Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автомобільна суперечка.

Автомобільна суперечка.

Опитування
Чи включати сигнал повороту?
Всього проголосувало: 104
так  95 
 
 91% 
ні  9 
 
 9% 




Між нами пацанами виникла суперечка

Я їду по головній дорозі
Чи повинен я подавати сигнал повороту, продовжуючи їхати головною дорогою (вліво)?
Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
Він: треба включати сигнал повороту
Хто правий?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Зміна напрямку руху
   
Re: Автомобільна суперечка.

Зміна напрямку руху
Не я міняю, а головна дорога
Що, на поворотах дороги включати поворотник?
Водій зліва в любому випадку має стояти, поки не покину перехрестя

Останнє редагування: 28 травня 2020 14:45:43 від dacko2
   
Re: Автомобільна суперечка.

він правий.
ця логіка для знаків вигин. Але тут знак поворот.

Останнє редагування: 28 травня 2020 14:45:23 від etochtod
   
Re: Автомобільна суперечка.

однозначно включати сигнал повороту
   
Re: Автомобільна суперечка.

не знаю як там по правилах, але логічно що треба. так безпечніше і всі знають що ти робиш. тобі що шкода?
я наприклад коли в цьому випадку їду прямо, то можу ще включити правий поворот якщо хтось стоїть назустріч і чекає щоб мене пропустити, то показую йому що може їхати.
   
Re: Автомобільна суперечка.

 Якщо ти ідеш по головній,а вона пітляє, то НЕМА В ТЕБЕ ЗМІНИ НАПРЯМКУ РУХУ! Бо якщо в тебе головна воно на другорядній,хочь всрися,а повинен тебе пропустити. Тобто ти поворот не показуєш...але я час від часу показую,бо народ ТУПИЙ,особливо ЗЕлень.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Конечно надо.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Може і не треба, але завжди включаю про всяк випадок. Мені не важко.
   
Re: Автомобільна суперечка.

главная дорога к сигналам поворота как теплое к мягкому.

конечно включать
   
Re: Автомобільна суперечка.

ПДД
Перед началом движения, перестроением, поворотом (разворотом) и остановкой водитель обязан подавать сигналы световыми указателями поворотов соответствующего направления.


Это требование Правил не содержит никаких исключений.
Правила в данном случае имеют в виду следующее обязательное условие – водители, совершая ЛЮБОЙ манёвр, должны подавать сигналы поворота всегда,
независимо от того, есть ли на дороге другие участники движения или их нет, и находится ли водитель на дороге общего пользования или за пределами дороги.
   
Re: Автомобільна суперечка.

В даному випадку я включу сигнал і якщо повертатиму наліво ("прямо" по головній), і якщо їхатиму прямо ("направо" з головної). Так надійніше))
   
Re: Автомобільна суперечка.

Вооощем надо подавать...тем более ша Зеленыя дебилы... B-)
   
Re: Автомобільна суперечка.

Я завжди включаю сигнал повороту, перед тим як крутити руль. Настільки автоматично, що навіть включаю його при виїзді з власного подвір'я.
Учасники руху мають розуміти наміри водія. Завжди краще включити, ніж не включати.
   
Re: Автомобільна суперечка.

А якщо головна повертає не під 90о, а 5о?
То як?
   
Re: Автомобільна суперечка.

А якщо головна повертає не під 90о, а 5о?
То як?
------------------------------
Оце розвилку бачиш- подавай. Бо вони дурні!
   
Re: Автомобільна суперечка.

.
   
Re: Автомобільна суперечка.

ПДД
Перед началом движения, перестроением, поворотом (разворотом) и остановкой водитель обязан подавать сигналы световыми указателями поворотов соответствующего направления.
То ж не ви повертаєте, а дорога!
   
Re: Автомобільна суперечка.

пункт ПДД описывает случаи использования указателей поворота

9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а) перед початком руху і зупинкою;

б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.


пункт ПДД описывает вашу ситуацию

10.4 Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

т.е. ПДД различают направление главной дроги и понятие "поворот", значит вы совершаете поворот даже в направлении главной дорогои, значит "Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку."
   
Re: Автомобільна суперечка.

То ж не ви повертаєте, а дорога!

Выше уже пояснили - главная дорога к сигналам поворота как теплое к мягкому

   
Re: Автомобільна суперечка.

То ж не ви повертаєте, а дорога!
Там есть перекресток - неоднозначность куда вы едете дальше, значит вы должны подать сигнал о направлении своего движения, не взирая на то, что продолжаете ехать по главной дороге. Водитель должен включать сигнал поворота всегда при изменении направления движения ЕСЛИ это не может ввести в заблуждение. Т.е. например совет при съезде на второстепенную (продолжение движения прямо на данном перекрестке) включать ПРАВЫЙ поворот - ошибочен. Могут подумать, что вы остановиться решили. Лично я бы так и подумал если бы автомобиль впереди меня на этом перекрестке включил правый поворот. При следовании с главной на второстепенную - прямо, направление не меняется.
   
Re: Автомобільна суперечка.

нмд, треба. є саме таке перехрестя, по дорозі з/і додому. ще не бачила щоб там поворот не вмикали. бо тоді б там постійні дтп були.
   
Re: Автомобільна суперечка.

зміна напрямку руху на перехресті завжди включати треба
   
Re: Автомобільна суперечка.

да и откуда он должен знать что вы направо а не прямо? )
может вам прямо надо а у него тогда приоритет может быть если он налево))
   
Re: Автомобільна суперечка.

+ поворотники вкл. всегда при перестройке, повороте, и просто если надо развернуться через двойную сплошную :lol:
   
Re: Автомобільна суперечка.

Сигнал включати треба, але що буде дтп, то буде винен той що з'їзджав з головної і не пропустив. По аналогії, якби там було обмеження 50, а ти їхав 60. Так ти порушуєш, бо 60, але він тебе всеодно має пропустити. Або в тебе поворотник поламався, а ти не знаєш і думаєш, що працює.
   
Re: Автомобільна суперечка.

однозначно треба. Тому що , якщо немає сигналу повороту, то авто може їхати за двома сценаріями - прямо і наліво . А таких варіантів на дорозі не має виникати. Іншим учасникам (в тому числі ПІШОХОДАМ які можуть стояти в кущах!) повинно бути зрозуміло, що авто буде повертати і їхати головною дорогою, а не їхати прямо і залишати головну
.

Взагалі пішоходам і не видно де головна, і це їх не цікавить. Їх цікавить - знати куди машина буде їхати, а не чи це головна чи другорядна
   
Re: Автомобільна суперечка.

Між нами пацанами виникла суперечка
Показати зображення...
Я їду по головній дорозі
Чи повинен я подавати сигнал повороту, продовжуючи їхати головною дорогою (вліво)?
Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
Він: треба включати сигнал повороту
Хто правий?
Нет.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Між нами пацанами виникла суперечка
Показати зображення...
Я їду по головній дорозі
Чи повинен я подавати сигнал повороту, продовжуючи їхати головною дорогою (вліво)?
Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
Він: треба включати сигнал повороту
Хто правий?

Тобі треба вмикати поворот, бо тут перехрестя.
   
Re: Автомобільна суперечка.

пункт ПДД описывает случаи использования указателей поворота

9.2. Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку:

а) перед початком руху і зупинкою;

б) перед перестроюванням, поворотом або розворотом.

пункт ПДД описывает вашу ситуацию

10.4 Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в'їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише в одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.
т.е. ПДД различают направление главной дроги и понятие "поворот", значит вы совершаете поворот даже в направлении главной дорогои, значит "Водій повинен подавати сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку."

Ты тупорылый баран или мусор?
   
Re: Автомобільна суперечка.

так вмикати. тут була гілка про львівський мотозавод.
   
Re: Автомобільна суперечка.

напрямок руху визначено дорожніми знаками

Я не вижу там знаков указывающих НАПРАВЛЕНИЕ.

А теперь байка из инета:

Когда я был маленький, один авторитет очень годно пояснил нам с пацанами за поворотники.

Поворотниками не пользуются только петухи. Когда ты включаешь поворотник, ты говоришь остальным:
- мол, мужики, я сейчас поворачивать буду, пропустите, если не в падлу, или просто имейте в виду.
А петух ни с кем первый заговорить не может, вот и поворачивает молча, надеясь, что ж@па цела останется.


Судя по голосовалке минимум двое оленей в теме присутствуют.
   
Re: Автомобільна суперечка.

В даному випадку я включу сигнал і якщо повертатиму наліво ("прямо" по головній), і якщо їхатиму прямо ("направо" з головної). Так надійніше))
у другому випадку не тра
   
Re: Автомобільна суперечка.

Я не вижу там знаков указывающих НАПРАВЛЕНИЕ.
Ты не видишь направление главной дороги?
   
Re: Автомобільна суперечка.

короче 73% покажет поворот, 24% не покажет  :laugh:
   
Re: Автомобільна суперечка.

Т образный перекресток.

Главная дорога уходет на лево, второстипенная прямо.
Для ухода по прямой показывается правый поворотник, а на лево без знака поворота.
Три суда выиграно.
Всем чмоки в этом чате. Учите ПДД детки.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Ты не видишь направление главной дороги?

Я не вижу там ПРЕДПИСЫВАЮЩЕГО знака - на синем фоне.
Если бы там стоял знак "только влево", то я не включал бы поворотник согласно исключению в правиле.
Но там нет такого знака - поэтому показать поворот - обязаловка.

Там есть знак - ПРИОРИТЕТА 2.3 - "Главная дорога"
И к нему - ТАБЛИЧКА 7.8 - "Направление главной дороги на перекрестке"

Так что ПДД некоторые явно даже в руках не держали.

Останнє редагування: 28 травня 2020 15:58:59 від CADiLO
   
Re: Автомобільна суперечка.

Т образный перекресток.

Главная дорога уходет на лево, второстипенная прямо.
Для ухода по прямой показывается правый поворотник, а на лево без знака поворота.
Три суда выиграно.
Всем чмоки в этом чате. Учите ПДД детки.
:facepalm:
   
Re: Автомобільна суперечка.

Три суда выиграно.

Решения судов в студию. Ибо тут сбрехал.
Там законный штраф за невключенный поворотник.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Як вчив мене покійний батько: твої дії на дорозі мають бути максимально зрозумілі всім оточуючим. Просте, але дієве правило, в допомогу тому, що в ПДР написано. І ніяких судів не потрібно буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія