Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Москалі спалилися на антиваксерській кампанії

Цитувати
МІРКО ДРОЧМАН
Мірку Дрочману пропонували гроші для поширення дезінформації в його акаунтах у соціальних мережах
:K

Кацапи просто вибивають головного конкурента, що якось напарювати свій спутнік.
Й так прокачались, шо навіть в перукарні дівки шо стрижуть, обговорюють між собою, мовляв який пфайзер поганий й скільки народу від того здихає.
Причому  шо того пфайзера у Вінниці взагалі не чув щоб було, а тим дівкам з перукарні він й близько не світить, підуть, як й більшість, колотись короноваком.
Але ж на ютубчику десь побачили "шок, расследования, сенсации!" й теревенять.
   
Re: Москалі спалилися на антиваксерській кампанії

Свята водичка супутника від дельти не захищає взагалі
Кацапам доведеться стати на коліна і повзти до сороса за пфайзером - звичайно, тільки для иліти і собак режиму
   
Re: Москалі спалилися на антиваксерській кампанії

Интересно пишет ли BBC о том что у них происходит под носом? Или это риторический вопрос.

Вчера в Лондоне:

https://twitter.com/view/status/1418998756557692939В Париже:

https://twitter.com/view/status/1418999004969512963В Греции:

https://twitter.com/view/status/1419285423919140867Что за неблагодарние люди. Правительство о них же беспокоится, а они отказываются вакцинироватся, носить маски и жить на карантине. Не то что граждане Украины. Вот с кого им надо брать пример.

Масові протести в Англії, де першу дозу утримали 88% дорослого населення і щодня продовжують колоти по 200 тисяч чоловік?
Не чув і не бачив.


Останнє редагування: 25 липня 2021 19:59:09 від Pадник
   
Масові протести в Англії, де першу дозу утримали 88% дорослого населення і щодня продовжують колоти по 200 тисяч чоловік?
Не чув і не бачив.

В большой стране всегда найдеццо достаточно идиотов для массовки...  :D
   
Масові протести в Англії, де першу дозу утримали 88% дорослого населення і щодня продовжують колоти по 200 тисяч чоловік?
Не чув і не бачив.

Вірю. Так лизати може не кожен.  :laugh:
   
Re: Москалі спалилися на антиваксерській кампанії

Голоса в голове они конечно факт, но исключительно для тех кто их слышет.

Там не голоса, а цілий мормонський хор, що "Калінку" затягнув!  :pooh_lol:
   
Коротко, платили популярним ютуберам з різних країн за поширення дезінформації стосовно небезпечності щеплення Пфайзером  :gigi:
https://www.bbc.com/news/blogs-trending-57928647

Вийшли на агентство в Москві під керівництвом якогось Фесенка.
Замоаники надавали піднотовлені скомпільовані дані, які нібито мали б засвідчити високу смертність серед прищеплених Пфайзером.

Stanislav Fesenko москаль?
   
Ну якщо вже кролик-рожко прибіг то сумнівів ніяких.... До речі, сподіваюсь ні в кого тепер немає сумнівів що Шаблезуб не навіженний а на зарплаті?
   
Stanislav Fesenko москаль?

Не знаю чи цей фесенко кацап, а от CDC & VAERS так це точно!  :gigi:
   
Масові протести в Англії, де першу дозу утримали 88% дорослого населення і щодня продовжують колоти по 200 тисяч чоловік?
Не чув і не бачив.

Вот и я так же думаю, что массовка это. Точно кацапская. Неблагодарные люди. Вот так всегда. Ты к ним с добрыми побуждениями, а они к тебе жопом разворачиваются.

Я считаю, что их всех нужно переловить и в концлагерь, шоб привитым гражданам не мешали розбудовувати світле майбутнє.

   
Вот и я так же думаю, что массовка это. Точно кацапская. Неблагодарные люди. Вот так всегда. Ты к ним с добрыми побуждениями, а они к тебе жопом разворачиваются.

Я считаю, что их всех нужно переловить и в концлагерь, шоб привитым гражданам не мешали розбудовувати світле майбутнє.

Та ну... Хай протестуют... Толку с того..
   
Re: Москалі спалилися на антиваксерській кампанії

Ну якщо вже кролик-рожко прибіг то сумнівів ніяких.... До речі, сподіваюсь ні в кого тепер немає сумнівів що Шаблезуб не навіженний а на зарплаті?

Уся бригада: рожко, соплежуй, Коля тейлор ТП, Валя, гівнянні

То за Трампа хором співають, то тепер таким же хором то про «кастро» то проти американських вакцин (за кацапську поганого слова не почути)

Ольгіно-стайл
   
Та ну... Хай протестуют... Толку с того..

Не, так не годится. "Сегодня слушает он джаз, а завтра Родину продаст". Всех к ответу.

Кстати, совсем забыл. Мы же с вами попрощались? Ладно, в порядке исключения ради борьбы с вакцино-несознательными гражданами по всему миру.



Останнє редагування: 25 липня 2021 21:29:04 від Valentyn
   
Шкода, що нема машини часу. А то б можна було б антиваксерів відправити у ті часи, коли вакцини ще не винайшли.
   
. До речі, сподіваюсь ні в кого тепер немає сумнівів що Шаблезуб не навіженний а на зарплаті?
В мене є підозра, що це другий акаунт інанни, тому може і безкоштовно працює
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія