Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знайдіть в деклараціїї Порошенко витрати на пожертви на ВСУ. :blush2:

А хто не бреше у нас, може жюля?
Да.
   
Та нащо мені особисто...

Добре, я телефонувати не буду.
   
Не знаю про яку ти жулю.

Та що у тебе в дзеркалі?

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.

Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені.

Я вже приводив приклад, це як би фупівці збирали гроші на розвиток фупа на рахунок йожі,
вона передала їх растаману і всім розказувала, що це її гроші.

Це незрозуміло тільки останнім дебілам.
це Юля Володимирівна таку, знаєте? А я що заперечую, що це не особисті кошти  Порошенка?  Організуйте фонд імені жулі, зберіть кошти (не на рекламу ВОНИ) і потратьте на ВСУ. І я признаю, незважаючи на формальності, що це організувала Юля Воодимирівна і це є її особистим внеском.
   
це Юля Володимирівна таку, знаєте? А я що заперечую, що це не особисті кошти  Порошенка?  Організуйте фонд імені жулі, зберіть кошти (не на рекламу ВОНИ) і потратьте на ВСУ. І я признаю, незважаючи на формальності, що це організувала Юля Воодимирівна і це є її особистим внеском.

Ти не розумієш, що мова йде про брехню, яку барига впарює лохам.  :fool:

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.

Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені?

   
Ти не розумієш, що мова йде про брехню, яку барига впарює лохам.  :fool:

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.

Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені?

Дідусю, то кошти на армію були направлені чи ні?
   
Дідусю, то кошти на армію були направлені чи ні?
Дак може це Гриценко пожертвував... Чомуб і ні...
   
Дак може це Гриценко пожертвував... Чомуб і ні...

та ні, це Тимошенко анонімно пожертвувала  :laugh:
   
Ти не розумієш, що мова йде про брехню, яку барига впарює лохам.  :fool:

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.

Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені?
Стільки брехні, або напівбрехні останнім часом я почув від усяких політиків а ще скільки почую... Але в цьому випадку Порошенко, чи його люди роблять конкретну справу на відміну від інших. Так на цьому піариться.
   
Дідусю, то кошти на армію були направлені чи ні?
(tu)
   
та ні, це Тимошенко анонімно пожертвувала  :laugh:
Ну от бачиш ти маєш більше інформації.
   
Стільки брехні, або напівбрехні останнім часом я почув від усяких політиків а ще скільки почую... Але в цьому випадку Порошенко, чи його люди роблять конкретну справу на відміну від інших. Так на цьому піариться.
Да педрoти і про липецьку фабриуу казали що Педро виводить грогі з кацапії  :facepalm:
   
Педрики дак шо Педро благодіяв за рахунок платників податків?
   
Педрики дак шо Педро благодіяв за рахунок платників податків?

За рахунок прибутку власних компаній, які знаходяться у зовнішньому управлінні. :)
   
За рахунок прибутку власних компаній, які знаходяться у зовнішньому управлінні. :)
значит не он
   
Як невдобно получилось...

Витрати начебто є, а в декларації їх немає ...   :zrada:
його дружина є керівник фонду через який все йде. Люля щось дала на армію окрім бу бусіка.? Пошукай в інеті військові частини, куди надійшла допомога з фонда Петра. Можешь втертись,  :K
   
Дідусь, краще готуйся, краще, бо звільнят.
   
допомога з фонда Петра
так все-таки, чьи же это деньги? Предприятий, фонда или Порошенка?

пс. Кстати, фонд не Петра, а его жены
   
Ти не розумієш, що мова йде про брехню, яку барига впарює лохам.  :fool:

А питання не в тому що зібрав, до речі користуючись адмінресурсом,
а в тому що бреше, що свої особисті.

Чи є своїми особистими гроші фонда, хай і його імені?


Ай-яй-яй! :facepalm:

Ось Юля нічого не збирала  і не бреше, правда?

Дідусь, ось скажіть, ну навіщо було робити таку дурну гілочку, якщо Ви не можете відповісти опонентам прикладом з чудової Юліної біографії?
Ну було б логічно: ось Порошенко, рєдіска такой, ніц нічого не дав армії зі своїх власних коштів, все йде з благодійних фондів, а це, вже не той колєнкор, панімаєш.

А ось Юлія Володимірівна зі своїх власних коштів регулярно перераховує пожертви на ВСУ, ось навіть у декларації є.

Чи теж нема? ;o
Чи то не Юля перерахувала гроші, а члени "Батьківщини", і це вже, дивись вишче, не той колєнкор?

Дідусь, краще взагалі на чіпляй тему "Тимошенко та війна".
Бо Юля і так ту війну десятою дорогою обходить, аби не загубити східний лохторат, дуже важливий для неї, а тут вискакує такий Дідусь і "із лучших побужденій" всю картину портить. :lol:

Дивись, а то тобі ще  догану об'являть та картинки з фотожабами відбируть.
   
Мбугага.
Кому що, а старій курці просо...
   
Юля і так ту війну десятою дорогою обходить
«Звільнити територію України від окупантів – це найголовніше завдання для мене та моєї політичної сили», – заявила Юлія Тимошенко.
   
«Звільнити територію України від окупантів – це найголовніше завдання для мене та моєї політичної сили», – заявила Юлія Тимошенко.

Заявляти - не робити, еге ж?

Будемо дивитись Юліну декларацію?  Як вона допомагає ВСУ? B-)  Он Дідусь цікавиться.
   
А що там у декларації про утримання топ-вілли на іспанському Середземному  узбережжі, скільки витратив Петрушка і скільки держадміністрації через його фонд?   :lol:
   
Будемо дивитись Юліну декларацію?
есть соответствующая тема
   
Заявляти - не робити, еге ж?


АТО повинно тривати не місяці, а години!

Заявляти - не робити, еге ж?



 
   
да что АТО, он на плитку пожлобился потратиться, мильярдер хренов
   
да что АТО, он на плитку пожлобился потратиться, мильярдер хренов

До цього часу ніхто не спростував слова одного з працівників 5 каналу про зарплати в конвертах.
А кидалово англійського дизайнера? 
   
До цього часу ніхто не спростував слова одного з працівників 5 каналу про зарплати в конвертах.
А кидалово англійського дизайнера? 
да он ведет такой образ жизни со школы. И вот, стал президентом. Многие одобряют. Бо живут по тем же принципам. Не, так - "принципам"
   
да он ведет такой образ жизни со школы. И вот, стал президентом. Многие одобряют. Бо живут по тем же принципам. Не, так - "принципам"

Я знаю. Від людей, які з ним працювали ще до 2004 року.
   
І що? Знайшли?  :pooh_lol:
   
І що? Знайшли?  :pooh_lol:

Шукають. Поки нема ніфіга,
   
може Пэтро шифрує ті витрати... бо як Хуйло про них дізнається - то нападе ж...

 :)
   
В ленте ФБ у некоторых порошков недавно массово вывешивался аноунсмент с картинкой, которая гласила примерно следующее: Порошенко потратил на поддержку армии свои 800 000 000 гривен, а враги тратят миллиарды на его дискредитацию!!!!!!!!!!!!1111111!!!!!!!

Буквально. Восемьсот миллионов. Еще немного, и Петр Алексеевич с удивлением узнает, что он на армию потратил больше, чем у него в принципе задекларировано.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія