Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Сын Василия Стуса Дмитрий стал на сторону кума хуйло Виктора Медведчука в судебном процессе по запрету книги Вахтанга Кипиани "Справа Василя Стуса".Источник: https://censor.net/ru/v3247983


https://censor.net/ru/video_news/3247983/syn_stusa_zanyal_pozitsiyu_za_medvedchuka_on_slojnyyi_chelovek_i_eto_ego_vybor_kipiani_o_sude_po_zapretu
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

За сколько продался?
   
За сколько продался?

нажаль давно продався, ще януковичу .... :-(
   
Діти героїв рідко бувають героями, ще рідше це трапляється з їх онуками.
(Якийсь Папа Римський)
   
такий собі поки що невідомий широкому загалу новітній 3.14тарасик
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

можно еще щербаня руслана в этом контексте упомянуть
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Славних прадідів великих...далі за текстом
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

тут ціла плеяда таких "дітей героїв" - Стус,  Бердник, Чорновіл (хоча щодо останнього я б не був категоричним)

Всі вони мають певну образу на своїх батьків ще з дитинства. Тому що батька по багато років не було поряд з дитиною. А ще тавро "дитини антирадянщика" теж в школі напевно добряче дошкуляло.
І оці образи "родом з дитинства" й штовхають їх на таку позицію стосовно своїх батьків. Ці діти їх просто не розуміли  :(

P.S. Це не спроба виправдати - просто пояснення звідки вони взялися. ІМНО
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

можно еще щербаня руслана в этом контексте упомянуть
Ага, теперь у генерала Москаля  лучшие друзья Руслан и Ахметов ,деньги не пахнут  :gigi:
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

... дурні, ні на яку позицію він не став, можливо, пробачив Мертвячуку за давністю літ, і не вам, недолугим,  його судити...
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Сын Василия Стуса Дмитрий стал на сторону кума хуйло Виктора Медведчука
так він синяк, чому дивуватись
   
... дурні, ні на яку позицію він не став, можливо, пробачив Мертвячуку за давністю літ, і не вам, недолугим,  його судити...


Купіть книжку, прочитайте листочок за листочком ту справу. Знайдіть на ютубі як той табір виглядає (там музей) і прощайте далі. :facepalm1:
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

... дурні, ні на яку позицію він не став, можливо, пробачив Мертвячуку за давністю літ, і не вам, недолугим,  його судити...

а чому не нам? якраз і тільки нам
кому як не нам?
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Купіть книжку, прочитайте листочок за листочком ту справу. Знайдіть на ютубі як той табір виглядає (там музей) і прощайте далі.
...ви ж не обговорюєте справу, суд, мертвячука, а лізете з нотаціями до його сина, я думаю,що самому Стусу це не дуже б сподобалось...ви не жили  життям Дмитра і не знаєте, як йому було...коли почитаєте його відгук про кіно, то йому воно не зовсім подобалося, бо він все це відчував вживу, але як зняли, то так зняли... ви, замість мертвячука, накинулися на сина...це нагарно і не по людські...і прощавайте далі..:)))
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Купіть книжку, прочитайте листочок за листочком ту справу.
...книжку я читав...
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

тут ціла плеяда таких "дітей героїв" - Стус,  Бердник, Чорновіл (хоча щодо останнього я б не був категоричним)

Всі вони мають певну образу на своїх батьків ще з дитинства. Тому що батька по багато років не було поряд з дитиною. А ще тавро "дитини антирадянщика" теж в школі напевно добряче дошкуляло.
І оці образи "родом з дитинства" й штовхають їх на таку позицію стосовно своїх батьків. Ці діти їх просто не розуміли  :(

P.S. Це не спроба виправдати - просто пояснення звідки вони взялися. ІМНО


Бердник був комуністом, хоч і опозиційним до влади СССР, донька його лівацтвує цілком в дусі поглядів батька.

а Тарасик звичайно ж спокутував усі гріхи порохоботсвуванням на роки вперед :pooh_lol:
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".
N88

А шо він мав зробити?
Впрягтися в праведну війну почату кимось іншим?
То тільки фупівські вояки так вміють.
   
новости от пидо раса для пидо расов  B-)
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

А шо він мав зробити?
для початку не продаватись синякам
   
тут ціла плеяда таких "дітей героїв" - Стус,  Бердник, Чорновіл (хоча щодо останнього я б не був категоричним)
Чому ?
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Чому ?

ну взагалі то якщо мова про АНДРІЯ то там без питань
а тарас...
ну він як раз політик тобто пішов шляхом батька
   
для початку не продаватись синякам

+100500

   
Славних прадідів великих...далі за текстом

 (tu)  (tu)  (tu)
   
ну взагалі то якщо мова про АНДРІЯ то там без питань
а тарас...
ну він як раз політик тобто пішов шляхом батька

у вашому сучасному розумінні "політик",  це той, що постійно, неодноразово продається будь-кому, головне, щоб більше заплатили?
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Дивіться хто сидить на першому плані в залі
Тварюка з останнього скандалу "викладач культурології"


   
Дивіться хто сидить на першому плані в залі
Тварюка з останнього скандалу "викладач культурології"


https://www.youtube.com/watch?v=l31eSOEco3c

КДБ/ФСБ/СБУ працюють як по кальці - консерв посеред нас аж занадто багато і вони перебувають у "замороженому" стані, їх сила-силенна на різних щабелях суспільства і перебувають вони в тому стані до певного моменту, щоб вдарити в спину у найкритичніший для нації та України, момент. Такою консервою є синок Стуса, синок Чорновола інші діти/онуки великих/середніх та звичайних українців. І не обов'язково, що їх вербують одразу. Більшість, свою малодушість, готовність до зради можуть проявити у будь-який момент. Готовність до зради щодня проявляють наші сучасні "політики-шльондри", дописувачі у соцмережах та ФУПі... Таким ім'я - "легіон" та їх більшість. Згадайте 2014-2015 роки, меншість стала на захист України, але саме вони - ГЕРОЇ захистили країну.
   
Re: Сын Стуса занял позицию "за Медведчука".

Леща уже не пускает к себе ни один канал ,кроме 24 Садового ,потому как опускает и есть за что нашу "элиту"  в дерьмо  очень глубоко.
   
Я колись спілкувався з Дмитром. 
В загальному я краще промовчу але в нього в голові все складно на цю тему і важко.
І я його в якісь мірі розумію.
Він доросла людина чинить як вважає за потрібне і своєму розумінню. Навіть якщо це комусь не подобається і мені в тому числі.
Но це його право і його життя.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія