Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А подам я на Порошенка в суд. А між ділом приготую бізнес план та інвестиції

1.Як громадянин України, я вирішив переслідувати 5-го президента, Петра Порошенка в судовому порядку
За кричуще невиконання службових обов'язків, що спричинило важкі наслідки у вигляді скакання блазня Зє по буфету на протязі 2,5 років, і ще буде скакати х.з. скільки
Я звинувачую Порошенка в тому, що він вчасно не засунув швабру в сраку насілєнію (не народу) - фактор без якого вони не можуть існувати.
Насілєніє це: жулькоскот, сєпари, сьогоднішні зєлькоботи - весь обширний пласт біомусору в українському соціумі
Треба було президенту як відповвдальному посадовцю з повноваженнями заставити їх воювати. Захищати країну.
А не дозволити їм ховатися по гей клубах.
Коли українці як могли захистили країну, біомусор виліз з гей-клубів і насрав Україні на голову гімном зеленого кольору.
2. Економічна частина виховно - патріотичного акту.
Разом з ЄБРР підготую інвестиції в нове виробництво.
Новий сучасний завод по виробництву швабр для ошвабрення кожного біомусору. Тіпо вакцинації .
Потужність сучасного виробництва дозволить ошвабрити клієнтів 2 рази на протязі місяця. Потім повтор кожного місяця на протязі року для уникнення рецидиву

Відповідні досьє вже в роботі.

Дякую за увагу.
   
Медведчука в придачу возьми, раз вже судитись берешся, одним пакетом йдуть
   
боксер   розбушувався ;o
   
Дякую за увагу
...сказав клієнт психлікарні
   
...сказав клієнт психлікарні

От тільки не кажи, що пацієнти психлікарень нецікаві. Будь-яке відхилиння від норми цікаве!

ТС, дякую за цікавий топік.
   
1.Як громадянин України, я вирішив переслідувати 5-го президента, Петра Порошенка в судовому порядку
За кричуще невиконання службових обов'язків, що спричинило важкі наслідки у вигляді скакання блазня Зє по буфету на протязі 2,5 років, і ще буде скакати х.з. скільки
Я звинувачую Порошенка в тому, що він вчасно не засунув швабру в сраку насілєнію (не народу) - фактор без якого вони не можуть існувати.
Насілєніє це: жулькоскот, сєпари, сьогоднішні зєлькоботи - весь обширний пласт біомусору в українському соціумі
Треба було президенту як відповвдальному посадовцю з повноваженнями заставити їх воювати. Захищати країну.
А не дозволити їм ховатися по гей клубах.
Коли українці як могли захистили країну, біомусор виліз з гей-клубів і насрав Україні на голову гімном зеленого кольору.
2. Економічна частина виховно - патріотичного акту.
Разом з ЄБРР підготую інвестиції в нове виробництво.
Новий сучасний завод по виробництву швабр для ошвабрення кожного біомусору. Тіпо вакцинації .
Потужність сучасного виробництва дозволить ошвабрити клієнтів 2 рази на протязі місяця. Потім повтор кожного місяця на протязі року для уникнення рецидиву

Відповідні досьє вже в роботі.

Дякую за увагу.

Скільки тобі платять за один символ, що ти надрукував? податки за це сплачуєш?
   
1.Як громадянин України, я вирішив переслідувати 5-го президента, Петра Порошенка в судовому порядку
За кричуще невиконання службових обов'язків, що спричинило важкі наслідки у вигляді скакання блазня Зє по буфету на протязі 2,5 років, і ще буде скакати х.з. скільки
Я звинувачую Порошенка в тому, що він вчасно не засунув швабру в сраку насілєнію (не народу) - фактор без якого вони не можуть існувати.
Насілєніє це: жулькоскот, сєпари, сьогоднішні зєлькоботи - весь обширний пласт біомусору в українському соціумі
Треба було президенту як відповвдальному посадовцю з повноваженнями заставити їх воювати. Захищати країну.
А не дозволити їм ховатися по гей клубах.
Коли українці як могли захистили країну, біомусор виліз з гей-клубів і насрав Україні на голову гімном зеленого кольору.
2. Економічна частина виховно - патріотичного акту.
Разом з ЄБРР підготую інвестиції в нове виробництво.
Новий сучасний завод по виробництву швабр для ошвабрення кожного біомусору. Тіпо вакцинації .
Потужність сучасного виробництва дозволить ошвабрити клієнтів 2 рази на протязі місяця. Потім повтор кожного місяця на протязі року для уникнення рецидиву

Відповідні досьє вже в роботі.

Дякую за увагу.

 :facepalm1:

Думка не проскакувала, що вилупку кума хуйла (він у зайвохромосомних сектантів був "досвідченим юристом") треба було провести АТО за години як він i обіцяв пистiв, а не здавати лугандон? Перед цим треба було поміняти Литвина та його спільників, які бабло тоді клепали на кордоні, притиснути рудого бандюга, який уявляв себе королем Донбасу і навіть літав до Суркова на тертки. Про такі "дрібниці" як знищення колони Гіркіна замість надання їй коридору та можливості потім зайняти Донецьк, відкриття офшорів замість дізнавання про реальнy обстановкy на фронті та роль хуйла у цій війні... Про поклоніння куму хуйла з договірняками та торгівлею з терористами я навіть мовчу
   
:facepalm1:

Думка не проскакувала, що вилупку кума хуйла (він у зайвохромосомних сектантів був "досвідченим юристом") треба було провести АТО за години як він i обіцяв пистiв, а не здавати лугандон? Перед цим треба було поміняти Литвина та його спільників, які бабло тоді клепали на кордоні, притиснути рудого бандюга, який уявляв себе королем Донбасу і навіть літав до Суркова на тертки. Про такі "дрібниці" як знищення колони Гіркіна замість надання їй коридору та можливості потім зайняти Донецьк, відкриття офшорів замість дізнавання про реальнy обстановкy на фронті та роль хуйла у цій війні... Про поклоніння куму хуйла з договірняками та торгівлею з терористами я навіть мовчу

Порошенко допустив масу помилок та зашкварів
Перш за все тому що ніколи не належав до патріотичної частини суспільства
Він належав до шкурної частини близьких до влади бізнесюків.
Тому я не голосував за нього в 14-му році. Я знав що його органічний стиль це договорняки, як і належить пост совковому грошовому бізнесмену
 Але він змінився після 15 го року, це вже був інший персонаж. Заставило життя та громадянське суспільство, він виявився Обучаємим, хоч і не без проблем та рецидивів. Його можна було далі то тримати в жорстких рамках і заставляти робити Необхідне. Він до цього надавався.
Тому за його президентство я йому даю 5 балів з 10 можливих. Все таки 5 і все таки в плюсі. На відміну від зеленого pidarasa, в якого 50 в мінусі.
В цього скота немає Нічого українського Зовсім. Продукт совкових батьків і Маслякова з Москви. Продукт їх спільного блуду
Якою треба бути твариною без мізків або чистим ворогом щоб просунути такого уйобка на вищу посаду у важкий для батьківщини час ?
Жулькоскот це кінчені мразі
Горіти вам в пеклі скотам
Ну а дебіли залишаться дебілами. В нас їх гігантський відсоток.
Так і живуть і будуть жити. Рабство їх органічний стан
   
боксер  чаво такая путаница в мыслях ?
   
боксер  чаво такая путаница в мыслях ?

 Все чітко структуровано і ясно
Для Тих хто має чим розуміти.
Тут таких залишились одиниці

Так виглядає український соціум сьогодні

Чавокай на вологоцкіх болотах в себе,
Тут Україна
   
смешались в кучу кони люди.  почитай шо пишеш
   
смешались в кучу кони люди.  почитай шо пишеш

Ти тупий хоч текст дуже простий і ясний
Не читай
Це не для тебе
   
раніше ти чіткіше    писав і по пунктах.  перепиши ше раз
   
раніше ти чіткіше    писав і по пунктах.  перепиши ше раз

Совок від єбись
Краще вчи мої тексти на пам'ять
   
та весь фуп учить.   читали читали і разом співали :shuffle:
   
Все чітко структуровано і ясно
Для Тих хто має чим розуміти.
Тут таких залишились одиниці

Так виглядає український соціум сьогодні

Чавокай на вологоцкіх болотах в себе,
Тут Україна
Нет, мон ами, Украина тут, а у вас - Франция.
   
Нет, мон ами, Украина тут, а у вас - Франция.

Кацап
Тобі туди ---------------->
   

 Але він змінився після 15 го року, це вже був інший персонаж. Заставило життя та громадянське суспільство, він виявився Обучаємим, хоч і не без проблем та рецидивів. Його можна було далі то тримати в жорстких рамках і заставляти робити Необхідне. Він до цього надавався.


 :facepalm1:  :lol:

Поміняв позу під кумом хуйла на більш патріотичну?  :gigi:  Це в цій позі він подарував своєму кураторy трубу, виділив персональний повітряний коридор для польотів до хуйла і ночами таємно  з ним зустрічався? І 2 ярди першого кнура з каналом теж прийняв у цій позі, а натомість багато доказів розстрілу небесної сотні було знищено. Юра Єнакієвський з кумом хуйла виявилися знову шанованими людьми, а ахмeтка доїв Україну у своїх схемах напару з другим кнуром...  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія