Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Навіщо розсекретили секретну стенограму РНБО? :blush2:

ога
за один день он все уже знает
а остальные прилежно внимают
и не знают из чего состоит армия и как и кем она управляется

это подготовленный все спектакль
для публикации потом спецом - "а ничего не поделать было"
имхо есно

Може і так.

Тільки чомусь перемогойоби з 38 сторінок тексту запам'ятали одну фразу про жоден танк.

Це вже навіть в цій гілці не раз нагадувалось.

Іншого вони не бачать.  :facepalm:

Ось у мене і склалось враження, що розсекречували стенограму РНБО,
щоб показати яка юлька негідниця, про жоден танк казала.  :facepalm:

Останнє редагування: 31 травня 2018 05:53:49 від DiDUS
   
Причому тільки одну.

Незвачаючі на те, що цих засідань було далеко не одне.

А розсекретили і виложили в медіа тільки одне засідання.

https://тсн/politika/rnbo-rozsekretila-stenogramu-istorichnogo-zasidannya-pid-chas-aneksiyi-krimu-povniy-tekst-596467.html

Щоб прибити косату макаку, ні ???  :-B
   
щоб показати яка юлька негідниця

Що в цьому неправильно?
   
Що в цьому неправильно?

Як раз підтверджуєш, що я писав...


Тільки чомусь перемогойоби з 38 сторінок тексту запам'ятали одну фразу про жоден танк.

Ти стенограму читав?

Чи тільки мінстецівську методичку?
   
А яке ж "секретне" було те засідання, якщо на ньому були присутні зовсім сторонні особи - Юлька з Жужкой і Чєчьоткіним?

Там і розсекречувати вже не було що.

Треба ще відкривати справу і виясняти хто і як допоміг незаконно проникнути тим стороннім особам, до речі громадянам інших країн, на засідання РНБО та ще в такий  критичний для безпеки країни, момент.Там порушення на державну зраду тягнуть...
   
А яке ж "секретне" було те засідання, якщо на ньому були присутні зовсім сторонні особи - Юлька з Жужкой і Чєчьоткіним?

Там і розсекречувати вже не було що.

Треба ще відкривати справу і виясняти хто і як допоміг незаконно проникнути тим стороннім особам, до речі громадянам інших країн, на засідання РНБО та ще в такий  критичний для безпеки країни, момент.Там порушення на державну зраду тягнуть...

Мбугага ..   :pooh_lol:

Маразм крєпчал.

Тебе там не було? Під столом?
   
Ось у мене і склалось враження, що розсекречували стенограму РНБО,
щоб показати яка юлька негідниця, про жоден танк казала.


а шо, юлька там встала и толкнула  речь
мол страну надо защищать в любом случае , произвести срочно инспекцию войск
и выяснить управляемость
проверить цифры о 6000 человек и воинской присяге командиров.
не ? ))

ага, всем боятся и сидеть по норам ?
ну такой през не нужен мне
извиняй ...

Останнє редагування: 31 травня 2018 06:52:57 від elipse
   
а шо, юлька там встала и толкнула  речь
мол страну надо защищать в любом случае , произвести срочно инспекцию войск
и выяснить управляемость
проверить цифры о 6000 человек и воинской присяге командиров.
не ? ))

ага, всем боятся и сидеть по норам ?
ну такой през не нужен мне
извиняй ...

Ти читав, що вона казала?

Чи знову абрам напєл?
   
Ти читав, що вона казала?

Чи знову абрам напєл?

вот это ?



ну херня какая-то
если честно ..

Останнє редагування: 31 травня 2018 07:42:51 від elipse
   
Закордонні партнери... Хм-м-м... Це не ті запорєбрикові партнери, з якими хіхікала вона на якомусь там дійстві?
   
Тынюх конечно красавец




так в сумме 5 или 7 ?
или 5 - 2 ? ))

иначе говоря
на материке даже нет ни одной бригады
готовый выполнить его приказ
или иначе
например, 93 бригада - только на 15 % процентов личного состава
могли держать оружие  и выполнять приказы
ну почему я не верю этому ...
   
Тынюх конечно красавец

Показати зображення...
Показати зображення...
так в сумме 5 или 7 ?
или 5 - 2 ? ))

иначе говоря
на материке даже нет ни одной бригады
готовый выполнить его приказ
или иначе
например, 93 бригада - только на 15 % процентов личного состава
могли держать оружие  и выполнять приказы
ну почему я не верю этому ...

В Криму 2000, всього 5000, імхо
   
В Криму 2000, всього 5000, імхо

но вопроса этого же там никто не задал
армии нет и слава Богу))
причем это не подлежит сомнению
но учения нааадо провести
а то некоторые даже стрелять не умеют
не говоря уже о выполнении приказов ...
вот же фуфло какое ...
гнать его в три  шеи сразу надо было



Останнє редагування: 31 травня 2018 08:09:43 від elipse
   
а вот еще один имитатор

   


а это вообще шедевр
   
Що показати, як не патріотично дехто себе поводив... Абсолютно зрозуміло, що для України війська які є мали бути приведені у повну боєготовність. Єдиний шанс це було піймати війська РФ на марші, а це означає повна боєготовність і окопались у кордону...

Навіть якщо припустити, що Юлька не продала Україну, як мінімум вона є не кваліфікована, або страх нею керував.

А більше нагадує, що вона за чашку кави в Донецьку з Шуфричем продала Україну. Іншого пояснення немає.


Навіть якщо 5 000 боєздатних, артилерія була і нею якраз і поіймали РФ марші. Про що свідчать спогади, ябки війська не вивлели, Київ можна було взяти за 2 години, бо військаб не встигли бути на кордоні...

Показали лице зрадниці.
   
Що показати, як не патріотично дехто себе поводив... Абсолютно зрозуміло, що для України війська які є мали бути приведені у повну боєготовність. Єдиний шанс це було піймати війська РФ на марші, а це означає повна боєготовність і окопались у кордону...

Навіть якщо припустити, що Юлька не продала Україну, як мінімум вона є не кваліфікована, або страх нею керував.

А більше нагадує, що вона за чашку кави в Донецьку з Шуфричем продала Україну. Іншого пояснення немає.


Навіть якщо 5 000 боєздатних, артилерія була і нею якраз і поіймали РФ марші. Про що свідчать спогади, ябки війська не вивлели, Київ можна було взяти за 2 години, бо військаб не встигли бути на кордоні...

Показали лице зрадниці.


Судячи з тої стенограми не дехто а всі.
   
Блядский цирк для лохов.
1. Начальник разведки докладывает, что разведки нет, уничтожена, разведданных добывать некому и неоткуда.
2. МО (на  основании каких, в таком случае, данных?), заявляет, что готовых выполнить боевую задачу -5000 человек. (Обзванивал? Перекличку делал? КАК узнал?) Результаты и данные учений ВСУ 2011-2013 г.г. можно стыдливо подзабыть, а лучше-вообще не упоминать. Зато абсолютно уверенно выкладывает цифры о наличии войск РФ, готовых пересечь границу Украины и взять Киев.Откуда он взял эти данные? Из Интернета? Тоже ФУП почитывает?
3. СБУ вообще ничего делать не собирается. Настроения не те, региональные структуры в полном составе перешли на сторону оккупанта и т.д.
4. Татары помитинговали, разошлись и сидят по домам. С ними никто не работает, и не собирается. Представителя Меджлиса на совещании нет. (По крайней мере, я не заметил. Поправьте, если что) А это- мотивированный и организованный кадровый резерв минимум в 30-50 тысяч, между прочим. Но это никому не интересно.
   Ну, и о 5 тысячах. Ну да, для обороны Крыма мало. И вообще мало. Как бы я распорядился  этими силами? Ну, наверное, бросил бы на захват ключевых позиций управления АРК. Отстранил от выполнения обязанностей и арестовал руководство МВД,СБУ, Верховного Совета Крыма и т.д. Разогнал и качественно при этом отпиздил всяких казачков, братков и прочую пропиздоту.
   Отстранил от службы и арестовал командиров частей и кораблей, проявивших нерешительность и преступное бездействие, игнорировавших требования Устава. На их место поставил заместителей далее по команде, вплоть до капитанов-лейтенантов. Остальным бы напомнил о воинском долге, чести и ответственности для тех, кто о нём забыл.
   Для чего в первых эшелонах Сил АТО (а вот это бы была настоящая АТО, без дураков) поставил  бы авторитетных в армии и на флоте офицеров и генералов. (невзирая на возраст, статус и партийную принадлежность)
  Ну, а дальше-приводить л.с. в чувство, разворачиваться и занимать оборону. Разведка, рейды в тыл ,диверсии, захват опорных пунктов, овладение инициативой-всё, как по учебнику.Все. Через 3-5 суток у меня было бы не 5, а все 30 тысяч. На фоне охуевших от такой наглости кацапов. Сил и средств хватило бы, нашлись бы воля и желание.
   Вот как-то так. (Чегой-то я развоевался. Фух, аж устал) Вот так действуют в критических ситуациях мужики. А не валят всё на бабу. Крайнюю нашли, бляха муха...
   
Блядский цирк для лохов.
1. Начальник разведки докладывает, что разведки нет, уничтожена, разведданных добывать некому и неоткуда.
2. МО (на  основании каких, в таком случае, данных?), заявляет, что готовых выполнить боевую задачу -5000 человек. (Обзванивал? Перекличку делал? КАК узнал?) Результаты и данные учений ВСУ 2011-2013 г.г. можно стыдливо подзабыть, а лучше-вообще не упоминать. Зато абсолютно уверенно выкладывает цифры о наличии войск РФ, готовых пересечь границу Украины и взять Киев.Откуда он взял эти данные? Из Интернета? Тоже ФУП почитывает?
3. СБУ вообще ничего делать не собирается. Настроения не те, региональные структуры в полном составе перешли на сторону оккупанта и т.д.
4. Татары помитинговали, разошлись и сидят по домам. С ними никто не работает, и не собирается. Представителя Меджлиса на совещании нет. (По крайней мере, я не заметил. Поправьте, если что) А это- мотивированный и организованный кадровый резерв минимум в 30-50 тысяч, между прочим. Но это никому не интересно.
   Ну, и о 5 тысячах. Ну да, для обороны Крыма мало. И вообще мало. Как бы я распорядился  этими силами? Ну, наверное, бросил бы на захват ключевых позиций управления АРК. Отстранил от выполнения обязанностей и арестовал руководство МВД,СБУ, Верховного Совета Крыма и т.д. Разогнал и качественно при этом отпиздил всяких казачков, братков и прочую пропиздоту.
   Отстранил от службы и арестовал командиров частей и кораблей, проявивших нерешительность и преступное бездействие, игнорировавших требования Устава. На их место поставил заместителей далее по команде, вплоть до капитанов-лейтенантов. Остальным бы напомнил о воинском долге, чести и ответственности для тех, кто о нём забыл.
   Для чего в первых эшелонах Сил АТО (а вот это бы была настоящая АТО, без дураков) поставил  бы авторитетных в армии и на флоте офицеров и генералов. (невзирая на возраст, статус и партийную принадлежность)
  Ну, а дальше-приводить л.с. в чувство, разворачиваться и занимать оборону. Разведка, рейды в тыл ,диверсии, захват опорных пунктов, овладение инициативой-всё, как по учебнику.Все. Через 3-5 суток у меня было бы не 5, а все 30 тысяч. На фоне охуевших от такой наглости кацапов. Сил и средств хватило бы, нашлись бы воля и желание.
   Вот как-то так. (Чегой-то я развоевался. Фух, аж устал) Вот так действуют в критических ситуациях мужики. А не валят всё на бабу. Крайнюю нашли, бляха муха...

Дик анаж сказала что ні адін танк...

І все.

Нема ні міністра оборони, ні голови СБУ, ні голови розвідки, ні міністра МвС.
накінець президента.

Тільки вона , вона всьо порішала за всіх.

 :pooh_lol:     
   
Дик анаж сказала что ні адін танк...

І все.

Нема ні міністра оборони, ні голови СБУ, ні голови розвідки, ні міністра МвС.
накінець президента.

Тільки вона , вона всьо порішала за всіх.

 :pooh_lol:     
   Я думаю, на этом обсуждение темы и закончится. Свиноте интересно облить грязью Тимошенко. Судьба Украины им не интересна...
   
ы.
ты виш какой овощ мощнейший чувак. в одни руки за один срок развалил сильнейшую армию европы. (тм)
Ни Кучма с Кузьмуком ни Никчема с Гриценко ни верховные зрады всех созывов не при делах. (tu)
помню в 2000х сдавал дом на поселке воякам, так им три месяца тока жрат давали а денех - цветочек.
особо не пузырился, бо кому еще я  сдал бы этот дом с сортиром во дворе.
еще тогда чето подумал нахер бы оно им надо, шли бы лучше маршрутку рулить.
или надеялись в генералы?
хз.
   
   Я думаю, на этом обсуждение темы и закончится. Свиноте интересно облить грязью Тимошенко. Судьба Украины им не интересна...

ну почему же ...
Тимошенко кандидат в презы, не ?
а не гвоздик там какой-то
поэтому не наплевать на ее слова и поступки
из-за потенциального будущего Украины

поэтому мимо кассы твое красноречие,
и твои дифирамбы и персональная  воинственность
никак не заразны для кандидата в президенты ))
   
ну почему же ...
Тимошенко кандидат в презы, не ?
а не гвоздик там какой-то
поэтому не наплевать на ее слова и поступки
из-за потенциального будущего Украины

поэтому мимо кассы твое красноречие,
и твои дифирамбы и персональная  воинственность
никак не заразны для кандидата в президенты ))
Прости,что  не так я сказал? Я написал, что обсуждение темы закончится. Тему ты обсуждать не хочешь. Ты хочешь обсуждать Тимошенко. Ты реально считаешь, что твои героические усилия хоть ка-то помогут Петру Алексеевичу пройти на второй срок? Первый бы досидел,прости,Господи...
   
оприлюднили щоб зіграти на примітивних почуттях інтелектуально відсталого електорату.
Показати їм, що це мовляв Тимошенко не дала відвоювати Крим. Мовляв, армія була готова, а клята Юлька не дала танкам виїхати і покрошити російську армію.

Насправді, навіть у відверто тупих зараз виникають непрості питання. Наприклад, якщо армія була готова тоді, то чому вона зараз не готова те ж саме зробити?  Зараз же Тимошенко не заважає, чому Порошенко замість відвоювати Крим, підписує якісь капітулянтські угоди із агресором і обіцяє в угоду Кремлю переписати українську конституцію?
   
Прости,что  не так я сказал? Я написал, что обсуждение темы закончится. Тему ты обсуждать не хочешь. Ты хочешь обсуждать Тимошенко. Ты реально считаешь, что твои героические усилия хоть ка-то помогут Петру Алексеевичу пройти на второй срок? Первый бы досидел,прости,Господи...

бггг
это цирк какой-то
форум продали Тимошенко
на котором обсуждать ее нечего
ну ладно
не будем ее обсуждать потому как ... нечего )))
   
оприлюднили щоб зіграти на примітивних почуттях інтелектуально відсталого електорату.
Показати їм, що це мовляв Тимошенко не дала відвоювати Крим. Мовляв, армія була готова, а клята Юлька не дала танкам виїхати і покрошити російську армію.

Насправді, навіть у відверто тупих зараз виникають непрості питання. Наприклад, якщо армія була готова тоді, то чому вона зараз не готова те ж саме зробити?  Зараз же Тимошенко не заважає, чому Порошенко замість відвоювати Крим, підписує якісь капітулянтські угоди із агресором і обіцяє в угоду Кремлю переписати українську конституцію?

Не те що армія зараз не готова те ж саме зробити,
а на протязі 4 років не готова те ж саме зробити.

Правда сказав Парашенко що він знає як це зробити,
тільки якщо його ще на 5 років оберуть..

Тобто раніше знав і не робив чи не знав і не робив.

Але ж не робив.
   
 Давайте так, якось об'єктивно оцінемо. Наприклад як для мене ( як і для більшості,але я про себе),анексія Криму це була суцільна трагедія. Крим моя Батьківщина, я там народився,там моя рідня по батьку (доречі стала ватною),я там якщо не жив,то бував дуже по довгу все своє життя. Я його дуже любив. Це взагалі шок! Але...

 Я НЕ ЗНАЮ,як би ми його захистили. Якщо аналізувати ситуацію,то Путлер був готовий до деякількох сценаріїв.

 1. Якщо ми окажемо військовий опір анексії Криму.  Могли б оказати? Да,могли б...  Але це кацапами передбачалося. Бо,крім контингенту ЧФ, туди навезли "зелених чоловєчіків", які як би не армія,як би армія,як би "самооборона"-на всі випадки життя. Вони навіть сформували "партизаньскі загони" з кубанських сратих "казачків", та пенсовський фронт тих,хто повинен був йти перед кацапськими війсковими. Тобто відкрий ми вогонь,було б  використаний "абхазький сценарій" "примусу до миру".  "Бо бандери вбивають мирних громадян!" Наши  може навіть і не вбивали б,хоча випадкові  жертви були б. Але  кацапи б "допомогли" та й самі поклали пару десятків пенсів та ще й на увесь світ "страшні"  кадри поширили про звірства "карателів хунти."
 Далі  вони поперли би з різних боків на Київ,на Донбас, на Харьків і ми  навряд чи змогли б їх стримати. Ну може  не захопили би Україну,навіть тоді  у них була кішка тонка,але   Південний Схід, та регіон Одеси  взяти би могли . У нас би навіть виходів на моря не було би. А ОБАМО та ЕУРОсоціалісти на нас би насрали . Доречі тоді ще наши військові не переходили психологічний бар'єр відкриття вогню. Це відбулося лише в часи Слав'янську та Гіркінда.

 2. Якщо ми не вчинемо опору. -це загальмувало б плани Путлера на  абхаський сценарій, та було розроблено сценарій ДНР по всьому Південному Сходу. Але на рівні Дніпра,Запоріжжя, навіть Харкова воно заклякло.

Ну далі відомо. А вести вже війну навіть з слабкою армією та ще при мотивації українського народу Пуцін засцяв ще в 2014,бо це ще й Жирік підтвердив,що зав'язли б і все б пішло шкереберть.

Останнє редагування: 31 травня 2018 10:24:14 від Wolter
   
Але на рівні Дніпра,Запоріжжя, навіть Харкова воно заклякло.
Задай себе вопрос - почему?
Только не отвечай кальками с кремлёвской пропаганды о "восставших шахтерах и трактористах" и "крымский народ - это россия".
   
та й самі поклали пару десятків пенсів та ще й на увесь світ "страшні"  кадри поширили про звірства "карателів хунти."
это всегда возможно, даже сейчас.
отмазки для борьбы с оккупантами - это хорошо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія