Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Так їх тут багато...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

феєричне поєднання ковбасника-сепаратиста - виходить уйобок загалом

люди, а ви нормально розмовляти вже розучились?
Написане обговорювати, а не особу, що написала?
Читати бридко
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

люди, а ви нормально розмовляти вже розучились?
Написане обговорювати, а не особу, що написала?
Читати бридко

Написане обговорювати? За це в нас у Львові просто луплять. Ногами, в рило...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

люди, а ви нормально розмовляти вже розучились?
Написане обговорювати, а не особу, що написала?
Читати бридко
================================
А що це як не сепаратизм? До в'язниці,падлюку! За грати! B-)
   
Західна Україна не буде ніде від'єднуватись, а буде робити те, що робить вже десятиліттями - робитиме з усієї України Західну Україну.

+1000

Тимчасовий відкат назад, не означає, що треба розривати Україну.  Пережили Овоча, переживемо і Термоса. Надіюсь ненадовго, якщо він дійсно впаде на коліна перед хуйлом його приберуть швидко.
Гірше буде, якщо виграє кремлівська зозуля. Ця буде на ЗУ говорити про український патріотизм, на Сході про толерантність до всіх мов, а насправді втихаря (вона вже навчена!) буде грабувати і гробити державу, підігруючи хуйлові. Її так просто не сковирнеш, прийдеться терпіти всі 5 років, а може і 10.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

=) Це туфта)
Тут усім байдуже на результати виборів, аби безвіз не забрали ... а там встигномо виїхати )

Будете тут цілодобово лігу сміху , з рання до ночі , дивитися і останній  х*р без солі доїдати.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Написане обговорювати? За це в нас у Львові просто луплять. Ногами, в рило...

та ти герой, шо капець)
Я фкурсє. 
Вiртуальний правда
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

та ти герой, шо капець)
Я фкурсє. 
Вiртуальний правда

А ти чого не за відокремлення, а мишебрат? Що за відкол від лінії партії?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Думаю, що у випадку приходу до влади антиукраїнських сил, Західну Україну будуть підштовхувати до відокремлення.
Цим зможуть вбити відразу двох зайців: легалізувати анексію Криму та відсікти прозахідний електорат.
І, здається мені, що тут, в Галичині, прихильників такого відокремлення буде теж немало: люди втомилися тягнути віз в протилежні сторони.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

тобто дохнути сотнями на майданах, щоб потім в черговий раз імбецили вибрали чергового Я або Зе або Ю? та ну нахyй 

наступного разу - самі-самі-самі
"дохнути сотнями на майданах" (с)  :bueee:  - заради заміни Янучари на його вірного міністра, а ненажерливої янучарні - на ще більш зухвалу кнурятню
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Поки Педро  грабує Україну-поляки потрохи пригодовують Зах.Укр. Робочими місцями.високими зарплатами.безпроце нтними кредитами для заробітчан. картами поляка і інш. Речами, які мав займатися мародер.Люди ж не дурні-розуміють, що до чого.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

================================
А що це як не сепаратизм? До в'язниці,падлюку! За грати! B-)

так сепаратизм.
I внутрiшньоукраїнськ ої ворожнечi розпалювання.
Про що я й написав вище.   
Про це й треба говорити.
Чому це негарно. I чим поганим воно може закiнчитися.
А пiшов тупий флейм. Тобто по сутi таке ж саме розпалювання.
I звичайно ж "шоколадникiв" прилiпили )
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ЖулькоДаунам пояснюю на пальцях ще раз.

Це Прогноз Розвитку Подій.
А не мої власні бажання.

Особисто я проти, але є речі невідворотні.

Як би сміття на форумі не верещало.

Несистоти у вигляді  Родіна (бют), Опоблоки, Зеленські,  руйнують Україну зсередини
По заказу  Кремля.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

західна україна таакої х у й ні  ініцювати не буде.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

люди, а ви нормально розмовляти вже розучились?
Написане обговорювати, а не особу, що написала?
Читати бридко

Слово "Люди" для цього зброду не пасує.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

І, здається мені, що тут, в Галичині, прихильників такого відокремлення буде теж немало: люди втомилися тягнути віз в протилежні сторони.
То спочатку вибачтеся перед євреями за злочини ваших прадідів перед ними, "цинічні бандери"...славних прадідів великих...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ви подивіться на ці примітивні маніпуляції - пропагандони нарікають суперників Педри антиукраїнськими силами, а потім обговорюють наслідки їх можливого приходу, базуючись на цьому "факті".
Інші ведуться, хоча "факт" насправді вигаданий пропагандонами фейк
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Несистоти у вигляді  Родіна (бют), Опоблоки, Зеленські,  руйнують Україну зсередини
По заказу  Кремля.
як свинарчуки зміцнюють Україну зсередини, це ми вже яскраво побачили
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ЖулькоДаунам пояснюю на пальцях ще раз.Це Прогноз Розвитку Подій.А не мої власні бажання.Особисто я проти, але є речі невідворотні.Як би сміття на форумі не верещало.Несистоти у вигляді  Родіна (бют), Опоблоки, Зеленські,  руйнують Україну зсередини По заказу  Кремля.
Прошу пана, а Західна Україна, про яку Ви говорите - це де? Окресліть, будь-ласка, територіально.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Ви подивіться на ці примітивні маніпуляції - пропагандони нарікають суперників Педри антиукраїнськими силами, а потім обговорюють наслідки їх можливого приходу, базуючись на цьому "факті".
Інші ведуться, хоча "факт" насправді вигаданий пропагандонами фейк
+ посилено відводять увагу від того прозорого факту, що саме антиукраїнські сили наразі правлять Україною
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

люди, а ви нормально розмовляти вже розучились?
Написане обговорювати, а не особу, що написала?
Читати бридко

З Хуйлом обговорюй перспективи громадянської війни.
Це ж тре так корпоративної солідарності дотримуватись. Дійсно гидко.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ЖулькоДаунам пояснюю на пальцях ще раз.

Це Прогноз Розвитку Подій.
А не мої власні бажання.

Особисто я проти, але є речі невідворотні.

Як би сміття на форумі не верещало.

Несистоти у вигляді  Родіна (бют), Опоблоки, Зеленські,  руйнують Україну зсередини
По заказу  Кремля.

"Западная Украина", к сожалению, не способна предложить населению Украины более качественной и подходящей программы действий.

Поэтому в конкурентной борьбе за избирателя (который, фактически, является донором государственной власти) "Западная Украина" проигрывает КАЖДЫЕ выборы в Украине.

Причина не только в "Кремле" (хотя интерес РФ к ресурсам Украины огромный), но и в неспособности "Западной Украины" даже сформулировать приемлемый для большинства граждан Украины сценарий развития государства хотя бы на 5 летний период.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Прошу пана, а Західна Україна, про яку Ви говорите - це де? Окресліть, будь-ласка, територіально.

Ну судячи по айпішці цього уєпана, десь у Франції...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Доповідь.

Відповім тобі останній раз, після чого ти хамське бидло йдеш в ігнор.

Так, це буде кінець Тієї України, де в 2019 році після всіх жертв, скаче бидло як ти. Де серйозно
сприймають персони пройдисвітів  зелен-тімошонок за Кандидатів.
кидайте доповідь на це недолуге сепаратистське лайно.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

=) Це туфта)
Тут усім байдуже на результати виборів, аби безвіз не забрали ... а там встигномо виїхати )

Будете тут цілодобово лігу сміху , з рання до ночі , дивитися і останній  х*р без солі доїдати.
кіса, куку
Що ти тут таке розповідаєш?
А зараз що, всі в грошах купаються? 60% населення живе нижче рівня бідності по європейським міркам.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Думаю, що у випадку приходу до влади антиукраїнських сил, Західну Україну будуть підштовхувати до відокремлення.
Цим зможуть вбити відразу двох зайців: легалізувати анексію Криму та відсікти прозахідний електорат.
І, здається мені, що тут, в Галичині, прихильників такого відокремлення буде теж немало: люди втомилися тягнути віз в протилежні сторони.

Саме це і малося на увазі.  Зелепукін та Жулья це сценарій розколу країни написаний в Кремлі.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А ти чого не за відокремлення, а мишебрат? Що за відкол від лінії партії?

тому що я завжди був проти подiбного iпанатизму i завжди писав про це.
Я ж не винен, що це не вкладається в рамки твоєї вузьколобостi.         
То такi, як ти, своїм флеймом намагаються українцiв роз'єднувати
та наше суспiльство фрагментувати, я завжди був проти цiєї дурнi.
А "лiнiя партiї" тiльки в твоїй уявi збоченiй, придурок.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Думаю, що у випадку приходу до влади антиукраїнських сил, Західну Україну будуть підштовхувати до відокремлення.
Цим зможуть вбити відразу двох зайців: легалізувати анексію Криму та відсікти прозахідний електорат.
І, здається мені, що тут, в Галичині, прихильників такого відокремлення буде теж немало: люди втомилися тягнути віз в протилежні сторони.
звідки ви лізете? :facepalm:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Запевнюю що ні.
Це буде дуже швидко. Коли стане реальність громадянської війни.
В Україні дуже зросли та укріпилися сили, які не потерплять антиукраїнських в жодному вигляді.

Хочешь сказати, що якщо не Петро, то громадянська війна ?
Тварюка порохоботська.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Слово "Люди" для цього зброду не пасує.

пункт 4.6 мразота
ти його порушив.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

З Франції йому ненька болить, мерзотнику.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.

Для того, щоб уникнути громадянської війни.

Укроси з кацапами вже нав'язали Кучму, потім Януковича,  а це війна і розруха.
Більше цього ніхто не потерпить.

Цього разу Західна буде від Дніпра і всі хто до неї приєднається.
В укроси з малоросами отримають те що вони хотіли, тобто заповідники януковичів зеленських тімашонок.

Це мій прогноз.
А "західна" Україна це звідкіля і до "куди"?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

звідки ви лізете? :facepalm:

Ім'я користувача:    Benzin
Дата реєстрації:    15 вересня 2009 07:27:00
Повідомлень:    337 (~0 в день)

Давня консерва.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

"Западная Украина", к сожалению, не способна предложить населению Украины более качественной и подходящей программы действий.

Поэтому в конкурентной борьбе за избирателя (который, фактически, является донором государственной власти) "Западная Украина" проигрывает КАЖДЫЕ выборы в Украине.

Причина не только в "Кремле" (хотя интерес РФ к ресурсам Украины огромный), но и в неспособности "Западной Украины" даже сформулировать приемлемый для большинства граждан Украины сценарий развития государства хотя бы на 5 летний период.
якраз західна і може.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Саме це і малося на увазі.  Зелепукін та Жулья це сценарій розколу країни написаний в Кремлі.
Звідки ви лізете?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

тільки два мудака в гілці...
 ну що тоді не все так погано  :-)o
Ну то еще Бартка из Станислава сию чудесную темку не увидел. Увидит - будет три, как минимум.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

якраз західна і може.

Я не вижу массовой поддержки среди народа, выраженной в результатах голосования.

   
Re: Західна Україна буде ініціювати


Це мій прогноз.

Цеж хотєлка ху@ла
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Скажіть, будь-ласка, куди відійде Київ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія