Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

може, то той електрик "поміняв" орієнтацію - зараз других людей шугає.

пам"ятаєте, колись тут хтось з львівянок писала що їй погрози присилає якийсь електрик...
Може то шмигаль "електрик"?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я конкретно свій досвід розказую
Може на початку війни було інакше,  хз.
Мій колега проходив влітку, я в жовтні.

Скажем так, комиссии при военкоматах выполняют план и рубят бабло.
Если их не брать за горло то они признают годным даже с инвалидностями и без конечностей.
Поэтому если вы понимаете шо по здоровью служить не тянете ипите им мозг по всем своим болячкам.
Если у вас со здоровьем неважно или плохо то вы будете создавать одни проблемы для сослуживцев и будете балластом.
и таки да, не ведитесь на то шо с вашим здоровьем вас признают ограничено годным и отправят служить на склад, кухню и т.д., это чес там давно все места заняты своими "сиротами с правильными справками".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У нас в селі на самому початку вторгнення купа народу ломонулась в ТРО, бо ж 30 тис грн на дорозі не валяються. Звісно, що ніякої медкомісії не було, всі були здорові. А через пару місяців більшість почали виникати з госпіталів, куди вони потрапили то з гіпертонічним кризом, то в діабетичній комі, то з серцевими нападами.
Думав, що хоч зараз почнуть нормальний відбір робити, але ж ні. Хоча вроді перестали повістки при масових облавах видавати та вручати не згідним з владою місцевих князьків.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У квитку як раз і пишуть якщо обмежено придатний.
ше раз кажу, придатні є всі, за виключенням пари статей, а ось обмежена придатність уже може грати різними фарбами в залежності від пунтків статей. ми не говорим про придатність або виключення
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

.

Ніфіга то не допоможе. Якщо був обмежено придатним не по допустимо зору чи слуху де ніфіга не міняється переважно і просто в окулярах ходить . Та може дійсно не звертатися до лікаря то по інших хворобах таке не пройде. Не може бути допустимо в тебе проблема з серцем чи тиском і ти ні разу не звертався і не лікуєшся регулярно. Якщо не лікуєшся значить не турбує. Я був свідком огляду мужика неврологом в лікарні по направлені від воєнкомату ще в 15 му році коли була перша мобілізація без ВС. Мужик років за 40 жалівся на хребет. Діалог був приблизно такий - на що скарги? Той купу скарг вивалив. Питання два,десь до того лікувалися? Відповідь не лікувався. Працюєте ким? Шофер. І що не мішало працювати,та типу боліло але терпів. На цьому етапі мужика культурно послали і відправили в воєнкомат проходити комісію далі) А про зараз то в рази гостріше питання стоїть. Навіть балакати не будуть.

Вы правы, но  98 процентов
знаю мудака 45 летнего бычка. - не обращался и отмазался с помощью консультанта кардиолога, за 20 дней.
есть еще лазейки и взятко братели..
и знаю примеров - реально больных брали, я писал за знакомого -полигон госпиталь, полигон учебный - госпиталь - ни на фронт и не домой
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

.

Ніфіга то не допоможе. Якщо був обмежено придатним не по допустимо зору чи слуху де ніфіга не міняється переважно і просто в окулярах ходить . Та може дійсно не звертатися до лікаря то по інших хворобах таке не пройде. Не може бути допустимо в тебе проблема з серцем чи тиском і ти ні разу не звертався і не лікуєшся регулярно. Якщо не лікуєшся значить не турбує. Я був свідком огляду мужика неврологом в лікарні по направлені від воєнкомату ще в 15 му році коли була перша мобілізація без ВС. Мужик років за 40 жалівся на хребет. Діалог був приблизно такий - на що скарги? Той купу скарг вивалив. Питання два,десь до того лікувалися? Відповідь не лікувався. Працюєте ким? Шофер. І що не мішало працювати,та типу боліло але терпів. На цьому етапі мужика культурно послали і відправили в воєнкомат проходити комісію далі) А про зараз то в рази гостріше питання стоїть. Навіть балакати не будуть.
у мене в селі є товариш з дитинсвта, росли разом , він на 1 око сліпий,а другим не дуже добре бачить, йому уже 3и повістки припиздували, на 1 з оглядів сказали ну одним ти ж бачиш
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скажем так, комиссии при военкоматах выполняют план и рубят бабло.
Если их не брать за горло то они признают годным даже с инвалидностями и без конечностей.
Поэтому если вы понимаете шо по здоровью служить не тянете ипите им мозг по всем своим болячкам.
Если у вас со здоровьем неважно или плохо то вы будете создавать одни проблемы для сослуживцев и будете балластом.
и таки да, не ведитесь на то шо с вашим здоровьем вас признают ограничено годным и отправят служить на склад, кухню и т.д., это чес там давно все места заняты своими "сиротами с правильными справками".
Я вибачаюсь, на кому рубають бабло!?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А на якій підставі анулювати зак.пашпорт? Закордоном можуть це сприйняти як переслідування.
Тю, та по законам воєнного часу і рішенням РНБО (а чіїсь там думки, можна завернути в закони і Конституцію і кудись запхати. Чи не вперше)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я вибачаюсь, на кому рубають бабло!?

от 3000 до 5000 баксов, это сравнительно свежие цифры.
я думаю вам не стоит объяснять за шо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у мене в селі є товариш з дитинсвта, росли разом , він на 1 око сліпий,а другим не дуже добре бачить, йому уже 3и повістки припиздували, на 1 з оглядів сказали ну одним ти ж бачиш

Нічого дивного. По зору чіткі вимоги. Я не пам'ятаю от так прямо точно але якщо не помиляюся то сліпота на одне око і присутність зору з корекцією на здоровому це обмежено придатний. Тут колізій і дтбілізмів на жаль досить трапляється. Наприклад от як в випадку вашого знайомого. Ну реально який там з нього толк якщо на його місце можна здорового зрячого взяти? Групи не має я так розумію? Мав би то від нього б відстали відразу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Нічого дивного. По зору чіткі вимоги. Я не пам'ятаю от так прямо точно але якщо не помиляюся то сліпота на одне око і присутність зору з корекцією на здоровому це обмежено придатний. Тут колізій і дтбілізмів на жаль досить трапляється. Наприклад от як в випадку вашого знайомого. Ну реально який там з нього толк якщо на його місце можна здорового зрячого взяти? Групи не має я так розумію? Мав би то від нього б відстали відразу.

я ен знаю на рахунок групи, вони їздили, щось пробували лікувати то в Києві то в Одесі десь, ну але це село, сам розумієш ні грошей ні мотивації великої
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

от 3000 до 5000 баксов, это сравнительно свежие цифры.
я думаю вам не стоит объяснять за шо.
Звичайне не потрібно. Просто цікаво бачити в живу (в реальному житті), як з патріотів вони перетворюються на «заглянуть хуйлу в глаза»  :D . По сутті всі ці відмазки це простий страх перед армією. І ВСУ перестають вірити, і війскові вже гандони (рвк) і Залужний вже не такий герой.  А через армію прийдеться майже всім пройти, це все надовго.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Групи не має я так розумію? Мав би то від нього б відстали відразу.


Ну Ви ж знаєте, що щоб отримати групу в Україні потрібно бути абсолютно здоровим, але при баблі. Причому такому баблі, що потім пенсія по інвалідності його не компенсує.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, народ за своїм здоровʼям не слідкує, а армія - не курорт.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

щоб отримати групу в Україні потрібно бути абсолютно здоровим, але при баблі
або хворим, але при баблі
зрештою, в ЛТЕК все зводиться до бабла
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звичайне не потрібно. Просто цікаво бачити в живу (в реальному житті), як з патріотів вони перетворюються на «заглянуть хуйлу в глаза»  :D . По сутті всі ці відмазки це простий страх перед армією. І ВСУ перестають вірити, і війскові вже гандони (рвк) і Залужний вже не такий герой.  А через армію прийдеться майже всім пройти, це все надовго.
я був у військовому госпіталі у одного доктора, він ті влк хуями обкладав, що вони набирають не понятно кого з якими болячками, а потім ті змушені лежати і лікуватись і піти не можуть, і вони не всрались війську, ні військо їм, це певно стосується тих шо подоросліше з якимись хронічними недугами
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я ен знаю на рахунок групи, вони їздили, щось пробували лікувати то в Києві то в Одесі десь, ну але це село, сам розумієш ні грошей ні мотивації великої

Ну та то зрозуміло. Толку з тої 3 ї групи було мізер а гемору купа з документами,мсеками і т д. Мав би групу не було б зараз того геморою. Але пізно. Зараз фіг зробить навіть якщо там є підстави якщо вже ним зайнявся воєнкомат. На МСЕК перше питання зараз. З воєнкомату що маєте)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звичайне не потрібно. Просто цікаво бачити в живу (в реальному житті), як з патріотів вони перетворюються на «заглянуть хуйлу в глаза»  :D . По сутті всі ці відмазки це простий страх перед армією. І ВСУ перестають вірити, і війскові вже гандони (рвк) і Залужний вже не такий герой.  А через армію прийдеться майже всім пройти, це все надовго.
ти Кошового бачив ?  :gigi: як думаєш, його б навчили на 2-а місяці на навчаннях ?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я був у військовому госпіталі у одного доктора, він ті влк хуями обкладав, що вони набирають не понятно кого з якими болячками, а потім ті змушені лежати і лікуватись і піти не можуть, і вони не всрались війську, ні військо їм, це певно стосується тих шо подоросліше з якимись хронічними недугами
  у мене дуже близький знайомий добровольцем воював, з третьою стадією рака, коли зовсім погано стало перевели в штаб, послужив трохи і помер. Зовсім молодий. І соплі не возив, і сам добровільно до останього був у строю.
 І війську він потрібен був і війско йому.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  у мене дуже близький знайомий добровольцем воював, з третьою стадією рака, коли зовсім погано стало перевели в штаб, послужив трохи і помер. Зовсім молодий. І соплі не возив, і сам добровільно до останього був у строю.
 І війську він потрібен був і війско йому.
ну є такі, що навіть не доїджають на повоювати, розумієш ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Звичайне не потрібно. Просто цікаво бачити в живу (в реальному житті), як з патріотів вони перетворюються на «заглянуть хуйлу в глаза»  :D . По сутті всі ці відмазки це простий страх перед армією. І ВСУ перестають вірити, і війскові вже гандони (рвк) і Залужний вже не такий герой.  А через армію прийдеться майже всім пройти, це все надовго.
Ну то швидко вже забулося, як Залужний хотів зробити пересування чоловіків між областями тільки за згодою военкома.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я був у військовому госпіталі у одного доктора, він ті влк хуями обкладав, що вони набирають не понятно кого з якими болячками, а потім ті змушені лежати і лікуватись і піти не можуть, і вони не всрались війську, ні військо їм, це певно стосується тих шо подоросліше з якимись хронічними недугами
З того що , бачив на власні очі ,- так воно і є.
Як мені сказав лікар ОВЛК, в них вказівка від начальника. Але навіщо так робити залишилося загадкою. Бачив придатних з туберкульозом, грижами та страшними руками де кістки випирають.

Останнє редагування: 3 січня 2023 22:10:23 від torin
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Руководитель предпиятия должен выдавать повестки? Шо за бред? 8-:


Я этот пункт тоже не понял, теперь повестку мне директор будет вручать и в военкомат отправлять? Это как?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну Ви ж знаєте, що щоб отримати групу в Україні потрібно бути абсолютно здоровим, але при баблі. Причому такому баблі, що потім пенсія по інвалідності його не компенсує.

Та прямо так. Можна було заробити при підставах і мінімальній юридичній грамотності. Не без геморою звичайно. Ну і до війни. Колись та група нафіг нікому відносно здоровому не потрібна була.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну то швидко вже забулося, як Залужний хотів зробити пересування чоловіків між областями тільки за згодою военкома.
Так невід хорошо життя він те хотів зробити
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я этот пункт тоже не понял, теперь повестку мне директор будет вручать и в военкомат отправлять? Это как?

да, по твому податковому коду будуть визначати де ти працюєш, прийдуть і врулять дірєхтору, а вні тобі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я этот пункт тоже не понял, теперь повестку мне директор будет вручать и в военкомат отправлять? Это как?

Вас викличуть в відділ кадрів і вручать повістку при потребі. Доречі тут немає нічого нового. Так і було та є по закону.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вас викличуть в відділ кадрів і вручать повістку при потребі. Доречі тут немає нічого нового. Так і було та є по закону.
так було на державних підприємствах, на приватних хіба також ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Вас викличуть в відділ кадрів і вручать повістку при потребі. Доречі тут немає нічого нового. Так і було та є по закону.
Вже так роблять
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так було на державних підприємствах, на приватних хіба також ?

Теоретично так мало бути і на приватних. Чи це виконувалося то інша справа.. ну і ініціативою повинен був бути воєнкомат звичайно. Нам так всім вручили повістки в 15 му. Але це лікарня. Не приватна
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

да, по твому податковому коду будуть визначати де ти працюєш, прийдуть і врулять дірєхтору, а вні тобі


Интересная комбинация, это чтобы повестки не рассылать по почте?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Интересная комбинация, это чтобы повестки не рассылать по почте?
нє, це шоб ухилянта 100% відловити, а не чекати під дверима квартири
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на предприятии удобно.
на всех заведено дело и мед комиссия.
притом - ты по документам здоров. (кто ж тебя больного возьмет на работу  :gigi: )
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на предприятии удобно.
на всех заведено дело и мед комиссия.
притом - ты по документам здоров. (кто ж тебя больного возьмет на работу  :gigi: )
в освітній заклад можуть і каліку взяти  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

да, по твому податковому коду будуть визначати де ти працюєш, прийдуть і врулять дірєхтору, а вні тобі
Тобто у директора тепер повноваження военкома? І що він зробить при відмові працівника брати повістку?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

на предприятии удобно.
на всех заведено дело и мед комиссия.
притом - ты по документам здоров. (кто ж тебя больного возьмет на работу  :gigi: )

На приватних ніфіга не працюватиме. Власник не зацікавлений. Просто в тінь підуть на найманих
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

в освітній заклад можуть і каліку взяти  :gigi:
возможно.. и в культуру. на бюджет короче
а к частнику ни как, зачем ему больные. плати лечи.
или например охранная контора - там в отдел кадров иди и набирай план.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто у директора тепер повноваження военкома? І що він зробить при відмові працівника брати повістку?


Директором становится быть опасно, могут дать в морду)))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

(кто ж тебя больного возьмет на работу   )

Інвалідів з групою з руками й ногами хапають (якщо вони у них є), бо там тоді є певні пільги по оподаткуванню, які значно перекривають всі витрати на зарплату інваліда.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто у директора тепер повноваження военкома? І що він зробить при відмові працівника брати повістку?

Повідомить в військомат про відмову працівника брати повістку. Це якщо по закону. А в реальності скоріше за все скаже або бери або звільняйся. Нафіга йому лишній гемор
   

Цю тему переглядають:

ALex_LSE (+ 1 прихованих) і 31 гостей
 
Повна версія