Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Мотоцикл

Re: ФЗВ: Мотоцикл

Я бы сам на кроссовом погонял на пустыре каком-то.
Скорость не большая, но адреналина море.
Когда ты чувствуешь, что твое тело одно целое с мотоциклом и на скорости это все управляется наклоном тела, а
 не рулем.
К то не пробовал, тому не понять.
А вот по трассе и или городу уже опасно и для себя и для окружающих.

шариш
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл
mar

Мото було 2. Другий був иж спорт,в радянські часи це було щось..Від простого иж відрізнявся як небо і земля. 6 років відїздив.Продав,бо дитина появилась,треба було авто,бо мото не має криши . Так що цікаво,багато років уві сні бачив його, а ось машин ,зараз 10-та,жодного разу не бачив. Такі яскраві спомини..Падав один раз на ньому,врятували дуги.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл
mar

І щє. Якщо маєш мото,ніяке авто поряд не стояло.Тому,хто не їздив,не зрозуміти.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

В 20 лет мотык - это всего лишь вопрос времени, когда на небо улетит.
Поэтому можно любой и место на кладбище
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Да, щоб було зрозуміло: в даній ситуації моє право лише хоч якось спробувати запобігти покупці мотоцикла, але без вагомих на те важелів впливу. Просто, ні на що ніяким чином не можу вплинути. Ні на фінанси, ні на волю, бо  він має на те право. Зароблене - то його гроші, а не мої.

Лише можу спробувати вмовити заради майбутніх дітей - не більше. Все інше - його права і його можливості.

То скажи, хай заклєпає спочатку онука чи двох, а потім мот.
Реально страшна ситуація. Ніколи мотами не хворів, в мене дофіга знайомих дитинства на них позабивались.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Якщо в юності (12-14) мотоцикла в руках не тримав, це бажання - понт.
Хтось із друзів спокушає і бере на понт чи слабо.
В 20 самостійно таке бажання не виникає.
Шукай корінь зла в знайомих (друзях) і виривай з корінням.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

В 20 лет мотык - это всего лишь вопрос времени, когда на небо улетит.
Поэтому можно любой и место на кладбище

У меня в 13 была чезета спорт. Сижу, пишу посты. Щас кушать буду
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Сейчас я понимаю, что двадцать лет это рано для мотоцикла. Но если не будет своего - он сядет на чужой. Это такой возраст, что уже особо не запретишь. Я сам так в свое время сделал. Сейчас мне 43 и я продолжаю ездить на мотоцикле. Что нужно сделать, так это действительно обеспечить возможнось отучиться в толковой мотошколе. Настаивать на 250 кубиках максимум хотя бы пару сезонов. На самом деле это не так и мало. Японцы с такой кубатурой легко переваливают далеко за сотку, но не позволяют слишком быстро летать вдвоем. Ну и на мотоцикл лучше заработать самому.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл



 Перегляньте  відосики .  Та  й  сину  покажіть обов'язково .

посилання  на  плейліст  райдерів  яких  поважаю . Доречі  хто  мешкає  в  Харкові  у них  своя  мотошкола  і  всьотакоє ))) .
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Безпека це ключове.
При ДТП на авто маєш 1 безпеки.
При звичайній їзді втрата колеса на авто це дуже неприємна прикрість, на мотоциклі - гарантована аварія.
Ну і ще 100500 варіантів проблем.
+
і навіть якщо ти сам їдеш на моцику акуратно, навколо тебе водії які можуть протупити. так шо не все залежить від тебе. а захисту на моцику нема, майже.

я коли для тренування їздив по лондонських вулицях з інструктором, то відчуття що 48км-год на мопеді - це дуже і дуже дох-- порівняно з авто.

навіть в країнах з кращим кліматом і дорогами
(напр.Британія) моцик це ризик.
я "збився" з цієї теми коли ознайомитися з статистикою - на моцику ризики в 30 раз вищі
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

І щє. Якщо маєш мото,ніяке авто поряд не стояло.Тому,хто не їздив,не зрозуміти.
так, але це більше як спорт. не для їзди в трафіку чи сотні кілометрів по автобнанах
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

не знаю.  то всьо від людини залежить.  я вже 10 років щодня на моцику.  останній 1.2 Л, 184 кс.   Розложивсі двічі в перші 6 місців.  Якщо ваший син поводиться як зріла доросла людина, тоді на дорозі на моті всьо ьуде теж ок.   А як ні то не варто.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

не знаю.  то всьо від людини залежить.  я вже 10 років щодня на моцику.  останній 1.2 Л, 184 кс.   Розложивсі двічі в перші 6 місців.  Якщо ваший син поводиться як зріла доросла людина, тоді на дорозі на моті всьо ьуде теж ок.   А як ні то не варто.

Доросла, зріла людина не стане купувати спортивний мотоцикл. :nea:
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Доросла, зріла людина не стане купувати спортивний мотоцикл. :nea:
Звісно!
Лише
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

У меня в 13 была чезета спорт

...і шо ти снєй дєлал ?
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

...і шо ти снєй дєлал ?

Гонял, ясный перец
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Гонял, ясный перец
ага, шары в кармане на лавочке для зрителей  :laugh:  мопеда с 14 была
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Звісно!
Лише
Показати зображення...

таке собі  ,  серйозно ,  а  оце  краще )))


бо  зроблене  прямими  руками
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Доросла, зріла людина не стане купувати спортивний мотоцикл. :nea:

чому ні?
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

ага, шары в кармане на лавочке для зрителей  :laugh:  мопеда с 14 была

Так я права на моцек всего несколько лет назад купил получиль :D
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Гонял, ясный перец

...куда ?  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Звісно!
Лише
Показати зображення...
 
 модель Фат Бой ,термінатор на такому їздив
 (tu)
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Так я права на моцек всего несколько лет назад купил получиль :D

...тепер можна  ...полний привод

   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

https://www.youtube.com/playlist?list=PL9bAxnnuodPushcRVm45sY8CQ5YGpBgCE
Перегляньте  відосики .  Та  й  сину  покажіть обов'язково .

посилання  на  плейліст  райдерів  яких  поважаю . Доречі  хто  мешкає  в  Харкові  у них  своя  мотошкола  і  всьотакоє ))) .
по нашому цей вид зветься "бляхар звичайний". І не важливо, на двох чи чотирьох колесах.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Самый удбный мот для города - табуретка на 150 кубов.
Есть багажник для шлема и прочей фиготы, можно пакеты повесить, ездить с костюмчике и с комфортом, а при желании валит сотку.



Но если бы я был отцом, я бы взял чоппер.
Да поширше такой, но при этом потяжелее и с пихлом на 400. Honda Shadow тот же.
он не особо шустрый
и что важно: не особо узкий, малец между рядами не прохватит, что ему сильно добавит здоровья.



Останнє редагування: 29 грудня 2018 23:00:13 від labuda
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Самый удбный мот для города - табуретка на 150 кубов.
Есть багажник для шлема и прочей фиготы, можно пакеты повесить, ездить с костюмчике и с комфортом, а при желании валит сотку.

Показати зображення...
Но если бы я был отцом, я бы взял чоппер.
Да поширше такой, но при этом потяжелее и с пихлом на 400. Honda Shadow тот же.
он не особо шустрый
и что важно: не особо узкий, малец между рядами не прохватит, что ему сильно добавит здоровья
вдобний  якраз по  місцю ,  сам це  кажу  бо  є  відповідне  Honda SH . Але  в  гаражі  місця  вистачило для  ще  одного  двох колісного )))
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Еще есть вариант - купить ему машину, если еще нет.

Или отправить на зиму в Тайланд или Вьетнам. Он там за 3 месяца на байках наездится на всю жизнь вперед.
И там байкерам в сто раз безопаснее, ибо водятлы авто ездят с учетом, что вокруг тысячи байков.
А во Вьетнаме авто вообще почти нет.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

по нашому цей вид зветься "бляхар звичайний". І не важливо, на двох чи чотирьох колесах.
бляхар ?  До  довбойобів  це  слово  неличить . Кажуть  розмитнена  бляха  по  розмитненню  відразу  стає  нормальним  авто  з  нормальним керманичем  ,  достатньо  бамажки  зробить .

 Ну  серйозно  ,  нафіга  ліпити  оте  "бляха"  до  місця  й  ні  ?
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

таке собі  ,  серйозно ,  а  оце  краще )))
https://youtu.be/eVNbsdH02Zo
бо  зроблене  прямими  руками
ех, маладьож!  :D
вам тіки куби подавай і вати на сабвуфер!
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл
van

В том то і проблєма, шо у нас мєсто папи з 3,5 лєт вакантне. Якби було зайняте, то взагалі б така проблема на мою голову не звалювалася б.

Значит нужно убеждать  все сделайте только не дайте купить это смерть  ,  какое у нас  движение и дороги вероятность ДТП  еще больше вырастает  . В Европе по городу даже мотоциклисты не ездят больше 50 км в час .Сам недавно смотрел на новые японские  сейчас на них скидки  и убедил сам себя он тебе не нужен,хочется но понимаю   чем это закончится с вероятностью почти 90 % и выше . Это не нормально когда по городу катаются по 250 км в час на некоторых участках .
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

У меня в 13 была чезета спорт. Сижу, пишу посты. Щас кушать буду
:( Не ешь... Упадешь.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

бляхар ?  До  довбойобів  це  слово  неличить . Кажуть  розмитнена  бляха  по  розмитненню  відразу  стає  нормальним  авто  з  нормальним керманичем  ,  достатньо  бамажки  зробить .

 Ну  серйозно  ,  нафіга  ліпити  оте  "бляха"  до  місця  й  ні  ?
бачиш, що мито чудодійне робить!
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл
van

Самый удбный мот для города - табуретка на 150 кубов.
Есть багажник для шлема и прочей фиготы, можно пакеты повесить, ездить с костюмчике и с комфортом, а при желании валит сотку.

Показати зображення...
Но если бы я был отцом, я бы взял чоппер.
Да поширше такой, но при этом потяжелее и с пихлом на 400. Honda Shadow тот же.
он не особо шустрый
и что важно: не особо узкий, малец между рядами не прохватит, что ему сильно добавит здоровья.

Показати зображення...
Не нужны они никакие  картинки и модели
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Еще есть вариант - купить ему машину, если еще нет.

Или отправить на зиму в Тайланд или Вьетнам. Он там за 3 месяца на байках наездится на всю жизнь вперед.
И там байкерам в сто раз безопаснее, ибо водятлы авто ездят с учетом, что вокруг тысячи байков.
А во Вьетнаме авто вообще почти нет.
    :umnik2: там із отими податками після 5 років - мабуть тому не розглядається варіант.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Питання: як його відговорить?

Купи гроб ему в комнату и венок - дорогому сыну от любящих родителей.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Із тим всим не проблема. Проблема: ЯК його від того всього відмовити, щоб зберегти йому життя.

відмовити не адасться- просто ваш авторитет впаде
якщо сам заробив на мотоцикл, курси і гараж в 20 років- то молоток, що тут сказати, тільки похвалити
залишається сказати що в твердо не схвалюєте його намір, але він доросла людина і відповідає за свої вчинки
все
якщо хникати і виснути на руках то так можна догратися до прямого презирства
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

відмовити не адасться- просто ваш авторитет впаде
якщо сам заробив на мотоцикл, курси і гараж в 20 років- то молоток, що тут сказати, тільки похвалити
залишається сказати що в твердо не схвалюєте його намір, але він доросла людина і відповідає за свої вчинки
все
якщо хникати і виснути на руках то так можна догратися до прямого презирства

 :brunette:  аплодую стоячи кожному слову.
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

У моєї доньки був хлопець на модному моцику.
Земля йому пухом.
:cray:
   
Re: ФЗВ: Мотоцикл

Син хоче купити мотоцикла.

Не знаю, як його відговорити.

А якщо таки погодитися, то який варто купувати (це вже його прохання  :gigi: ).

Але мене більше цікавлять аргументи на користь відмови від такої затії.  :this:

Аргументи накшталт "до першого стовпа", "воно тобі не нужне - краще машина" - не возимєли должного результату.

Синові 20 років. Бить його по жопі вже піздно...

Раз хочет - пусть покупает. Сам выберет, сам заработает, сам купит.

20 лет - это уже взрослый мужик, чтобы уметь решать такие задачи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія