Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чорновола вбили кастетом після ДТП, - ексзаступник генпрокурора

Ну и надо еще водителя слепого.. ну типа б***ь невидно некуя что выезжает грузовик поперек  :weep: 

Прекратите нести полную дичь.

есть такие места что фиг увидишь что там с поперека что-то едет
   

Зачем опять ворошить?

Черговий гнилий кусок мяса щоб відволікти нарід від державної зради прихильники певної політсили .
   
Ну и надо еще водителя слепого.. ну типа б***ь невидно некуя что выезжает грузовик поперек  :weep: 

Прекратите нести полную дичь.
Это Вы прекратите нести полную дичь
Грузовик не "выезжал поперек"
Он стоял на обочине и начал маневр разворота.
Посреди трассы, ага. Не доехав до перекрестка всего ничего. Ночью. Развернуться решил. И даже в зеркала не посмотрел, а не едет ли кто?
А тормозной путь со 120 км/ч, между прочим, более 100 метров. И это не считая, что реакция водителя могла быть заторможенной (ночь все-таки)
А у камаза, между прочим, с яркостью габаритов проблемы (если они вообще были включены, увы, видеорегистраторов тогда не было)

При желании на трассе такое ДТП замутить - да нефиг делать!
   
есть такие места что фиг увидишь что там с поперека что-то едет

Да не было никакого "поперека"! Не было, понимаешь?
Вот тебе точные координаты места ДТП

https://geohack.toolforge.org/geohack.php?language=uk&pagename=%D0%A7%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D1%96%D0%BB_%D0%92%27%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87&params=50_18_2_N_30_59_32_E_region:UA-14_scale:50000_type:event

Камаз просто тупо перегородил дорогу!
   
ну, козаченьки каждый день убиваются в самых нелепых ситуациях и по самым фантастическим сценариям. Но они не Чорновол или Скрябин, а просто статистика.
Скрябин, кстати, скорее всего действительно влетел по глупости, не учел мокрой дороги
Там никаких и признаков нет
   
ніхто і ніколи не сумнівався шо комуняки і кагебісти вбили Чорновола шоб полковник кгб КучмО продовжив побудову олігархічної україни на кшалт того шо робив єльцін в росії.

ну і майно трохи жидочкам-комсомольцям пороздавали.

хуйло в росії жидочків ліквідував з часом.

а у нас - ну ви в курсі :)

боротьба триває (с)
   
чисто визуально, сидящие впереди трупы и без кастетов.
Показати зображення...

таки да
   
Там вище праильно зазначили - чому саме зараз цю тему вкинули в медіа?

Впевнений що під сукном лежать кілька десятків сенсацій для відволікання 73% наріду в потрібні моменти.
Такі собі козирні вкиди, коли рядові технології не справляються.
   
=================================
Кому тот Машеров был нах нужен?

вова не пuзди про що не знаєш
   
Смотрим  на фото и визуализируем версию - кто-то в эту  груду железа  засовывает руку, четыре раза замахивается и бьет по затылку, перебегает на другую сторону машины (вариант перебрасывает кастет коллеге) бьёт один раз водителя, не замечает лежащего на заднем сиденье прессекретаря и испаряется. И это занимает меньше чем 30секунд, за которые подъежает идущая сзади вторая машина с Удовенко.. Правда все так и было? :)
Или кто-то решил на хайпе напомнить о себе? Или наоборот - отвлечь от чего нибуть?

+100
   
головне запитання, чому цей прокурор досі мовчав, а тепер почав звинувачувати?
   
українсненько
   
Если бы на машине Черновола был чуток помят передний бампер, тогда да, версия с кастетами очень вероятна. Но на фото после ДТП повреждения машины более чем достаточные для гибели передних пассажиров.

ну, голомша ж казав про підробку огляду місця події
   
живий і досі
на ригів працював проти ющенка

Помер в цьому році:

Цитувати
У ніч на п'ятницю, 12 березня, помер прессекретар українського політика В'ячеслава Чорновола Дмитро Понамарчук.

Про це у Фейсбуці поінформувала колишня дружина Пономарчука Олена Бондаренко, передає Укрінформ.

“Сьогодні уночі помер батько мого сина - Дмитро Понамарчук. Під час тривалої хвороби Дмитра його доглядав Славко”, - повідомила вона.

За даними ЗМІ, Понамарчук народився 13 липня 1962 року в Донецьку.

З 1991 року був прессекретарем В’ячеслава Чорновола, ще коли той був народним депутатом І скликання і кандидатом у президенти України.

Як повідомлялося, 25 березня 1999 року Понамарчук був в одному авто з В’ячеславом Чорноволом, коли той загинув в автокатастрофі на Київщині. Трагедія сталася на 5-му кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша, коли Toyota Чорновола врізалася в КамАЗ із причепом, що розвертався посеред шосе.

В’ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці, а прессекретаря лідера НРУ Дмитра Понамарчука госпіталізували з важкими травмами до лікарні.


Якщо б сів спереду, а ззаду сидів Чорновіл, а так би мало бути за нормальною логікою, то Чорновіл міг вижити.
Нормальна людина так би й зробила - не сідала б на безпечніше місце, а наполягла б на тому, щоб ззаду їхав шеф, як їздять всі шефи.
Тому поваги в мене до нього нема жодної. Навіть якщо бути впевненим в тому, що він у вбивстві не замішаний.


Цитувати
– Чи правда, що В'ячеслава Максимовича і водія добивали кастетами?

– Є один період після катастрофи, де я не міг контролювати ситуацію. Приблизно, я з лікарями встановив, п'ять–сім хвилин. Цього було б достатньо, щоби вбивці повбивали тих, хто був на передньому сидінні. Чому мене не добили? Тому що я впав із заднього сидіння на підлогу.

– Які останні слова Чорновола були тоді, в машині? Я знаю, що коли ви їздили кудись, ви дуже любили розмовляти.

– Так, це так. Ми виїхали о четвертій ранку з Києва. Трагедія сталася о пів на дванадцяту ночі. Повертаючись, ми зупинилися в Черкасах. Далі в машині В'ячеслав Максимович відпочивав. Так само, як і я. Сказати про те, що було, я можу лише по тому, коли ми заїхали в кафе у Черкасах. Після кафе шлях ішов тільки на Київ, без зупинок. Він сказав... Відзначив високий рівень зустрічей у Кіровограді. Був щасливий, що збирав повні зали університету, педінституту, центру зайнятості. Я бачив, що він щасливий. Усі бачили. Геннадій Йосипович (нардеп від "Народного руху" Геннадій Удовенко. – "ГОРДОН") був щасливий, і я. Тому що розколювався "Рух" через певні обставини, але збиралися повні зали. Аплодували. Ту прес-конференцію я досі пам'ятаю. Де тільки в Кіровограді стільки журналістів понабиралось!? Усі прийшли!

– Передчуттів жодних не було?

– Жодних!

– Про що ви подумали, коли отямились?

– Коли я зрозумів, що сталося, перша думка була: не вберегли. Як могло таке трапитися? Я вам більше скажу: думки, що це вбивство, у мене в реанімації не виникало. Думалося, що так трапилося. Я був після наркозу, дивився в палаті по телебаченню виступ міністра внутрішніх справ. Я подумав: не вберегли.

– Наскільки сильно Ви постраждали?

– На п'ять тижнів лікарні. Реанімації тиждень, і плюс ще чотири.

– Який був діагноз?

– Епікриз був, багато що! Видалили те, підрізали там, зашили те. Зрештою я не зазирав у нього, коли отримав на другий місяць.
Більше читайте тут: https://гордон/ukr/publications/pres-sekretar-chornovola-ponamarchuk-avtokatastrofa-z-chornovolom-vbivstvo-za-5-7-hvilin-poki-ja-buv-u-vidkljuchtsi-i-jogo-vodija-mogli-dobiti-kastetami-224429.html


   
 Не спрацювали подушки безпеки - вбивство. Не відвезли розбите авто на експертизу - у вбивстві замішана влада. ІМХО
   
Вячеслав Максимович був дуже наївною людиною, якщо думав, що йому дадуть провести виборчу президентську кампанію.
Але винен в тому, що сталося, не він, а оточення, яке мало подбати про безпеку.
   
Чому мене не добили? Тому що я впав із заднього сидіння на підлогу.

Ну да, ну да... Люди готовились, узнавали график поездок, количество человек в машине. А тут фигак - двоих убили, третьего нет. Один киллер другому
 - и шо, де той третий?
- та хрензнат, закатился куда-то
- и шо делать, де искать?
- и так сойдёт, пошли быстрей.
   
Это известно давно

Зачем опять ворошить?


Никто не признается. Водилу убрали по тихому

Возможно, лет через 10 после смерти Кучмы всплывут новые факты. Но и то вряд ли. Он же действовал с одобрения зарождающегося олигархата - пинчуков, ахметовых, коломойских. Они тоже могут пострадать

За тим щоб такі як ти отримали кару.
   
Не спрацювали подушки безпеки - вбивство. Не відвезли розбите авто на експертизу - у вбивстві замішана влада. ІМХО

А подушки безпеки були в тій машині взагалі?  Сумніваюся.
   
Ну да, ну да... Люди готовились, узнавали график поездок, количество человек в машине. А тут фигак - двоих убили, третьего нет. Один киллер другому
 - и шо, де той третий?
- та хрензнат, закатился куда-то
- и шо делать, де искать?
- и так сойдёт, пошли быстрей.


Могло й так бути, а могли не знати про третього, що він взагалі був, а може він сам і добивав Чорновола і свідка - водія?...
   
Слизький дуже той тип - прессекретар.
   
Не спрацювали подушки безпеки - вбивство.
Подушки не спрацьовують без пристібнутих ремнів безпеки.  ;) 
   
на цій гілці по коментам легко визначити хто є хто...  :gigi:
   
Вы должны знать шо это я однажды рассказал как организована была авария и как добивали Черновола.

Это я все придумал - установил !   :read:
   
Я так рассказал в деталях, как все было шо начали эксгумацию , но это же было давно.  :(
   
Если размышлять с позиции кому это выгодно, то становится понятно-Черновол представлял реальную опасность для клана красных директоров, возглавляемого секретарем ЦК КПСС  чучмой. Рейтинг чучмы упал после разграбления заводов-пароходов по совету Разумкова старшего (яблоко от яблони и поэтом младший решил просто профукать землю). У Черновола был реальный шанс изменить развитие страны. Что шло вразрез с планами номнклатуры по обогащению. Так что выгодополучатели чучма и краснопузые деректора. Теперь, свято место пусто не бывает, на освободившееся место номенклатура делегировала гапона тягныбакса и гапона-пасечника. У них  была простая задача, возглавить освободившуюся тему.И отвлечь внимание вирой и мовой от разграбления страны. Далее, после краха пасечника и участия в сдаче территорий сволотовцев на тему национализма прорвался сын красного директора-шоколадный мажор.Здесь интересно продвижение им кадров, которые во время устранения лидера патриотического движения делали дела в даном регионе.
https://timenews.in.ua/382911/zaporozhskogo-gubernatora-obvinili-v-prichastnosti-k-gibeli-chernovola-chto-otvetil-konstantin-bry-l
https://skelet.info/konstantin-bryl/
   
а чому ж прес-секретаря не добили?
Николай Степаненко о убийстве Чорновола в интервью газете «Новая» (23.12.2009)
В ужасающей версии о добивании Чорновила и Павлова кастетами мы усмотрели некоторую нестыковку. В машине-то было трое людей! Пресс-секретарь Чорновила Дмитрий Паламарчук на момент аварии спал на заднем сидении. Но ведь загадочные убийцы этого знать не могли! В таком случае, почему они, добив передних пассажиров, не тронули свидетеля (дай бог ему здоровья), который теоретически мог видеть, что КамАЗ развернулся прямо перед носом «тойоты»? Неувязочка выходит. Если убирать, то всех, чтобы наверняка. Николай Степаненко объяснил это так. Дмитрий Паламарчук от удара скатился на пол и лежал без сознания между передними и задним сиденьем. Скорее всего, убийцы его или не увидели (хотя теоретически, должны были знать, что в машине находится трое людей), или просто до него не дотянулись. Задние дверцы «тойоты» были заблокированы, и подъехавшим через несколько минут Геннадию Удовенко и Андрею Ницою (на тот момент — руководителю аппарата НРУ) вместе с охранником пришлось выбивать их монтировкой, чтобы вытащить раненого Паламарчука. В общем, парню крупно повезло дважды. Первый раз — в момент аварии, второй — во время «зачистки».
https://provse.te.ua/2015/09/pislya-dtp-chornovola-dobyvaly-kastetom/


   
а чому ж прес-секретаря не добили?

Це він і добивав усіх кастетами. До гадалки не ходи
чисто визуально, сидящие впереди трупы и без кастетов.

Ну, очевидно ж

   
Если бы на машине Черновола был чуток помят передний бампер, тогда да, версия с кастетами очень вероятна. Но на фото после ДТП повреждения машины более чем достаточные для гибели передних пассажиров.
А ви впевнені що фото відображає момент безпосередньо після зіткнення? Ті що зачищали були зацікавлені щоб залишити все як було, для відтворення точної доказової бази?
   
Коли ми відкопали труп, там були важкі метали в кістках.

"Важкі метали в кістках" - то не кастет.
   
"Важкі метали в кістках" - то не кастет.
Так то про водія камазу.
   
тогда да, версия с кастетами очень вероятна.
авжеж, Голомша вирішив набрехати на старості літ.


а хіба не очевидно?

дурня ж повна, чергова конспірологія. так само як із смертю Івасюка, Кузьми та іншими подібними історіями

будь-який хитромудрий план із ДТП елементарно розсиплеться через те, що водій не буде ідіотом і вчасно загальмує, там же не було повроту, нормальна видимість
   
а хіба не очевидно?

дурня ж повна, чергова конспірологія. так само як із смертю Івасюка, Кузьми та іншими подібними історіями

будь-який хитромудрий план із ДТП елементарно розсиплеться через те, що водій не буде ідіотом і вчасно загальмує, там же не було повроту, нормальна видимість
Видимість чого? Якщо ти і бачиш на узбіччі камаз, як ти можеш передбачити, що він в тебе перед носом почне розвертатися?
   
Помер в цьому році:

дякую
не відслідкував
   
а хіба не очевидно?

дурня ж повна, чергова конспірологія. так само як із смертю Івасюка, Кузьми та іншими подібними історіями

будь-який хитромудрий план із ДТП елементарно розсиплеться через те, що водій не буде ідіотом і вчасно загальмує, там же не було повроту, нормальна видимість

1. ніч
2. камаз без освітлювальних приладів, повністю готовий до руху на розворот
3. найголовніше - камаз починає рух, коли автівка наблизилася метрів за 100. Проти фізики не попреш - жоден водій, який би ас не був, не здатний уникнути ДТП

Тобто треба відтворити ті ж сами умови, як й при "випадковому ДТП". Й да, за рулем мав бути підготовлений профі, й це не той мужик, якого хотіли судить
Якщо сумніваєшся в плані - можна поставить на зустрічній автівку, що врубить дальній у потрібний момент (перед початком руху камазу) й засліпить водія

   
щодо політичної складової, то ніякої загрози Кучмі на той час Чорновіл собою не являв

Рух в часи своєї пікової популярності брав 10% а на той час перебував уже на спаді. Та і сам Рух у Чорновола віджали колишні найближчі соратники: Костенко і Лавринович.

Речі Чорновола викидали із кабінету у ВР і замінили замок. Більшість нардепів із фракції перейшли в УНП і забрали первинні організації, із Чорноволом залишилась меншість. Власне поїздка у Кіровоград це була спроба (вдала) врятувати тамтешню первинну організацію від рейдерства. Але таких було не багато, більшість областей пішли за Костенком.
Сам Чорновіл не збирався нікуди висуватись і робив ставку на Удовенка, який був цілком лояльним до Кучми.
   
щодо політичної складової, то ніякої загрози Кучмі на той час Чорновіл собою не являв

Рух в часи своєї пікової популярності брав 10% а на той час перебував уже на спаді. Та і сам Рух у Чорновола віджали колишні найближчі соратники: Костенко і Лавринович.

Речі Чорновола викидали із кабінету у ВР і замінили замок. Більшість нардепів із фракції перейшли в УНП і забрали первинні організації, із Чорноволом залишилась меншість. Власне поїздка у Кіровоград це була спроба (вдала) врятувати тамтешню первинну організацію від рейдерства. Але таких було не багато, більшість областей пішли за Костенком.
Сам Чорновіл не збирався нікуди висуватись і робив ставку на Удовенка, який був цілком лояльним до Кучми.
ух как мовныки возбудились.Крышуют своих хозяев красных директоров?
   
дурня ж повна, чергова конспірологія. так само як із смертю Івасюка,

Значить, не дурня.
Якщо підкацапський пропагандон ОдлБуй доводить людям в живі очі, що смерть Івасюка - "самогубство", - то це ТОЧНО справа рук кремлядської гебні.
   
Так то про водія камазу.
Не про водія, А про супроводжуючого Івана Шолома, який віз зерно. Через рік в 42 роки раптово помер від ішемічної хвороби серця. Хоча раніше на серце не скаржився. Після ексгумації в його організмі знайшли важкі метали які в багато разів перевищували норму.
   
Николай Степаненко о убийстве Чорновола в интервью газете «Новая» (23.12.2009)




Цитувати
— Я извиняюсь, а разве Ющенко не заинтересован в том, чтобы дело было расследовано?

— Конечно, нет! Когда я пришел в Секретариат президента к начальнику главного управления (по вопросам правоохранительных органов), моему старому знакомому, он сказал: «Николай, я тебя знаю уже тридцать лет, брось ты это дело. Оно не нужно тебе, и оно не нужно Ющенко». ...Вот вы мне скажите: почему в 2005 году при нашем помаранчевом президенте мы так и не раскрыли убийство Чорновила? Кто поверит, что при желании глава государства не может добиться объективного расследования любого дела?

«Луценко ничего не мог»

— Это я как раз у вас хотела спросить.

— Потому что любое дело — Чорновила, Гонгадзе, Кравченко, — если раскрутить их полностью, автоматически «зацепит» и Ющенко. Нет, он не принимал в этом всем участия. Но очень похоже на то, что он и Кучме, и всем, кто были рядом с ним, гарантировал неприкосновенность. И выполнил это. Каким образом? Очень просто — он назначил на ключевые посты в силовые ведомства людей, которые не допустили бы никаких неприятностей для Кучмы и его окружения. Коляду назначил заместителем министра внутренних дел. Он что, не знал, кто такой Коляда и чем он занимался при Кучме? Генпрокурором сделал Медведько, а тот, в свою очередь, поназначал себе заместителей, которые сидели на тех же стульях при Кучме. Только мы в 2005 году начали заново расследовать, а Шокин заявляет: я знаю это дело, это было случайное ДТП. И пошли следователям что-то вроде темников — как руководитель следственной бригады должен реагировать на появляющиеся доказательства. Я в 2005-м пришел в МВД помощником министра. Вы думаете, можно было рассчитывать на объективное расследование, когда замминистра сидел Петр Коляда?
— Но там был еще и Луценко…

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія