Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Веселая статистика :gigi:

Веселая статистика :gigi:


Відстежувалися дані електронної системи охорони здоров’я й ті, що були зібрані до її запуску.

Тож якщо, наприклад, торік ми отримали дані про 103 млн консультацій на амбулаторному рівні у 2019 році, то в ЕСОЗ за 9 місяців 2020 року їх було зафіксовано лише 10 млн.
https://www.vz.kiev.ua/andrij-vilenskyj-nszu-posylyt-monitoryng-shhob-zminyty-povedinku-nadavachiv-poslug-v-interesah-patsiyentiv/
   
Re: Веселая статистика :gigi:

Мені здається, такий старт-допис занадто складний для розуміння на ФУПі
більшість ПМГ від ПМД не відрізняють

Тре якось доступніше пропагувати
в стилі Доктор Смєрть і Крах Бесплатной Мєдіцини.
   
Re: Веселая статистика :gigi:

Мені здається, такий старт-допис занадто складний для розуміння на ФУПі
більшість ПМГ від ПМД не відрізняють

Тре якось доступніше пропагувати
в стилі Доктор Смєрть і Крах Бесплатной Мєдіцини.

Можно доступнее. Приписки в 10 раз! Понятно карантин способствовал снижению числа псещений поликоиник, но в 10 раз вряд ли.
   
Re: Веселая статистика :gigi:

Можно доступнее. Приписки в 10 раз! Понятно карантин способствовал снижению числа псещений поликоиник, но в 10 раз вряд ли.

а як обов'язковість направлення від сімейного лікаря вплинула?
   
Re: Веселая статистика :gigi:

Можно доступнее. Приписки в 10 раз! Понятно карантин способствовал снижению числа псещений поликоиник, но в 10 раз вряд ли.
практично до нуля.
   
Re: Веселая статистика :gigi:

Мені здається, такий старт-допис занадто складний для розуміння на ФУПі
більшість ПМГ від ПМД не відрізняють

Тре якось доступніше пропагувати
в стилі Доктор Смєрть і Крах Бесплатной Мєдіцини.

Ковід саме вберіг бєсплатну совєцьку медицину заходу від колапсу. Якщо раніше пєнси тусовалися у лікарнях та з'їдали 80% всіх видатків, то зараз ні пєнсів і бабло штампують трільонами. Лафа.
   
Re: Веселая статистика :gigi:
U2

Можно доступнее. Приписки в 10 раз! Понятно карантин способствовал снижению числа псещений поликоиник, но в 10 раз вряд ли.
.     Шото вы не то считали. Смотри: грипп, орви - 3 посещения врача. В зимний период миллионов 5 обращаются(када эпидемия и када нету). Итого: 3х5=15 млн только по орви.
   
Re: Веселая статистика :gigi:

.     Шото вы не то считали. Смотри: грипп, орви - 3 посещения врача. В зимний период миллионов 5 обращаются(када эпидемия и када нету). Итого: 3х5=15 млн только по орви.

Это все сейчас на семейных врачах. А топик о вторичке, врачах специалистах
   
Re: Веселая статистика :gigi:
U2

Это все сейчас на семейных врачах. А топик о вторичке, врачах специалистах
.    Так бы и сказал.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія