Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Схоже, що вона бритам нічого не поставила. Там де замальовано більше, очевидно стояли оцінки. Дивний папірчик. Вона його тримає при собі? Чи сфоткала? Її прізвище Човник? Дійсно?
   
Що за маячня? Як така дрібниця може відвернути союзницькі країни? Читаю тему - ніяк не можу зрозуміти, люди серйозно це все пишуть?

Елементарно. Електоральні настрої повернути проти українців.
   
Схоже, що вона бритам нічого не поставила. Там де замальовано більше, очевидно стояли оцінки. Дивний папірчик. Вона його тримає при собі? Чи сфоткала? Її прізвище Човник? Дійсно?
ЇЇ чоловік і продюсер Віталій Човник
   
Ось їх оцінки, стовбчик Ірусі легко вирахувати за 10 Польщі



   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

https://www.facebook.com/ifedyshyn

Ситуація з Польщею не приємна не тільки вам, але й мені. І якби я була по сторону глядацького голосування, я б теж була такою розлюченою. Тому що, не зважаючи на те, що «Євробачення» все ж «ніби-то» аполітичний конкурс, важко відсторонитися, коли у твоїй країні війна і найбільше руку допомоги тобі простягає Польща. Коли я побачила такі результати - це було шоком і для мене.
Кожен з членів журі не знав скільки хто кому поставив балів, бо кожен ставив бали від себе самого у бланку, і не має права це обговорювати, бо це фіксується юридично під наглядом нотаріуса і притягується до відповідальності. Потім всі бали сумуються організаторами в цифри.
Тому попри те, що не можна оприлюднювати свої голоси і за це можна бути оштрафованою, я скидаю фото своєї анкети, де видно, скільки балів отримала Польща особисто від мене.
Як так вийшло, що для Польщі вийшло 0 балів ??? Я не знаю відповіді на це запитання…
Ми щиро вдячні польському урядові і народу за все, що вони для нас роблять: надають прихисток для жікон і дітей, передають неймовірно велику гуманітарну допомогу і всіляко підтримують Україну. Це неоціненно.  Мені шкода, що так вийшло. Не знаю, як голосували інші, мої бали для Польщі - 1
   
Схоже, що вона бритам нічого не поставила. Там де замальовано більше, очевидно стояли оцінки. Дивний папірчик. Вона його тримає при собі? Чи сфоткала? Її прізвище Човник? Дійсно?

Поставила на 1 місце, див. вище
   
Що за маячня? Як така дрібниця може відвернути союзницькі країни? Читаю тему - ніяк не можу зрозуміти, люди серйозно це все пишуть?

це не дрібниця
не велика, але таки зрада

1 - цьогорічний конкурс мав бути присвячений diversity and inclusiveness - тобто по просто-народному - геям і лесбіянкам і хто ще не визначився - Швейцарія, Австралія, Італія, таж Греція з Нідерландами і ще парочка
але, Український номер змістив акцент на іншу тему, що є природнім
і організатори щоб не злити ЛГБТКЮ.... часто використовували риторику "мир - терпимість - безпечний світ" і так далі

тобто організатори свідомо пішли на те щоб засунути ЛГБТКЮ на другий план , але дуже тактовно , типу - упсі - якось так Україна перемогла незважаючи на всі завивання про diversity and inclusiveness

2 - коли укр жюри - співачка Го-А , оголощувала результати від України , вона сказала приблизно наступне - "дякуємо всім країнам котрі підримують Україну в такий скрутний час , ми не забудемо про вашу допомогу" - не 100% але суть саме така
і тут , раз Польщі 0 балів  :facepalm1:  я думаю що поляцки трохи офігіли від цього
можливо, можливо - це була "помста" за минулий рік коли польське жюрі не дало жодного балу Го-А , але ж мля, часи помінялися

дісклеймер - все написане є хванатазією та видумкою і співпадіння з реальними фактами та особами є сутто випадковим  :D
   
Ось їх оцінки, стовбчик Ірусі легко вирахувати за 10 Польщі
З цього списку випливає, що десятка низька оцінка. Дивна система оцінювання, що за максимальний бал 24?
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

От жеж брехуха.  :D
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

З цього списку випливає, що десятка низька оцінка. Дивна система оцінювання, що за максимальний бал 24?

Це не бали це ранжування учасників. 1 місце у неї має Англія, як і у всіх інших. Поляки у неї на 10 місці.
   
Поставила на 1 місце, див. вище
Зрозуміло, то місця, а не бали. Тоді чого вона дійсно придурюється?
   
Та ні, я цілком допускаю, що вони банально не розібралися в новій системі. Бо в ній реально проблема розібратись без півлітри :)
а їх судити посадили за годину до події?  :lol:  це ж б***ь дегенерати
   
З цього списку випливає, що десятка низька оцінка. Дивна система оцінювання, що за максимальний бал 24?

Ні, там елементарно, разстановка від 1 до останнього місця.
Див. на Великобританію, для прикладу.
Дурочку хай не вмикає B-)
   
Ось їх оцінки, стовбчик Ірусі легко вирахувати за 10 Польщі

Показати зображення...
це вони бритам накидали по 1 балу?  :weep: скаап
   
і тут , раз Польщі 0 балів  :facepalm1:  я думаю що поляцки трохи офігіли від цього
Я думаю, що найбільш приголомшені були наші біженці в Польщі, яким довелося позичати очі в Сірка, щоб подивитися в очі полякам.
   
А в Польщі теж така зрада з цього приводу?
   
Ні, там елементарно, разстановка від 1 до останнього місця.
Див. на Великобританію, для прикладу.
Дурочку хай не вмикає B-)
Так, я вже зрозуміла. Без України учасників 24 і це елементарне рангування. Хтось з них поставив Литву на останнє місце.  :facepalm:
   
Ось їх оцінки, стовбчик Ірусі легко вирахувати за 10 Польщі

Показати зображення...

тут або ЮК мало отримати 0 нуль балів від укр жюрі або поляки
бо якщо то ранжування чи якщо то просто бали,  то вони дуже далеко одне від одного

жюрі дебіли? хоча чому я питаю

вкотре наснага, сміливість завзяття і найкращі риси українського народу зливаються в унітаз українськими "елітами"  :(  - за винятком Зеленського і вищого керівництва

Останнє редагування: 15 травня 2022 15:11:14 від ivan ukrainets1
   
Поставила на 1 місце, див. вище
так поставила на 1 місце і це добре видно на її замальованому папірчику
   
щоб

ну да
українське жюрі зацінило транса з Австралії котрому здається паблік воут дав якихось нещасних пару балів
ще і гречанці з азербайджанцем і вірменкою  :facepalm1:   :weep:  - поціновувачі мля естетики  "нестандартних стосунків"  (td)
   
Це не бали це ранжування учасників. 1 місце у неї має Англія, як і у всіх інших. Поляки у неї на 10 місці.

10 місце - це 1 бал, що тут незрозумілого
   
А в Польщі теж така зрада з цього приводу?
страшенна для пояснення що наробило жюрі отака картинка..
   
10 місце - це 1 бал, що тут незрозумілого
ну типу похвалилася що дала 1 бал
але в результаті Польща в нас на 11 місці і це 0 балів...
   
10 місце - це 1 бал, що тут незрозумілого

Всі все зрозуміли, Іра не думала, що випливе незамальована картинка.
З її фб
Не знаю, як голосували інші, мої бали для Польщі - 10.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

ну типу похвалилася що дала 1 бал
але в результаті Польща в нас на 11 місці і це 0 балів...

Ні, хлопці, то я невдало скопіював з Facebook, а правити повідомлення  не можу. Вона написала, що полякам дала 10 балів, але решта всіх замалювала.

Якщо порівняти з оцінками, які опубліковані, то вона суддя B. От там і можете розглянути кого на яке місце вона поставила.
   
Всі все зрозуміли, Іра не думала, що випливе незамальована картинка.
З її фб
Не знаю, як голосували інші, мої бали для Польщі - 10.
За придурювання і брехню про "бали" - їй хана. Пікардійцям тепер до Польщі теж зась.
   
Дивно ще, що хтось із них оцінив сербів вище литовців
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.
IgS

Їздив сьогодні Варшавою, слухав радіо в машині.
Ну що сказати? Діджеї цю тему не педалюють, тобто навіть більше - вітають Україну з перемогою.
Але вони вмикають в прямий ефір дзвінки від слухачів, а там політкорекнтності
значно менше (від слова "Немає взагалі"). Тобто поляки образились.

По доброму, українська культурна спільнота
мала б провести якесь розслідування, чому сталося саме так (хай і неофіційне)
та вибачитись перед поляками.

Якось так.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Андрый Капраль ("Пікердійська терція") поставив Польщу на 7 місце.
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

Ну і ясно чому поляки від нас отримали ноль. Тому що 7 місце (А.Капраль) це було найвище, що ми дали полякам. І.Федишин поставила їх на 10 місце.

А решта місця 11,12,15. Тому ясно, що ніяких шансів на очки від нас  у поляків  не було. :facepalm1:


https://stv.detector.media/spilnota/read/7310/2022-05-15-chleny-zhuri-na-ievrobachenni-2022-ne-mozhut-poyasnyty-chomu-daly-nul-baliv-polshchi/

Андрій Капраль написав у фейсбуку: «Я дав Польщі 7-ме місце з 24-ох! Як обробляються бали — я не знаю!!! "
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

До речі, якщо порівнювати Португалію (якій наші дали 10 очок ) і Польщу то там немає особливої різниці ні у виконанні, ні у експресії.

Короче наші жюрі реальні довбойоби. :D
   
   
Re:  :-G українське журі дало 0 Польщі і Литві. Євробачення 2022.

якшо хочете побачити пятиголового Олафа Шольца з наративом ми за мир,зброї ні
погляньте на фото українського жюрі Євробачення-там теж ми за добрі пісні,а не про вдячність.

і ніби правда,але які вони курви після цього.
   
і ніби правда,але які вони курви після цього.
На тих, кого вони виділили...можна було запросто закрити око. Нічого особливого. Всі практично рівні і справа лише індивідуального смаку. І цим можна було просто-напросто знехтувати. Якби була олія в голові.
   
Жюрі в повному складі відправити на передову
   
Зараз йде флешмоб "подивись кліп поляка, постав лайк"


Дуже багато коментів від українців, майже всі наші


   
В шоу-бизнесе судейство - часть шоу.
Со своими правилами и целями.
Судьи не возникают из вакуума, их назначают по протекции и тщательно инструктируют, как себя вести.

Очевидно что этим говноедам не ставилась задача другими говноедами (предполагаю что Ткаченко и его бандой) отблагодарить наших братьев из Польши и Литвы.
   
Жюрі в повному складі відправити на передову
+1
   
тут або ЮК мало отримати 0 нуль балів від укр жюрі або поляки
бо якщо то ранжування чи якщо то просто бали,  то вони дуже далеко одне від одного

жюрі дебіли? хоча чому я питаю

вкотре наснага, сміливість завзяття і найкращі риси українського народу зливаються в унітаз українськими "елітами"  :(  - за винятком Зеленського і вищого керівництва
:D А ось у нас і священа корова появилась... Это все бояре.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія