Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто та скільки військової техніки вивів зі складу ЗСУ до нападу росії

Ну синяки це зрозуміло,але більш за все віддала Юлька-сука та Гриценко.

Ти так скромно ,встидливо забув шановного Ющенка який це все очолив) Тому вірно буде так - Все віддала Юлька-сука та Гриценко під керівництвом Юденка)))
   
Ти так скромно ,встидливо забув шановного Ющенка який це все очолив) Тому вірно буде так - Все віддала Юлька-сука та Гриценко під керівництвом Юденка)))
Не все одразу, Волька тільки нещодавно зрадив Йулю заради Петра.
   
Ну синяки це зрозуміло,але більш за все віддала Юлька-сука та Гриценко.
Гриценко з 4 лютого 2005 року до 18 грудня 2007 року був міністром оборони України. Обіймав цю посаду в урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича. Тобто Гриценко при Тимошенко був міністром в той час коли секретарем РНБОборони був Кнур.

   
мирослава у своєму репертуарі

здохнути вона бажала мені вже неодноразово, хоча кожного разу каже що вперше - так що, бяка, майте це на увазі
особисто я бажаю їй здоров`я, бо коли жовчі поменшає то всім легше стане
   
мирослава у своєму репертуарі
Мирослава колись вас зачепила ?
Я вас переслідую з якоюсь гнуссю на кшталт тієї у вашому виконанні вище у цій самій темі?
Коли-небудь я до вас зверталася, навіть не так брудно як зробили це ви тільки у цій гілці, навіть просто торкаючись вас у будь-якій форумній дискусії?
Та ні, я завжди обходила вас десятою дорогою - після того першого разу коли ви настирливо стрибали за мною слідом щоразу повторюючи одне й те саме ідіотське запитання, чи пройшлася я під час епідемії ковіду по хатах якихось міфічних бабусь з пропозицією якоїсь допомоги.
Я вас ігнорую - ви мені огидна.
У вас справді відсутнє будь-яке почуття гідності і самоповаги, щоб отак тупо чіплятися до того, хто вас ігнорує?
З якої біди ви вчергове і вчергове чіпляєтеся?
Дуже хотіли почути те, що сьогодні почули? Ну то насолоджуйтеся.
І взагалі - коли це таке було, щоб я тут скаржилася на здоров"я? Що за муть дурнюча?
   
судити всіх,починаючи з 2
   
у бідолашної ще й з пам`яттю проблеми
буду поблажливою
   
судити всіх,починаючи з 2
Кравчука теж треба - нехай навіть посмертно
   
у бідолашної ще й з пам`яттю проблеми
буду поблажливою
пшло геть, гнусь тупа
   
тоді хтось з високопосадовців сказав: армія нам потрібна лише для парадів
з ким нам воювати?
тож  майно збройних сил треба оптимізувати
манюпас радо вітав
   
мирославо вважає відкритий форум своїм особистим будуаром
   
пшло геть, гнусь тупа

Бабусько, ти щось зовсім плаха стала  ;o  Тобі там що - шнапс розбавляють що ти так нервуєшся ?  ;o
   
мирослава у своєму репертуарі

здохнути вона бажала мені вже неодноразово, хоча кожного разу каже що вперше - так що, бяка, майте це на увазі
особисто я бажаю їй здоров`я, бо коли жовчі поменшає то всім легше стане

Та воно їбануте - хіба можна до цього poor thing ставитися серьозно  :laugh:
Воно там вже з жиру казиться в тому Дойчланді і кукухою їде, але нам для розваги - саме те  :)))
   
Та воно їбануте - хіба можна до цього poor thing ставитися серьозно
тож хтось і дав їй клікуху "мимосрала": все намагається на когось оце саме зробити - і все мимо

і не знаю вже з чого вона вирішила, що якщо  когось дуже смачно облаяти то облаяний обов`язково стане на карачки і спробує також облаяти у відповідь
а тоді! найцікавіше! можна влаштувати видовищний батл з облаювання, в якому вона дока

і дуже злиться коли опонент просто дивиться на неї з подивом як на дивовижну гавкітливу тваринку


Останнє редагування: 2 травня 2024 23:18:57 від diletant(ka)
   
тож хтось і дав їй клікуху "мимосрала": все намагається на когось оце саме зробити - і все мимо

і не знаю вже з чого вона вирішила, що якщо  когось дуже смачно облаяти то облаяний обов`язково стане на карачки і спробує також облаяти у відповідь
а тоді! найцікавіше! можна влаштувати видовищний батл з облаювання, в якому вона дока

і дуже злиться коли опонент просто дивиться на неї з подивом як на дивовижну гавкітливу тваринку
Мразото, ніяк не вгомонишся? Яка невгамовна срань..
Можна я надалі називатиму тебе кликухою, яку тобі вже давно дали на цьому форумі - тобто "липкою смердючкою" ?
Вважатимемо, що можна. І так, липка смердючко, ти й надалі плануєш повзати за мною слідом ?
Приємно чути щоразу щось на кшталт "здохни, падаль"? А нє.."Здохни, липка смердючко!". Годиться? Віднині тільки так. Нагадала тобі твою давню кликуху )))
   
опонент
це хто тут "опонент"? Ти, липка смердючко? Ти це серйозно?  :lol:
   
Воно там вже з жиру казиться в тому Дойчланді
Бякусь, ти вже пропила канадійських три тищі? От бідося))) А як знову поїдеш - знову дадуть?
   
якщо скажена німецька патріотка наведе цитату де я хоч раз обзиваю її хоч якимось лайливим словом (від свого імені а не передаючи чужі характеристики) - то я згодна перерахувати їй деяку суму на шнапс чи що  там німецькі бабусі вживають як підбадьорливе
   
Запросто наведу, причому з поточної гілки (де я ні тебе, ні жоден з твоїх постів  ні словом не зачепила), але після того як  ти, липка смердючка, наведеш цитату, де я задовбувала ФУП скаргами на своє здоров"я у спробі викликати до себе жалість чи співчуття чи що ти там, липка смердючко, наваяла на мою адресу.
   
о, була така епічна гілочка на ...дцять сторінок з бенефісом тоді ще не німецької патріотки
шукати не буду, але цю гілку багато хто згадає, бо  багато хто з фупчиків декілька сторінок намагався осягнути глибоко заховану глибину думки героїні  :D

але ж я не злопам`ятна, і це вже нікому не цікаво (крім можливо героїні)
   
Бякусь, ти вже пропила канадійських три тищі? От бідося))) А як знову поїдеш - знову дадуть?

Ахахаха :)) У бабуськи здали нерви :))) Що такоє ? шнапс не в те горло зайшов, побірушка ?  :laugh:  Їпанись об стінку макітрою, мимосрала  :gigi:
   
Запросто наведу, причому з поточної гілки (де я ні тебе, ні жоден з твоїх постів  ні словом не зачепила), але після того як  ти, липка смердючка, наведеш цитату, де я задовбувала ФУП скаргами на своє здоров"я у спробі викликати до себе жалість чи співчуття чи що ти там, липка смердючко, наваяла на мою адресу.

 І як завжди це лайно скиглить - а міня за чіто  :lol:
   
о, була така епічна гілочка на ...дцять сторінок з бенефісом тоді ще не німецької патріотки
шукати не буду, але цю гілку багато хто згадає, бо  багато хто з фупчиків декілька сторінок намагався осягнути глибоко заховану глибину думки героїні  :D

але ж я не злопам`ятна, і це вже нікому не цікаво (крім можливо героїні)
тобто - замість лінка на якісь мої задовбування присутніх якимись скаргами на здоров"я чергова порція лайна від липкої смердючки?
Цілком очікувано. Я ж наче вже пропонувала, щоб валило геть?. Виходить, цілком влучно тебе назвали тут "липкою смердючкою".
ну, досить. Закриваю ігнором цю нечисть.
   
І як завжди це лайно скиглить - а міня за чіто  :lol:
Вгамуйся, бикусю. Твоя надмірна гавкучість загальновідома, не варто щоразу нагадувати.
   
Що такоє ? шнапс не в те горло зайшов, побірушка ?
то ти вже отримала від Канади 3 тищі нахаляву?
   
цілком влучно тебе назвали тут "липкою смердючкою".
Хто назвав? Уважно стежу за форумом , ніколи не помічав нічого подібного.
А до речі, куди поділась ваша партайгеноссе Кадра?
У вас такі милі дуети получались. Як в пісні ото, "ми еееххо, ми еееххо, ми долгоє еххо друх друга".
   
Хто назвав? Уважно стежу за форумом , ніколи не помічав нічого подібного.
ну то ваші проблеми - і з приводу уважного стеження :facepalm1:  за форумом, і з приводу непомічання.
   
ну то ваші проблеми - і з приводу уважного стеження :facepalm1:  за форумом, і з приводу непомічання.
Дивна якась реакція. Коли у вас просять підтвердити правдивість своїх слів, це є проблемами того, хто просить?
   
уф, яке щастя - мирося мене заігнорила
оце подія
раніше кожний мій вислів розглядався під микроскопом, особлива експертиза всьому що могло здатися підтримкою одного з колишніх президентів - не буду казати кого бо заради такого випадку мирося ще й ігнор відмінить
   
Дивна якась реакція. Коли у вас просять підтвердити правдивість своїх слів, це є проблемами того, хто просить?
Ви це зараз серйозно??? ;o
Тематична гілка, народ висловлюється, ну, щось там ми з Бикусею звично перекинулися "люб"язностями", дискусія точиться далі..
І тут прилазить особь, яка вже довгий час намагається вижити мене з цього форуму, з черговою порцією якогось несусвітного лайна на мою адресу, і ви - не у липкої особі! - а саме у мене "просите підтвердити правдивість моїх слів"??? Ви серйозно???
Якщо чесно - то бракує слів.
І не питайте знову - це дійсно ваша проблема.
   
вижити з форуму?
тю, така сама кого хоч виживе
просто показує на вихід і царським жестом "геть", словно людина в її будуар зайшла
   
особь, яка вже довгий час намагається вижити мене з цього форуму
От саме це і викликало запитання. Ніколи не бачив, щоб нік diletant(ka) когось виживав з форуму.
   
От саме це і викликало запитання. Ніколи не бачив, щоб нік diletant(ka) когось виживав з форуму.
А щоб я тут розтікалася по ФУПу скаргами на своє здоров"я, прагнула викликати співчуття, жалість чи ще там щось на кшталт цього - бачили?
   
дякую за підтримку, навіть розчулилась
Ніколи не бачив, щоб нік diletant(ka) когось виживав з форуму.
таке могло статись  :(
одного разу колись розійшлись у поглядах з одним досить в ті часи відомим форумчанином з приводу одного політичного прогнозу
і вирішили - парі на виліт з фупу
почалось довге публічне обговорення умов і критеріїв
під час обговорення ми з опонентом обидва зізнались що нам обом буде не вистачати іншого на форумі
тоді хтось резонно запитав - задля чого тоді базар?
ми ще раз подумали - а справді задля чого? 
що, когось з нас порадує що задля якогось форсу втратить цікавого співбесідника?
ми віртуально потиснули один одному руки - парі не відбулось
перемогла дружба
отаке
   
мирося думає ніхто не пам`ятає, скільки разів коли нічим крити йшло в хід щось на кшталт "як ти паскуда смієш від мене чогось вимагати коли у мене пульс нижче 50"
це я не видаю медичну тайну, мирося цим майже хизувалась
   
скільки разів коли нічим крити йшло в хід щось на кшталт "як ти паскуда смієш від мене чогось вимагати коли у мене пульс нижче 50"
не бреши, паскудо кінчена
лише раз я написала це, і то в минулому часі, і не це, тобто не "пульс нижче 50", і то лише після того, як ти мене дійсно дістала своїми тривалими липкими настирливими чіпляннями, чи ходила я по якихось бабусях з пропонуванням їм своєї допомоги під час ковіду
яка ж ти мразота кінчена..просто слів немає, яка сука

   
мирося цим майже хизувалась
нахабно брешеш, тварь
забула, скільки разів мені довелося обходити стороною, ігнорувати твої липкі чіпляння ?
"майже хизувалася"... :facepalm:  Сказала один раз (!!!), коли зрозуміла, що ти, липка гадина, не відчепишся зі своїм нав"язливим запитанням
   
то ти вже отримала від Канади 3 тищі нахаляву?

Бабка-маразматичка, ти ж тільки що писала, що я вже їх пропила, а тепер питаєш, чи отримала  :lol:
Цуко, та ти просто біосміття тупе  :laugh:
   
Бабка-маразматичка, ти ж тільки що писала, що я вже їх пропила, а тепер питаєш, чи отримала  :lol:
Цуко, та ти просто біосміття тупе  :laugh:
ти якась аж занадто озлоблена повернулася з Канади
і так надміру гавкуча, але зараз перевершуєш сама себе
щось пішло не так, як ти сподівалася, тебе ті канадійці чимось сильно образили?
   
тобто "ігнор" був брехнею
хто б сумнівався

а з приводу допомоги бабусям допитливі форумчани поцікавились після 10 сторінок лайна на марину порошенко що вона "не так" допомагає під час ковіду: "не так" здає кров, "не так" пакує продуктові набори - вона все це і ще щось робить але робить "не так" як треба
виникло резонне питання - тоді як треба?
мирося більше 10 сторінок тримала інтригу що вона не скаже як але точно треба "не так"
почались спроби вгадати: може треба так як юля - до речі як робить юля?
може треба так як перша леді - до речі а як робить перша леді?
і питання такі задавала не лише я ї задавали їх ще десь 10 сторінок - але ж мирося лише мене помічає
дійшло до побутової допомоги - типу як хтось купує продукти та ліки стареньким сусідам щоб вони не ходили по людним місцям

і знову питання - так треба допомагати чи не так?

і тут, каюсь, після 20 сторінок я вже не витримала і запропонувала миросі на власному прикладі розповіти як особисто вона допомагає під час ковіду тим хто потребує допомоги - ото точно буде "так"

що тут було!
був такий вибух!
от тут я вперше почула про пульс

але не востаннє
принаймні ще раз нещодавно в одній гілці мирося бризкала жовчу що ми тут в україні неправильно батьківщину любимо
логічне запитання а що роблять заради батьківщини наші німецькі фупчики
отут знову почула про пульс, а всі хто не знає про її пульс то падлюки і я в першу чергу

було ще чи ні не знаю, я фуп не моніторю, в мене на це часу немає

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія