Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теорія Неймовірності. [ua]

Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Разум вне материи может существовать?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

+===========================+
Тобто, об"єктивних доказів нема!
для вигадок це завжди так...
Маєте об'єктивні докази самоутворення Матерії?  Нема?
То і Матерії не існує!
Що буде як зрозуміють: "як?", і повторять Великий Вибух?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Я зробив а не хотів B-)
Промах!
Спробуйте ще раз.
 X(
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Якщо Розум є закономірністю в розвитку Природи/Матерії,
якщо...
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Промах!
Спробуйте ще раз.
 X(
Купи гуся та їби його мізки
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Разум вне материи может существовать?
З чого зроблена душа?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Купи гуся та їби його мізки

Нащо читаєте всіляку "маячню"?
Щоб гавкнути?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Нащо це вам?

питливість... цікавлюсь певними аспектами психіатрії
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Разум вне материи может существовать?

що означає "поза матерією"?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

питливість... цікавлюсь певними аспектами психіатрії
Відчувається рука представника каральної психіатрії кгб!
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Відчувається рука представника каральної психіатрії кгб!

Тобі зраджують відчуття. цікавість суто теоретична, ніякого бажання втручатись в психічний стан інших не маю
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Але він, Розум утворився!
Якщо спочатку була Матерія, без Бога, то з часом який Розум утворився.
І цей узагальнений Розум підозрює, що все почалось з Великого Вибуху.

Правільно лі я вас розумію , що
- матерія - це в класичному науковому розумінні.
- Розум - це інформація, знання, вміння аналізу. (Можна додавати).
Тобто ви вважаєте що для запису ініормації (розум) потрібен носій (матерія).
для інформації не потрібен носії.



Помилка в детеменізмі і наявність факта утворення чогось першого..
Друга помилка наявність пари ...  це помилка причина помилки той  смий детермінізм ...

Треття помилка  це тільки два варіанти відповіді : що перше ,зявилось  матерія разом ? Навіть доданий вами варіант "одночас" все одне продовжують шукати що перше куркаабояйце.. саме тому що питання стоіть про "утворення".
Додам четверту відповідь : завжди. . Без детермінізму.
 



 
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Нащо читаєте всіляку "маячню"?
Щоб гавкнути?
Нащо її писати?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Нащо її писати?
А нащо малювали на скелях давні люди?
Щоб було!
А ми нині милуємось!
Колись люди довідаються як насправді Влаштований Світ і будуть дивуватись: як вони тоді знали?
 X(
З.І. Насправді, Революція Свідомості то дуже стресова раптова ситуація. Не кожна людина витримає.
У попереджених більше шансів не втратити критичність і не збожеволіти.

Останнє редагування: 10 березня 2024 08:08:00 від MAG
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Правільно лі я вас розумію , що
- матерія - це в класичному науковому розумінні.
- Розум - це інформація, знання, вміння аналізу. (Можна додавати).
Тобто ви вважаєте що для запису ініормації (розум) потрібен носій (матерія).
для інформації не потрібен носії.



Помилка в детеменізмі і наявність факта утворення чогось першого..
Друга помилка наявність пари ...  це помилка причина помилки той  смий детермінізм ...

Треття помилка  це тільки два варіанти відповіді : що перше ,зявилось  матерія разом ? Навіть доданий вами варіант "одночас" все одне продовжують шукати що перше куркаабояйце.. саме тому що питання стоіть про "утворення".
Додам четверту відповідь : завжди. . Без детермінізму.

Матерія і Розум тут як філософські категорії.
Насправді моя позиція: Людство ембріон, який розвинувся і готовий "народитися".
Після народження має відбутись пряма "зустріч" з " батьками", які розкажуть і навчать як Світ влаштований і як далі жити. До народження лише Гіпотези. Чия близька до Істини, з тим "граються" іноді: до пори до часу.
Зі мною грались..

 :)
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

З чого зроблена душа?

А вона є?
Спроба довести існування бога за допомогою душі, існування якої теж ніяк не доведене. Емпатію як доказ не пропонувати.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

А вона є?
Спроба довести існування бога за допомогою душі, існування якої теж ніяк не доведене. Емпатію як доказ не пропонувати.
Я не доводжу існвання Бога, тим більше зпосиланням на душу.
Я аналізую науковим методом відому людству інформацію і показую, що існування   Матерії спочату, чи існування Бога спочатку то є Дві Рівноцінні Гіпотези!!!
Діалектичне змагання між якими дає шанс Людству зрозуміти якусь проміжну Істину Буття/Існування.
Хто цього не розуміє починає лаятись, думаючи злякати мене. А мені їх жаль.
Я і нині оптимістично дивлюсь в майбутнє, оскільки моє бачення дозволяє мені впевнено пливти в бурхливому потоці подій.
 [ua]

З.І. доречі, ця гілка започатковує процес створення додаткового наукового напрямку дослідження ролі Розуму у Світобудоі.
 [ua]
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Я не доводжу існвання Бога, тим більше зпосиланням на душу.
Я аналізую науковим методом відому людству інформацію і показую, що існування   Матерії спочату, чи існування Бога спочатку то є Дві Рівноцінні Гіпотези!!!
Діалектичне змагання між якими дає шанс Людству зрозуміти якусь проміжну Істину Буття/Існування.
Хто цього не розуміє починає лаятись, думаючи злякати мене. А мені їх жаль.
Я і нині оптимістично дивлюсь в майбутнє, оскільки моє бачення дозволяє мені впевнено пливти в бурхливому потоці подій.
 [ua]
З.І. доречі, ця гілка започатковує процес створення додаткового наукового напрямку дослідження ролі Розуму у Світобудоі.
 [ua]

в чому науковість твого методу
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Теорія Неймовірності

Якщо Розум є закономірністю в розвитку Природи/Матерії, то основою Існування є діалетична боротьба і єдність Матерії і Розуму(як філософської категорії, або звично: Бога).
Існування окремо кожної складової частини безглузде.
Бог створює Матерію, в Матерії Бог вирощує собі заміну Сина, який з часом міняє Отця на "посту".
Цикл

Наслідки:
1. Будь-які неймовірні події відбуваються, якщо в самоплинний процес втручається Розум/Бог.
2. Вічний Двигун існує у вигляді пари: Матерія~Разум/Бог.

Доповнюйте!

Маячня пацієнта дурки.

Ви доречі  позаминулим літом обіцяли нам кінець війни  :pofig:
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Разум вне материи может существовать?

Разум то лише  форма самоорганізації матерії,  її властивість.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Я не доводжу існвання Бога, тим більше зпосиланням на душу.
Я аналізую науковим методом відому людству інформацію і показую, що існування   Матерії спочату, чи існування Бога спочатку то є Дві Рівноцінні Гіпотези!!!

Існування матерії в минулому, зараз та в майбутньому є фактом. Чи існувала матерія завжди - недоведена гіпотеза, але принаймні зараз матерія існує. Існування бога в минулому, зараз чи в майбутньому - фактом не є.
Відповідно, ніякої рівноцінності нема, бо нема двох фактів, які б можна було порівнювати.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

в чому науковість твого методу
Узагальнення відомої людству перевіренрої на практиці нфорорції. Нічого нового я не придумав. Лише узальнив.
Приблизно як Періодична система просто узагальнила і упорядкувала отриману експериментальну інформацію. І дала можливості прогнозувати в туди, де інформації не було.

Заперечте: Гіпотеза

Останнє редагування: 10 березня 2024 12:07:08 від MAG
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Існування матерії в минулому, зараз та в майбутньому є фактом. Чи існувала матерія завжди - недоведена гіпотеза, але принаймні зараз матерія існує. Існування бога в минулому, зараз чи в майбутньому - фактом не є.
Відповідно, ніякої рівноцінності нема, бо нема двох фактів, які б можна було порівнювати.
Залишилось визнати маєш ти розум зараз, в минулому і в майбутньому?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Маячня пацієнта дурки.

Ви доречі  позаминулим літом обіцяли нам кінець війни  :pofig:
Вище я вже писав про це, ваша зарозумілосте!
 :punish:
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Разум то лише  форма самоорганізації матерії,  її властивість.
Я вас прошу!
Мова про те хто звідкіля взявся?
 Для вас:  Звідкіля взялась матерія.яка отримала розум як форму самоорганізації?
Доречі саморганізував її часом не Хтось?

 B-)
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Залишилось визнати маєш ти розум зараз, в минулому і в майбутньому?

Результат дії розуму - наприклад, ведення контекстного діалогу (іноді зі срачами та переходами на особистості), який зафіксований і його можна бачити хоча б в цій гілці. І пофігу, що той розум не можна помацати, зважити, просвітити рентгеном, поміряти його електричний опір чи індуктивність. Є наочний результат його дії, доступний для оцінки всім і кожному. І в минулому, і зараз, і в майбутньому.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Для вас:  Звідкіля взялась матерія.яка отримала розум як форму самоорганізації?
Доречі саморганізував її часом не Хтось?

А звідки впевненість, що матерія не існувала вічно, а взялась?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Фуп їбонувся,  то оцет, то оце :facepalm:
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Сонечко пригріло, от діди на ослінчики біля під'їзду повилазили, граються в розумних.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Результат дії розуму - наприклад, ведення контекстного діалогу (іноді зі срачами та переходами на особистості), який зафіксований і його можна бачити хоча б в цій гілці. І пофігу, що той розум не можна помацати, зважити, просвітити рентгеном, поміряти його електричний опір чи індуктивність. Є наочний результат його дії, доступний для оцінки всім і кожному. І в минулому, і зараз, і в майбутньому.
Ось про це і є мова...

Все навколо це стаорено розумом  зможем ли ми це повторити ? З часом зможемо...
От коли зможемо і сотворемо то станмо Богом.
.
Інформація ( навіть електромагнитна хвилі  твого мозоку розповсюджуються по всюди з швідкістю світла ) о тебе вже записана. . І згідно знову закона збереження енергії вона матеріалізується з часом ...   іншим чином твій розум/душа залишає слід  який з часом матеріалізується  ...
З яким часом ? Все відносно .... може мить а иоже мільон років. Час насправді немає значення.

   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Все навколо це стаорено розумом
Ні. Навіть нема доказів про те, що акт створення відбувався. Це лише гіпотеза.
От коли зможемо і сотворемо то станмо Богом.
Перетворювати енергію в матерію і навпаки людина вміє вже зараз.
іншим чином твій розум/душа залишає слід  який з часом матеріалізується  ...
Душа - вигадка, для того, щоби не боятися смерті та того, що буде після неї.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Asti є неймовірна 8-)
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Існування матерії в минулому, зараз та в майбутньому є фактом. Чи існувала матерія завжди - недоведена гіпотеза, але принаймні зараз матерія існує. Існування бога в минулому, зараз чи в майбутньому - фактом не є.
Відповідно, ніякої рівноцінності нема, бо нема двох фактів, які б можна було порівнювати.
Як ми знаємо про існування Матерії? З досвіду спілкування з її проявами. Не всі впевнені, що вона існує.
Але вона "...дана нам у наших відчуттях..." Бачимо, торкаємо, смакуємо, тощо.
А щодо Бога, то бачимо мільярди віруючих в Нього. Ви думаєте, що та віра сліпа, що всі віруючі зомбі?
Помиляєтесь! Переважна більшість на практиці стикалась з проявами подій, процесів, тощо, яких не поясниш теорією ймовірності.
Але є головний результат - змагання діалектичної пари: матеріалісти з віруючими. Така боротьба є надійнішою запорукоє знаходження Поточної Істини на Шляху Пізнання.
 B-)
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Результат дії розуму - наприклад, ведення контекстного діалогу (іноді зі срачами та переходами на особистості), який зафіксований і його можна бачити хоча б в цій гілці. І пофігу, що той розум не можна помацати, зважити, просвітити рентгеном, поміряти його електричний опір чи індуктивність. Є наочний результат його дії, доступний для оцінки всім і кожному. І в минулому, і зараз, і в майбутньому.


:-B
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

А щодо Бога, то бачимо мільярди віруючих в Нього. Ви думаєте, що та віра сліпа, що всі віруючі зомбі?
Я пояснив, чому і навіщо люди видумують богів і душу - аби уникнути стресу та страху від розуміння власної смертності. Так людям легше жити та помирати.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

А звідки впевненість, що матерія не існувала вічно, а взялась?
Нема впевненості. Є Гіпотези, які ще треба довести. Гіпотеза про існування вічне Матерії, і опонуюча Гіпотеза про вічне існування Бога як рушійна сила процесу Пізнання!
Ну і Слава Богу/ чи Матерії?
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Сонечко пригріло, от діди на ослінчики біля під'їзду повилазили, граються в розумних.
Радійте, що діди думають як забезпечити ваше майбутнє існування. Ви, нажаль, ще не доросли до відповідальності перед нащадками!
Матимете проблеми...
 :=V
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Помиляєтесь! Переважна більшість на практиці стикалась з проявами подій, процесів, тощо, яких не поясниш теорією ймовірності.
Ще раз. Незрозуміле = загроза. Загроза = стрес. Загроза смерті, навіть віддалена = пожиттєвий стрес. Віра - це спосіб зробити незрозуміле зрозумілим за будь-яку ціну і таким чином уникнути стресу. Вигадали безсмертну душу - і всьо - смерті нема і стресу нема. Обдурили самі себе і всім харашо.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]

Тому атеїстів і не люблять. Бо вони забирають іллюзію безпеки і заставляють знову стресувати.
   
Re: Теорія Неймовірності.  [ua]
MAG

Ще раз. Незрозуміле = загроза. Загроза = стрес. Загроза смерті, навіть віддалена = пожиттєвий стрес. Віра - це спосіб зробити незрозуміле зрозумілим за будь-яку ціну і таким чином уникнути стресу. Вигадали безсмертну душу - і всьо - смерті нема і стресу нема. Обдурили самі себе і всім харашо.

Гаразд, спочатку: хай завжди була Матерія. Люди для антистресу вигадали собі Бога. Але з часом докопались як з Великого Вибуху утворився наш Всесвіт. Повторили. Створили Новий Всесвіт, а заодно раптом виявили, що стали Богом для цього Нового Всесвіту.
Не було Бога, а  з часом Утворився!

...Гм. а звідки взявся наш всесвіт? Може бути і нього  Бог?*

*Ви в полоні консервативного мислення! Повністю звільніть свідомість! Нехай вільно літає Всесвітом!
Нехай нащадки розберуться як насправді.
Не ставайте фанатом лише одної Гіпотези. Буде Біда!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія