Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ!!! :super: Хто там скаржився на онлайн-запис на біометрику в Києві? ЛАЙФХАК (продам недорого)

ото так реформи, ото так лайфхаки  :facepalm:

паспорти гальмують навмисно по команді а вам розказують казочки про ажіотаж.

звичайно буде ажіотаж якщо по 100 паспортів на день видавати. так будь який товар можно ажіотажним зробити.

чомусь на пластикові id ажіотажа нема
   
лайфхак 100% діє. щойно зареєструвався. до речі смсочка прийшла з 3 спроби. так що якщо напрягтись, то дійсно працює)
   
ти в тернополі) у вас там все значно простіше)
Света, а ты понимаешь, что ты тупо досишь сервак ДМС?
   
Света, а ты понимаешь, что ты тупо досишь сервак ДМС?
:laugh: НМД це питання риторичне. Гірше того. Вона ще й бот-нет зорґанізувала.
   
Не понял смысла сей комбинации. Я в Киеве пару недель назад зашел в ближайший гмс и практически без очереди подался. Заняло все 1 час.

Я не киянин, тому заплатив посередникам 2500, і мені зробили за 20 днів практично без черги. Приїхав, здав документи, відбитки пальців, сфотографувався - на все витратив хвилин 20,  через 20 днів, як і обіцяли, прийшла СМС-ка, приїхав, забрав, і все.
   
Я не киянин, тому заплатив посередникам 2500, і мені зробили за 20 днів практично без черги. Приїхав, здав документи, відбитки пальців, сфотографувався - на все витратив хвилин 20,  через 20 днів, як і обіцяли, прийшла СМС-ка, приїхав, забрав, і все.

те саме в сервісі "Готово" можна зробити за 1400 грн.
   
те саме в сервісі "Готово" можна зробити за 1400 грн.

Для того треба чергувати ніч біля компа, щоб зареєструватись, і потім чекати 1.5 місяці, як пощастить...

Останнє редагування: 27 лютого 2018 09:20:16 від Fenix2017
   
ніц не розумію - 900 грн, 70хв і все, що складного
   
Svitlana Bykova   :laugh:  :facepalm1:

це схоже більше не нв  лайфхак а на  лайффак ...

   
Для того треба чергувати ніч біля компа, щоб зареєструватись, і потім чекати 1.5 місяці, як пощастить...

я робив своєму малому в листопаді
приїхав додому сів за комп за десять хвилин вибрав зручну дату та час (через два дні) і зареєструвався в чергу
на місці витратили тих самих 20 хв, отримав в кінці грудня
все
ну так 1,5 місяці виходить, а не 20 днів, що для мене значення не мало бо паспорт потрібен на березень 

істерики на ФУПі з лайфхаками не зрозумів,
може люди в якісь держоргани пробиваються, а там проблеми, не знаю 

Останнє редагування: 27 лютого 2018 11:34:48 від Читач
   
пффф... не вимагайте мене порушувати обіцянку не дописувати на фупі деякий час
в кого є зайві 1400-2500 і віще грн за кожен паспорт - може або через "готово/документ", або через хабар зробити те що йому тре
хто розповідає про талончики безпосередньо у відділі дмс - теж без питань, можете йти і брати талон на "через місяць". Але в київських районних дмс таки тре приїздити у відділення затемно і займати чергу о 6 ранку, щоб талонів вистачило - бо їх вистачає буквально на перші 10 хвилин роботи.

у мене було тільки по 550 грн за кожен паспорт (держмито, нетерміновий, 20 робочих днів) - тобто загалом 1100 грн за два.
І до речі, талон сина тре було перереєстровувати, бо з першим не склалося - я того ж дня, витративши всього 10 хвилин, взяла йому новий талон на через 2 тижні.

Я оформлювалась 25 чи 26 січня. Наразі мій паспорт вже друкується. Або наприкінці цього тижня, або на наступному я його вже отримаю на руки.


Син здався 9 лютого. У нього поки так




   
Як все закінчиться, відпишусь тут ще раз)
Зрештою, я нікого ні до чого не закликаю - кожен має повне право робити собі паспорти у той спосіб, який йому більш зручний.
Я просто написала про власний експірієнс.
   
приїхав додому сів за комп за десять хвилин вибрав зручну дату та час (через два дні)
в києві талони в ел.черзі дають виключно на через 15 днів, щодня на наступні "через 15 днів" - тобто дату ти не можеш обрати
а талони у відділках дмс - теж дата щодня фіксована, але - "через 30 днів".
   
в києві талони в ел.черзі дають виключно на через 15 днів, щодня на наступні "через 15 днів" - тобто дату ти не можеш обрати
а талони у відділках дмс - теж дата щодня фіксована, але - "через 30 днів".

це сервіс "Готово" в Києві, мій практичний досвід, так це дорожче ніж в ДМС
   
Ходили в местый цнап, очереди до сих пор, в 7 утра уже список, кто-то торгует местами, я думал, что волна уже прошла.
   
пох. пусть алени набирают пасспорта и дрочат в час ночи, звонят и ловят смс.

   
З моменту подачі сьогодні 3 місяці.
Ще не З і Г, просто констатую.
   
Как сейчас ситьуешн в отделениях МС?
Ажиотаж прошел?
Или до сих пор с 7 утра толпы стоят?
   
Цитата:  link=topic=991908.msg20882267#msg20882267 date=1519724561
пффф... не вимагайте мене порушувати обіцянку не дописувати на фупі деякий час
в кого є зайві 1400-2500 і віще грн за кожен паспорт - може або через "готово/документ", або через хабар зробити те що йому тре
хто розповідає про талончики безпосередньо у відділі дмс - теж без питань, можете йти і брати талон на "через місяць". Але в київських районних дмс таки тре приїздити у відділення затемно і займати чергу о 6 ранку, щоб талонів вистачило - бо їх вистачає буквально на перші 10 хвилин роботи.

у мене було тільки по 550 грн за кожен паспорт (держмито, нетерміновий, 20 робочих днів) - тобто загалом 1100 грн за два.
І до речі, талон сина тре було перереєстровувати, бо з першим не склалося - я того ж дня, витративши всього 10 хвилин, взяла йому новий талон на через 2 тижні.

Я оформлювалась 25 чи 26 січня. Наразі мій паспорт вже друкується. Або наприкінці цього тижня, або на наступному я його вже отримаю на руки.
Показати зображення...
Син здався 9 лютого. У нього поки так

Показати зображення...

коротше, наетасамали. Зникла моя березнева передача на поліграфкомбінат - знову відкотили все на стартову точку((
Блін. Хто може перекласти це людською мовою? :weep:

Результат перевірки стану оформлення паспорта:
 Зміна стану оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в онлайн-сервісі «Перевірка стану оформлення паспорта» (з "Дані відправлено до центру персоналізації..." на "Дозвіл на персоналізацію паспорта надано...", "Інформації не знайдено" та оновлення дати "Дані відправлено до центру персоналізації") пов`язана із плановою заміною сертифікатів ДП «Поліграфкомбінат Україна». Повторне вивантаження даних на персоналізацію триватиме кілька днів. Більш детальна інформація доступна за цим посиланням https://dmsu.gov.ua/news/dms/na-dp-poligrafkombinat-ukrajna-rozpochato-planovu-zaminu-sertifikativ.html


Дозвіл на персоналізацію паспорта надано 07.02.2018. Після підтвердження Державним підприємством «Поліграфічний комбінат «Україна» технічної спроможності персоналізації дані буде відправлено до ДЦПД.
   
Цитата:  link=topic=991908.msg20882267#msg20882267 date=1519724561

Я оформлювалась 25 чи 26 січня. Наразі мій паспорт вже друкується. Або наприкінці цього тижня, або на наступному я його вже отримаю на руки.
Показати зображення...


давай по-новій, все йухня! :weep:  :facepalm:

   
2 недели назад в местном ЦНАПе на Позняках на ул. Степана Олийныка — пришли за 10 мин до открытия в 8:50, была уже очередь чуть более 20 человек. В 9:00 ЦНАП открылся, получили с женой талончики в терминале с номерами 23 и 24. Примерно в 9:20 подошла наша очередь (обслуживало 6 клерков, поэтому очередь двигалась быстро, почти каждую минуту объявляли номер следующего клиента). Дальше была задержка на оплату — тоже в терминале и очередь. В 10:15 мы уже выходили из ЦНАПА.

В общем, единственно что неудобно — почему нельзя было оплатить это дистанционно заранее через инет-банкинг например, а прийти уже просто с номером оплаченной квитанции...

Ну и срок изготовления паспорта — 4 месяца, если не по срочному тарифу.  :D
   
Сделал паспорт по срочному тарифу где-то за 2 недели.
В киевском ЦНАП.
Вообще без проблем и очередей.
Пришел, взял талон, посидел в кресле в зале ожидания где-то минут 45, зашёл, все оформил, пришла смс, пошел получил.
Никакого гемора  вообще
   
 Не знаю як щодо лайфхаків, але, нарешті, також витяг талончика. Схоже на те, що вони стали їх останнім часом потроху викидати. З черги майже у всіх номери були двозначні, й лише у мене й ще одного відвідувача - тризначні з інтернету. Тобто, приблизно на 20 людей 2 талони з інтернету, решта з ранкової черги. Займають десь з 6-ї, тому отримати талончика непросто, але реально. Цікаво, що термінал за замовчанням видає "нажаль, немає вільних місць", але це програма - заглушка. Якщо потрібно роздрукувати чек або реально увійти в систему, треба покликати місцевого гуру, він двічі клацне в кутку дисплею, введе якийсь пароль й відкривається справжня программа. Тоді з'являються певні розширені можливості :D Ну а якщо чесно - особливої різниці з тим, як я отримував попередній паспорт ніякої. Такі ж "загадкові" посмішки, натяки, та комерційна контора поруч, де все є, але за гроші... Навіть електронне табло з чергою на мій номер в час прийому писало, що "приблизний час очікування від 3хв до 80хв". Ну це Запоріжжя, можливо в Кийовах якось по-іншому. Й так, сказали що раніше трьох місяців навіть стан перевіряти марно - немає бланків.

Останнє редагування: 9 квітня 2018 13:38:02 від WMax
   
Как сейчас ситьуешн в отделениях МС?
Ажиотаж прошел?
Или до сих пор с 7 утра толпы стоят?

У меня со второго раза получилось записаться онлайн, 3 человека, ходили в Дарницкую мс, у них четыре рабочих места на прием, но у двух мест не работают фотокамеры, отправляли всех фоткаться и сдавать пальцы в один кабинет. Очереди к терминалу до сих пор есть, в местном цнапе тоже очереди пока, народ стоит с 6 утра. Ситуация как с оплатой платежек на почте, не может наш манюпас без очередей.
   
получил через 100 дней после подачи.  Причём в графе "дата выдачи" стоит число на 2 месяца раньше фактического. Закончится лето - подам админпозов по поводу недостоверной информации в паспорте и буду неспешно судиться с ДМС. Пока там 1-я инстанция, потом апелляция... пройдёт года 2-3. И ДМС сделает новый паспорт бесплатно и с новой датой выдачи - 2021-й год.  :-B
   
ураураура X(
3 місяці. З них місяць пішов на грьобану "реорганізацію" поліграфкомбіната

   
десь за тиждень, відповідно, має бути готовий і синів паспорт
   
Птстец таварищи, что вы курите?
Идите в кцнап и без гемора и без черг получите свой паспорт Вовремя!!!
Нахуя вам эти овиры и талончики???
   
У меня без "волшебного пенделя"  с урядовой горячей линии паспорт два месяца делали
   
Птстец таварищи, что вы курите?
Идите в кцнап и без гемора и без черг получите свой паспорт Вовремя!!!
Нахуя вам эти овиры и талончики???
ціна
   
ціна

Так абсолютно та же цена!
   
Так абсолютно та же цена!
а дайте адресу київського цнапа - БУДЬ-ЯКОГО - який займається біометричними паспортами. Дякую :)
   
 В Запоріжжі ЦНАП не видає. Та й згідно з посиланням - виходить майже на 4 сотні дорожче.

https://nv.ua/ukraine/events/kak-oformit-biometricheskij-pasport-instruktsija-1058587.html

Чи брешуть?

А... зрозумів. То, якщо через "документ" оформлювати. Ну в нас все одно варіанта два - або "документ", або класично.

Останнє редагування: 25 квітня 2018 12:59:52 від WMax
   
В Запоріжжі ЦНАП не видає. Та й згідно з посиланням - вихдить майже на 4 сотні дорожче.

https://nv.ua/ukraine/events/kak-oformit-biometricheskij-pasport-instruktsija-1058587.html

Чи брешуть?
якщо я не помиляюся, ніде по україні цнапи не роблять біометрику - то не їх парафія
   
а дайте адресу київського цнапа - БУДЬ-ЯКОГО - який займається біометричними паспортами. Дякую :)

Днепровская набережная
Номер не помню, гуглится
   
якщо я не помиляюся, ніде по україні цнапи не роблять біометрику - то не їх парафія

Здрасьте, я там делал
   
Днепровская набережная
Номер не помню, гуглится

ггг))) суб"єкти, що надають послугу: http://ac.dozvil-kiev.gov.ua/AdminServices/Details/75709d0c-79bc-459d-ad12-e81424ed6c9b?categoryId=0f2825dc-5b72-4565-8070-34eb69eb70cb&tab=2

ше раз: цнапи біометрикою НЕ займаються. Навіть центральний
   
 Є такі неперевірені чутки, що у нас останнім часом видача паспортів значно пришвидшилася й з талонами вже простіше. Серед моїх колег, що подали заяву, більшість нещодавно отримала.
   
Здрасьте, я там делал
коли?
   
Є такі неперевірені чутки, що у нас останнім часом видача паспортів значно пришвидшилася й з талонами вже простіше. Серед моїх колег, що подали заяву, більшість нещодавно отримала.
так, на поліграфкомбінаті запустили другу лінію
і всі, хто подавався зимою - потрапили якраз під цю "реорганізацію"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія