всего пару-тройку, чтоб уже помахать платочком вслед поезду.
Может повториться история со "Свободой".
Трогательный роман "трое в лодке, считая Свыню" в народе популярности не снискает. B-)

Останнє редагування: 19 листопада 2019 19:33:20 від SOUTH BLOOD
   
"кулуарно домовлятися про кормлєніє, розподіл сфер впливу".


Як у нас журналісти любили "підловлювати" неочікваних персонажів під АП Порошенка в 2 часи ранку, які йшли "чєлобітную царю подавати", щоб він їм якусь "грядку для дерібану нарізав".


Аж ось, така практика йде у минуле.
Сказати що бабка була "трохи спантеличена", це нічого не сказати.

воно просто вже давно на всі "солоденькі" місця розставило своїх та беніних людей,
якщо це називається "без кулуарних домовленостей" та "практика йде в минуле", то ой...


Останнє редагування: 19 листопада 2019 19:34:14 від Foxic
   
зеленський не є гравцем взагалі, на мою думку. актор - так, часом імпровізує, як всі актори, але до режисера йому дуже далеко.
хтось же все-таки залучав юлю до "вистави" в передвиборний період? якось так плавно забулись перекази по 149 кілогривень від одеських ніщебродів юлі на молочішко.... чиї то були гроші?
Видно людину, яка не була в КривБасі.
Юліна вистава зрежисована нею, і її службою безпеки.
Як не дивно, але вона в неї потужна.
   
якщо це називається "без кулуарних домовленостей", то ой...
Кулуари ниньки виглядають так:

   
Раз табу убрал!

А на ночь остается?



Останнє редагування: 19 листопада 2019 19:35:32 від Zhmen
   
Видно людину, яка не була в КривБасі.
Юліна вистава зрежисована нею, і її службою безпеки.
Як не дивно, але вона в неї потужна.
Не зовсім зрозумів. Чиї то були гроші, як думаєте? Хто забезпечив юлі можливість жирно провести виборчу кампанію, хто став "гратись" з нею?
ЗІ. В кривбасі таки не був...
   
Не зовсім зрозумів. Чиї то були гроші, як думаєте? Хто забезпечив юлі можливість жирно провести виборчу кампанію, хто став "гратись" з нею?
ЗІ. В кривбасі таки не був...
В неї є ще гроші, і для Павла Івановича навіть вистачає.
Так що гроші то треба шукати у неї.
   
В неї є ще гроші, і для Павла Івановича навіть вистачає.
Так що гроші то треба шукати у неї.
Не сперечаюсь. Але навряд чи потягнула б вона з власного гаманця таке масштабне шоу.
   
Не сперечаюсь. Але навряд чи потягнула б вона з власного гаманця таке масштабне шоу.
А Ви зробіть екскурсію по її офісам в областях.
   
Ну і що тут нового? Овощ теж так робив. Тупо призначав своїх. Цей призначає або Беніних або Хуйловських.
   
"кулуарно домовлятися про кормлєніє, розподіл сфер впливу".


Як у нас журналісти любили "підловлювати" неочікваних персонажів під АП Порошенка в 2 часи ранку, які йшли "чєлобітную царю подавати", щоб він їм якусь "грядку для дерібану нарізав".


Аж ось, така практика йде у минуле.
Сказати що бабка була "трохи спантеличена", це нічого не сказати.

Може ти про "анал"?
   
"кулуарно домовлятися про кормлєніє, розподіл сфер впливу".


Як у нас журналісти любили "підловлювати" неочікваних персонажів під АП Порошенка в 2 часи ранку, які йшли "чєлобітную царю подавати", щоб він їм якусь "грядку для дерібану нарізав".


Аж ось, така практика йде у минуле.
Сказати що бабка була "трохи спантеличена", це нічого не сказати.
Він домовляється кулуарно не з такими як жЮлька  :fuck:

у нього своє коло друзів  :fuck:
   
А Ви зробіть екскурсію по її офісам в областях.
Та в мене через дорогу офіс одного з районів міста. Виглядає, як прохідна збанкрутілого заводу, і вже давно. Пацики пообмальовували контактами драг-ділерів, що довершило імідж. Київ, єслі шо.
   
https://www

"Те средние предприниматели, которые хотят помочь партии и перечислить деньги, они не могут это сделать от себя, потому что мгновенно открываются уголовные дела, мгновенно уничтожаются эти предприниматели, забирается все, что у них есть, и это террор, который сегодня идет по всей стране, – заявила лидер «Батьківщини».

Именно поэтому, считает Юлия Тимошенко, многие поклонники партии, скрываясь, отправляют взносы через своих родственников."

Канонічно, ящетаю. :laugh:
До речі, як би зараз не запропонували Юлі розповісти детальніше про "срєдніх прєдпрініматєлєй"
   
"Те средние предприниматели, которые хотят помочь партии и перечислить деньги, они не могут это сделать от себя, потому что мгновенно открываются уголовные дела, мгновенно уничтожаются эти предприниматели, забирается все, что у них есть, и это террор, который сегодня идет по всей стране, – заявила лидер «Батьківщини».

Именно поэтому, считает Юлия Тимошенко, многие поклонники партии, скрываясь, отправляют взносы через своих родственников."

Канонічно, ящетаю. :laugh:
До речі, як би зараз не запропонували Юлі розповісти детальніше про "срєдніх прєдпрініматєлєй"
Маю великі сумніви щодо результативності цієї роботи, по виявленню джерел фінансування.
Там дуже добрі спеціалісти в фінансових сферах, і сферах безпеки фінансових операцій.
   
мені наш Президент все більше і більше подобається  (tu)
   
Виникає питання - нахіба він це робив взагалі?
В мене варіантів тільки два: безмежна дурість ментального криворізького гопника і частина якоїсь каламутної "многоходовочки".

вряд ли хоть какая-то многоходовка включала бы в себя ход "наплювати в колодязь"  :idea:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія