Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Кому цікаво, як звучить тамільська мова - найпоширеніша з південноіндійських мов, може подивитися випуск новим. Імовірно цю мову незабаром часто можна буде почути на вулицях багатьох українських міст

   
Re: Все менше охочих повертатись

Кому цікаво, як звучить тамільська мова

Лиш мені це нагадує теми оцетного сома та отого, історика-вікінга-варяга?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Кому цікаво, як звучить тамільська мова - найпоширеніша з південноіндійських мов, може подивитися випуск новим. Імовірно цю мову незабаром часто можна буде почути на вулицях багатьох українських міст

https://www.youtube.com/watch?v=D-2xYQWmC4c
Мені нецікаво.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бобах! :) Ага, не прятался ты, свалив аж в Испанию с липовой броней. :) Ты думай о своих обязанностях, брехун обосранный. А то как лупиться в десна с «близкими жителями Ростова», так ты первый, а как родину защищать, так из Испании. :)

Когда под Авдеевку, хэрой? :)

Я в Києві , а коли ти в останній раз був в Україні?

Я постійно оновлюю свої дані у військкоматі, а коли ти там був?

Ти радієш тому, що українці зіткнулися зі війною і продовжуєш ділити їх на сорта за регіональною ознакою.

Майже увесь ФУП перейшов на українську, а ти із принципу продовжуєш писати російською.

Тому будеш питати про Авдіївку тільки после того як сам приїдеш до України. 

Можу дати 100% гарантію що ти засциш приїхати до України до кінця війни. Про це говорить і  твоя пика як у Гепи  і твоя поведінка на ФУПі.

   
Re: Все менше охочих повертатись

Лиш мені це нагадує теми оцетного сома та отого, історика-вікінга-варяга?

Бо я обговорюю питання, які стосуються майбутнього України, майбутніх жителів, які допомагатимуть розбудовувати країну. Зрозуміло, що це Вам не цікаво.
Думаю на італійських форумах Ви знайдете багато важливого і корисного саме для Вас.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бо я обговорюю

Бо ви не обговорюєте, а мусолите.
Мусолите, а не дієте.
Мелете язиком, просто кажучи.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я в Києві , а коли ти в останній раз був в Україні?

Я постійно оновлюю свої дані у військкоматі, а коли ти там був?

Ти радієш тому, що українці зіткнулися зі війною і продовжуєш ділити їх на сорта за регіональною ознакою.

Майже увесь ФУП перейшов на українську, а ти із принципу продовжуєш писати російською.

Тому будеш питати про Авдіївку тільки после того як сам приїдеш до України. 

Можу дати 100% гарантію що ти засциш приїхати до України до кінця війни. Про це говорить і  твоя пика як у Гепи  і твоя поведінка на ФУПі.

Та да, ты ниипаццо хэрой в Киеве. Сколько там таких же, как ты, хэроев? И таки да, ты стал на учет в военкомате, хэрой. Вот это подвиг, ящетаю! Прям Герой Украины! :) Сколько на учете в военкоматах состоит, но хэрой один ты… :)

Ты и тебе подобные всегда выпячивали свою даунецкую исключительность. Шо ты там вонял о «вуйках Карпат», «Куеве» и «быдло-Борисполе», не напомнишь, дружочек? А как родину защищать, так ты свалил в Испанию с липовой броней… :)

Вот из-под Авдеевки и будешь пи3дилинькать о том, что тебе кто-то что-то должен…. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бо ви не обговорюєте, а мусолите.
Мусолите, а не дієте.
Мелете язиком, просто кажучи.

Саме обговорюю важливі питання. На форумі, який і призначений для обговорення.
   
Re: Все менше охочих повертатись
den

І як все це до загальноприйнятої в цивілізованих людей накопичувальної пенсії?

Напряму
При відсутності економіки "до жопи" ті накопичення

Хіьа що інвестувати типа в фонди США

Що лише погіршить стан нашої ж економіки


Як приклад - інвестиції в нерухомість
З метою потім оренди або як капітал

Але коли не буде покупців ( бо молоді немає) або орендарів ( та сам причина ) - то ваш капітал нічого не коштує по факту

   
Re: Все менше охочих повертатись

При відсутності економіки "до жопи" ті накопичення
При відсутності економіки і народжуваності не буде.
Ми ж не індуси, не африканці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як приклад - інвестиції в нерухомість
З метою потім оренди або як капітал
Ну як чесна людина може інвестувати в нерухомість?
Тільки корупціонер.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та да, ты ниипаццо хэрой в Киеве. Сколько там таких же, как ты, хэроев? И таки да, ты стал на учет в военкомате, хэрой. Вот это подвиг, ящетаю! Прям Герой Украины! :) Сколько на учете в военкоматах состоит, но хэрой один ты… :)

Ты и тебе подобные всегда выпячивали свою даунецкую исключительность. Шо ты там вонял о «вуйках Карпат», «Куеве» и «быдло-Борисполе», не напомнишь, дружочек? А как родину защищать, так ты свалил в Испанию с липовой броней… :)

Вот из-под Авдеевки и будешь пи3дилинькать о том, что тебе кто-то что-то должен…. :)

Булька,  звичайно нагадаю тобі що ти писав не 12-15 років тому, а зовсім нещодавно. Що «даунецкіх треба відокремити від України». Бо там зіпсований генофонд. Що Україна сама винна що до нас прийшла війна. Що США не має ніяких зобовʼязань допомагати з Україні.

І нагадаю, що на відміну від тебе я нік не змінював.

Тому поки ти сцишся приїхати до України то заткни свою пельку. Не таким як ти розповідати українцям хто з них де повинен бути. Твоєї «херойскої» пики як у Гепи це ніяк не стосуються

   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Ні. Південні індійці працьовиті і відповідальні. Для чого нагайки?
Ага, відповідальні) та і з працьовитістю там теж так собі
   
Re: Все менше охочих повертатись

Хокейна збірна України U18 оголосила розширений склад на чемпіонат світу. З 51 гравця лише троє з українських клубів.
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Народжуваність південна Корея
0.75
Україна 0.9

При цьому в 0.9 входить число дітей що народилися за кордоном але отримали українські документи
Але так само входить число жінок що виїхали

Тож реальний показник на жінку ще гірше нажаль

В нас не просто демографічна катастрофа

В нас ще' гірше

Бо без дітей немає і не може бути ніякого розвитку економіки

Основні споживачі послуг товарів довготривалих інвестицій - родини з малими дітьми
А де ви взяли 0.9)
Від кого народжувати українкам за кордоном?)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Хокейна збірна України U18 оголосила розширений склад на чемпіонат світу. З 51 гравця лише троє з українських клубів.
Ну так більшість молоді тренується і грає закордоном після війни
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булька,  звичайно нагадаю тобі що ти писав не 12-15 років тому, а зовсім нещодавно. Що «даунецкіх треба відокремити від України». Бо там зіпсований генофонд. Що Україна сама винна що до нас прийшла війна. Що США не має ніяких зобовʼязань допомагати з Україні.

І нагадаю, що на відміну від тебе я нік не змінював.

Тому поки ти сцишся приїхати до України то заткни свою пельку. Не таким як ти розповідати українцям хто з них де повинен бути. Твоєї «херойскої» пики як у Гепи це ніяк не стосуються

О, даунецкий задрот уже не знает, к чему доипаться после грандиозного обсера от Инанны. :)

Да, в донецкой области 42% новорожденых с алкогольным синдромом. Это генетические изменения. С виду люди, но… :)

Вас поставили в позу уличные бандюки. Одному из них ты сейчас служишь. В этом вся даунецкая крутость. Вовремя сьебать сначала в Киев, а потом в Испанию.

Ты не украинец и твой украинский - корявое посмешище. Единственное, ты гражданин Украины, поскольку другие альтернативы - Израиль/кацапия не актуальны. :)

Так что не тебе требовать от колбасников чего-либо и от Штатов - тем более. В окоп под Авдеевкой и оттуда требовать будешь.. :) А не из Киева/Испании… «Ты записался добровольцем?» (с) :) Не? Ну то и не песди… :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Прасцыце, шо встряю в бурление умов, но умну все таки вопрос - ... можно-ли требовать от колбасника ... возвращаться в Украину воевать?
Так что не тебе требовать от колбасников чего-либо и от Штатов - тем более.

Публіка трохи втратила суть суперечки: хто на ком стоял хто і від кого і що "трєбує"?
Як на мене, статус обох супротивників однаковий, хіба ні?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Публіка трохи втратила суть суперечки: хто на ком стоял хто і від кого і що "трєбує"?
Як на мене, статус обох супротивників однаковий, хіба ні?

Та це ковбасне єбанько на схилі років (під 60) чомусь почав усім дорікати, що не на фронті під Авдіївкою, жуючи попкорн на американському потертому диванчику  :gigi:
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та це ковбасне єбанько на схилі років (під 60) чомусь почав усім дорікати, що не на фронті під Авдіївкою, жуючи попкорн на американському потертому диванчику  :gigi:

Схил рокив это у вас. Когда в 57 лет в Украине практически одной ногой в могиле. 30 строили и выстроили. :)

Как там твой львовский диванчик, даунецкий хэрой? :) Сильно поврежден твоей ежедневной пуканадой на ФУПе? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Публіка трохи втратила суть суперечки: хто на ком стоял хто і від кого і що "трєбує"?
Як на мене, статус обох супротивників однаковий, хіба ні?

Схуяли? Помощь Украине идет с моих налогов и пожертвований.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Схуяли? Помощь Украине идет с моих налогов и пожертвований.

Ти можеш йти нах зі своєю допомогою. Особисто від тебе Україна нічого не отримує. Те що допомогає США це рішення влади США. Зараз допомога зупинена і ти нічого не можеш зробити.


Останнє редагування: 28 березня 2024 15:33:03 від Alezka
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та це ковбасне єбанько на схилі років (під 60) чомусь почав усім дорікати, що не на фронті під Авдіївкою, жуючи попкорн на американському потертому диванчику  :gigi:

Причому сам почав у цій гілці питати чому деякі ФУПчекі не на фронті. А сам сциться навіть на тиждень приїхати до України.

Це лайно завжди намагається перетворити будь яке обговорення на срач.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти можеш йти нах зі своєю допомогою. Особисто від тебе Україна нічого не отримує. Те що допомогає США це рішення влади США. Зараз допомога зупинена в ти нічого не можеш зробити.

Ото не песди… :) Только на «Revived Soldiers” $300 в месяц. А что она получает от тебя, уклониста с липовой броней, сидящего в Испании? :)

Впрочем, полыханием даунецких пуканов я удовлетворен. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Причому сам почав у цій гілці питати чому деякі ФУПчекі не на фронті. А сам сциться навіть на тиждень приїхати до України.

Це лайно завжди намагається перетворити будь яке обговорення на срач.

Запылали даунецкие пуканы. :) Когда по Авдеевку, хэрои? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ото не песди… :) Только на «Revived Soldiers” $300 в месяц. А что она получает от тебя, уклониста с липовой броней, сидящего в Испании? :)

Впрочем, полыханием даунецких пуканов я удовлетворен. :)

«Я не всрався, я не всрався»  :weep:

Палає у тебе, бо ти постійно згадуєш мене, а не я тебе.

Україна від тебе нічого не отримує. Це факт. Від того що ти є, або тебе немає нічого в підтримки США не зміниться.

Я знаходжусь  у Києві. А ти зі своїми гнилими зубами сцишься сюди приїхати  :K
   
Re: Все менше охочих повертатись

«Я не всрався, я не всрався»  :weep:

Палає у тебе, бо ти постійно згадуєш мене, а не я тебе.

Україна під тебе нічого не отримує. Це факт. Від того що ти є, або тебе немає нічого в підтримки США не зміниться.

Я знаходжусь  у Києві. А ти зі своїми гнилими зубами сцишься сюди приїхати  :K

Это твой даунецкий пистешь, дружочек. :) Ты уже один раз обосрался, обосрешься и в будущем. :)

Ты, хэрой, даже фотку своего даунецкого ипальца с линка убрал. Боишься, шо узнают и полирнут, правда? :)

Это Украина от тебя ничего не получает, а от меня Украина получает помощь с моих налогов и не только. Так что требовать будешь в другом месте. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Схуяли? Помощь Украине идет с моих налогов и пожертвований.

Українська конституція так не вважає. Можливо, ви пройшли повну процедуру виходу з українського громадянства? Тоді жодних питань.
В іншому випадку і ви, і Alezka, і я маємо однаковий статус, як й більшість інших присутніх в гілці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Схуяли? Помощь Украине идет с моих налогов и пожертвований.
Українська конституція так не вважає. Можливо, ви пройшли повну процедуру виходу з українського громадянства? Тоді жодних питань.
В іншому випадку і ви, і Alezka, і я маємо однаковий статус, як й більшість інших присутні в гілці.
[/quote]

Каким образом украинская конституция к моим налогам в Штатах?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Каким образом украинская конституция к моим налогам в Штатах?

Українська конституція має безпосередній стосунок до українського паспорта в вашій тумбочці. Якщо він там ще є, звичайно.
   
Re: Все менше охочих повертатись

вам що робити нема чого? хтось може зупинитися в цей "цікавой дискусії"?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Українська конституція має безпосередній стосунок до українського паспорта в вашій тумбочці. Якщо він там ще є, звичайно.

Есть. Просроченный. ПМЖ оформлено. С учета в военкомате снят. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Это твой даунецкий пистешь, дружочек. :) Ты уже один раз обосрался, обосрешься и в будущем. :)

Ты, хэрой, даже фотку своего даунецкого ипальца с линка убрал. Боишься, шо узнают и полирнут, правда? :)

Это Украина от тебя ничего не получает, а от меня Украина получает помощь с моих налогов и не только. Так что требовать будешь в другом месте. :)

І знову брешеш:

1. Моя фотка як була так і є на link (і на відміну від тебе я ніки не змінював)

2. Україна отримує особисто від мене кожного місяці багато податків. Бо я працюю на українську компанію в Україні

3. Від тебе Україна нічого не отримує. Вже багато місяців.

4. Вимагаєш від інших тут ти.

Тому ще раз. поки ти не приїхав до України - йди нах як зі своєю допомогою так і з порадами.


Останнє редагування: 28 березня 2024 16:02:00 від Alezka
   
Re: Все менше охочих повертатись

вам що робити нема чого? хтось може зупинитися в цей "цікавой дискусії"?

Не я це почав. Але я закінчу. Поки булька не доїде до України він буде у мене в ігнорі
   
Re: Все менше охочих повертатись

І знову брешеш:

1. Моя фотка я була так і є на link (і на відміну від тебе я ніки не змінював)

2. Україна отримує особисто від мене кожного місяці багато податків. Бо я працюю на українську компанію в Україні

3. Від тебе Україна нічого не отримує. Вже багато місяців.

4. Вимагаєш від інших тут ти.

Тому ще раз. поки ти не приїхав до України - йди нах як зі своєю допомогою так і з порадами.

Бобах! :) И п***а, как обычно… :)

Линк ниже. И хвамилие свое ты убрал, ссыкунишка… :)

https://ua.linkedin.com/in/oleg-m-21223418?trk=people-guest_people_search-card

   
Re: Все менше охочих повертатись

Не я це почав. Але я закінчу. Поки булька не доїде до України він буде у мене в ігнорі

А то шо будет? :) Пойдешь добровольцем на фронт? Или героически поставишь фото своего ипальца на линк? Патриотически свалишь в Испанию, пока левая бронь не истекла? Мощно обосрешься на ФУПе? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Не я це почав. Але я закінчу. Поки булька не доїде до України він буде у мене в ігнорі

 (tu)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Схуяли? Помощь Украине идет с моих налогов и пожертвований.
Тоді треба вийти перед білим домом з плакатом «нєт вайнє»)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Щось підстаркуватий совкодрочер газмясівець сьодні особливо упоротий  :-)o
Мабуть на роботі не все гаразд  :S
   
Re: Все менше охочих повертатись

Есть. Просроченный. ПМЖ оформлено. С учета в военкомате снят. :)
Український паспорт має термін?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія