Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу вакцинироваться - но подскажите чем :S

Опитування
Какой посоветуете ?
Всього проголосувало: 58
Модерна  14 
 
 24% 
Короновак  16 
 
 28% 
Пфайзер  18 
 
 31% 
Астразенека  3 
 
 5% 
не советую  7 
 
 12% 




Какой ?
   
Ви ще узнайте, що там є в лікарні. Може, й вибору нема. Кажуть, АЗ ще є, а на Файзер черги. Ну то дивлячись де.
Коліть те, що є
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

Спрашивай своего семейного
   
Модерни вже немає. Викреслюй.
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

Сметана!
Після того, як тебе роками опромінювало КДБ, тобі вакцинуватися не треба!
Після тих процедур у тебе лише два варіанту - або тебе жодна хвороба не візьме, або ти помреш, і жодна вакцина тебе не спасе!
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

Решил испортить Сметану?!  :gigi:
   
Сметана, Вам краще ширнутися Спутніком B-)
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

тс,  не треба істерити і піддаватися пропаганді на ТБ -  ігноруйте!
Так переможите, так здобудете вічне життя - бо Господь за вас!
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

Сметана, Вам краще ширнутися Спутніком B-)

Та хай вже відразу Новічком, вперше з нього користь буде для України, введемо санкції додаткові проти кацапів!
   
Зависит от цели...
Если как пропуск в мир белых людей, то тем что признается за границей...

Если другие - то пофиг...
Нет ни пользы не вреда...
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

Сметана, тебя уже вычеркнули. :fuck:
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

спутніком довбойоб. тільки ним
   
Сметана, тебя уже вычеркнули. :fuck:

Равняешься и ревнуешь  :laugh:
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S

говорят модерны до конца года не буде

пфайзер
   
Ви ще узнайте, що там є в лікарні. Може, й вибору нема. Кажуть, АЗ ще є, а на Файзер черги. Ну то дивлячись де.
Коліть те, що є

Черги якраз на Короновак  :D  Модерна і Пфайзер без проблем
   
єдь в расею
там сптнік
   
Черги якраз на Короновак  :D  Модерна і Пфайзер без проблем
:lol:
   
Сметана, Вам краще ширнутися Спутніком B-)

Ой, а хто це юродствує  :S Невже лицемірна блюстітєльніца моралі  B-)  німожет бить )
   
:lol:
І шо ?
   
Re: Хочу вакцинироваться - но подскажите чем  :S
smx

Черги якраз на Короновак  :D  Модерна і Пфайзер без проблем

а чего на короновак?

как самая бесполезная?  :D
   
а чего на короновак?

как самая бесполезная?  :D

Ага )) вони в коридорі так обговорюють, що вона як водичка , а бамажку дають )
   
І шо ?
Moderna в Україні закінчилася ше на початку вересня
   
Moderna в Україні закінчилася ше на початку вересня

 :lol:  :lol:  :lol:  значить мене 20- го числа абманулі ? :lol:
Люблю форумних ікспєрдів ))
   
:lol:  :lol:  :lol:  значить мене 20- го числа абманулі ? :lol:
Люблю форумних ікспєрдів ))

20го чого ? вересня чи жовтня?  :weep:  бо деяі люди ще у вересн не отримали 2ї дози
--------
17 вересня 2021

Кілька мільйонів доз завезеної в Україну американської вакцини Moderna практично скінчилися, підтвердили ВВС News Україна джерела у МОЗ.

Це підтверджують і люди, в яких вже не виходить записатися на щеплення саме цією вакциною.

Скоріше за все, пояснюють у МОЗ, ідеться про нерівномірний розподіл вакцин між першими і другими дозами щеплення - тобто лікарі робили перших доз більше і на друге щеплення забракло

https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-58595565
   



27 серп. 2021 р.

Лише для другої дози. Зараз на Національному складі України вже не залишилося вакцини проти COVID-19 виробництва Moderna.

Про це повідомляє LIGA.Life з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я. На регіональних та місцевих складах є близько 806 тисяч доз цієї вакцини.

Як зазначає МОЗ, Moderna використовується для завершення імунізації тим, хто вже отримав першу дозу
   
20го чого ? вересня чи жовтня?  :weep:  бо деяі люди ще у вересн не отримали 2ї дози
--------
17 вересня 2021
Кілька мільйонів доз завезеної в Україну американської вакцини Moderna практично скінчилися, підтвердили ВВС News Україна джерела у МОЗ.

Це підтверджують і люди, в яких вже не виходить записатися на щеплення саме цією вакциною.

Скоріше за все, пояснюють у МОЗ, ідеться про нерівномірний розподіл вакцин між першими і другими дозами щеплення - тобто лікарі робили перших доз більше і на друге щеплення забракло

https://www.bbc.com/ukrainian/press-review-58595565

Жовтня, нафіг мені твої побрехеньки з посиланням на міфічних людей ?
 Я 20 жовтня переконалася особисто що є , і на що черги
   
Жовтня, нафіг мені твої побрехеньки з посиланням на міфічних людей ?
 Я 20 жовтня переконалася особисто що є , і на що черги

міфічні люди

 пресслужбу Міністерства охорони здоров’я. На регіональних та місцевих складах є близько 806 тисяч доз цієї вакцини.
   
https://www.youtube.com/watch?v=pAhImE_lm8I
27 серп. 2021 р.

Лише для другої дози. Зараз на Національному складі України вже не залишилося вакцини проти COVID-19 виробництва Moderna.

Про це повідомляє LIGA.Life з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я. На регіональних та місцевих складах є близько 806 тисяч доз цієї вакцини.

Як зазначає МОЗ, Moderna використовується для завершення імунізації тим, хто вже отримав першу дозу

Ти не розумієш прочитаного тексту ? 20 жовтня мені пропонували Пфайзер і Модерну, на Короновак потрібно було записатися хоча б за день
   
Ти не розумієш прочитаного тексту ? 20 жовтня мені пропонували Пфайзер і Модерну, на Короновак потрібно було записатися хоча б за день

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 28 серпня, передає «Кореспондент».

«Вакцини Moderna було завезено 2,2 млн і чітко було розподілено її використання. Зараз розвозимо по регіонах для другої дози. Вакцина Moderna поки доступна українцям для другої дози... Для першої дози Moderna зараз недоступна» - запевнив він.
   
в космос тобі не пропонували злітати ?  :weep:
   
міфічні люди

 пресслужбу Міністерства охорони здоров’я. На регіональних та місцевих складах є близько 806 тисяч доз цієї вакцини.

підтвердили ВВС News Україна джерела у МОЗ.

Я х.з з якої сраки вони виколупали свої "джерела", можливо комусь чогось і не вистачало у вересні
20 жовтня все було
   
в космос тобі не пропонували злітати ?  :weep:

Ти придурок реально )
   
підтвердили ВВС News Україна джерела у МОЗ.
Я х.з з якої сраки вони виколупали свої "джерела", можливо комусь чогось і не вистачало у вересні
20 жовтня все було

Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 28 серпня

Для першої дози Moderna зараз недоступна» - запевнив він.
   
Ти придурок реально )

На національному складі України станом на 26 серпня не залишилося вакцини проти COVID-19 виробництва Moderna.

Є тільки на місцях і це для другої дози, повідомили LIGA.Life у відповідь на запит в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.
   
Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу 28 серпня
Для першої дози Moderna зараз недоступна» - запевнив він.

Ти подиви на цього пришелепкуватого  :lol:  я тобі ще раз повторюю, 20 го жовтня Модерна була доступна і для першої і для другої вакцинації  :)
   
Ти подиви на цього пришелепкуватого  :lol:  я тобі ще раз повторюю, 20 го жовтня Модерна була доступна і для першої і для другої вакцинації  :)

я чомусь вірю людям які мають цифри, а не піздьожу форумному  :weep:
   
На національному складі України станом на 26 серпня не залишилося вакцини проти COVID-19 виробництва Moderna.

Є тільки на місцях і це для другої дози, повідомили LIGA.Life у відповідь на запит в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Та ти можеш в 20 разів збільшити літери )) вони зовсім не відміняють реальності )
   
я чомусь вірю людям які мають цифри, а не піздьожу форумному  :weep:

А я своїм очам і вухам, прикинь  :D
   
Черги якраз на Короновак  :D  Модерна і Пфайзер без проблем
Чому Коронавак став таким популярным?
   
Водой и з Днепра
Говорят не хуже ганговой
 :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія